PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث مناظره کاربران سایت

Capitan Totti
15th February 2014, 05:59 PM
درود بر شما
در راستای علمی شدن بیشتر سایت
و برای محک اطلاعات علمی افراد
و بمنظور جذاب شدن بحث ها و در نتیجه بیشتر خوانده شدن و نتیجتا افزایش بازدید و مطالعه بحث های علمی

درین تاپیک عنوان مناظره 2شخص و یا بیشتر با هم ، مطرح
و تاپیک و موضوع مشخص شده توسط اون 2 یا بیشتر شخص گرام
در تالار مربوطه زده میشه
ابتدا برای اعلام آمادگی خود برای مناظره، اینجا با ذکر عنوان مورد علاقه ی مناظره
اینجا اعلام حضور کرده!
تا به ترتیب شود، آنچه میخواهد بشود...!!

بعنوان مثال مثلا مهدی42 عنوان میکند در بحث نظامی مایل به مناظره هستم
من هم چنین اعلام میکنم
سپس بنا بر آنچه میشود!! در تالار نظامی ما مناظره جذدابی میکنیم!(مثال بود...!!)

یا در رشته پزشکی ، یا تاریخ ، ادبی ، روانشناسی ، شیمی ، زیست ، فوتبال و یا اختراع یا هرچیز دیگر...!!

Joseph Goebbels
15th February 2014, 06:13 PM
این پیشنهادتون خیلی خوبه ...
درسته که سلیقه های تفکری افراد شبیه هم نیستند ، اما مثلا دو نفر هستند که با هم به نوعی تضاد فکری دارند و سعی می کنند با دلایل درست همدیگه رو توجیه کنند ...
اما مسئله ای که در این زمینه خیلی ازارم میده اینه که یه سری افراد تندروی متعصب مذهبی وقتی در یه بحث نظامی شرکت میکنند هیچ گونه پیش زمینه علمی نظامی ندارند بنابراین به افرادی که مخالف فکرشون حرف می زنند بر خلاف افراد متخصص در امور نظامی شروع به محکوم کردن دیگران می کنند ...
مثلا در پستی گفته شد که نیروی هوایی ما قدرت کافی برای مقابله با نیروی هوایی امریکا رو نداره ، یکی از مذهبیون برگشت گفت ما در دوران جنگ 8 ساله نیروی هوایی عراق رو شکست دادیم ( نکته اصلیش اینه که این مذهبی تندرو هنوز فرقی بین نیروی هوایی عراق و امریکا قایل نیست ) و بعد میگه از اسمانها فرشته ای میاد و با کمک غیبی اون جنگنده های امریکایی رو ساقط می کنیم !

اگه قرار باشه تخصصی توی این زمینه صحبت شه ، من موافقم ...
اما اگه قرار باشه مذهبیون اعلام امادگی کنند بعدش چند نفر اخطار بگیرند اخرسر هم تاپیک بدون هیچ دلیلی بسته شه ، من مخالفم ...

Capitan Totti
15th February 2014, 06:22 PM
این پیشنهادتون خیلی خوبه ...
درسته که سلیقه های تفکری افراد شبیه هم نیستند ، اما مثلا دو نفر هستند که با هم به نوعی تضاد فکری دارند و سعی می کنند با دلایل درست همدیگه رو توجیه کنند ...
اما مسئله ای که در این زمینه خیلی ازارم میده اینه که یه سری افراد تندروی متعصب مذهبی وقتی در یه بحث نظامی شرکت میکنند هیچ گونه پیش زمینه علمی نظامی ندارند بنابراین به افرادی که مخالف فکرشون حرف می زنند بر خلاف افراد متخصص در امور نظامی شروع به محکوم کردن دیگران می کنند ...
مثلا در پستی گفته شد که نیروی هوایی ما قدرت کافی برای مقابله با نیروی هوایی امریکا رو نداره ، یکی از مذهبیون برگشت گفت ما در دوران جنگ 8 ساله نیروی هوایی عراق رو شکست دادیم ( نکته اصلیش اینه که این مذهبی تندرو هنوز فرقی بین نیروی هوایی عراق و امریکا قایل نیست ) و بعد میگه از اسمانها فرشته ای میاد و با کمک غیبی اون جنگنده های امریکایی رو ساقط می کنیم !

اگه قرار باشه تخصصی توی این زمینه صحبت شه ، من موافقم ...
اما اگه قرار باشه مذهبیون اعلام امادگی کنند بعدش چند نفر اخطار بگیرند اخرسر هم تاپیک بدون هیچ دلیلی بسته شه ، من مخالفم ...

البته ما در همه زمینه ها بحث میکنیم جز موارد مذهبی[bihosele]

ab.bb
15th February 2014, 06:49 PM
البته ما در همه زمینه ها بحث میکنیم جز موارد مذهبی[bihosele]

توجه کنید؛ ایشون گفتند: موضوع بحث جنگ بوده.که مربوط به حوزه نظامی هست نه مذهبی.

Capitan Totti
15th February 2014, 06:56 PM
توجه کنید؛ ایشون گفتند: موضوع بحث جنگ بوده.که مربوط به حوزه نظامی هست نه مذهبی.

اتفاقا در اون بحث یکی از سران فتنه بنده بودم[sootzadan]
منظورم دارای کنایه و ایهام بود[sootzadan]

*مینا*
15th February 2014, 07:26 PM
مناظره نیاز به این داره که شرکت کننده ها تو زمینه مورد بحث اطلاعاتشون کامل باشه، من خودم که حتی اگر اطلاعات زیادی هم داشته باشم [sootzadan] تو هیچ زمینه ای عمیق و ریشه ای نیست این معلومات.
موضوع بعدی اینه که آیا تو این مناظرات فقط افراد شرکت کننده حق حرف زدن رو دارن ؟ یه کمی کنترل این قسمتش سخته

Capitan Totti
15th February 2014, 07:35 PM
مناظره نیاز به این داره که شرکت کننده ها تو زمینه مورد بحث اطلاعاتشون کامل باشه، من خودم که حتی اگر اطلاعات زیادی هم داشته باشم [sootzadan] تو هیچ زمینه ای عمیق و ریشه ای نیست این معلومات.
موضوع بعدی اینه که آیا تو این مناظرات فقط افراد شرکت کننده حق حرف زدن رو دارن ؟ یه کمی کنترل این قسمتش سخته
خب میشه تغییرش داد که مثلا همه بتونن حرف بزنن منتها بحث اصلی بین اون 2یا چند نفره
خب اطلاعات عمیق و ریشه ای هم بنظرم خیلی واجب نیست
یک تیمسار به نام سرلشکر سلیمی میگفت
یک افسر عالی و ارشد (به تعبیر من یک انسان ایرانی) باید اقیانوسی اطلاعات به سقف یک وجب داشته باشه[sootzadan]

تووت فرنگی
15th February 2014, 10:01 PM
مثلا ً مناظره سرِ میزان فرهنگ ِ مردمان در ایران !!!!!!!

Capitan Totti
15th February 2014, 11:40 PM
مثلا ً مناظره سرِ میزان فرهنگ ِ مردمان در ایران !!!!!!!

خب من پایه ام...!!
من مخالف این فرهنگ! و شما موافق[nishkhand] قبول؟

زهرا قربانی
16th February 2014, 08:19 AM

من که هستم
درسته اطلاعاتم زیاد نیست اما میتونم چیزی یاد بگیرم
برای همین این فرصت رو از دست نمیدم

*مینا*
17th February 2014, 07:01 PM
من که هستم
درسته اطلاعاتم زیاد نیست اما میتونم چیزی یاد بگیرم
برای همین این فرصت رو از دست نمیدم

زهرا جان شما تو چه زمینه ای می خوای وارد مناظره بشی ؟ نگفتی ...

زهرا قربانی
17th February 2014, 07:31 PM
زهرا جان شما تو چه زمینه ای می خوای وارد مناظره بشی ؟ نگفتی ...

خب عزیزم انتخاب اولم طراحی فضای سبزه
اما چون کسی از دوستان تو این رشته نیست غیر از یک نفر از دوستانم که مدتیه سایت نمیان ( فکر کنم نام کاربریشون مهدی 313) بود بنابراین انتخاب دومم رو کشاورزی قرار میدم

تووت فرنگی
17th February 2014, 08:23 PM
خب من پایه ام...!!
من مخالف این فرهنگ! و شما موافق[nishkhand] قبول؟

بنده 100 % مخالف !!!!!

Capitan Totti
17th February 2014, 08:41 PM
بنده 100 % مخالف !!!!!

این مورد رو 2تایمان!! مخالفند[nadanestan]
یک عدد موضوع دیگه لطفا!

تووت فرنگی
17th February 2014, 08:42 PM
این مورد رو 2تایمان!! مخالفند[nadanestan]
یک عدد موضوع دیگه لطفا!

1/جایگاه موسیقی سنتی در جوانان !!!!

2/میزان گوگرد کلان شهر ها : ))

Capitan Totti
17th February 2014, 10:26 PM
1/جایگاه موسیقی سنتی در جوانان !!!!

2/میزان گوگرد کلان شهر ها : ))

موسیقی سنتی که بنظرم با توجه به شواهد و قراین! من و شما به شددددت سنتی خواه هستیم!
باید دو نفر با طرز تفکر متفاوت مناظره کنن!
البته میشه...! جفتمون کاملا تعریف کنیم و بشدت از موسیقی های مسخره و ته دماغی انتقاد کنیم

من میگم گوگرد غرب کشور کمتره!
شما بگو شرق!

تووت فرنگی
18th February 2014, 04:28 PM
موسیقی سنتی که بنظرم با توجه به شواهد و قراین! من و شما به شددددت سنتی خواه هستیم!
باید دو نفر با طرز تفکر متفاوت مناظره کنن!
البته میشه...! جفتمون کاملا تعریف کنیم و بشدت از موسیقی های مسخره و ته دماغی انتقاد کنیم

من میگم گوگرد غرب کشور کمتره!
شما بگو شرق!

فقد پایتخت !

yas-90
19th February 2014, 07:55 PM
سلام

بالاخره این مناظره چی شد؟؟[soal] شاید بد نباشه برای انتخاب موضوعات از فردی که در حیطه تخصصیش هست چندیدن موضوع انتخاب بشه یا مثلا مدیر تالارها یا مدیر بخش ها یا بالاترها[soal][nadanestan]

تووت فرنگی
22nd February 2014, 07:32 PM
موضوع جذاب باشه هر وقت بیام شرکت می کنم ..

Capitan Totti
23rd February 2014, 07:33 PM
موضوع جذاب باشه هر وقت بیام شرکت می کنم ..
الان یکی بزنیم؟
موسیقی کلاسیک!و...

سلام

بالاخره این مناظره چی شد؟؟[soal] شاید بد نباشه برای انتخاب موضوعات از فردی که در حیطه تخصصیش هست چندیدن موضوع انتخاب بشه یا مثلا مدیر تالارها یا مدیر بخش ها یا بالاترها[soal][nadanestan]

خاله جان
با معصومه 92 سر اینکه سزارین بهتره یا طبیعی مناظره کنید[nishkhand]!!

تووت فرنگی
23rd February 2014, 07:42 PM
الان یکی بزنیم؟
موسیقی کلاسیک!و...

پیرامون چه چیز موسیقی کلاسیک ؟

Capitan Totti
23rd February 2014, 07:48 PM
پیرامون چه چیز موسیقی کلاسیک ؟

شما هوادار موسیقی سنتی به سبک محمودی خوانساری
منم به سبک کلاسیک تلفیقی ، به سبک بنان[nishkhand]

تووت فرنگی
23rd February 2014, 07:53 PM
شما هوادار موسیقی سنتی به سبک محمودی خوانساری
منم به سبک کلاسیک تلفیقی ، به سبک بنان[nishkhand]

لطفن در وهله ی اول مرا قانع کنید چرا تلویزیون نواختن ساز رو نشان نمی دهد !!!!

Capitan Totti
23rd February 2014, 07:59 PM
لطفن در وهله ی اول مرا قانع کنید چرا تلویزیون نواختن ساز رو نشان نمی دهد !!!!

مناظره در جهت موسیقی کلاسیک و مقایسه آن با سایر سبک ها (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?207427-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B8%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%A2%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D9%87%D8%A7)

yas-90
23rd February 2014, 09:34 PM
خاله جان
با معصومه 92 سر اینکه سزارین بهتره یا طبیعی مناظره کنید[nishkhand]!!

سلام [golrooz]

فکر کنم این موضوع دیگه جای چندانی برای مناظره نداشته باشه[tafakor] مگه اینکه طبق سلیقه شخصی بخوایم پیش بریم[nadanestan]

باز هم اگر فکر میکنید مناسبه با طرف مقابل مناظره هم صحبت کنید[cheshmak]

Capitan Totti
23rd February 2014, 09:41 PM
سلام [golrooz]

فکر کنم این موضوع دیگه جای چندانی برای مناظره نداشته باشه[tafakor] مگه اینکه طبق سلیقه شخصی بخوایم پیش بریم[nadanestan]

باز هم اگر فکر میکنید مناسبه با طرف مقابل مناظره هم صحبت کنید[cheshmak]
خب تخصص شماست خاله جان
من اطلاعی درین باب ندارم!
خودتون موضوع رو مشخص کنید[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد