PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال بهترین کار دنیا از نظر شما چیه؟

عرفان سلیم زاده
13th February 2014, 12:37 PM
سلام عزیزان چطورید؟[shaad][golrooz]
این یه تاپیک نظر سنجی هست که اگه توش شرکت کنین به نفع شماست.شما با شرکت در این تاپیک جزیی از یک جامعه آماری خواهید بود.
این تاپیک به سوالات بزرگی جواب میده مثلا اینکه داریم به کجا میریم و مقصود مون از عقایدی که داریم چیه؟
سوال این نظر سنجی رو تو عنوان می بینید. از نظر شما بهترین کار دنیا چیه؟؟؟
همینطور که ملاحظه می کنید این سوال کلی و یکمی هم مبهم هست اما اینکار عمدا انجام شده.
من میخوام شما برداشت خودتون رو از این سوال بکنین و در برداشت از سوال من شما کاملا آزادید.
فقط چند تا خواهش و قانون دارم:
1- تا جواب خودتون رو مستقلا درج نکردید جواب های کاربران دیگه رو نخونید.
2- جواب های بچه های دیگه رو نقل قول نکنید به هیچ عنوان.
3- چون این تاپیک نظر سنجی، علمی هست شما آزادید هر چی دلتون میخواد در جواب سوال من بدید.مثلا چند تا کار رو به عنوان بهترین معرفی کنید.
بعد از اینکه جواب ها به 100 پاسخ رسید تاپیک بسته میشه و جواب ها برای پروژه های دیگر برای طرح فرضیه ها و نظریه های دیگه نگه داری خواهد شد.
پیشاپیش از همکاری شما تشکر میکنم[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

زهرا قربانی
13th February 2014, 12:47 PM
اول من میگم
خووووووووووب
یکیش اینه که با دوستات تو هوای سرد راه بری و پفک بخوری و مسخره بازی در بیاری و بخندی
مسخره بازی آخر شب با خواهرام
کنار بخاری دراز بکشم و کتاب بخونم
توی بارون راه برم و هندز فری تو گوشم باشه و به طور اتفاقی آهنگای مورد علاقه ام پشت سر هم بیان
وقتی با مامانم آشتی میکنم [nishkhand]
وقتی بابام ازم تعریف یکنن[nishkhand][khejalat]
اوووووووم خب همینا باز اگه چیزی یادم اومد پست رو ویرایش میکنم

parnian 80
13th February 2014, 12:56 PM
سلام[golrooz]
اوووووووم مثلا کتاب خوندن
با دوستا بیرون رفتن
وقتی کولر روشنه رو خودت پتو بکشی[nishkhand](ببخشید خودت گفتی هر کاری[nishkhand])
آهنگای مورد علاقه رو گوش کردن
دور هم جمع شدن با خانواده
جشن گرفتن
ورزش کردن
آواز خوندن
دیگه...فعلا همینا

سونای
13th February 2014, 01:00 PM
بهترین کار دنیا اینه که هرکسی انسان باشه و اخلاق رو رعایت کنه...

همیشه ( به جرات میتونم بگم روزی چند بار ) به این فکر میکنم که اگه هرکدوممون درست رفتار میکردیم و انسانییت رو زیر پا نمیذاشتیم..چقدر خیلی مشکلات حل میشد و مشکلات بعدی اصلا بوجود نمیومد...چقدر درد ها کم میشد و لبخند ها زیاد...چقدر آرامش بود...

یکی دوتا از رویاهام اینا بودن

که یه آرام شهری بود.. توش ادما مثلا به همه دستورای اخلاقی اسلام پایبند باشن ..بعد زندگی و آرامششون رو بقیه میدیدن..اینجوری شاید به خودشون میومدن و فراگیر میشد....

یا اینکه اصلاح ژنی صورت بگیره و همه ژنهای خوب رو انتقال بدیم اینجوری هم میشد گفت اوضاع خیلی بهتر ازین میشد...

[afsoorde][golrooz]

ab.bb
13th February 2014, 01:19 PM
برای من، مهندسی ، ابتکار و خلاقیت از هر کاری بهتر و لذت بخش تره.

nedasoltani
13th February 2014, 01:28 PM
بهترین کار دنیا از نظر من اینه که تو برف با دوستام بستنی بخوریم بعد از سرما بلرزیم[nishkhand]
موقعی که خواهرم خوابه خلال دندون بکنم تو گوشش[nishkhand]
با هندزفری آهنگ گوش بدم.
درس خوندنم هم خیلی دوست دارم
یکی دیگه هم اینکه وقتی داره برف میاد برم پیش شومینه و چایی بخورم و برف رو نگاه کنم

نارون1
13th February 2014, 01:35 PM
سلام

بهترین کار اینه که بتونی در حد توان مشکلات افرادی که به کمک نیاز دارن رو رفع کنی ... آرامش براشون به ارمغان بیاری

و اینکه در عین اینکه داری کاری رو انجام بدی ازش لذت هم ببری ... یعنی فقط اتوماتیک وار نباشه ، لذت درونی ایجاد کنه

کتاب خواندن

بعد بهترین برام ، بازی با بچه ها مخصوصا خواهر زادم [esteghbal]

تفریح ، کوهنوردی ، حرف زدن با دوستان، مخصوصا خواهرم [shaad]

و .......

yas-90
13th February 2014, 02:07 PM
سلام[golrooz]

خب از اونجایی که سوال خیلی کلی و مبهمه منم مجبورم جوابی کلی بدم[nadanestan]

کار خوب که زیاد هست ولی به شخصه کار خوب از نظرم هر کاری میتونه باشه که وقتی فردا روز به عقب برگشتم از خودم ناراضی نباشم و از اعمالم ناراحت و پشیمون نباشم...دوست دارم پیش برم رو به جلو( حتی درجا زدن هم نه) نه فقط در یک حیطه در همه ابعاد انسانی(متاسفانه راه خیلی سختی در پیش دارم[sar dard] و امیدوارم موفق بشم[nishkhand])

masoume.a.92
13th February 2014, 02:49 PM
سلام
خداییش من چه کاربر حرف گوش کنی ام! جواب هیچ کسو نخوندم!
جز یکی البته قبل از اینکه پست شروع کننده تاپیکو بخونم! اتفاقی بود! [sootzadan]

بهترین کار دنیا به نظر من یک کار نیس بلکه همه ی کارهاییه ک من بهش علاقه دارم...
اونا کارهایی هستند ک تهش منو به نتایجی برسونن که هم علاقم رو پر کرده باشه و هم بهم رضایتی از زندگی بده که نه تنها باهاش آرامش بگیرم بلکه هنوزم شوق به تلاش و امید به آینده رو برام زنده نگه داره...

zoh_reh
13th February 2014, 03:10 PM
بهترین کار اینه که مفید باشه و در اون مفید باشی،

قبل از انجام بدونم چیکار قراره بکنم و اونو دوست داشته باشم.

parichehr
13th February 2014, 03:29 PM
بهترین کار دنیا اونی که بعدش لبخند رو چهره مادرم ببینم اونوقت دنیا میشه مال من[esteghbal]
راز ونیازام خودم و خدا تنهایی......[esteghbal]
درست کردن غذا یا شیرینی که بعدش بخورن و تعریف و تمجیدا براه باشه[nishkhand] بخصوص باباااا که هیچی از شیرینیا نذاره[esteghbal]
وقتی کاری میکنم که کسی نفعی میبره ازش حس خوبی داره[shaad]
مطالعه .. کتاب درسی، شعر، داستان ...
پیاده روی
و رسیدن به هدفی که دارم

و...
کاش میشد هیچوقت دروغ نشنوم حداقل چیزی گفته نشه تا دروغ! پنهانکاری نباشه[negaran]

homeyra
13th February 2014, 04:17 PM
بهترین کار دنیا یکی دو تا نیست...
بهترین کار دنیا کاریه که قرار نباشه فردا پس فردا بخاطرش، جواب هزارتا آدمو با ترس و لرز بدی...کاری باشه که تو از انجام دادنش مطمئن باشی و از حرف مردم نترسی....(تجربه نکردم)
بهترین کار دنیا میتونه کاری باشه که وقتی بعد از سالها بهش فکر کردی،لبخند رضایت رو لبت بیاره....کاری که بچه هات و اطرافیانت بهت افتخار کنن...(تجربه نکردم)
بهترین کار دنیا میتونه احساس امنیت دادن(هرچند کوچیک)به یک غریبه باشه...(اینو تجربه کردم)
و در اخر و بهترین بهترینها کاریه که پدر و مادرت به وجودت افتخار کنن....(دوس دارم تجربش کنم)
و به آخر همه حرفایی که زدم،رضایت خدارو هم اضافه میکنم...
در ضمن من به حرف صاحب تاپیک گوش دادم و نظر بچه هارو نخوندم....الان اجازه هس بخونم؟؟

v.m 2020
13th February 2014, 05:53 PM
فراگیری علم

"golbarg"
13th February 2014, 06:04 PM
اینکه من یه کاردرست حساب پیدا کنم همراه با پول خوب بعد اون کارای که دوست داررم برای مامان انجام بدمو انجام بدم مسافرتون اینا

البته برا کل خانوادم اما چون مامانم زحمتو بیشتر کشیده الوییت داره این بهترین کار دنیا برای منه

مهندس نوجوان
13th February 2014, 06:07 PM
بهترین کار دنیا کاریه که اگه بعدا بهش نگاه کنی ببینی
به خاطرش دروغ نگفتی
حق کسی رو ضایع نکردی
آبروی کس دیگه ای رو نبردی
دل مردم رو شاد کردی
از فکر کردن بهش احساس رضایت می کنی

البته باید گفت همیشه بهترین کار ، کاریه که آدم توش چیزای تازه یاد می گیره
بهترین کار همیشه بهترین کاره ...[golrooz]

arisff
14th February 2014, 05:19 PM
بهترین کار در عالم خیال :
تو یه جنگل سرسبز و مرطوب جلو یه آبشار به ارتفاع 900 متری بشینم و سرازیر شدن آب به داخل دریاچه پایین آبشار رو تماشا کنم و با گیاهانی که تو همون جنگل هست برای خودم غذای درست کنم و بعدش داخل آب زلال و خنک دریاچه آبنتی کنم و با ماهی هایی که دورم جمع میشن بازی کنم. نزدیک غروب هم یه فیلم تو مایه های آواتار رو داخل یه دستگاه که کل محیط رو به فضای فیلم تبدیل میکنه ، تماشا کنم. بعدش با یه آسانسور کاملاً شیشه ای میرم خونه ای که بالای بلندترین درخت دارم و زیر نور ماه و ستاره ها راجع به دنیا و آفرینش و هستی ، فکر میکنم تا خوابم ببره.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b3/Fuipisia_waterfall_-_Samoa.jpg/400px-Fuipisia_waterfall_-_Samoa.jpg

بهترین کاری که تو واقعیت میشه انجام داد:
تا جایی که میتونم خودم رو از جوّ مسموم جامعه و فرهنگِ بخور تا خورده نشی ، دور نگه دارم و سعی کنم تا مسیر زندگی و شغلم رو مطابق علاقه ام طی کنم. و هرچقدر که امکانش باشه ، طوری زندگی کنم که خودم میخوام نه چیزی که عرف و جامعه تعیین کرده!

hossien
14th February 2014, 06:44 PM
کمک کردن به افراد در حد توان

المیرا70
14th February 2014, 06:52 PM
از نظر من
1.کمک به دیگران در حد توان آدم.همه رو خوشحال کردن
2.مطالعه ابتکار خلاقیت
3.بازی فکری کردن مثلا جدول سودوکو
4.به پدرومادر کمک کردن

od.chan
14th February 2014, 07:14 PM
پرواز کردنو رفتن به اوج آسمون (مخصوصا با هلیکوپتر یا گلایدر)[esteghbal][esteghbal][esteghbal]

aisan.
14th February 2014, 07:46 PM
بنظر من بهترین کار اینه بتونی یه لبخند به روی لبان کسی بیاری ولی اون اصلا ندونه تو کی هستی و کلا کاری باشه که کمک کننده به دیگران باشه
مثل داروسازی و شیمی دارویی و... چون میشه با سنتز دارویی با حداقل پیامد های منفی به هزاران نفر کمک کرد و در حالی که اونا از وجودت هیچ اطلاعی ندارن
اگر بتونی کاری کنی اشک های یک نفر قطع بشه و بجاش بخنده بهترین کارو کردی
حتی اگه فقط خوب گوش دادن هم کمک کنه.

dadashi ga
14th February 2014, 08:59 PM
تدریس بهترین کار دنیا هست [tashvigh]

optici
14th February 2014, 09:52 PM
اونیه که باعشق انجام بشه[alaghemand]

تووت فرنگی
15th February 2014, 04:59 PM
بهتیرن کار به عقیده من واقعا واقعا ً شـــــــــــــــاد زندگی کردن ِ چون مابقیش خود به خود می آد.. باور کنید .. امتحان کنید ..[shaad]

farhad_jomand
16th February 2014, 11:05 AM
از نظر من
2.مطالعه ابتکار خلاقیت
3.بازی فکری کردن مثلا جدول سودوکو
4.به پدرومادر کمک کردن

من هم به نوبه ی خودم موافقم!!
2..به پدرومادر کمک کردن
3.تحطیل وعلم حتی دکتر هم شدم مثل بچه گی بیریا وساده وافتاده گی داشته باشم نه خودم رو برتر بدونم
4.حق دیگران رو نخورم و دروغ هم نگوییم
5.تامی توانم تلاش درهمه زمینه هاکنم تا پدر ومادرم از نگاه کردن به من لذت ببرند[golrooz][shaad]

mozhgan.s
16th February 2014, 11:08 AM
من عاشق اینم که زیر بارون با هنذفری آهنگ گوش بدم

"VICTOR"
16th February 2014, 12:06 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

بسیار سؤال خوبیه ، از این سبک سؤالات من که خیلی دوست دارم ...

به نظر بنده بهترین کار دنیا تفکره ، در هر زمینه ای ... تــــــــــــــفکر !

بعد از تفکر ، عمل کردن به نتایج در هر زمینه ای باز هم ، اګر تفکر نیاز به عمل هم نداشت که خب نداشت ...

از تفکر بهتر چیزی به ذهنم نمی رسه ... [nadanestan]

Capitan Totti
16th February 2014, 04:51 PM
در محیط های خشک و نظامی
با چند دوست مطمئن
بعد از خاموشی، دزدکی
پاسور و حکم بازی کنی[taane]

optic90
19th February 2014, 06:54 PM
هرکاری که بتونیم همه(حتی حداقل یه نفر) رو خوشحال کنیم بهترینه حالاهرکاری...[labkhand]

mamadshumakher
26th February 2014, 08:48 PM
سلامی دوباره دوستان گل [golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

بهترین کار دنیا از نظر من رانندگی در مسابقات اتومبیل رانی نفس گیر هست.رقابت در بین رقبا.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد