PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مشکلات کامپیوتر برای ... ( ویروسی شدن ریجستری )

نابغه
20th July 2009, 01:57 PM
سلام

من کامپیوترم برای دانلود مشکل پیدا کرده یا دانلود نمی کنه یا بعد از دانلود خودش پاک میکنه

مچکرم{waiting}

Admin
22nd July 2009, 06:37 AM
سلام

من کامپیوترم برای دانلود مشکل پیدا کرده یا دانلود نمی کنه یا بعد از دانلود خودش پاک میکنه

مچکرم{waiting}

سلام

ایراداتی این چنین مربوط میشه به سیستم داخلی ویندوز که من تنها راهی که براش پیدا کردم این بود که سیستم عامل رو نو سازی کنم.

به عنوان مثال سیستم عامل منم یه بار با دانلود کردن یک سری فایل های با پسوند exe اتوماتیک ریست می کرد.

موفق باشی

Bl@ck*roz
10th August 2009, 08:50 AM
با سلام همان طور که مدیر سایت گفت بهتر که ویندوزتونو نو سازی کنید چون سیستمتون ویروس گرفته

Mehrina
26th July 2012, 09:05 AM
سلام
من ویندوز8 نصب کردم
الان میخوام ویندوز 8 رو حذف و بجاش ویندوز ایکس پی رو نصب کنم
تنظیمات بایوس رو حهم انجام دادم ولی سیستم هنگام بوت به نصب نمیره ویندوز ایکس پی هم سالم هست و با ویندوز های دیگه هم امتحان کردم نمیره رو نصب
چیکار کنم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد