PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصویر یک خلاقیت!

کاساندان
7th February 2014, 05:36 PM
http://s5.picofile.com/file/8111311942/a_1_.jpg

"golbarg"
7th February 2014, 05:45 PM
عزیزم فقط کافی یبار بره تولباس شویی همه لباسارو داغون میکنه[khande]

کاساندان
7th February 2014, 06:19 PM
عزیزم فقط کافی یبار بره تولباس شویی همه لباسارو داغون میکنه[khande]
واقعا؟؟!!!فکر نکنم!

"golbarg"
7th February 2014, 06:28 PM
واقعا؟؟!!!فکر نکنم!

این رنگها اکثرا تقلبی هستن اولا که باعث میشه رنگ بده به لباسای دیگه بعد خود لباسم بد رنگ شه

باور نداری تست کن

عرفان سلیم زاده
7th February 2014, 07:18 PM
کار جالبیه میشه داد خشک شویی اینکارو بکنه؟[soal]

"VICTOR"
7th February 2014, 07:29 PM
این رنگها اکثرا تقلبی هستن اولا که باعث میشه رنگ بده به لباسای دیگه بعد خود لباسم بد رنگ شه

باور نداری تست کن

بسم الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم

سلام

ګلبرګ خانم اینجوریا هم نیست ، این کار در خارج از ایران انجام شده و اجناسشون مثل اجناس وارداتی ایران که نیست ، از یک نوع رنګ انواع مارک ها وجود داره که تقلبی هم زیاده و همچنین چین هم باز هم دخالت داره [sootzadan] ولی نوع اصلش هم هست که چنین مشکلاتی به وجود نمیاره [cheshmak]

D.r who
9th February 2014, 03:25 PM
من از این تی شرتا خیلییییییییییی دوست دارم . گیر نمیاد مگر اینکه اینطوری خودت درست کنی

greatlord
9th February 2014, 04:05 PM
این که چیزی نیست ...
من به مامانم تی شرت سفید می دم ، شونصد رنگشو تحویل می گیرم با رنگ قالب صورتی ! که لامصب با اسید هم سفید نمیشه ... !!!
بعله [nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد