ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اوليويرا: بايد تيم را سازماندهي کنيم

m.g.s.t.r
4th February 2014, 06:17 PM
اوليويرا: بايد تيم را سازماندهي کنيم
(http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1035905&title=%D8%A7%D9%88%D9%84%D9%8A%D9%88%D9%8A%D8%B1%D 8%A7:_%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF_%D8%AA%D9%8A%D9%85_ %D8%B1%D8%A7_%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86% D8%AF%D9%87%D9%8A_%DA%A9%D9%86%D9%8A%D9%85)

http://www.varzesh3.com/files/Picture/00941514.jpg

توني اوليويرا بعد از پيروزي يک بر صفر تيمش مقابل فولاد خوزستان، در مرحله نيمه نهايي جام حذفي گفت: از همه شما تشکر مي کنم پيروزي امروز حاصل تلاش بازيکنان بود. در اين نود دقيقه خيلي خوب کار کردند. نيمه اول موقعيت‌هاي خوبي داشتيم. در نيمه دوم يک مقدار احساس سردرگمي کرديم. اما با هوش و تلاش بچه ها توانستيم 3 امتياز را بگيريم. وقتي ما اعتماد به نفس داشته باشيم بهتر هستيم بازي سختي براي ما بود بچه ها براي اين برد از جان مايه گذاشتند.

به گزارش فارس،وي افزود: مي خواهم بگويم اين برد حاصل زحمات بچه ها و غلامرضا باغ آبادي بود. من دو روز بيشتر نيست که اينجا هستم. نمي شود گفت اين برد حاصل زحمات من بوده است بازهم مي گويم اين برد حاصل زحمات بچه ها و باغ‌آبادي بود. تنها چند نکته به تيم گفتم. تمام اتفاقاتي که افتاده يک نقش کوچک داشتم. زمان ما کوتاه است. در اين زمان کوتاه هم بازي‌هاي ليگ هست هم بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا در پيش است. نبايد فشار به تيم بياوريم. کار اصلي ما اين است که به تيم سازماندهي بدهيم تا به حالت اول خود بازگردد. مي دانيم زمين يخ زده است. براي بازي کردن و تمرين کردن کار سخت است. بايد با اين شرايط ساخت. براي مردم و هواداران اين برد خوب بود اما کار خيلي خوب است.

سرمربي تراکتورسازي تأکيد کرد: شما از تمامي مسائل تراکتورسازي آشنا هستيد. مي دانيد بازيکنان العين امارات و الاتحاد چه کساني هستند. ما خارجي ها اکنون ايراني هستيم. متاسفانه از لحاظ مالي شرايط خوبي نداريم.

وي افزود: خيلي خوشحالم به آسيا رفتيم. موقعيت خوبي براي قرار گرفتن در ويترين داريم. شرايطي که براي ايران افتاده خيلي خوب است. ارتباطي که بين ايران،‌ آمريکا و اروپا از نظر سياسي شکل گرفته خيلي خوب است. خوشحالم که اين روابط يواش يواش در حال درست شدن است.

اوليويرا خاطرنشان کرد: مي دانيد اهداف تراکتورسازي چيست؟ ابزار براي قهرمان شدن چيست؟ اول فصل بايد تمام برنامه ها را داد تا بتوانيم تا آخر تمام کارمان را بکينم. مثلا اکنون وضعيت مالي تراکتورسازي خوب است؟ من نمي دانم که آيا مي توانم يک بازيکن بخرم يا نه؟ مي خواهم قهرمان شوم کدام بازيکنان را دارم؟ کدام زمين در اختيار من است؟ تمام اينها ابزار کار است. بايد بدانيم تراکتورسازي براي آينده چه مي خواهد؟

وي در ادامه يادآور شد: اگر ما تيم را به سالن ببريم و تمرين کنيم در آنجا که بازي نمي کنيم. کار امسال سخت تر از سال قبل است. از يک کشور گرم آمدم سال گذشته به من گفتند برف تبريز را نمي بينم اما ديدم امسال در برف تبريز آمدم. سال گذشته برف را هم ديدم.

اوليويرا در ادامه اظهارداشت: اکنون بايد به فکر بازي‌هاي ليگ برتر، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا باشيم. 12 بازي داريم. 5 بازي ليگ يک جام حذفي و 6 بازي آسيا داريم. راهمان را ادامه مي‌دهيم و سعي مي کنيم به موفقيت برسيم. همه باهوش هستند. شما بهتر مي دانيد که چه ابزارهايي براي موفقيت نياز داريم.

وي خاطرنشان کرد: هربازي که داشته باشيم همه برايمان مهم هستند. مسابقه مقابل نفت تهران هم مهم است چرا که اگر ببازيم خيلي ضرر مي کنيم. اين بازي اهميت دارد. توانستيم بعد از 20 سال به فينال برويم. نتيجه مقابل نفت تهران خيلي مهم است. هربازي شرايط خودش را دارد. به بازيکنان کليدي استراحت مي دهيم تا براي بازي مقابل نفت تهران و فينال جام حذفي آماده شوند. براي من فرق نمي کند در فينال جام حذفي با کدام تيم روبرو مي‌شوم.

نصرتي:‌پيروزي‌مان رابه هواداران تقديم مي‌کنم
بازيکن تراکتورسازي برد تيمش مقابل فولاد را به هواداران اين تيم تقديم کرد و گفت: آمدن توني باعث آشتي هواداران با تيم شد.
http://www.varzesh3.com/files/Picture/00945410.jpg

محمد نصرتي اظهار کرد: بازي خوبي بود و اين برد را به تمامي مردم آذربايجان تبريک مي‌گويم که در چند وقت اخير هميشه همراه ما در باخت‌ها، مساوي‌ها و پيروزي‌ها بودند و هميشه پشت ما بودند.

به گزارش ايسنا،وي ادامه داد: دست تک تک هواداران‌مان را مي‌بوسم که در اين هواي سرد به استاديوم آمده بودند و بازيکناني که در زمين مي‌دويدند گرم‌شان نمي‌شد چه برسد به هواداراني که در سکوها بازي را تماشا مي‌کردند. اين برد را به هواداران تقديم مي‌کنيم.

وي درباره نکات فني اين بازي بيان کرد: اين بازي از لحاظ فني بسيار خوب بود و شما ديديد که موقعيت‌هاي بسيار خوبي داشتيم و از هيات مديره و مديرعامل نيز تشکر مي‌کنم که آقاي توني را آوردند و باعث شوک مثبت شد و هواداران با تيم آشتي کردند.

وي در پايان گفت: امروز خيلي بهتر بازي کرديم و به آن هدف‌مان که صعود به فينال بود در 90 دقيقه رسيديم.

کريمي:کي‌روش هميشه به من لطف داشته است

http://www.varzesh3.com/files/Picture/00945155.jpg

علي کريمي، بازيکن تيم تراکتورسازي پس از پيروزي يک بر صفر بر فولاد خوزستان در نيمه نهايي جام حذفي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، اظهار کرد: بازي خوبي بود و به هواداران تبريک مي‌گويم که در اين هوا به استاديوم آمدند و تيم را مورد حمايت قرار دادند و خدا را شکر که در پايان بازي توانستيم به فينال راه پيدا کنيم. قدم اول را محکم برداشتيم، ان‌شاءالله ببينيم در بازي فينال چه نتيجه‌اي رقم مي‌خورد.

وي درباره صحبت‌هاي کارلوس کي‌روش اظهار کرد: کي‌روش هميشه نسبت به من لطف داشته است و من همه جوره خدمت تيم ملي هستم ولي در هر شکلي که باشد با کمال ميل به تيم ملي کمک مي‌کنم و اميدوارم که در نهايت دست به دست هم بدهيم تا جام جهاني خوبي را سپري کنيم.

کريمي درباره اينکه آيا با تيموريان درباره رفتنش به قطر صحبتي کرده است بيان کرد: من و آندو دوست هستيم و با هم در تماسيم. تلفني صحبت نکرديم و در اين چند روز حرف و حديث زيادي درست شده بود و ما در شبکه‌هاي مجازي به يکديگر پيام مي‌داديم و به او گفتم که اگر اين دو، سه ماه را اينجا بماني خيلي بهتر است، چون شرايط به شکلي بود که طبيعتا جو بدي را برايش درست مي‌کردند.

وي ادامه داد: طبيعتا مهم‌تر از همه اين موضوعات اين است که جام جهاني را در پيش داريم. هر کسي که در جام جهاني بازي کند طبيعتا مي‌تواند در باشگاه‌هاي اروپايي بازي کند و اين شانس را آندرانيک تيموريان نبايد از خود بگيرد. آندرانيک جزو بازيکنان کليدي تيم ملي کشورمان است و مربي تيم ملي بر روي او حساب ويژه‌اي باز کرده است و اميدوارم آمادگي ايده‌آل داشته باشد و ان‌شاءالله بعد از جام جهاني ببينيم که بازيکنان زيادي به باشگاه‌هاي اروپايي مي‌روند و مردم از ديدن بازي‌هايشان در باشگاه‌هاي اروپايي لذت ببرند.

کريمي درباره رفتن بازيکنان تيم ملي به کشورهاي عربي و بازي در آنجا اظهار کرد: بستگي به شرايط قراردادشان دارد و من نمي‌دانم که قراردادشان به چه شکلي است که مي‌توانند از تيم جدا شوند ولي فکر مي‌کنم اگر همه چيزمان سر جايش باشد طبيعتا از اين اتفاق‌ها رخ نمي‌دهد و شاهد اين چيزها نيستم.

Capitan Totti
4th February 2014, 06:27 PM
تبریزی ها اشتباه وحشتناکی کردند اینو آوردرن جای مجید کامپیوتر...
اونم درین برهه از فصل

m.g.s.t.r
4th February 2014, 07:21 PM
تبریزی ها اشتباه وحشتناکی کردند اینو آوردرن جای مجید کامپیوتر...
اونم درین برهه از فصل

بعد 1 باخت به سپاهان مدیرها زیرآب جلالی را زدن بعد همه چی را انداختن گردن هوادارها!!!!!!!
ولی باوجود اینهمه حاشیه ای که ایجاد شده بود تنها راه حل همین بود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد