PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروکشی صداو سیما به بهانه "آوای باران"

saamaaneh
16th January 2014, 07:19 PM
از ساعت حدود 20 روز چهارشنبه 25 دی ماه برنامه اختتامیه سومین جشنواره بین المللی جام جم در حالی روی آنتن شبکه سوم پخش می شد که بسیاری از بینندگان منتشر پخش سریال مورد علاقه خودشان بودند که جزو معدود سریال‌های جذاب این روزها است.

یکی از مخاطبان مشرق که بسیار از این ماجرا دلگیر بود، چند خطی در این رابطه برای ما نوشت و برایمان ارسال کرد که در ادامه تقدیم حضورتان می‌شود:

دلم برای خیلی‌ها از جمله خودم سوخت که از حوالی ساعت 20:45 منتظر پخش سریال آوای باران بودیم. سریالی که با وجود نقاط ضعف بسیار، توانسته جمعیت قابل توجهی را مقابل تلویزیون بنشاند! ابتدا زیرنویس کردید سریال را بعد از اختتامیه پخش می‌کنید ولی با کمال تعجب و تأسف ساعت 23 به احترام مردمی که حداقل 3 ساعت منتظر پخش سریال بودند زیرنویس کردید که امشب سریال پخش نمی‌‍شود! بروید بخوابید.

مجری برنامه (احسان علیخانی) هم غرق در مهمان‌ها شده بود و حتی یک عذرخواهی از مردم نکرد؛ از این همه چشم هایی که به اجبار اختتامیه را می‌دیدند. مسئله دیدن یک سریال نیست، مسئله آوای باران و فیلم و ... نیست. مسئله از بین رفتن اعتماد به رسانه ملی است. مسئله عدم احترام و ارزش گذاشتن به وقت مردم است.

نمی‌شد پخش زنده تان را از یک شبکه دیگر نشان می‌دادید؟ نمی‌شد روز مراسم را تغییر می دادید؟ نمیشد بمانند بسیاری از برنامه ها و همایشهای دیگر گلچینی از آنچه می خواهید را در زمان مناسب پخش کنید.

حسب وظیفه و عادتی که برای انتقال انتقادات و مشکلات به دستگاه های مربوطه دارم، بیش از پنجاه بار به 162 تلفن زدم؛ هنگامی که دکمه تماس با کارشناس را میزدم (دکمه 5) ارتباط وصل نمی‌شد. هنگامی که وصل می‌شد پس از دقایقی انتظار برای ارتباط با کارشناس باز تماس بصورت کاملا خودجوش قطع میشد!

آقایان مسئول صداوسیمایی، دنبال آسیب شناسی استفاده مردم از ماهواره نباشید. از خودتان شروع کنید. حداقل قدر اعتماد این سی و اندی درصد را بدانید!

منبع (http://aryanews.com/Web.aspx?code=4506)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد