PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط جنسی با پسر نامحرم

zoh_reh
14th January 2014, 09:46 PM
ارتباط جنسی با پسر نامحرم

من دختري هستم كه با پسري آشنا شدم. پدر و مادرم از اين موضوع اطلاعي ندارند، ما قراره با هم ازدواج كنيم ولي به دليل مخالفت خانواده او به تعويق افتاده و به من گفته كه حدود چند سالی بايد صبر كني تا آنها را راضي كنم. من به او اعتماد كامل دارم .حدود چند ماهه كه با هم رابطه جنسي و سکس داريم ولي به فواصل زياد و من هم از اين موضوع رنج مي برم و هم واقعا احساس نياز مي كنم. ما به قدري همديگر رو دوست داريم كه نمي تونيم از هم جدا بشيم طوري كه من هيچ پسري رو به جز او براي همسري نمي توانم انتخاب كنم. سوالي كه از شما دارم اين است كه مي شود ما به هم محرم شويم ولي بدون اجازه پدر تا رابطمون به گناه تبديل نشه؟ خواهش مي كنم كمكم كنيد.

پرسشگر گرامي، شما كه گناه، روحتان را آزار مي‌دهد اي کاش زودتر نسبت به مشاوره اقدام مي کرديد اما از آنجا که ماهي را هر موقع از آب بگيري تازه است، به ذکر نکاتي مي پردازيم که موثر بودن آن تنها به خواست و اراده شما و اينکه چقدر اين نکات را به کار گیرید، بستگي دارد.

غالب پسران در ابتداي راه و براي جلب اعتماد دختر، خود را علاقمند و عاشق دختر نشان مي دهند اما پس از آنکه از احساسات دختر سوء استفاده کرد و از دختر به عنوان وسيله اي براي رسيدن به اميال نفساني خود بهره برد، دختر را با هزار و يک آرزو رها کرده و به دنبال کار خود مي روند. شايد الان جوابي در ذهن شما نقش بسته است و آن اينکه پسري که من با او آشنا هستم چنين خيانتي را در حق من انجام نمي دهد و او حقيقتا علاقمند و عاشق من است، اما بايد در پاسخ گفت: بسياري از دختران در ابتداي ارتباط خود با نا محرم چنين برداشتي را دارند اما پس از آنكه مورد سوء استفاده افراد فرصت طلب قرار گرفتند به ساده لوحي خود پي مي برند.

چگونه مي توان به قول و قرار انساني که به راحتي فرامين الهي را زير پا مي گذارد اعتماد کرد؟ چه تضميني وجود دارد كه او به قول خود نسبت به ازدواج با شما عمل كند؟ چه دليلي بر صحت گفتار او مبني بر مخالفت خانواده اش با ازدواج او با شما وجود دارد؟ آيا اين امر بهانه خوبي براي سوء استفاده از شما بدون هيچ قيد و بند قانوني و شرعي نيست؟ به یاد داشته باشید خواستگاری آزمون عشق پسر است، آیا فرد مورد نظر که برای خواستگاری از شما تلاش نمی کند، می تواند در ادعای عشق خود صادق باشد؟ آيا او تا به حال براي راضي کردن خانواده خود با تمام وجود تلاش کرده است؟ آیا بهتر نیست از دلایل مخالفت خانواده او با ازدواج شما مطلع شوید؟ شاید آنان دلیل قانع کننده ای برای مخالفت خود داشته باشند؟ آیا خانواده شما هم با این ازدواج موافق هستند؟ و یا اینکه با این ازدواج مخالف هستند و برای مخالفت خود دلایل قانع کننده ای دارند؟ آيا پس از گذشت دو سال او موفق به راضي کردن خانواده خود مي شود؟ اگر او موفق به راضي شدن خانواده خود نشد و يا به هر بهانه ای از ازدواج با شما سر باز زد، زندگي مشترک آينده شما چه وضعيتي پيدا خواهد کرد؟ شما از لحاظ رواني با چه آسيب هايي روبرو مي شويد؟ شما از چه طريقي به ويژگي هاي فرد مورد نظر پي برده ايد و او را شايسته زندگي مشترك با خود تشخيص داده ايد؟

به هر حال ارتباط جنسي او با شما (هر چند كسي از آن آگاه نشود) براي شما عوارض و آسيب هايي را به دنبال دارد ( که ما در اين مجال كوتاه در پي بيان آن نيستيم) اگر فرد مورد نظر واقعا به شما علاقمند بود به خود اجازه نمي داد تا عفت و پاكي شما را لكه دار كند و شما را در معرض آسیب های جدی روانی ، اجتماعی و ... قرار دهد.

آيا چنين فردي كه فقط به دنبال هوس و بر آمدن كام خويش است سزاوار عشق ورزيدن است؟ آيا به او به عنوان يك تكيه گاه مي توان اعتماد كرد؟ آيا كسي كه در روابط خود با انسان فقط به دنبال منافع شخصي خود است قادر خواهد بود كه در زندگي مشترك احساسات و خواسته هاي شريك زندگي خود را درك كند؟ آیا پسری که در مدت کوتاهی با دختر مورد نظر خود رابطه جنسی بر قرار کرده است، از انگیزه کافی برای ازدواج در آینده با آن دختر برخوردار است؟ جالب است بدانيد پسران هنگام بهره بردن از روابط آزاد، عاشق پيشه جلوه مي‌كنند اما وقتي نوبت انتخاب حقيقي براي زندگي مشترك برسد، کم اتفاق می افتد كه با كسي ازدواج كنند كه در دسترس آنها بوده‌ است. اگر هم اين ارتباط به ازدواج بينجامد، اين زندگي مشترك، سرانجامي جز جدايي و تنفر و سوءظن نخواهد داشت.

آیا دختری که بدون هیچ قید وبند شرعی و قانونی خود را در اختیار فرد نا محرمی قرار می دهد از کشش و جاذبه لازم برای آن پسر برخوردار است؟

فرض را بر اين مي گذاريم كه جواب تمام سوالات بالا به نفع فرد مورد نظر باشد و شما هنوز هم به او اعتماد داشته با شيد، چگونه مي توانيد گناهاني را كه در اين مدت مرتكب شده ايد را جبران كنيد؟

پرسشگر گرامي در بخشي از سوال خود متذكر شده ايد: من از ارتباط با او رنج مي برم و در ضمن احساس نياز مي كنم، در جواب شما فقط يك سوال مطرح مي كنم : چنانچه فردي تشنه بود و به شدت از تشنگي رنج مي برد و در مقابل او فقط يك ظرف آب بود كه درون آن مقداري سم ريخته شده بود آيا انسان تشنه به دليل تشنگي به خود اجازه مي دهد از اين آّّب استفاده كند؟

از شما خواهر گرامی می خواهم قبل از خواندن ادامه جواب از جلو کامپیوتر بلند شوید و چند قدمی راه بروید و با دقت به سوالات بالا جواب دهید، و حداقل این سوالات را به عنوان یک احتمال بررسی کنید. حتما مطالبی که مطرح کردیم برای شما بسیار نا خوشایند است اما به عنوان افرادی بی طرف که نگران آینده شمايند این سوالات را مطرح کردیم پس در حسن نیت ما شک نکنید وبه یاد داشته باشید هر ماه با تعداد زیادی از دختران که مانند شما با آرزوی ازدواج به دام افراد سود جو افتاده اند روبرو می شویم. آنچه در این نوشته برای شما بیان می شود حاصل سالها مطالعه و مشاوره است. به یاد داشته باشید که اینگونه روابط به طور حتم آسیب هایی را بدنبال دارد، که ما به دلیل طولانی نشدن جواب از ذکر آن خودداری می کنیم.

چه باید کرد:
1) در اولین گام به هر نحوی شده ارتباط خود را با فرد مورد نظر قطع کنید.
2) پس از آنکه ارتباط خود را با فرد مورد نظر قطع کردید در فضایی به دور ازاحساسات و عواطف زود گذر ازدواج با فرد مورد نظر را با دقت بررسی کنید، و بررسی کنید که آیا فرد مورد دارای ویژگی های حداقلی ازدواج می باشد. با دقت به سوالات زیر جواب دهید و جواب آن را در کاغذی یاداشت کنید و پس از گذشت مدتی دوباره این جواب ها را با مو شکافی بخوانید و ببینید هنوز هم همین نظرات را دارید :
- آیا او ویژگی های همسر مناسب را دارد؟
- آیا بعد از گذشت چندی از زندگی مشترک و فروکش کردن احساسات باز هم از این عشق وعلاقه خبری هست؟
- چه ویژگی هایی باعث شده است تا من به او علاقمند شوم؟
- آیا برای انتخاب او ملاک های انتخاب همسر را در نظر گرفته ام؟
- آیا انتخاب او به عنوان همسر آینده تصمیمی عاقلانه است و یا اینکه من از روی احساسات تصمیم گرفته ام؟
- آیا علاقه او به من از عشق و علاقه است و یا اینکه هوسی بیش نیست؟ من برای شناخت هوس از عشق چه کرده ام؟ اصلا عشق و هوس چگونه از هم جدا می شود؟

3) در صورتی که او دارای شرایط حداقلی همسر مناسب نبود او را برای همیشه از ذهن و خاطر خود پاک کنید، اما چنانچه او دارای ویژگی های حداقلی همسر مناسب بود، به او بگویید با توجه به شرایط موجود و فشارهای خانواده به هیچ وجه امکان ارتباط با او وجود ندارد و تنها راه پیش روی او خواستگاری از طریق خانواده است. فرد مورد نظر چنانچه واقعا عاشق وعلاقمند به شما باشد با تمام وجود برای راضی کردن خانواده خود تلاش می کند. سهل انگاری او در این امر نشانگر عدم علاقه او به شما است.

4) به یاد داشته باشید هر قدر گناه شما سنگین باشد در برابر لطف و کرم الهی قطره ای بیش محسوب نمی شود، با تمام وجود از گذشته خود توبه کنید و از خداوند بخواهید که شما را در ترک این گناه یاری دهد. در ضمن به یاد داشته باشید انسان باید در تمام تصمیمات خود راضی خدا را در نظر بگیرد، بنده ای که برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری فرو گذار نیست و بدون در نظر گرفتن حقوق الهی اقدام می کند،چیزی به جزِِء سر گردانی در انتظار او نیست.

5) اشتباه در مورد ازدواج و انتخاب همسر غیر قابل جبران است. برخی اهمیت انتخاب همسر را به راه رفتن در میدان مین تشبیه می کنند که اولین اشتباه فرد آخرین اشتباه اوست، پس انسان باید در این مورد خیلی با احتیاط عمل کند و از همفکری تمام اطرافیان به ویژه والدین خود استفاده کنید. بنابراین والدین خود را در را در جریان تصمیمات خویش در مورد انتخاب همسر قرار دهید و از نظرات آنان در این مورد استفاده کنید.

6) ارتباط معنوی خود را با خدا افزایش دهید و سعی کنید لذت یاد خدا را در زندگی خود بچشید. لذت های پست و نا چیز مادی در برابر چشمان فردی که بالذت یاد خدا آشنا شد رنگ می بازد وزندگی او رنگ و بوی دیگری پیدا می کند.

http://www.moshavereh.porsemani.ir (http://www.moshavereh.porsemani.ir/content/%D8%A)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد