PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی ○♥○ کلــبـــهـــ امـــــید ○♥○

DelavarIQ76
10th January 2014, 08:21 PM
به نام خدایی که هرگاه اسمشو بردیـــم .... قطعــــا تو این زندگی بــــــــردیم ...

سلام میکنم به تو دوست عزیزم
سلام میکنم به تو نخبه که ایرانی هستی و همواره اسم ایرانو به درخشش در میاری
سلام میکنم به تو که استارت خودتو زدی تا تو این جاده موفقیت به سرمقصود برسی
سلام میکنم به تمامی نابغه های این انجمن
سلام میکنم ...

خیلی خوش اومدید به این کلــــــــــــبه
به این کلبه که مهمونش شما سرور گرامی هستی و میزبانش :
منه علی دلاور که 16 سال دارم و سال 76 تو تهران به دنیا اومدم و الان 5 سالی هست مهمون امام رضا هستم
منی که رشته تحصیلیم الکترونیک هست و تو یکی از هنرستان های این شهر مقدس درس میخونم ..
منی که بیشتر از 9 ماه نیست خودمو باور کردم اما فهمیدم برای بزرگترین کارای دنیا میتونم رو خودم حساب کنم
منی که سختـــــــــی کشیدم اما کنار نکشیـــــــــدم ...

آررررره من ...

امید وارم میزبان خوبی باشم برای شما بزرگوارا..

گفتم "تو" چون دوست دارم صمیمی باشیم و دوست ... چون بزرگواری ... چون یدونه ایی ... امیدوارم ناراحت نشی

مدیرای عزیز من تو اکثر انجمنایی که بودم یه تایپیک مخصوص خودم زدم تا درش به چیزایی که میخوام برسم که برای هممون میتونه جالب باشه

اگر مشکلی داره این تایپیک بهم خبر بدید . منم به فال نیک میگیرم و سریعا پاک میکنم

من امروز فعالیتمو شروع کردم و تازه واردم
امید وارم در کنار شما داش مشتی ها به اوج برسم .. مثل شما

کوچیکه تمام بچه های انجمن
علی

[golrooz]

DelavarIQ76
10th January 2014, 08:53 PM
هـــــــرگاه در زندگی به دری برخورد کــــــــردی که روش یه قفـــــــل بزرگ داشتــــــ ...
ناامـــــــــــید نشـــــــو و دستــــ از تلاشــــــ نکن ...
چون اگه قرار بـــــتتود اون در باز نشـــــه به جاشـــ دیوار میذاشتــــن ...
[golrooz][golrooz]

DelavarIQ76
11th January 2014, 05:12 PM
سلام ...
امیدوارم حالاتون خوب باشه
تا همین چند ما پیش یه اخلاقی داشتم که وابسته به حرفای دیگران بودم ...
همیشه حرفای مردم بهم انگیزه یا سستی میداد و مسیر منو مشخص میکرد
یه روزی
با پسر عموم بودم داشتم میرفتیم بیرون ..
بهش گفتم چند تا جمله قشنگ بگو روحیه بگیرم ..
اما
بهم گفت :‌ همیـــشه سعی کن خودتــ به خودت انگیزه بــدی و استارت خودتو بزنـــی
منـــم اون موقع یهو یه تکونی خوردم و تصمیم گرفتم دیگه خودم باشم که با افکارام مسیر خودمو مشخص کنم
میگن روزگار نامردیه و نمیشه رو کسی حساب کرد و باید فقط خودت باشی.. منم این رو به فال نیک گرفتم و
شروع کردم به خوندن جملات قصار و پند آموز و تکان دهنده ... بعد اومدم خلاقیت نشون بدم و چیزایی که میتونی خیلی بهم انگیزه بده برای خودم ایجاد کنم

این جورایی اولیش بود که خیلی دوستش داشتم ...

ممنون میشم تو این کلبه یه پستی چیزی بزارید ..

خیلی ارادتــ دارم
[golrooz]
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/afd5e7b0c38bf61a3.png

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد