PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث بحث آزاد: جنگ لفظی به خاطر نطق مطهری

سعیده ذوقی
10th January 2014, 02:56 PM
http://upload7.ir/imgs/2014-01/14193126865482759506_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=14193126865482759506.jpg)

سعیده ذوقی
26th January 2014, 01:34 PM
به نظر من مطهری یکی از نماینده های بسیار روشنفکره که به خاطر رک گویی هاش خیلی زود سرشو برباد میده. چرا تو ایران هرکی قصد داره حقایقو بیان کنه این اتفاق براش میفته؟؟؟؟

عرفان سلیم زاده
26th January 2014, 02:05 PM
ویکی پدیای علی مطهری رو فیلتر کردند http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D9%84%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C
سایتش هم همینطور: [B]alimotahari.ir/‎

سعیده ذوقی
26th January 2014, 03:26 PM
ویکی پدیای علی مطهری رو فیلتر کردند http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D9%84%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C
سایتش هم همینطور: [B]alimotahari.ir/‎
واقعا که .............دیدی گفتم
از قدیم گفتن حرف حق تلخه.

Joseph Goebbels
26th January 2014, 03:28 PM
اتفاقا تکنولوژی قلک شکن خیلی اینجا به درد می خوره ...

سعیده ذوقی
26th January 2014, 05:57 PM
اتفاقا تکنولوژی قلک شکن خیلی اینجا به درد می خوره ...
اشنا نیستم با این تکنیک منظورتون چیه؟

Joseph Goebbels
27th January 2014, 09:41 AM
اشنا نیستم با این تکنیک منظورتون چیه؟
واژه قلک شکن رو موقعی به کار می برند که سایتی فیلتر هست و با ف . ی .ل .تر ش .کن یا به همون قولی قلک شکن باید باز شه ...

سعیده ذوقی
27th January 2014, 10:08 AM
واژه قلک شکن رو موقعی به کار می برند که سایتی فیلتر هست و با ف . ی .ل .تر ش .کن یا به همون قولی قلک شکن باید باز شه ...

جالبه، نشنیده بودم.

ab.bb
27th January 2014, 10:13 AM
به نظر من مطهری یکی از نماینده های بسیار روشنفکره که به خاطر رک گویی هاش خیلی زود سرشو برباد میده. چرا تو ایران هرکی قصد داره حقایقو بیان کنه این اتفاق براش میفته؟؟؟؟
آقای مطهری از بدنه نظام هست؛ مطمئن باشین اگر پشتوانه محکمی نداشته باشه حرف نمیزنه.

سعیده ذوقی
27th January 2014, 10:55 AM
آقای مطهری از بدنه نظام هست؛ مطمئن باشین اگر پشتوانه محکمی نداشته باشه حرف نمیزنه.

منم با شما موافقم اما... باید اما هارو در نظر گرفت، به هر حال ما شاهد خیلی اتفاقای غیرمنتظره بودیم، پای فتنه سبز بیاد وسط دیگه مهم نیست ...

عبدالله91
27th January 2014, 11:41 AM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

همۀ مردم ایران در ظاهر کارشناس سیاسی هستن.از بیسواد گرفته تا سیاستمدار. اما وقتی به عمق میری یک چیز خیلی روشنه اونم اینکه مردم دنبال سیاست نیستن دنبال جریانهایی هستند تا جنگ و جناح بازی و سر و کلۀ هم پریدن راه بیندازن.

منطق خودشون رو زیر سوال می برن و منتظر میشن تا یه فردی یه ادعایی بکنه . همین اتفاق که افتاد بقیه میریزن سر همون فرد و ملت دو دسته میشن. یه عده ای موافق و یه عده ای مخالف.

این بر طبل عدالت میکوبه و اون بر طبل آزادی بیان ؛

این ملت کی میخواهد سیاستی که عامل پیشرفت است را دنبال کند خدا می داند.

در عرصه های سیاسی خلاق باشید نه پیرو افراد مدعی.تفکر عمیق داشته باشیم.سیاست هایی را دنبال کنیم که به دور از هیجان بازی و احساساتی شدن باشد.

جریاناتی که تفرقه افکن هستند خود نشان از ناحق بودن دارند. عده ای از افراد سودجو از این جریانات نهایت استفاده رو می برند.

به جان هم نیفتین چون همش بازی های جناحی احمقانه هست.مستقل باشیم.

عبدالله91
27th January 2014, 12:57 PM
منم با شما موافقم اما... باید اما هارو در نظر گرفت، به هر حال ما شاهد خیلی اتفاقای غیرمنتظره بودیم، پای فتنه سبز بیاد وسط دیگه مهم نیست ...

هر گونه بحث سیاسی در این سایت ممنوع هست.

اینجا یک سایت علمی هست.

برا اطلاع گفتم تا اگه احیانن قوانین رو نمیدونین بدونین.

ما دور هم جمع میشیم تا همدل و همفکر باشیم هر فردی هر عقیدۀ شخصی داشته باشه رو اینجا مطرح نمیکنه و اینجا تهدید و... بی معنی هست و تخلیۀ احساسات سیاسی در اینجا کلا مطرود هست.چون یقینن افرادی هستند که خلاف تفکرات شمارو داشته باشن و این ایجاد تنش میکنه نه بحث.

ممنون از توجه شما.

Ronia
27th January 2014, 01:05 PM
همشون سر و ته یه کرباسن...
دعواهاشون سر منافع شخصیو حذبیشونه و بس...
حقیقت تلخه؟؟؟؟؟حقیقتی هست که بخواد تلخ باشه؟؟؟؟

سعیده ذوقی
27th January 2014, 01:14 PM
دوست عزیز
بنده نمیتونم همفکر شما باشم، اصولا تضادهای فکری که نتیجه بخشه اگه اونطوری بود احزاب بی معنی بودن. در ضمن شما هم یادتون رفت اینجا سایت علمی و بخش اجتماعیییییییییییه!
فک کنم باید به تالار مذهبی مراجعه کنید اخه اینا مسائلیه که تو اجتماع داره اتفاق میوفته و در ضمن در مورد این اتفاق می خواستم نظر دوستانو بدونم
اگه مشکلی باشه مدیر سایت خودشون بهم اطلاع میدن خیلی لطف دارین اما میشه تو لحنتون کاملا همدلی رو حس کرد،
من تو زمینه رشته خودم دارم فعالیت می کنم
حتما خیلی به مدیریت علاقه دارین اما مدیر سایت شخص دیگه ایه.
و درضمن تا الان به هیچ وجه تنش ایجاد نشده مگر اینکه شما...

سعیده ذوقی
27th January 2014, 01:21 PM
همشون سر و ته یه کرباسن...
دعواهاشون سر منافع شخصیو حذبیشونه و بس...
حقیقت تلخه؟؟؟؟؟حقیقتی هست که بخواد تلخ باشه؟؟؟؟
درک میکنم، اما ما باید اگاهیمونو بالا ببریم و انقد بی انگیزه نباشیم در مورد مسائل مربوط به کشور.

عبدالله91
27th January 2014, 01:23 PM
و درضمن تا الان به هیچ وجه تنش ایجاد نشده مگر اینکه شما...

بنده اگه با چنین حرفهایی احساساتی بشم تا الان جزو احزاب بودم مثه شما. شما جزو دو آتیشه ها هستین.

اولین بحث نیست.... قبلا بوده و تذکر داده شده... بهتره توو سایت یه سرچی بکنین... شما در محدودۀ رشتتون هیچ اطلاعاتی ندارین. ترم چند هستین؟ چقد مطالعه در زمینۀ های اجتماعی دارین؟
بنده همانطور که زده شده همکار بخش مدیریت هستم نه بخش مذهبی.اطلاعاتتون ناقص هست و تندروی شما نمیذاره خیلی مسائل رو ببینین

عبدالله91
27th January 2014, 01:29 PM
پای فتنه سبز بیاد وسط دیگه مهم نیست ...

میبخشین که اینو میگم. این منطق شماست و چقدر هم اجتماعی و علمی و حساب شده هست!!!!! بنده قصد جواب دادن به شمارو ندارم.
شما خودتون به خودتون جواب میدین.نیازی به جواب نیست...
هنوز شما مسائل فتنه انگیز رو از بحث تشخیص نمیدین؟

حتما خیلی به مدیریت علاقه دارین اما مدیر سایت شخص دیگه ایه.
و یه چیز دیگه اینکه خیلی علاقه به تهمت زدن و حمله به شخصیت افراد دارین.تاپیکهای دیگه هم چنین برخوردی داشتین.

انشاالله همه عاقبت بخیر باشند

Ronia
27th January 2014, 01:32 PM
درک میکنم، اما ما باید اگاهیمونو بالا ببریم و انقد بی انگیزه نباشیم در مورد مسائل مربوط به کشور.

چی جوری آگاهیمونا بالا ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟
تو کشور خودمون که همه چی فیلتره و به شعوره آدم توهین میکنند...
کشورهای غربی هم که بدتر دروغ های شاخ دارتر از این ور میگن...
تو دانشگاه و تو سایتا و ...که میگن بحث سیاسی ممنوع
مرز بین حق و باطل خیلی باریک شده خیلی به شخصه قادر به تشخیص نیستم و گاهی فک میکنم این روزا دیگه حق ناپدید شده شاید مقدمه ایست برای ظهور...

عبدالله91
27th January 2014, 01:49 PM
تو کشور خودمون که همه چی فیلتره و به شعوره آدم توهین میکنند

بله در زمینۀ فیلتر درست می فرمایین اگه vpn نمی فروختن اونوقت بله میشه گفت افکار رو به بند کشیده اند اما فلسفۀ فیلتر یه چیز دیگریست.

ببینین برخی افراد تازه وارد یا حتی بچه ها خیلی با اینترنت سرو کار دارند و بجز این برخی مسائل اقتصادی و سیاسی هم عامل دیگر فیلتر هست که اینا باعث چنین اقداماتی میشه.

فکر میکنین افراد بیشتر در برخورد با کدام صفحات با صفحۀ فیلتر روبرو میشن؟ اکثر افراد در برخورد با سایتهای مستهجن با صفحۀ فیلتر برخورد میکنند.

برا بزرگترها هم که فیلتر واقعا معنی نداره. در برخی کشورها فیلتر وجود داره و مختص ایران عزیز ما نیست.

Ronia
27th January 2014, 01:56 PM
بله در زمینۀ فیلتر درست می فرمایین اگه vpn نمی فروختن اونوقت بله میشه گفت افکار رو به بند کشیده اند اما فلسفۀ فیلتر یه چیز دیگریست.

ببینین برخی افراد تازه وارد یا حتی بچه ها خیلی با اینترنت سرو کار دارند و بجز این برخی مسائل اقتصادی و سیاسی هم عامل دیگر فیلتر هست که اینا باعث چنین اقداماتی میشه.

فکر میکنین افراد بیشتر در برخورد با کدام صفحات با صفحۀ فیلتر روبرو میشن؟ اکثر افراد در برخورد با سایتهای مستهجن با صفحۀ فیلتر برخورد میکنند.

برا بزرگترها هم که فیلتر واقعا معنی نداره. پس چیزی نیس که بشه گفت یه معزل اجتماعی هست. در برخی کشورها فیلتر وجود داره.

بله درسته،فیلتر کردن سایتای مستهجن معقولانه است ولی آیا فقط سایتای مستهجن فیلتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عبدالله91
27th January 2014, 02:09 PM
بله درسته،فیلتر کردن سایتای مستهجن معقولانه است ولی آیا فقط سایتای مستهجن فیلتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه فقط سایتهای مستهجن فیلتر نیست. برخی مسائل اقتصادی و سیاسی هم دخیل هستند.
برای اهل فن که فیلتر معنی نداره. این صفحات فیلتر برای افراد مبتدی هست. افرادی که تازه وارد هستند به این صفحات برخورد میکنند و این کار به دلیل پر نشدن ذهن افراد مبتدی با اطلاعات غلط و غیرواقع هست. البته این یکی از دلایلش هست.
وقتی که میشه از صفحات فیلتر گذشت این را نمیشه محدود کردن افکار نامید. بلکه این صفحات باید باشند تا افراد اول پخته و بزرگ بشوند بعد که نیرو و توان تحلیل پیدا کردند خودبخود با vpn وارد می شوند. خوده مخابرات هم vpn میفروشه.
پس اصل این است که افراد اول بزرگ بشوند و بعد با قدرت تشخیص و عقل خودشون انتخاب بکنند که آیا وارد فلان سایت بشوم یا نشوم یا آیا فلان حرف چقد درست است.

سعیده ذوقی
27th January 2014, 02:23 PM
چی جوری آگاهیمونا بالا ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟
تو کشور خودمون که همه چی فیلتره و به شعوره آدم توهین میکنند...
کشورهای غربی هم که بدتر دروغ های شاخ دارتر از این ور میگن...
تو دانشگاه و تو سایتا و ...که میگن بحث سیاسی ممنوع
مرز بین حق و باطل خیلی باریک شده خیلی به شخصه قادر به تشخیص نیستم و گاهی فک میکنم این روزا دیگه حق ناپدید شده شاید مقدمه ایست برای ظهور...
با حرفات کاملا موافقم نمونه ش همین الان که این بحث ازادو مطرح کردم دوستمون سریعا به من که سوشال ساینس میخونم میگه نباید تو این بحثا داخل بشی... چه برسه به..

عبدالله91
27th January 2014, 02:36 PM
دوستمون سریعا به من که سوشال ساینس میخونم میگه نباید تو این بحثا داخل بشی... چه برسه به..

[taajob][taajob][taajob]درکتون میکنم.سالیانه سال هست..

برای عزیزانی بگم که خبر از برخی چیزا ندارن. بنده وارد کردن بحثهای سیاسی رو که طبق قوانین سایت ممنوع هست گفتم و کاربر محترم بحث فتنۀ سبز را به وسط کشیدن و به همین جملۀ ایشان بنده نقل قول کردم.بازی های حزبی جاشون اینجا نیست.
اگر کسی ادعا میکند که حقش را خورده اند به مدیر محترم یا ناظر محترم سایت مراجعه بکند و تاپیک را به ایشان معرفی بکند.تا بداند ممنوع هست یا نه.
ایجاد تفرقه پذیرفتنی نیست.

سعیده ذوقی
27th January 2014, 02:37 PM
بنده اگه با چنین حرفهایی احساساتی بشم تا الان جزو احزاب بودم مثه شما. شما جزو دو آتیشه ها هستین.
اوه میتونم بپرسم الان اینکار شما چیه؟ که به من تهمت میزنین شما که ادعا میکردین اینکار برای کم سن و سالاست طرز فکر خودشونو القا کنن چی شد که حالا دست به دامن اینکار شدین؟
اولین بحث نیست.... قبلا بوده و تذکر داده شده... بهتره توو سایت یه سرچی بکنین... شما در محدودۀ رشتتون هیچ اطلاعاتی ندارین. ترم چند هستین؟ چقد مطالعه در زمینۀ های اجتماعی دارین؟
بله میدونم اما اینکارم کار شما نیست سایت خودش مدیر داره، من ترم 6 هستم اما رشتم علوم اجتماعیه که متشکل از رشته هایی چون جامعه شناسی، علوم سیاسی، اقتصاد و... میشه در ایران که کمتر رایجه اما در خارج از این کشور به این رشته اهمیت زیادی داده میشه و حتی برای اموری مثل ساختن یه پل از کمک محققای اجتماعی استفاده میکنن. و در ضمن بازهم تهمت برادر من هیچ اطلاعاتی ندارم؟ من اطرافم کلی دختر می شناسم که صبح و شبشون فقط به... میگذره اما من پیوسته در حال مطالعه و جمع اوری اطلاعاتم اونوقت هیچ........ ممنون مثل اینکه شما منو بهتر از خودم می شناسی
بنده همانطور که زده شده همکار بخش مدیریت هستم نه بخش مذهبی.اطلاعاتتون ناقص هست و تندروی شما نمیذاره خیلی مسائل رو ببینین

بله گفتم که زیاد به مدیریت علاقه دارین، امضاتون مذهبیه در تایپکهای اجتماعی نظر میدین اونم میگین همه بدون تخصص حرف میزنن اونوقت تخصص خودتون....در بعضی موارد بهتره ادم غرور رو کنار بذاره و با منطق جلو بره من بعضی از حرفای شما رو با اینکه قبول نداشته و ندارم تایید کردم چون راجع بهشون فکر کردم اونوقت شما بیشتر فکر میکنی که همه دیدگاهاتون درسته که نصیحت میکنی.
خوشحال میشم شما رو تو موضوعات مدیریت صنعتی ببینم.
موفق باشید

عبدالله91
27th January 2014, 02:48 PM
بله گفتم که زیاد به مدیریت علاقه دارین، امضاتون مذهبیه در تایپکهای اجتماعی نظر میدین اونم میگین همه بدون تخصص حرف میزنن اونوقت تخصص خودتون....در بعضی موارد بهتره ادم غرور رو کنار بذاره و با منطق جلو بره من بعضی از حرفای شما رو با اینکه قبول نداشته و ندارم تایید کردم چون راجع بهشون فکر کردم اونوقت شما بیشتر فکر میکنی که همه دیدگاهاتون درسته که نصیحت میکنی.
خوشحال میشم شما رو تو موضوعات مدیریت صنعتی ببینم.
موفق باشید
خب از تخصص هاتون یه مطلبی رو ارائه بدین .با حرف که نمیشه گف. ؛یه جواب علمی ارائه بدین.با متنهای خودتون به خودتون جواب دادم بنده اینجا ادعایی نداشتم هر کسی آزاد هست نظرش رو بگه بر طبل آزادی بیان کوبیدنتون همین بود؟ ینی هر کس حرفای شمارو تایید نکرد باید بهش حمله بشه؟ اینکه تفکرات استبدادی هست.

منطق حرف زدن شما حمله به شخصیت ها و رها کردن بحث هست. به مسائل مطرح شده جواب میدادین بجای حمله بر شخصیت بنده اگر دنبال بحث بودین و اهل تفکر هستین.

شما نمیتونین برای افراد حد و حدود تعیین کنین.

سعیده ذوقی
27th January 2014, 02:51 PM
خب از تخصص هاتون یه مطلبی رو ارائه بدین .با حرف که نمیشه گف. ؛یه جواب علمی ارائه بدین.با متنهای خودتون به خودتون جواب دادم بنده اینجا ادعایی نداشتم هر کسی آزاد هست نظرش رو بگه بر طبل آزادی بیان کوبیدنتون همین بود؟ ینی هر کس حرفای شمارو تایید نکرد باید بهش حمله بشه؟ اینکه تفکرات استبدادی هست.

منطق حرف زدن شما حمله به شخصیت ها و رها کردن بحث هست. به مسائل مطرح شده جواب میدادین بجای حمله بر شخصیت بنده اگر دنبال بحث بودین و اهل تفکر هستین.

شما نمیتونین برای افراد حد و حدود تعیین کنین.
عالیه اما من از حرفای خودتون که میگفتین نباید فکر خودمون به دیگری نسبت بدیم استفاده کردم بحث ازاده بجای توپیدن به من شما یه نکته علمی بده لطفا.

عبدالله91
27th January 2014, 02:58 PM
وه میتونم بپرسم الان اینکار شما چیه؟ که به من تهمت میزنین شما که ادعا میکردین اینکار برای کم سن و سالاست طرز فکر خودشونو القا کنن چی شد که حالا دست به دامن اینکار شدین
میبخشین شما این بحث رو اول با ادعای اجتماعی بودن شروع و بعد تبدیل به سیاسی کردین و فتنۀ سبز رو اشاره میکنین و تهدید و.... اینا به کنار در چند جا به شخصیت حمله میکنین و بحث را رها میکنین و به فردی که در بحث هست بنده رو مثال میزنین و با تهمت یه انگی رو به بنده میچسبونین و چندین جا ایران را که وطن ماست زیر سوال میبرین و... اینا نشونۀ دو آتیشه بودنتون نیس؟
از اصول بحث چند تا میتونین نام ببرین خانم محقق؟

ممنون مثل اینکه شما منو بهتر از خودم می شناسی
حرفاتون نشون میده که اهل بحث و تحقیق نیستین.دلیلاش هم کاملا در تاپیکهای مختلف مشهود هست. چون در هر تاپیک شما بحث نمیکنین به فردی که وارد بحث شده حمله میکنین. این کجاش به تحقیق مربوط هست؟ ادعا را همه می تواند بکند اما دلیل را همه نمی تواند بیاورد.
بنده وارد این بحث شدم مثه بقیۀ کاربرها. دلایلی رو مطرح میکنم اگه جوابی ندارین نباید به بنده حمله بکنین.منطق بیارین. جواب منطق ؛منطق خواهد بود نه حمله به فرد.

شما علوم انسانی خوندین اینا جزو مسائل ابتدایی علوم انسانی هست.

ببینین چقد اپیک خودتون رو منحرف کردین

عبدالله91
27th January 2014, 03:01 PM
عالیه اما من از حرفای خودتون که میگفتین نباید فکر خودمون به دیگری نسبت بدیم استفاده کردم بحث ازاده بجای توپیدن به من شما یه نکته علمی بده لطفا.

بحث کردن با شما بی فایده هست. بنده طبق قوانین گفتم اشاره به فتنه های سیاسی ممنوع هست چون اگه به قوانین اشاره نمیکردم باید جواب میدادم و این کار نتیجۀ خوبی رو یقینن نداره.بنده دلیل میارم برا فیلتر و... شما وقتی با دیگران بحث میکنین بجای دلیل آوردن میگین من هم موافقم بعنوان مثال دوستمون ....
این شیوۀ بحث کردنه؟

سعیده ذوقی
27th January 2014, 03:06 PM
بحث کردن با شما بی فایده هست. بنده طبق قوانین گفتم اشاره به فتنه های سیاسی ممنوع هست چون اگه به قوانین اشاره نمیکردم باید جواب میدادم و این کار نتیجۀ خوبی رو یقینن نداره.بنده دلیل میارم برا فیلتر و... شما وقتی با دیگران بحث میکنین بجای دلیل آوردن میگین من هم موافقم بعنوان مثال دوستمون ....
این شیوۀ بحث کردنه؟
شما پرفکتی ما بچه ایم اون بنده خدا در مورد فیلتر صحبت کرد شما بازم مسئله کودک و بزرگسالو مطرح کردین این دلیل خیلی علمیه، وقتی با کسی موافقم چه دلیلی بیارم براش؟

عبدالله91
27th January 2014, 03:12 PM
شما پرفکتی ما بچه ایم اون بنده خدا در مورد فیلتر صحبت کرد شما بازم مسئله کودک و بزرگسالو مطرح کردین این دلیل خیلی علمیه، وقتی با کسی موافقم چه دلیلی بیارم براش؟

ببین من و تو رو در بحث ها بیخیال میشن درسته؟
وقتی باهاش موافقی دلیل نداره به بنده استناد کنی. وقتی با حرف بنده مشکل داری باید براخودم اونم با استناد به حرفم نقل قول کنی.
اشاره به شخصیت افراد واقعا باعث به انحراف کشیدن بحث میشه.
شما طبق رشتۀ خودتون میتونین بحث های بسیار جالبی رو راه بیندازین اما قبول کنین بعضی اوقات بحث را رها کرده و به شخصیت می پردازین.
بنده نیومدم اینجا که شما به شخصیتم حمله کنین اومدم تبادل افکار کنم. شاید برخی با تفکراتم موافق و برخی مخالف باشند.این یک مسألۀ عادی هست و همین اختلافها زیبایی رو دوچندان میکنن

اما مسألۀ بچه و بزرگسال به فیلتر خیلی هم مربوطه. قرار نیس این دلیل علمی باشه. در فیلتر مگر همۀ دلایلات منشأ علمی دارند؟

سعیده ذوقی
27th January 2014, 03:21 PM
بحث مطرح شده بحث آزاده، ندیدم کسی برای بحث آزاد دلیل بیاره هرکسی اجازه داره نظر خودشو بگه. نه اینکه از حرفای دیگری شرو به توهم زدن کنه در ضمن من بهتون اجازه نمیدم باهم اینطوری صحبت کنید در مورد بحثایی که شرکت کردم اگه با شخصی نظر مخالف داشتم گفتم که اشتباه و نظر خودمو دادم. بحث با شما بیفایدست اهدافتون اشکاره الان احساس خطر میکنی میخوای انقد تنش ایجاد کنی و بعد خودتو منطقی جلوه بدی. یکبار حرفاتو مرور کن نه نه شما حتی نمی دونی فری دیسکاشن یعنی چی.

عبدالله91
27th January 2014, 03:26 PM
حث با شما بیفایدست اهدافتون اشکاره الان احساس خطر میکنی میخوای انقد تنش ایجاد کنی و بعد خودتو منطقی جلوه بدی.

به این میگن فرافکنی در حد باشگاه های لالیگا. میدونی که فرا فکنی چیه؟ تعریف حقیقی رو میگم نه تحت اللفظی.
من مگه با کسی دشمنم که احساس خطر بکنم؟[shaad] در پرده میگم همان فرافکنی است.
چرا هی میخوای جوسازی کنی؟

ممنون استفاده بردیم

موفق باشین

سعیده ذوقی
27th January 2014, 03:28 PM
به این میگن فرافکنی در حد باشگاه های لالیگا. میدونی که فرا فکنی چیه؟ تعریف حقیقی رو میگم نه تحت اللفظی.
من مگه با کسی دشمنم که احساس خطر بکنم؟[shaad] در پرده میگم همان فرافکنی است.
چرا هی میخوای جوسازی کنی؟

ممنون استفاده بردیم

موفق باشین

موید باشی برادر

ناظم کل سایت
27th January 2014, 05:08 PM
سلام

تاپیک قفل میشه ...

موفق باشید

[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد