PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مشکل این برنامه چیه؟

gyg
24th December 2013, 11:14 AM
سلام
اگه میشه ارورهای این برنامه روبگیرین امتحان دارم
تشکر........[khejalat]http://www.up2www.com/uploads/1387723569971.rar

Siavash75
24th December 2013, 11:40 AM
سلام
اگه میشه ارورهای این برنامه روبگیرین امتحان دارم
تشکر........[khejalat]http://www.up2www.com/uploads/1387723569971.rar

کدوم یک از سوال هارو جواب بدیم؟ هر چهارتاشو؟

gyg
24th December 2013, 01:37 PM
این جهار قسمت باهم یه برنامه می شه دیدین نوشته بودم چند تا ارور داره لطفا بگیرینش....امتحان دار خیلی ممنون

Siavash75
24th December 2013, 02:57 PM
کدت از نوع کاراکتر تعریف کردی؟ مگه نباید صحیح (int) باشه؟
خیلی عجله ای نوشتی، یه جا هایی رو انداختی، نمیگم تا خودت درستش کنی، مثلا یه جا یه پرانتز زیاد گذاشتی همونجا قبل if که زبان دلخواه رو میگیره، اونجا.
یا یه جا دیگه employ رو هیچ نوعی براش مشخص نکردی، عزیز اینا رو توی C++ خیلی دقت، لامصب نکات خیلی ریزی هست که خودت حتما باید حواست بهشون باشه.
من 3 تا خطا از 11 تا رو درست کردم، شما بقیشو بی زحمت خودت پیدا کن [nishkhand]

gyg
24th December 2013, 03:23 PM
کدت از نوع کاراکتر تعریف کردی؟ مگه نباید صحیح (int) باشه؟
خیلی عجله ای نوشتی، یه جا هایی رو انداختی، نمیگم تا خودت درستش کنی، مثلا یه جا یه پرانتز زیاد گذاشتی همونجا قبل if که زبان دلخواه رو میگیره، اونجا.
یا یه جا دیگه employ رو هیچ نوعی براش مشخص نکردی، عزیز اینا رو توی C++ خیلی دقت، لامصب نکات خیلی ریزی هست که خودت حتما باید حواست بهشون باشه.
من 3 تا خطا از 11 تا رو درست کردم، شما بقیشو بی زحمت خودت پیدا کن [nishkhand]

gyg
24th December 2013, 03:26 PM
اقای محترم اون employee که نوشتم سازنده کلاس وسازنده نوع برگشتی ندارد.اون پرانتز ها هم موردی ندارد
کد هم می شود از نوع کاراکتر تعریف کرد....

Siavash75
24th December 2013, 03:38 PM
یکیش رو پاک کردم از اون پرانتز ها یه اخطار کم شد. دوما توی توضیحات نوشته که Employ witout type منکه خودم در نیاوردم، در ضمن پیدا نکردم کدوم بود وگرنه بهت میگفتم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد