PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی آینه ای که به دیدنش می ارزه / عکس

Almas Parsi
20th December 2013, 09:23 PM
آینه ای که به دیدنش می ارزه / عکس (http://www.akharinnews.com/%DA%AF%D9%88%D8%B4%D9%87-%D9%88-%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1/item/49272-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%86%D8%B4-%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%B3.html)
طراحان، یک آینه که در پشت آن یک کامپیوتر با کنترل صدا و حتی چهره و صفحه نمایش لمسی دارد را طراحی کرده اند.
فارس:‌ طراحان آینه ای طراحی کرده اند که مانند هر آینه بزرگ، روی دیوار نصب شده و در پشت آن کامپیوتری با کنترل صوتی و تصویری قرار دارد و صفحه نمایش آن لمسی است.

http://www.fardanews.com/files/fa/news/1392/9/24/191075_152.jpg تولید کنندگان بر این باورند که بزرگسالان به طور متوسط 168 ساعت در سال را جلوی آینه ‌ها می گذرانند و این مدت می تواند سازنده باشد.

شخص می تواند در حین مسواک زدن مطالب مورد علاقه خود را بخواند و ببیند. برای کودکان که حاضر به مسواک زدن نیستند برنامه کامپیوتر را طوری تنظیم کرده که با دیدن بازی و نمایش ها به اندازه کافی دندان هایشان را مسواک کنند. زمانی که دستان شخص آغشته به کرم یا فوم اصلاح است، تبلت طوری تنظیم می شود که با شنیدن صدا و به فرمان صوتی پاسخ می دهد.
این تبلت به طور خودکار به شبکه خانگی وای فای متصل و مجهز به دوربین کوچکی است که می تواند فرد مقابل آینه را شناسایی کند و مطالب مورد علاقه آن شخص را نمایش دهد.
این آینه هنوز به صورت یک نمونه و طرح ارائه شده است و طراحان در حال تلاش برای جمع آوری پول برای تولید این دستگاه برای تابستان آینده هستند. هدف این گروه جمع آوری 200 هزار دلار است و با افزایش پول می توانند فرمت های گوناگونی از این آینه تولید کنند.

sr hesabi
20th December 2013, 09:41 PM
سلام
ممنون بابت پست خوبتون
خیلی چیز مفیدی حداقل برای من
چون من همین الانشم مسواکم رو پا لپتاب میزنم
و همزمان صفحات رو چک میکنم،خیلی اینطوری خوبه[tashvigh][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد