ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یلدای مردگان

معمار حانیه
19th December 2013, 12:57 AM
همیشه در حالی که...

یه عالمه حرف بیخ گلوت چسبیده!

یه عالمه اشک توی چشماته!

یه عالمه حسرت توی دلت تلنبار شده...

باید بگی : خب دیگه... واسه همیشه خدافظ ...

http://upload7.ir/images/43406081540586866714.gif

سال 88 بود پدر بزرگم مریض بود سکته کرد.ناراحت خاله ام بود برای همین مریض شد
خدا رحمتش کنه. وقتی بچه بودم همیشه میگفت تو شوهر کنی دو روزه میفرستنت
آخه بچه بودم تند تند قهر میکردم.. خبلی باهم جور بودیم وقتی خاله ام میخواست بره
کرمانشاه ویک جورایی از فضای اینجا فرار کنه. آقام نرفت گفت نیام.نمیتونم اینا نبینم
اخه اقا بزرگم هر روز خونه ما بود.روزی 5 بار سر میزد .. همیشه ایفون زنگ میخورد
میگفتم کیه؟ میگفت حانیه؟؟ میشناختمش. در باز میکردم. واسش... نور به قبرش بباره
خیلی دوستش داشتیم. از وقتی اون رفت زندگی ما تلخ شد.. شاد نشدیم..نمیدونم جرا
نه. اصلا ناشکر نیستم هاا. فقط دلم براش تنگ شده.. احساس میکنم بودنش ارامش
تموم خونه ها بود.. وقتی رفت خاله ام دومین ضربه خورد.. ای وای من.. چقدر عذاباقا یادته یک بار از سر یک موضوع با تو مامان بزرگ قهر کردم. شب نشده اومدی بهم
گفتی کارت نباشه بخدا فردا صبح میرم شکایتشون میکنم. یادته گریه کردم. گفتم اقا اقا جونم. دلم واست تنگ شده. الان دقیقا میشه 4سال تو پرکشیدی اقا جون .. میشه6 سال که مبینا ومهنا ازمون جدا شدن وخونه عموشونن. میشه 6 سال زندگی خاله ام
تباه شد.. میشه 4 سال داداشم ازدواج کرده.. میشه 4 سال گریه میکنم.میشه 6 سال
مبینا ومهنا سر کوچمونه. اما ندیدم. میشه 6 سال که مبینا پیش خودم بود گفت مامانم؟اقا یادته وقتی شوهر خاله مرد مبینا پیشم بود؟؟ یادته اومدی خونمون. گریه میکردیماقا یادته من ومبینا همیشه باهم دوست بودیم. اخ خدایا چه دردی دارم. خدا رحمتتونکنه.. انشا الله نور به قبرتون بباره...انشا الله چشم خیرتون بدرقه ما باشه..

اقا وعمو یوسف. داداش همایون. دایی بهرام. دایی مهدی..خاله مرضیه
مادر بزرگ قیصر (هرگز ندیدمت). عمه ها (ندیدمتون اسمتون برام نگفتن)

ای روله عزیزم. ای عزیز خردسال از دست رفته خودم محمد جانم. که اکر زنده بودی الان 2 سالت بود.. و همه وهمه وهمه . که الان زیر خروار ها خاکید...درسته . نمیتونم بیام سر خاکتون. اما از همین راه دور میگم. پیشاپیش یلداتون مبارک.
هرچند شما به یلدا احتیاج ندارید. اما یلدای با شما بودن صفایی داشت...

معمار حانیه
19th December 2013, 01:54 AM
http://s2.picofile.com/file/7574315692/tarahaan_ir_tanha1.gif

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد