PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماز حضرت صاحب الزمان (ع)

kamanabroo
13th December 2013, 01:27 AM
نماز حضرت صاحب الزمان (ع)

پدید آورنده : ، صفحه 65

یکی از خلبانان دوران دفاع مقدس در خاطرات خود می گوید: در طول جنگ تحمیلی، بارها در عملیات های غرب و جنوب کشور شرکت کردم. حین اجرای مأموریت ها، چندین بار مورد هدف گلوله های دشمن قرار گرفتم. در عملیات نصر 4 و 5، بیش از چهل نقطه از بالگردم مورد اصابت گلوله و ترکش قرار گرفت. بارها گلوله ها از مقابل صورتم عبور کرده و یا بر پهلوی صندلی بالگردم فرو نشستند اما تا آخرین لحظة جنگ تحمیلی، کوچک ترین آسیبی ندیدم.
دو ساله بودم که به بیماری مهلکی گرفتار شدم. مادرم می گفت:
ـ عزراییل پشت در خانه منتظر نشسته بود. هیچ امیدی به سلامتی ات نداشتیم. دکتر جوابت کرده بود. اما، عمه ات دست به دامان خدا شد و به علت علاقة زیادش به تو، نذر کرد در صورت شفایت، تا هنگامی که درقید حیات است، هر روز دو رکعت نماز حضرت صاحب الزمان(ع) بخواند.
و امروز با گذشت بیش از 40 سال از آن هنگام، ایشان هر روز دو رکعت نماز حضرت صاحب را به جای می آورند و من سلامتی ام را تنها به واسطة وجود ایشان و به جای آوردن نمازهایشان می دانم و مطمئن هستم، تا زمانی که وی در قید حیات است، من نیز از خطرات مصون خواهم ماند.
پی نوشت :
* برگرفته از رقص دلفین ها: خاطرات سرهنگ خلبان غلامرضا علی زاده نیلی.

http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/4227/5720/56808?ParentID=59955

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد