PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جن و حرفهای گفته و نگفته!

غریبه
29th June 2009, 03:04 AM
درباره جن ، آياتى در قرآن وجود دارد كه برخى از اطلاعات مربوط به آنها را آشكار مى سازد:
1 . جنها قبل از نوع بشر آفريده شده اند;
2 . اين نوع از مخلوقات ، از جنس آتش خلق شده اند; چنان كه نوع بشر از جنس خاك آفريده شده اند . و قرآن فرموده است : «و الجانَّ خلقنه من قبلُ من نار السّموم ; (حجر ، 27) و جنيان را پيش تر از آتش گدازنده آفريديم .»
3 . اين نوع مخلوقات ، مانند انسان ; زندگى ، مرگ و قيامت دارند و قرآن در اين باب فرموده است : «در ميان طوايفِ بسيارى از جن و انس ـ كه از اين پيش به كفر مردند ـ كسانى هستند كه وعده عذاب خدا بر آنها حتمى است و اينها به حقيقت زيانكاران عالمند .» (احقاف ، 18)
4 . اين نوع از جانداران ، مانند ساير جانداران ، نر و ماده و ازدواج و تولد و تكاثر دارند . قرآن ، در اين باره مى فرمايد: «و همانا مردانى از نوع بشر ، به مردانى از گروه جن پناه مى بردند .» (جن ، 6)
5 . اين نوع ، مانند نوع بشر ، داراى شعور و اراده هستند و علاوه بر اين ، كارهايى سريع و اعمال شاقى را مى توانند انجام دهند كه از نوع بشر ساخته نيست ; چنان كه در آيات مربوط به قصه سليمان (ع ) ـ كه جنّ ها مسخّر آن جناب بودند ـ و نيز در قصه شهر سبا آمده است .
6 . جن هم مانند اِنس ، مؤمن و كافر دارد . بعضى صالح و بعضى ديگر فاسدند . در اين باره ، آيات زير وارد شده است : «من جن و انس را نيافريدم ; مگر براى اينكه عبادتم كنند .» (ذاريات ، 56) «و از ما جنيان هم بعضى مسلمان و برخى كافر و ستمكارند . آنان كه اسلام آورده اند ، راستى به راه رشد و ثواب شتافتند .» (جن ، 14) و همچنين (جن ، 1 و 2)• در دنيا گروهى از جن ها برخى از انسان ها را به تسخير خود در مى آورند; ولى پس از مرگ ارتباطى با ارواح ندارند .
در روايت آمده است : صداى ضربه اى (شلاّقى) را كه در قبر به ميّت كافر زده مى شود ، جز جن و انس ، همه مخلوقات خداوند مى شنوند .• با توجه به مطلب بالا ، معلوم شد كه زندگى آنها نيز در همين كره خاكى است .

1 . تفسير الميزان ، علامه طباطبايى ، ج 20 ، ص 60 ، ترجمه سيدمحمدباقر موسوى همداني
1 . بحارالانوار ، علاّمه مجلسى ، ج 6 ، ص 226 ، داراحياءالتراث .

غریبه
29th June 2009, 03:11 AM
موجودی از جنس اتش بدون دود
خلقتی قبل از انسان
دارای کافرو مسلمان
دارای تکلیف
قابلیت تجسم گرایی و حلول به صورت انسانها و حیوانات
غیر قابل متجسم شدن به شکل 14 معصوم
دارای سرعت فوق العاده بالا
دارای مراتب: قرکانس تغییرات بین پری و دیو
دارای چشمان پر هیبت کمی اتشین که در تغییرات مجسم شدن نمی توانند
انرا تغییر دهند.
به جز نوع پری چشمان مابقی بصورت عمودی است (احتمالا)
محاط بر زمان همانند انسان
دارای طول عمر های بسیار بالا
نوع خطرناک آن شیطان با نقطه اثر روی تفکر انسان
معروفترین آن جعفر جنی به عبری زعفر جنی از تشیع که در حادثه
کربلا به کمک امام حسین شتافت اما امام اجازه دخالت ندادند و از
او تمجید کردند.
نوع صحبت انها بیشتر عبری است.
پناه بردن انسان به انها و احضار انها از افعال خطرناک و در بیشتر موارد نهی
شده و حرام.
موجوداتی پایین تر از رتبه انسانی و از مخلوقات خدا که اکثر داستانهایی
که در مورد انها میسازند ساختگی و جعلی است.
قدیمیها انها را از ما بهتران می نامیدند چون ان موجودی که می کشد و
طغیان میکند و....انسان است نه انها.
در احضار ارواح که کاری است محال و ساختگی در بیشتر موارد این موجودات
ظاهر میشوند و کمی سربه سر انسان می گذارندو
طریقه روییت این موجودا ت:
اگر چه توصیه نمیشود اما با نوعی عملیات تمرکزی میتوان انها را روییت
کرد .حس وجودشان مستلزم تمرکز بالاست
غریبه

غریبه
29th June 2009, 03:12 AM
تفسیر المیزان و مجمع البیان
خَلَقَ الْجَانَّ مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ" كلمه" مارج" به معناى زبانه خالص و بدون دود از آتش است.و بعضى گفته‏اند: به معناى زبانه آميخته با سياهى است.و مراد از" جان" نيز مانند انس نوع جن است، و اگر جن را مخلوق از آتش دانسته به اعتبار اين است كه خلقت جن منتهى به آتش است.و بعضى «2» گفته‏اند: مراد از كلمه" جان" پدر جن است، (همانطور كه گفتند: مراد از انس، پدر انسانها، آدم (ع) است). تفسیر المیزان
الْجَانَّ پدر جنّ را كه به قولى ابليس است آفريد.مِنْ مارِجٍ مارج شعله آتشى است كه دودى ندارد، بعضى گفته‏اند: شعله آتش مخلوط با سياهى آتش است. «من» بيانى است و گويى فرموده است از آتش خالصى يا آتش آميخته. تفسیر جوامع الجامع
(وَ خَلَقَ الْجَانَّ) يعنى پدر جان را، حسن گويد: آن ابليس پدر جن بود و آن از شعله آتش آفريده شد، چنانچه آدم عليه السلام آفريده از گل است.
(مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ) مجاهد گويد: يعنى از آتش‏هاى مختلف سرخ و سياه و سفيد و بعضى گويند: مارج، خالص و صاف از گل و شعله آتشى كه دودى در آن نيست. ترجمه مجمع البيان في تفسير القرآن

غریبه
29th June 2009, 03:16 AM
اینهم ار کتب مقدس قران- انجیل و تورات و...
یافته های ما در کتب آسمانی فعلا محدود به تورات ، انجیل و قرآن است و با تحقیق بیشتر مطالبی از کتب آسمانی دیگر در اختیار کاربران محترم قرار میدهیم .
جن در قرآن بصورت گسترده تر آمده لذه در ابتدا موارد جن را در کتب مقدس دیگر می آوریم و سپس فرموده قرآن را بیان میکنیم:
در تورات آمده است: به صاحبان اجنه توجه نکنید . به جادوگران نپردازید تا مبادا توسط آنان ناپاک شوید ، خداوند و خدای شما منم.لاویان 19/31
باز هم در تورات آمده : کسی که به صاحبان اجنه و جادوگران توجه می کند تا آنکه از راه زنا از ایشان پیروی کند ، روی عتاب خود را به سوی او گردانیده و اورا از میان قومش بر می دارم .قاموس کتاب مقدس ص 15و 16
در انجیل آمده که جنیان در وجود مردی جن زده رسوخ کرده بودند و حضرت عیسی (علی نبینا و علیه السلام) آنان را از بدن آن مرد بیرون آورده و در بدن چند خوک قرار داد. آنان به حضرت استغاثه کردند اما آن حضرت نپذیرفت .نثر طوبی جلد 1 صفحه 139 و140
پس نتیجه میگیریم : دو کتاب مقدس تورات و انجیل که از کتب آسمانی هستند وجود جن را تائید میکنند.
موضوع و کلمه جن در جاهایی از قرآن آمده اما غالبا بین مفسران قرآن تعریف جن را در آیات سوره الرحمان میآورند چون از ماهیت جن بصورت شفاف در سوره الرحمان صحبت شده است .
ما در این قسمت تفسیر جن را بصورت مختصر از اکثر تفاسیر آورده ایم و تفسیر سوره جن را بصورت مفصل در جن در کلام خدا می آوریم:
«و جنّ را از شعله‏هاى مختلط و متحرك آتش آفريد» (وَ خَلَقَ الْجَانَّ مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ). باز در اينجا دقيقا براى ما روشن نيست كه آفرينش «جن» از اين آتشهاى رنگارنگ چگونه بوده است؟ همان گونه كه خصوصيات ديگر آن نيز از طريق وحى صادق يعنى قرآن مجيد و وحى آسمانى براى ما ثابت شده است، محدود بودن معلومات ما در برابر مجهولات هرگز به ما اجازه نمى‏دهد كه اين حقايق را انكار كنيم يا ناديده بگيريم، بعد از آن كه از طريق وحى اثبات گردد، هر چند علم به آن راهى نيابد. تفسیر نمونه
محتمل است از نظر تمثل باشد كه دود و شعله از نظر تجرد آن باشد كه داراى حدت و حرارت و سوزندگى است و گر نه جسمانيت ندارد بلكه نيروى پليديست و تماس معنوى با روان و افكار بشر دارد و مانند شيطان اصيل بعض افراد جن نيز داراى نيرنگ هستند كه با افراد بشر تماس ميگيرند و آنان را بضلالت و گمرهى جلب مى‏نمايند.
خلاصه محتمل است همه انواع جن مانند شيطان اصيل وسيله آزمايش‏ . تفسیر انوار درخشان
" وَ خَلَقَ الْجَانَّ مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ" كلمه" مارج" به معناى زبانه خالص و بدون دود از آتش است.و بعضى گفته‏اند: به معناى زبانه آميخته با سياهى است.و مراد از" جان" نيز مانند انس نوع جن است، و اگر جن را مخلوق از آتش دانسته به اعتبار اين است كه خلقت جن منتهى به آتش است.و بعضى «2» گفته‏اند: مراد از كلمه" جان" پدر جن است، (همانطور كه گفتند: مراد از انس، پدر انسانها، آدم (ع) است). تفسیر المیزان
الْجَانَّ پدر جنّ را كه به قولى ابليس است آفريد.مِنْ مارِجٍ مارج شعله آتشى است كه دودى ندارد، بعضى گفته‏اند: شعله آتش مخلوط با سياهى آتش است. «من» بيانى است و گويى فرموده است از آتش خالصى يا آتش آميخته. تفسیر جوامع الجامع
(وَ خَلَقَ الْجَانَّ) يعنى پدر جان را، حسن گويد: آن ابليس پدر جن بود و آن از شعله آتش آفريده شد، چنانچه آدم عليه السلام آفريده از گل است.
(مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ) مجاهد گويد: يعنى از آتش‏هاى مختلف سرخ و سياه و سفيد و بعضى گويند: مارج، خالص و صاف از گل و شعله آتشى كه دودى در آن نيست. ترجمه مجمع البيان في تفسير القرآن
وَ خَلَقَ الْجَانَّ: و بيافريد جان را كه پدر جن است، يعنى ابليس‏ را نزد بعضى خلق فرمود جميع جنيان را، مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ: از زبانه صافى بى‏دود از آتش.
گويند مارج آتشى است كه زبانه سرخ و زرد و سبز آن به يكديگر آميخته گردد بعد از بلندى و تيزى آن. در فتوحات مكيه مذكور است كه مارج آتشى است كه ممتزج به هوا و آن را هوائى مشتعل گويند، پس جان مخلوق است از دو عنصر كه آتش و هوا باشد، و آدم آفريده شده از دو عنصر كه آب و خاك است چون آب و خاك بهم ممزوج شوند آن را طين گويند.
چون هوا و آتش بهم ممزوج شوند آن را مارج گويند. و چنانچه تناسل در بشر به القاى آب نطفه است در رحم، تناسل در جن به القاى هواست در رحم انثى، و ميان آفرينش جان و آدم مدت شصت هزار سال بوده . تفسير اثنا عشري
درباره خلقت جن در سوره حجر خوانديم: وَ الْجَانَّ خَلَقْناهُ مِنْ قَبْلُ مِنْ نارِ السَّمُومِ/ 27، معلوم است كه مراد از مارِجٍ مِنْ نارٍ و نارِ السَّمُومِ هر دو يكى است اگر ثابت شود كه جن مانند انس زاد و ولد دارد چنان كه از لفظ ذريه در آيه أَ فَتَتَّخِذُونَهُ وَ ذُرِّيَّتَهُ أَوْلِياءَ ... كهف/ 50 به نظر مى‏آيد، در اينصورت منظور از جان ابو الجن است.در تفسير برهان روايتى در اين رابطه از حضرت صادق عليه السّلام نقل شده است.از حضرت رضا عليه السّلام نقل است كه مرد شامى از على عليه السّلام از ابو الجن پرسيد امام فرمود:«شومان و هو الذى خلق من مارج من نار»
يعنى پدر جن شومان است كه از شعله خالص يا مختلط آفريده شد. تفسیر احسن الحدیث
خَلَقَ الْإِنْسانَ مِنْ صَلْصالٍ كَالْفَخَّارِ وَ خَلَقَ الْجَانَّ مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ انسان را خدا از گلى خشك و چسبنده مانند گل كوزه گران بدين حسن و زيبائى آفريد و جنيان را از زبانه آتش مختلف زرد و قرمز و سبز كه در آن دودى نبود خلق كرد چه مرج مخلوط شدن چيزيست بچيز ديگر و جان را ابو الجان گويند چنانكه آدم را ابو البشر نامند. ابى بصير از حضرت صادق عليه السّلام سؤال نمود خبر دهيد مرا از خلقت اجنه فرمود جان را خلق كرد از آتش سموم و آن آتشى است كه نه حرارت دارد و نه دود و او را مارج ناميد و جفتش را از همان آتش آفريد و موسوم كرد او را بمارجه با هم همبستر شدند فرزندى از آنها متولد شد بنام جن و از اين فرزند قبايل و طوايف بسيارى بوجود آمد كه يكى از آنها شيطان ملعون است و از براى جان و جن فرزندان پسر و دختر توأمان متولد مى‏شد تعداد آنها رسيد بعدد سنگريزه‏هاى بيابان‏. تفسیر جامع
و جنّ را آفريد از شعله آتش صاف و بى‏دود- يا از آتش مختلط قرمز و سياه و سفيد يعنى از شعله مختلط از آتش (بنابر تفسير روح البيان نقل از باب نهم سفر ثانى فتوحات گويند: مذكور است كه مارج آتش است ممترج بهوا كه آنرا هواى مشتعل گويند پس جان مخلوق است از دو عنصر آتش و هوا و آدم آفريده شده از دو عنصر آب و خاك چون آب و خاك بهم شوند آنرا طين گويند و چون هوا و آتش مختلط گردد آنرا مارج خوانند ...) تفسير خسروي
خلق فرمود پدر اجنّه را كه در سوره حجر ذكر شد از شعله جوّاله صافى و بدون دودى از آتش چون اصل مارج بمعناى مضطرب است و اينجا بصافى از دود تفسير شده‏ . تفسير روان جاوید
آفرينش جنّ: آنهم مادّه و مبدء أوّلى تكوّن و خلقت آن حرارت و نور است كه موجودات مخصوص و لطيفى بوجود آيد كه آنها را جنّ گويند. و أمّا پروردگار شرق و غرب، اشاره است به اين كه اقبال مردم و پيشرفت و يا إدبار و پشت كردن آنها همه تحت نظر خداوند باشد. تفسير روشن
وَ خَلَقَ الْجَانَّ و آفريد جان را كه پدر جن است چنانچه مراد از انسان آدمست كه پدر انس است و در عيون اخبار الرضا در حديث شامى آورده كه از حضرت امير المؤمنين عليه السلم اسم پدر جن را پرسيد حضرت فرمود نام او شومانست و بعد ازين فرمودند كه «و هو الذى خلق من مارج من نار»
و بعضى گفته‏اند كه مراد از جان مطلق جن است مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ از صاف و خالص كه آن آتش است بنا برين من نار بيان من مارج است و بعضى گفته‏اند كه مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ باين معنى است كه از زبانه سرخ و زرد و سبز از آتش كه آن رنگها بيكديگر آميخته باشند و چون خلقت جن و انس از جمله نعمتهاست‏ . تفسير لاهیجی

وان ابو الجن است و ابليس عنيد از زبانه آتش او را آفريد
گفته محيى الدين كه مارج آتش است بر هوا ممزوج و اين شرح خوشست
از دو عنصر كاتش و باد است او آفريده گشت جن بى ‏گفتگو
تفسير صفی
آفرينش جنّ از شعله‏ى آتش همان است كه قرآن گفته است و درست است و از اندازه‏ى درك آدمى بيرون است و ما نمى‏دانيم جنّ چگونه بر زمين زندگى مى‏كند. تفسیر عاملی
و جنّيان را از آميخته‏اى از آتش و شعله‏هاى آتش چون قوى شود، التهاب پيدا مى‏كند و درهم فرومى‏رود، چنان كه بخشى از آب دريا در بخش ديگر آن داخل مى‏شود، و اساس آفرينش نعمتى است كه بايد جنّيان سپاسگزار آن باشند، كه خدا به آنان چنان قوتى بخشيد كه يكى از آنان تخت بزرگى همچون تخت بلقيس ملكه سبا را از يمن به فلسطين در مدت زمانى انتقال داد كه از زمين بلند شدن سليمان (ع) از جايگاه خودش كوتاهتر بود! و چون هر يك از جنّيان به اصل خود نظر افكند و به نعمتهايى كه خدا به او ارزانى داشته، متوجه آن خواهد شد كه هر شرف و بزرگوارى كه دارد از فضل خداوند متعال است‏. تفسیر هدایت
وَ خَلَقَ الْجَانَّ و آفريد جان را كه پدر جنست و آن ابليس است نزد بعضى و يا خلق كرد تمام جنيانرا مِنْ مارِجٍ از زبانه صافى كه مضطرب و متحركست بى‏دود مِنْ نارٍ از آتشو گويند مارج آتشيست كه زبانه سرخ و زرد و سبز آن با يك دگر آميخته گردد بعد از بلندى و تيزى آن در باب نهم از سفر ثانى فتوحات مذكور است كه مارج آتشى است ممتزج بهوا كه آنرا هواى مشتعل گويند پس گويند جان مخلوقست از دو عنصر كه آتش و هواست و آدم آفريده شده از دو عنصر كه خاك و آبست چون آب و خاك بهم ممزوج شوند آنرا طين گويند و چون هوا و آتش بهم مخلوط گردند آن را مارج خوانند و چنانكه تناسل در بشر بالقاى آب نطفه است در رحم تناسل در جن بالقاى هواست در رحم انثى و ميان آفرينش جان و آدم مدت شصت هزار سال‏ . تفسیر خلاصه المنهج
وَ خَلَقَ الْجَانَّ و بيافريد جنّيان را، مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ گفتند «جانّ» ابو الجنّ است چنان كه آدم ابو البشر است. ضحّاك گفت: مراد به «جانّ» ابليس است. ابو عبيده گفت «جانّ» واحد جنّ است. من مارج گفتند: «مارج» لهب صافى باشد درفش و بخشيدن» آتش كه به آن دودى نباشد عبد اللّه عبّاس گفت: زبانه آتش باشد، عكرمه گفت: نيكوتر آتشى باشد. مجاهد گفت: آن باشد كه مختلط شود بعضى به بعضى از لهب او سرخ و زرد و سبز، آنگه‏ در حال چون آتش باز گيرند. روض الجنان و روح الجنان في تفسيرالقرآن
وَ خَلَقَ الْجَانَّ مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ مارج در لغت بمعنى اضطراب آمده و مارج من نار ظرف آتش را گويند كه مخلوط بدود باشد در (المنجد) است كه مارج (الشعلة ذات اللهب الشديد) يعنى شعله آتشى كه بسيار شديد باشد.
از فتوحات مكى از باب نهم آن چنين نقل ميكنند مارج آتشى است ممزوج بهوا كه آن را هواى مشتعل گويند و (جان) مخلوق از دو عنصر آتش است و آدم آفريده شده از دو عنصر آب و خاك است چون آب و خاك ممزوج بهم گردد آن را طين نامند و تناسل بشر بالقاء آب نطفه است در رحم و تناسل جن بالقاء هوا است در رحم انثى و بين آفرينش جان و انسان مدت هشت هزار سال طول كشيد. مخزن العرفان در تفسير قرآن
وَ خَلَقَ الْجَانَّ و بيافريد جان را كه پدر جن است مِنْ مارِجٍ از زبانه صافى بى‏دود مِنْ نارٍ از آتش و گفته‏اند مارج از آتشى است كه زبانه سرخ و سبز و زرد بيكديگر آميخته گردد بعد از بلندى و تيزى آتش در باب نهم از سفر ثانى فتوحات مذكور است كه مارج آتش است ممتزج بهوا كه آنرا هواى مشتعل گويند.
پس جان مخلوق است از دو عنصر آتش و هوا و آدم ع آفريده شد از دو عنصر خاك و آب چون خاك و آب بهم ممتزج شوند آنرا طين گويند و چون هوا و آتش مختلط گردند آنرا مارج خوانند و چنانچه تناسل در بشر بالقاى آب است در رحم و تناسل در جن بالقاى هوا در رحم انثى و ميان آفرينش جان و آدم ع مدت شصت هزار ساله بود . تفسیر مواهب علیه
وَ خَلَقَ الْجَانَّ مِنْ مارِجٍ مِنْ نارٍ: و بيافريد پريان را از پاره‏اى آتش.گفته ‏اند جانّ ابليس است، و گفته‏اند جانّ ابو الجنّ است
ادامه دارد

غریبه
29th June 2009, 08:44 PM
سلام بر دوستان
مواد فوق را میتوانید در سایت های دیگر بیابید سایت های قرانی
و غیر قرانی
میتوانید وارد مقوله جن و جن گیر در فرقه های مسیحیت شوید
و ایتالیا و امریکا و مکزیک و برزیل و.. را میتوانید در راس قرار دهید.
اما حرف های خودمانی را شروع میکنیم.و شاید ناگفته ها
قبلا از شما خواهش میکنیم بهیچ عنوان گول کلاسهای جنگیری
و دفع بیماریهای بوسیله جن و همچنین حل مشکلات و از همه
بدتر گول اساتید تسخیر جن و همچنان مرتبطان دروغین با امام زمان علیه السلام را نخورید.
وارد هر کدام از این مقولات شدید اول شکست مالی میخورید
دوم شکست روحی
سوم تزلزل ایمان
و اتفاق های دیگر که خوشایند نیست.
بهیچ عنوان گول جلسات تردستی احضار ارواح را نخورید
همه اینها کلاهبرداری است و وجود خارجی ندارد
این بدان معنا نیست که نبودشان را تایید کنیم افراد مرتبط را تایید
نمیکنیم.
ارتباط با جن وجود دارد و تسخیر آن
بطور حتم ازتباط با ارواح نه با احضار بلکه در عالم خواب و یا نوع
اتفاقی دیگر آن وجود دارد.
و از همه مهمتر ارتباط دلی با بزرگان دین و کمک از آنها در جهت
خیر وجود دارد.
اما بازهم خواهش میکنم تعداد این افراد کمتر ار انگشتان دست است
و کسی از ارتباطشان خبر ندارد.
کسی که مدعی ارتباط است یک دورغگو است
کسی که پول میگیرد برای حل مشکل شما با این داستانها
یک کلاهبردار است.
اما داستان واقعی این مقولات کدام است.
فقط و فقط به جن و ماهیت این موجود و شیطان که از جنس جن میپردازیم
ارواح فلسفه ای بسیار سنگین دارد که بنده در سایتی بطور مشخص ندیدم و اکثر ساخته ذهن نویسنده است.
ماهیت روح که از اسرار خداست فقط برای پیامبر و بعضی از مقربان
انهم احتمالا بصورت نسبی مشخص میشود(برای گفته خود دلیلی
از قران دارم.)
دوستان عزیزم اگر میخواهید در ادامه این بحث همراه هم باشید
سعی کنید از ابتدا با هم همراه باشیم.
خیلی جاها مطرح میشد ما شب نمیخوابیم و میترسیم از این مباحث
در سایتی ذکر کردم
هیچ موجودی وحشتناک تر از رفتار انسان نیست
همدیگر را میکشند خون یکدیگر را میریزند و هولناک ترین آثار را بجا
میگذارند
عاشورا
جنگ های جهانی
هیروشیما
و ناکازاکی
و...
تصاویر هولناک از سوختن انسانها با اشعه گاما که نشان میدهد اگر میترسیم از انسان بترسیم نه جن
یا حق

غریبه
8th July 2009, 12:47 AM
جن میتواند در جسم حلول کند و به اشکال مختلف دیده شود
از جن نمیتوان به هیچ وسیله ای تصویر گرفت
حلول کردن جن در جسم در اصل به نظر رسیدن توسط حواس انسان و اثر روی
مغز انسان است بعید به نظر میرسد بتوان از ان تصویری ثبت کرد.
تصاویری که مشاهده میکیند در اینترنت و فضا های دیگر همگی ساختگی است
برای مثال به این مجسمه در غار دقت کنید:
http://www.bibleprobe.com/jin2.jpg

غریبه
8th July 2009, 12:50 AM
این اخبار کذب برای بازار گرمی است
خبر در مورد تصویر بالا:

http://shalamshoorba.persiangig.com/image/jenforgarmsarnews.jpg

غریبه
8th July 2009, 01:05 AM
در قدیم که وسایل تفننی مثل امروز رایج نبود و سینما و تلویزیون و رادیو و..در اذهان معنا نداشت
فیلم سینمایی جن ها در زیر کرسی توسط مادر بزرگها و یا خاله پیرزنکها اجرا میشد
با آب و تاب
وقتی جوون بودم رفتم صبح زود خزینه(حمام قدیمیها) حواسم نبود
که اذان نگفته بودند دیدم چقدر خزینه شلوغه خلاصه رفتم سرم بشورم که دیدم یک نفر گفت خانم من برات میشورم گفتم شاید یکی از خانم های اهالی ده پایین و یا بالاست حس کردم ناخنش
چقدر بلنده زیر چشمی نگاه کردم دیدم آهان پاهاش سم داره بروی
خودم نیاوردم یکدفعه صدای اذان بلند شد دیدم حمام ساکت شد
فهمیدم از ما بهترون(جن) بودند با صدای اذان فرار کردند!
از این داستانها زیاده خیلی زیاد و بعلت جذابیت بیش از حد جمع
آوری این داستانها راه را بسوی هالیوود باز کرد
طالع نحس- جن گیر- خانه ارواح- کلبه وحشت- و....................
و بینندگان هم با دیدن این تصاویر تا هفته ها سر کار میرفتند .....
تازه کار بالا و بالاتر هم میگرفت
سرما میخوردند میرفتند پیش جن گیر
مریض میشدند میرفتند پیش جن گیر
خواستگار نمیومد میرفتند پیش جن گیر
و...
خلاصه دیوار از دیوار جن ها کوتاهتر گیر نمی اورند و فعلا هم نیاوردند هر چه کاسه و کوزه هستش بشکانند سر موجودی که
از ماهیتش هیچ چیز نمیدانند جز داستانهای تخیلی و خیال بافی
بیشتر بحث میکنیم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد