PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک کنید

sr hesabi
31st October 2013, 06:40 PM
سلام
امیدوارم خوب باشید
یه سوال داشتم ازتون ،میخوام بدونم میشه یه چیزی طراحی کرد که که دوتا یو اس بی باشه که یکیش به کامپیوتر بخوره و دیگری به یه کامپیوتر دیگه و اصلاعات اون سیستم اول در یک درایو مجزا نشون بده
در واقع میخوام سیستم یک رو به عنوان یک هارد اکسترنال بدون کابل به سیستم دوم وصل کنم
یا به عبارتی دیگر فایل ها رو شیر کنم ولی بدون سیم و وای - فای و بلوتوث
یه سیستم فرستنده جدا باید تو همون یو اس بی اولی باشه
و یه سیستم گیرنده تو یو اس بی دومیه

امـیـر بـیـگـی
31st October 2013, 07:06 PM
سلام
امیدوارم خوب باشید
یه سوال داشتم ازتون ،میخوام بدونم میشه یه چیزی طراحی کرد که که دوتا یو اس بو باشه که یکیش به کامپیوتر بخوره و دیگری به یه کامپیوتر دیگه و اصلاعات اون سیستم اول در یک درایو مجزا نشون بده
در واقع میخوام سیستم یک رو به عنوان یک هارد اکسترنال بدون کابل به سیستم دوم وصل کنم
یا به عبارتی دیگر فایل ها رو شیر کنم ولی بدون سیم و وای - فای و بلوتوث
یه سیستم فرستنده جدا باید تو همون یو اس بی اولی باشه
و یه سیستم گیرنده تو یو اس بی دومیه

یه سوال داشتم ازتون ،میخوام بدونم میشه یه چیزی طراحی کرد که که دوتا یو اس بو???[khande]
یو اس بی*

آره میشه
چرا که نشه؟
من یه جایی آموزشش رو دیدم
اگه خواستی تا برات پیدا کنم

sr hesabi
31st October 2013, 07:08 PM
یه سوال داشتم ازتون ،میخوام بدونم میشه یه چیزی طراحی کرد که که دوتا یو اس بو???[khande]
یو اس بی*

آره میشه
چرا که نشه؟
من یه جایی آموزشش رو دیدم
اگه خواستی تا برات پیدا کنم

نخند زشته
خو اشتباهه

اگه پیدا کردی بهم بده
فقط نه وای - فای نه بلوتوث خود سیستم

امـیـر بـیـگـی
31st October 2013, 07:09 PM
http://www.beytoote.com/computer/sundries-web/computer-treatment-kabul-connected.html

sr hesabi
31st October 2013, 07:10 PM
http://www.beytoote.com/computer/sundries-web/computer-treatment-kabul-connected.html

امیر ممنون
ولی بدون کابل و وای - فای

امـیـر بـیـگـی
31st October 2013, 07:14 PM
خب داداش منظورت چیه؟
من دقیق نفهمیدم

sr hesabi
31st October 2013, 07:24 PM
خب داداش منظورت چیه؟
من دقیق نفهمیدم

من یه چیز میخوام بدون کابل و سیم و اینکه از سیستم وای - فای استفاده نشه
اگه قراره بلوتوث داشته باشه ،تماما بلوتوث و سایر سیستمش درون همون همون تو تا یو اس بی باشه

میدونی در واقع انگار داری یه هارد میزنی به سیستمت فقط سخت افزارش،همون بقل نیست
کمی دور تر هست و اطلاعات داره برای این گیرنده میاد

امـیـر بـیـگـی
31st October 2013, 07:25 PM
من یه چیز میخوام بدون کابل و سیم و اینکه از سیستم وای - فای استفاده نشه
اگه قراره بلوتوث داشته باشه ،تماما بلوتوث و سایر سیستمش درون همون همون تو تا یو اس بی باشه

میدونی در واقع انگار داری یه هارد میزنی به سیستمت فقط سخت افزارش،همون بقل نیست
کمی دور تر هست و اطلاعات داره برای این گیرنده میاد
پس یه دستگاه میخوای؟؟

sr hesabi
31st October 2013, 07:31 PM
پس یه دستگاه میخوای؟؟

اسمش فرقی نداره
دستگاه باشه،ولی این قابلین رو داشته باشه

vahid5835
1st November 2013, 01:15 AM
فعلا اینجوری میشه:
روش هاي اتصال دو كامپيوتر به يكديگر

ساده ترين نوع شبكه فقط از دو نوع كامپيوتر تشكيل شده است. شما مي توانيد اين نوع شبكه را براي اشتراك گذاري فايل ها، پرينتر يا هر وسيله جانبي ديگر يا حتي يك ارتباط اينترنتي استفاده كنيد. براي اتصال دو كامپيوتر بهتر است اين مقاله را مطالعه كنيد تا با روش هاي موجود آشنا شويد و با توجه به امكانات خود يكي از آنها را انتخاب كنيد.
توجه) در اين مقاله فقط روش هاي اتصال دو كامپيوتر از طريق كابل توضيح داده مي شود.
روش سنتي و معمول اتصال دو كامپيوتر عبارتست از ايجاد يك اتصال اختصاصي از طريق كابلي كه به هر دو كامپيوتر متصل شده است. اگر مي خواهيد به اين روش عمل كنيد چند گزينه وجود دارد.

كابل كراس اور ( cross over ) اترنت

كابل سريال مودم نول يا كابل پارالل تجهيزات جانبي

كابل USB مخصوص اتصال دو كامپيوتر

اترنت- اين روش به روش هاي ديگر برتري دارد چون سرعت و سازگاري آن بيشتر است و تنظيمات كمتري نياز دارد. گذشته از اين از تجهيزاتي استفاده مي كنيد كه در آينده مي توانيد از آنها در شبكه محلي خود هم استفاده كنيد. حتي اگر يكي از كامپيوتر هاي شما فاقد كارت اترنت (كارت شبكه) باشد هنوز با استفاده از يك رابط اترنت به USB مي توانيد دو كامپيوتر را به هم متصل كنيد.

سريال و پارالل- به اين نوع اتصال DCC مي گويند كه مخفف Direct Cable Connection است و اگر از ويندوز به عنوان سيستم عامل استفاده مي كنيد كارايي آن كمتر از اتصال اترنت است. البته اگر چنين كابلي داشته باشيد و سرعت براي شما مهم نباشد اين روش را ترجيح خواهيد داد. ولي به خاطر داشته باشيد با كابل سريال و پارالل نمي توانيد بيش از دو كامپيوتر را به يكديگر متصل كنيد.

كابل USB - كابل USB معمولي را نبايد براي اتصال دو كامپيوتر استفاده كنيد در اين صورت اتصال كوتاه الكتريكي رخ مي دهد و كامپيوتر هاي شما صدمه خواهند ديد. براي اين منظور كابل مخصوصي وجود دارد كه مي توانيد آنها را از بازار تهيه كرده و بدون مشكل استفاده كنيد. اگر كامپيوتر شما كارت شبكه نداشته باشد احتمالاً اين روش گزينه مناسبي براي شماست. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه مقاله اتصال دو كامپيوتر با كابل USB (http://www.yadbegir.com/main/hard/usb_net.htm) در ياد بگير دات كام را بخوانيد.

براي اينكه دو كامپيوتر را بوسيله يكي از روش هاي كابلي كه در مورد هر كدام صحبت شد به يكديگر متصل كنيد بايد:

هر كامپوتر بايد يك رابط و سوكت آنرا داشته باشد.

تنظيمات شبكه در هر كامپيوتر به درستي انجام شود.

توجه داشته باشيد كه با خط تلفن يا پريز برق نمي توانيد دو كامپيوتر را به يكديگر متصل كنيد.
علي يزدي مقدم

......................................
ولی برای تلویزیون :
وسیله ایست بنام دانگل که یکیش پشت تلویزیون و دیگری پشت رسیور یا مبدل دیجیتال و یا ویدیو میخوره و بدونه سیم تا فاصله معینی تصویر و صدا رو انتقال میده

امـیـر بـیـگـی
1st November 2013, 07:35 AM
اسمش فرقی نداره
دستگاه باشه،ولی این قابلین رو داشته باشه

اگه یه هاردی میخوای که مثل هارد هایی که وای فای دار باشه و بجاش بلوتوث داشته باشه
باید بگم که :همچین چیزی ساخته نشده

hossien
1st November 2013, 10:28 AM
http://www.seagate.com/external-hard-drives/portable-hard-drives/wireless/seagate-satellite/

http://mystar.en.alibaba.com/product/652270780-214551370/WIFI_bluetooth_hdd_drive_with_2tb_USB_Hard_Disk.ht ml

http://www.laptopmag.com/review/wireless/seagate-wireless-plus.aspx

- - - به روز رسانی شده - - -

اگه یه هاردی میخوای که مثل هارد هایی که وای فای دار باشه و بجاش بلوتوث داشته باشه
باید بگم که :همچین چیزی ساخته نشده

هارد بلوتوثی هم وجود داره می تونید سرچ کنید ببنید.

امـیـر بـیـگـی
1st November 2013, 10:31 AM
http://www.seagate.com/external-hard-drives/portable-hard-drives/wireless/seagate-satellite/

http://mystar.en.alibaba.com/product/652270780-214551370/WIFI_bluetooth_hdd_drive_with_2tb_USB_Hard_Disk.ht ml

http://www.laptopmag.com/review/wireless/seagate-wireless-plus.aspx

- - - به روز رسانی شده - - -

هارد بلوتوثی هم وجود داره می تونید سرچ کنید ببنید.
جدی؟؟؟
من گشتم نبود

sr hesabi
1st November 2013, 10:34 PM
دوستان ممنون از همکاریتون

من درواقع وسیله رو دارم صحبت میکنم که با اون نیازی به دادن دستور در سیستم یک نباشه
امروز بلوتوث رو برای سیستم خودم امتحان کردم جواب داد ولی خیلی کند بود(البته این فقط یه روش روتین شیر فایل بود که من برای کل هارد استفاده کردم)

در واقع ما باید به یکی از یو اس بی ها دوتا امکانات رو بدهیم یه دستگاه فرستنده و همچنین یه حافظه
حافظه چون باید یه اتوران طراحی کنم که در سیستم نفوذ کنه و بدون دخالت سیستم یک ،فایل ها رو شیر کنه
در واقع این وسیله میتونه برای هک سیستم ها بکار بره

حسین متقی
2nd November 2013, 12:19 AM
دوستان ممنون از همکاریتون

من درواقع وسیله رو دارم صحبت میکنم که با اون نیازی به دادن دستور در سیستم یک نباشه
امروز بلوتوث رو برای سیستم خودم امتحان کردم جواب داد ولی خیلی کند بود(البته این فقط یه روش روتین شیر فایل بود که من برای کل هارد استفاده کردم)

در واقع ما باید به یکی از یو اس بی ها دوتا امکانات رو بدهیم یه دستگاه فرستنده و همچنین یه حافظه
حافظه چون باید یه اتوران طراحی کنم که در سیستم نفوذ کنه و بدون دخالت سیستم یک ،فایل ها رو شیر کنه
در واقع این وسیله میتونه برای هک سیستم ها بکار بره

یعنی میخوای بدون اینکه کاربر سیستم 1 بدونه و متوجه بشه یه فلش به سیستم 1 بزنی
و بعد با فلشی که در اتاق بقلی به لبتابت زدی کل اطلاعات سیستم 1 رو بخونی
آره
خب اول باید یه ویروس بسازی که به فلش فرستنده دار شماره 1 که به سیستم 1 وصل میشه این قابلیت رو بده
که بدون دیده شدن در سیستم شماره 1 (وجودش قابل مشاهده در مای کامپیوتر و.... نباشه)
خودشو روی سیستم عامل سیستم 1 نصب کنه
بعد
این ویروس کارش اینه که
وقتی شما فلش شماره 2 رو که گیرنده و فرستنده داره به لبتاب خودت وصل میکنی
بتونی اطلاعاتی رو که میخوای ببینی
اون اطلاعات رو که میخوای اون ویروس از طریق اون فلش میفرسته

گرچه من از برنامه نویسی و کلا کامپیوتر اطلاعات زیادی ندارم
اما چیزی که میخوای یه پروژه ی واقعا پیچیدس
مخصوصا اگر سیستم عامل سیستم 1 اصل و اورجینال باشه و یه انتی ویروس مثل کسپر یا نود32 هم روش نصب باشه
پروژه میلیون دلاری جاسوسی شد!!
فرستنده گیرنده میتونه بلوتوث وای فای یا هر محدوده ی موجی دیگه ای باشه
اما غیر استاندارد اگر بخوای که مثلا شناسایی نشه
باز هزینه ی گذافی برای طراحی داره
راستشو بگو اینارو برای چی میخوای پسر؟؟؟

sr hesabi
2nd November 2013, 12:25 AM
یعنی میخوای بدون اینکه کاربر سیستم 1 بدونه و متوجه بشه یه فلش به سیستم 1 بزنی
و بعد با فلشی که در اتاق بقلی به لبتابت زدی کل اطلاعات سیستم 1 رو بخونی
آره
خب اول باید یه ویروس بسازی که به فلش فرستنده دار شماره 1 که به سیستم 1 وصل میشه این قابلیت رو بده
که بدون دیده شدن در سیستم شماره 1 (وجودش قابل مشاهده در مای کامپیوتر و.... نباشه)
خودشو روی سیستم عامل سیستم 1 نصب کنه
بعد
این ویروس کارش اینه که
وقتی شما فلش شماره 2 رو که گیرنده و فرستنده داره به لبتاب خودت وصل میکنی
بتونی اطلاعاتی رو که میخوای ببینی
اون اطلاعات رو که میخوای اون ویروس از طریق اون فلش میفرسته

گرچه من از برنامه نویسی و کلا کامپیوتر اطلاعات زیادی ندارم
اما چیزی که میخوای یه پروژه ی واقعا پیچیدس
مخصوصا اگر سیستم عامل سیستم 1 اصل و اورجینال باشه و یه انتی ویروس مثل کسپر یا نود32 هم روش نصب باشه
پروژه میلیون دلاری جاسوسی شد!!
فرستنده گیرنده میتونه بلوتوث وای فای یا هر محدوده ی موجی دیگه ای باشه
اما غیر استاندارد اگر بخوای که مثلا شناسایی نشه
باز هزینه ی گذافی برای طراحی داره
راستشو بگو اینارو برای چی میخوای پسر؟؟؟

سلام

ممنون بابت شرکت تو بحث

مراحل رو خوب گفتید
برای اونجاش فکر کردم،در قالب کیت گرافیک به سیستم میشناسونم و در ضمن مثلا نصب گرافیک جعلی که دیگه از دست انتی ویروس خارج میشه،میتونم ویروس رو اجرا کنم
ویروس سختی میخواد میدونم
البته برای لینوکس و مک باید فکر ایجاد باگ رو هم بکنم که خیلی پیچیده میشه
وای - فای رو راستش دارم تحقیق میکنم،نتیجه بده میگم،ولی موج خاص میخوام که کمترین میزان پارازیت رو بتونه داشته باشه

برای تجربه فقط

حسین متقی
2nd November 2013, 12:46 AM
سلام

ممنون بابت شرکت تو بحث

مراحل رو خوب گفتید
برای اونجاش فکر کردم،در قالب کیت گرافیک به سیستم میشناسونم و در ضمن مثلا نصب گرافیک جعلی که دیگه از دست انتی ویروس خارج میشه،میتونم ویروس رو اجرا کنم
ویروس سختی میخواد میدونم
البته برای لینوکس و مک باید فکر ایجاد باگ رو هم بکنم که خیلی پیچیده میشه
وای - فای رو راستش دارم تحقیق میکنم،نتیجه بده میگم،ولی موج خاص میخوام که کمترین میزان پارازیت رو بتونه داشته باشه

برای تجربه فقط

تجربه ی خیلی سختیه
و خیلی ارزشمند
کاربرد اطلاعاتی و نظامی و جاسوس
و البته مشابهش قطعا بیش از 1 دهه هست که وجود داره
اما در ایران نمیدونم باشه یا نه!!
بهتر نیست به جای سخت افزاری کلا نرم افزاری کار کنید
از طریق شبکه
از طریق بلوتوث و وایرلس(اینها اصلا پارازیت ندارند)
چون حالت فیزیکیش کمی سخت میکنه کار رو برای استفاده ی واقعی

میتونید بفروشیدش به وزارت اطلاعات!!!
ولی به نظرم پروژه ایه که حداقل 4-5 متخصص خبره نیاز داره به علاوه ی کلی هزینه
در هر صورت موفق باشید

sr hesabi
2nd November 2013, 10:44 AM
تجربه ی خیلی سختیه
و خیلی ارزشمند
کاربرد اطلاعاتی و نظامی و جاسوس
و البته مشابهش قطعا بیش از 1 دهه هست که وجود داره
اما در ایران نمیدونم باشه یا نه!!
بهتر نیست به جای سخت افزاری کلا نرم افزاری کار کنید
از طریق شبکه
از طریق بلوتوث و وایرلس(اینها اصلا پارازیت ندارند)
چون حالت فیزیکیش کمی سخت میکنه کار رو برای استفاده ی واقعی

میتونید بفروشیدش به وزارت اطلاعات!!!
ولی به نظرم پروژه ایه که حداقل 4-5 متخصص خبره نیاز داره به علاوه ی کلی هزینه
در هر صورت موفق باشید

وایرلس رو میتونند قطع کنند و راهش هم سخت نیست
این مدل قطعه رو تا به حال چند نمونه اش ساخته شده ولی اگه این مدل ساخته شه،بدون نقص هست دیگه،انشالله

میدونید 4 تا خبره هم نه
4 تا آدم تقریبا وارد به حوزه خودشون که هی نمیشه نگند ،پیدا کنم
درست میشه کار
ولی مشکل اینجاس که من با بیش از 15 نفر صحبت کردم ،همه که اول نمیشه گفتند ،بعد که بیشتر توضیح دادم ،دیدند میشه ولی سخته و گفتند که خیلی سخته و اینکارا تو ایران نمیشه

این طرح ها رو بیشتر برای یاد گرفتن بیشتر مطرح میکنم،که بتونم بیشتر بخونم و بیشتر بدونم[golrooz]

Dilon
4th November 2013, 01:16 AM
وایرلس رو میتونند قطع کنند و راهش هم سخت نیست
این مدل قطعه رو تا به حال چند نمونه اش ساخته شده ولی اگه این مدل ساخته شه،بدون نقص هست دیگه،انشالله

میدونید 4 تا خبره هم نه
4 تا آدم تقریبا وارد به حوزه خودشون که هی نمیشه نگند ،پیدا کنم
درست میشه کار
ولی مشکل اینجاس که من با بیش از 15 نفر صحبت کردم ،همه که اول نمیشه گفتند ،بعد که بیشتر توضیح دادم ،دیدند میشه ولی سخته و گفتند که خیلی سخته و اینکارا تو ایران نمیشه

این طرح ها رو بیشتر برای یاد گرفتن بیشتر مطرح میکنم،که بتونم بیشتر بخونم و بیشتر بدونم[golrooz]

سلام دوست خوبم ،

باید ببخشی که دیر دارم جوابت رو میدم ... راستش من پاسخ داده بودم ولی مث که ارسال نشده ....

به هر حال ...

ببینید این چیزی که شما گفتید مطمینا میشه ساخت .... حالا شما نمی خواید از استانداردهایی مثل بلوتوث و وایرلس استفاده کنید ....

شما می خواید یک سیستم با سازوکار مشابه ولی جدای از این استانداردها طراحی کنید .... من فک می کنم سخت نیست و میشه با مطالعه (‌و البته کمک از یک متخصص مخابرات ) پیاده سازی کرد .

ولی این نکته رو بگم که فک نمی کنم این کار خیلی لزومی داشته باشه و موافق نیستم که وزارت اطلاعات از این طرح استقبال کنه !!! چون اولا شما بالاخره باید از سیگنال هایی برای انتقال داده استفاده کنید و این

انتقال مطمینا جزو پروتکل های مخابراتی است و قابل ردیابی ... ثانیا شما اگه بتونید اطلاعات رو به صورت امن رمز کنید دیگه بستر چندان مهم نیست .

درآخر این نکته رو بگم که این طرح شما فی نفسه خیلی ارزشمنده و من که به شخصه برای طرح های این چنینی ارزش زیادی قایلم .

موفق باشید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد