PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پیشنهادات مربوط به بخش دایرةالمعارف نخبگان

setayesh shb
17th October 2013, 10:21 PM
[golrooz]بسم الله الرحمن الرحیم

http://www.uc-njavan.ir/images/kwl60wix3d4sobdjelx.jpg
با نام و یاد خدا شروع میکنم به این امید که بتونم این کار رو به نحو احسن انجامش بدم.همونطور که از اسم این تاپیک معلومه من و چند تن از دوستان عزیزم مثل ساغر و سلیناز تصمیم به ایجاد این بخش کردیم و به امید خدا میخوایم از این به بعد این دایرة المعارف رو افتتاحش کنیم. درمورد چگونگی فعالیت این بخش توضیحاتی رو میدم و دوست دارم نظرات دوستان رو هم بشنوم
نحوه ی کار به این صورته که هفته ی اول هر ماه از میان تعدادی موضوع که ما انتخابش میکنیم یه نظرسنجی عمومی صورت میگیره بعد موضوعی که بیشتریم رای رو آورد توسط من و دو دوست دیگه مورد مطالعه قرار میگیره تا هر مطلب مفیدی که درموردش وجود داره به صورت منظم و طبقه بندی شده در آخر ماه در اختیار شما قرار میگیره.
امیدوارم با نظراتتون برای ادامه ی روند بهتر این بخش ما رو یاری کنید
با تشکر از همگی[golrooz]
فقط نکته ای باقی میمونه که باید به اطلاع دوستانم برسونم از همگی ممنون میشم اگه در این بخش تاپیکی قرار ندید.ممنونhttp://www.njavan.com/forum/images/smiliesnjavan/51.gif

setayesh shb
8th December 2013, 10:50 PM
سلام خدمت همه ی دوستان
مطلبی توسط جناب شوماخر گفته شد که گفتم بهتره عنوان بشه و شما هم نطراتتون رو بگید[golrooz]
اگه دقت کرده باشید ما این قصد رو داشتیم که تمامی مطالب دایرة المعارف در یک تاپیک باشه که منسجم باشه و تقریبا مثل کتاب دایرة المعارف باشه ولی ایشون میگن وقتی که تعداد این مطالب زیاد بشه و کسی بخواد بگرده و یه مطلبی رو بخونه نمیدونه در کدوم صفحه باید به دنبالش بگرده و به نظرم کاملا انتقاد به جایی بود میخواستم بدونم کسی نظر خاصی به ذهنش میرسه که این مشکل رفع بشه؟
ممنون از همگی[golrooz]

Sa.n
9th December 2013, 11:01 PM
سلام خدمت همه ی دوستان
مطلبی توسط جناب شوماخر گفته شد که گفتم بهتره عنوان بشه و شما هم نطراتتون رو بگید[golrooz]
اگه دقت کرده باشید ما این قصد رو داشتیم که تمامی مطالب دایرة المعارف در یک تاپیک باشه که منسجم باشه و تقریبا مثل کتاب دایرة المعارف باشه ولی ایشون میگن وقتی که تعداد این مطالب زیاد بشه و کسی بخواد بگرده و یه مطلبی رو بخونه نمیدونه در کدوم صفحه باید به دنبالش بگرده و به نظرم کاملا انتقاد به جایی بود میخواستم بدونم کسی نظر خاصی به ذهنش میرسه که این مشکل رفع بشه؟
ممنون از همگی[golrooz]

سلام بر ستاش عزیز
به نظر من بهتره که چند تاپیک مجزا باشه که گه گاهی آپدیت هم بشه در صورت لزوم . یک تاپیک فکر میکنم کفاف نده و بهتره که چند تا باشن و هر کدوم یک موضوع مشخص
از تمام زحماتتون هم ممنونم [golrooz]

حسین متقی
10th December 2013, 12:46 AM
هر تالار عملی در سایت یک بخش کوچک داخلش داشته باشه
به نام دایره المعارف همون تالار
مثل فیزیک
شیمی
مهندسی کامپیوتر و.......

این بخش کوچیک شامل 32 تاپیک میشه که هرکدوم یک حرف رو پوشش میدن
اینطوری بازدید سایت بینهایت بالا میره
بهتره مدیر سایت برای کامل کردن اینا یه قوانینی برای نظم بزاره مثلا(هر حرف حداقل 20 پست (20 تا تعریف) که بین 2 تا نهایتا 15 خط باشه)

البته میشه همه ی اینهارو تو یه بخش به نام بخش دایره المعارف باشه که به تعداد تالار های علمی سایت تالار دایره المعارف به همون نام داشته باشه

یه بخش دایره المعارف نوجوانان هم بزارید من خودم تا حدودی با تصویر میتونم تکمیلش کنم
البته اگه 20 میلیون تومن بهم بدن!!

اگر این دایره المعارف راه بیفته سایتمون سایت اول علمی به زبان فارسی میشه
بازدیدمون تا سقف بالا میره
کلا 25 تا 30 هزار پست خواهد شد
که سطح علمی سایت رو واقعا بالا میبره

بازدید سایت تا 200 هزار در روز بالا میره واقعا

setayesh shb
10th December 2013, 03:36 PM
هر تالار عملی در سایت یک بخش کوچک داخلش داشته باشه
به نام دایره المعارف همون تالار
مثل فیزیک
شیمی
مهندسی کامپیوتر و.......

این بخش کوچیک شامل 32 تاپیک میشه که هرکدوم یک حرف رو پوشش میدن
اینطوری بازدید سایت بینهایت بالا میره
بهتره مدیر سایت برای کامل کردن اینا یه قوانینی برای نظم بزاره مثلا(هر حرف حداقل 20 پست (20 تا تعریف) که بین 2 تا نهایتا 15 خط باشه)

البته میشه همه ی اینهارو تو یه بخش به نام بخش دایره المعارف باشه که به تعداد تالار های علمی سایت تالار دایره المعارف به همون نام داشته باشه

یه بخش دایره المعارف نوجوانان هم بزارید من خودم تا حدودی با تصویر میتونم تکمیلش کنم
البته اگه 20 میلیون تومن بهم بدن!!

اگر این دایره المعارف راه بیفته سایتمون سایت اول علمی به زبان فارسی میشه
بازدیدمون تا سقف بالا میره
کلا 25 تا 30 هزار پست خواهد شد
که سطح علمی سایت رو واقعا بالا میبره

بازدید سایت تا 200 هزار در روز بالا میره واقعا

سلام روزتون بخیر ممنونم از نظرتون[golrooz]
ولی بهتر بود این نظرتون رو به خود جناب آدمین میگفتین چون فکر نکنم از دست من کاری بر بیاد.
موفق باشید[golrooz]

حسین متقی
10th December 2013, 05:15 PM
سلام روزتون بخیر ممنونم از نظرتون[golrooz]
ولی بهتر بود این نظرتون رو به خود جناب آدمین میگفتین چون فکر نکنم از دست من کاری بر بیاد.
موفق باشید[golrooz]
گفتم که شما به ایشون بگین
بازم من لینک رو براش میفرستم

setayesh shb
6th February 2014, 02:48 PM
سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان خوبم در سایت
امیدوارم که ایام به کامتون باشه[golrooz]
گله ای داشتم از برخی از دوستان[negaran]بهتر بگم برخی مدیران
راستش دایرة المعارف اصلا قرار نبود به این شکل اداره بشه و اصلا اصول کارش به این شکل نبود.قرار بود خیلی علمی تر از اینی که هست پیش بره.
مجددا تکرار میکنم قرار بود نحوه ی کار به این شکل باشه که موضوعات از طرف خود مدیران انتخاب بشه که هیچ مشکلی حتی در انتخاب موضوع هم نباشه و بعد توسط سایر دوستان مورد نظرسنجی قرار بگیره و بعد روش پژوهش بشه و دست آخر دوباره توسط مدیر مربوطه بازبینی بشه که هیچ مشکل علمی و فنی نداشته باشه متاسفانه مدیران عزیزمون حتی در انتخاب موضوعات کمک نکردن چه برسه به تایید نوشته ها [negaran]
البته نباید بی انصافی کنم مدیرانی بودن که واقعا کمکم کردن ولی اکثر مدیران عزیز اصلا همکاری نکردن[nadidan]من واقعا سر این موضوع ناراحت شدم ولی باز به کارم ادامه دادام ولی میبینم نمیشه الان یه مشکلاتی به وجود اومده که اگر مدیران همکاری میکردن این مشکلات پیش نمیومد یا اگر پیش میومد به حداقل میرسید.به طور مثال میتونم مشکلی که در این دو موضوع ای که قرار دادیم رو بگم موضوع شیطان پرستی رو که قرار دادم کلی اعتراض شد که مطلب انقدر نباید طولانی باشه که نشه خوندش مطلب طولانی بود ولی واقعا کامل و جامع بود و واقعا فکر نمیکنم چیز اضافی ای درش بوده باشه هر چه بود لازم بود.ولی به خاطر احترام به دوستان تصمیم گرفتم مطلب خلاصه تر باشه که در موضوع بیماری ام اس اجراش کردم و مطلب رو واقعا خلاصه ارائش دادم که باعث شد یک سری مطالب جا بیفته و این دفعه این مشکل به وجود اومد که کامل نیست من خواهش میکنم الان به من بگید چی کار کنم؟
موفق باشید

yas-90
6th February 2014, 03:13 PM
سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان خوبم در سایت
امیدوارم که ایام به کامتون باشه[golrooz]
گله ای داشتم از برخی از دوستان[negaran]بهتر بگم برخی مدیران
راستش دایرة المعارف اصلا قرار نبود به این شکل اداره بشه و اصلا اصول کارش به این شکل نبود.قرار بود خیلی علمی تر از اینی که هست پیش بره.
مجددا تکرار میکنم قرار بود نحوه ی کار به این شکل باشه که موضوعات از طرف خود مدیران انتخاب بشه که هیچ مشکلی حتی در انتخاب موضوع هم نباشه و بعد توسط سایر دوستان مورد نظرسنجی قرار بگیره و بعد روش پژوهش بشه و دست آخر دوباره توسط مدیر مربوطه بازبینی بشه که هیچ مشکل علمی و فنی نداشته باشه متاسفانه مدیران عزیزمون حتی در انتخاب موضوعات کمک نکردن چه برسه به تایید نوشته ها [negaran]
البته نباید بی انصافی کنم مدیرانی بودن که واقعا کمکم کردن ولی اکثر مدیران عزیز اصلا همکاری نکردن[nadidan]من واقعا سر این موضوع ناراحت شدم ولی باز به کارم ادامه دادام ولی میبینم نمیشه الان یه مشکلاتی به وجود اومده که اگر مدیران همکاری میکردن این مشکلات پیش نمیومد یا اگر پیش میومد به حداقل میرسید.به طور مثال میتونم مشکلی که در این دو موضوع ای که قرار دادیم رو بگم موضوع شیطان پرستی رو که قرار دادم کلی اعتراض شد که مطلب انقدر نباید طولانی باشه که نشه خوندش مطلب طولانی بود ولی واقعا کامل و جامع بود و واقعا فکر نمیکنم چیز اضافی ای درش بوده باشه هر چه بود لازم بود.ولی به خاطر احترام به دوستان تصمیم گرفتم مطلب خلاصه تر باشه که در موضوع بیماری ام اس اجراش کردم و مطلب رو واقعا خلاصه ارائش دادم که باعث شد یک سری مطالب جا بیفته و این دفعه این مشکل به وجود اومد که کامل نیست من خواهش میکنم الان به من بگید چی کار کنم؟
موفق باشید

سلام دوست من[golrooz]

ببخشید اگر اونجور که باید باهاتون همکاری نشد[nadidan] ....یعنی نکردم[sootzadan]

درمورد این موضوع شما میتونید خلاصه رو در سایت قرار بدید و برای افرادی که مطلب رو بصورت کامل و جامع میخوان در فایل پس دی اف قرار برای دانلود قرار بدید

یا میتونید متن رو کامل بذارید فقط جملات مهم تر که میتونه معنی کلی رو به فرد برسونه رو بولد کنید تا افرادی که فرصت مطالعه همه مطلب رو ندارن با خوندن همون مطالب بولد شده به اطلاعاتی که میخوان برسن

البته اینه فقط جنبه پیشنهادی داشت ممکنه دوستان پیشنهاد بهتری داشته باشن[cheshmak]

setayesh shb
6th February 2014, 03:18 PM
سلام دوست من[golrooz]

ببخشید اگر اونجور که باید باهاتون همکاری نشد[nadidan] ....یعنی نکردم[sootzadan]

درمورد این موضوع شما میتونید خلاصه رو در سایت قرار بدید و برای افرادی که مطلب رو بصورت کامل و جامع میخوان در فایل پس دی اف قرار برای دانلود قرار بدید

یا میتونید متن رو کامل بذارید فقط جملات مهم تر که میتونه معنی کلی رو به فرد برسونه رو بولد کنید تا افرادی که فرصت مطالعه همه مطلب رو ندارن با خوندن همون مطالب بولد شده به اطلاعاتی که میخوان برسن

البته اینه فقط جنبه پیشنهادی داشت ممکنه دوستان پیشنهاد بهتری داشته باشن[cheshmak]

سلام یاس عزیزم
نیازی به عذرخواهی نیست چون شما جزوشون نیستی من هم عدر خواهی کسی رو واقعا نمیخوام فقط میخوام بدونم چیکار کنم
از پیشنهاد خوبتم واقعا ممنونم[esteghbal]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد