PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکار اصغر فرهادی تا یک‌ماه دیگر ساکن موزه سینما می‌شود

Helena.M
4th October 2013, 05:25 PM
به گزارش سینمانگار، اصغر فرهادی ضمن بازدید از موزه سینمای ایران برای تحویل جوایز و یادگاری‌های خود به موزه سینما تا یک ماه آینده اعلام آمادگی کرد.

اصغر فرهادی در پایان این بازدید احساسات و نگاه خود را اینگونه بیان کرد: «امروز را به خاطر می‌سپارم، احساسی را که با آمدن به این مکان در من برانگیخته شده، دلم می‌خواهد با خودم همواره حفظ کنم، احساس صادقانه و گرمی که انگار حاصل بودن در مسیر سینمای شریف این سرزمین است، از همه عزیزانی که در این سال‌ها با همت خود این موزه را حفاظت کرده سپاس‌ فراوان دارم.»

به گزارش سینمانگار، اصغر فرهادی کارگردان مطرح کشورمان با ساخت فیلم های شاخصی چون «درباره الی» و «جدایی نادر از سیمین» تاکنون جوایز بسیاری همچون اسکار، گلدن گلوب و برلین را کسب کرده است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد