PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث همسریابی

سمیه نجفی
15th September 2013, 08:31 PM
سلام دوستان عزیز وکاربران گرامی توی این پست میخوام نظر شما را درباره سایتهای همسریابی بدونم ایا این سایت ها موثر هستند؟؟ پیامدهای منفی ومثبتشون چیه؟؟ این سایت ها میتونن کارامد باشن؟؟ چقدر درباره این سایت ها اطلاعات دارید؟؟؟

Capitan Totti
15th September 2013, 08:52 PM
سلام[golrooz]
یه شب سرد زمستانی در برجک ضلع شرق دا-اف [golrooz]
داشتم به پست ها سر میزدم
یه سربازی رو دیدیم
نشتم چند دقیقه ای باهاش صحبت کنم
خودمانی شد
میگفت تو سایتای همسر یابی نقش یه دختر رو بازی کرده...
شارژ میگرفته
می خندیده...
من دفعه دوم بود اسم این چیزا رو میشنیدم
دفعه نخست در تلویزیون
و بار دوم از زبان این سرباز

به هر حال
چیزی که عیان است
چه حاجت از بیان است

همسر
خیلی مقدسه[golrooz]

و من معنی همسر یابی رو درک نمیکنم

yas-90
15th September 2013, 09:45 PM
سلام دوست گرامی[golrooz]

ببخشید اگر خیلی رک و صریح نظرم رو میگم[nadidan] اما جز این نظری ندارم: این سایتای همسریابی ببخشید خیلی ببخشید مثل ه*ر*ز*گ*ی که پشت کلاه شرعی قایمش میکننsmilee_new2 (4)

یادمه یه بار در همین سایت یه پست بود که آدرس یکی دو تا از این سایتا بود همون موقع که دیدمش تنها چیزی که به ذهنم رسید همین نظر بود...نمیدونم الان چه فرقی با قبل کرده اما فکر نکنم هیچ وقت نظرم برگرده[ghahr]

Capitan Totti
15th September 2013, 10:05 PM
سلام دوست گرامی[golrooz]

ببخشید اگر خیلی رک و صریح نظرم رو میگم[nadidan] اما جز این نظری ندارم: این سایتای همسریابی ببخشید خیلی ببخشید مثل ه*ر*ز*گ*ی که پشت کلاه شرعی قایمش میکننsmilee_new2 (4)

یادمه یه بار در همین سایت یه پست بود که آدرس یکی دو تا از این سایتا بود همون موقع که دیدمش تنها چیزی که به ذهنم رسید همین نظر بود...نمیدونم الان چه فرقی با قبل کرده اما فکر نکنم هیچ وقت نظرم برگرده[ghahr]
سلام آبجی[golrooz]
حالا نصفشون که دروغ میگن به کنار
اون نصفی که راست میگن
یه عده شبهه انسان بوالهوس و ناجوانمرد
راستش من هرگز نرفتم و نخواهم رفت
ولی از اسمش هویداست

همسر یابی
واقعا مسخره است

نمیدونم این آقایون مسئول چطور سایتای معمولی که یه اسم از نخست وزیر سابق میبرند رو فیلتر
و این سایت ها که نقش کلوپ های شبانه[nadidan] در نیویورک و اوهایو رو بازی میکنند رو سرپا نگه میدارند

نارون1
15th September 2013, 11:40 PM
سلام

چندسال پیش تو برنامه سمت خدا خانم کارشناس یک سایت رو معرفی کردن که گویا همین عمل همسریابی رو انجام میداد زیر نظر مسئولین ... کاملا واضح هست که هیچ وقت اینگونه سایتها

به هدف نهایی نمیرسن ، و همونطور که شاهد هستیم ، بعضی ازین راه سوءاستفاده میکنن و این سایتها راه رو برای افرادی که به دنیال شیادی هستن باز میکنه [tafakor]

Majid_GC
16th September 2013, 12:32 AM
سلام دوستان عزیز وکاربران گرامی توی این پست میخوام نظر شما را درباره سایتهای همسریابی بدونم ایا این سایت ها موثر هستند؟؟ پیامدهای منفی ومثبتشون چیه؟؟ این سایت ها میتونن کارامد باشن؟؟ چقدر درباره این سایت ها اطلاعات دارید؟؟؟

معمولا هر پدیده ی فرهنگی جدید در ابتدا در ش سوء استفاده ها و استفاده ی نامناسب صورت می گیره

اما بعد از مدتی برای عموم عادی میشه و گسترش پیدا میکنه و در آخر راهی جز نهاندن فرهنگ درست استفاده از اون پدیده باقی نمیمونه !

هر نوع برخورد مستقیم هم باعث گسترش بیشترش میشه

باید به کاربران مجازی قواعد و مراحل این بازی رو یاد داد ...

نارون1
16th September 2013, 12:36 AM
معمولا هر پدیده ی فرهنگی جدید در ابتدا در ش سوء استفاده ها و استفاده ی نامناسب صورت می گیره

اما بعد از مدتی برای عموم عادی میشه و گسترش پیدا میکنه و در آخر راهی جز نهاندن فرهنگ درست استفاده از اون پدیده باقی نمیمونه !

به نظرتون فرهنگ استفاده از اینترنت الان کاملا نهادینه شده ؟

Majid_GC
16th September 2013, 12:45 AM
به نظرتون فرهنگ استفاده از اینترنت الان کاملا نهادینه شده ؟

به نظر شما نهادینه کردن فرهنگ استفاده از مترو قابل وصول است یا فرهنگ درست زندگی کردن ؟

به علاوه ی اینکه نهاندن فرهنگ به معنای بودن فرهنگ نیست

Capitan Totti
16th September 2013, 12:46 AM

سلام[golrooz]
به شدت مخالفم[golrooz]
باید یه خط رمز هایی رو برای خودمون تعیین کنیم
و معتقدم این مسائل فقط به دختران و زنان توهین میکنه
شاید اگه من و تو بریم و عضو بشیم
بعد از مدتی چیزی ازمون کم نشه
منتها برای یه دختر یا زن...[cheshmak]

Majid_GC
16th September 2013, 12:51 AM
سلام[golrooz]
به شدت مخالفم[golrooz]
باید یه خط رمز هایی رو برای خودمون تعیین کنیم
و معتقدم این مسائل فقط به دختران و زنان توهین میکنه
شاید اگه من و تو بریم و عضو بشیم
بعد از مدتی چیزی ازمون کم نشه
منتها برای یه دختر یا زن...[cheshmak]

به نظر من خط قرمز مربوط میشه به سوء استفاده یا استفاده

غیر از مورد بالایی این خط قرمز های دیگه ی عرفی بعد از مدتی حذف می شوند

اگر پیدا کردن جنس مونثی در سایت همسر یابی توهین باشه به زنان ؛ به احتمال زیاد پیدا کردن فردی هم در خیابان یا در یک گروه همین حکم را خواهد داشت چه تفاوتی دارند ؟

نارون1
16th September 2013, 12:55 AM
به نظر شما نهادینه کردن فرهنگ استفاده از مترو قابل وصول است یا فرهنگ درست زندگی کردن ؟

به علاوه ی اینکه نهاندن فرهنگ به معنای بودن فرهنگ نیست

نهادینه کردن فرهنگ با نهاندن فرهنگ فرق داره ، نهادینه بعنی اینقدر برای من جاافتاده که درونی شده ، در هر صورتی رعایتش میکنم ، درصورتیکه نهاندن فرهنگ به این معناست که این رو به عنوان

فرهنگ یا خرده فرهنگ به افراد القا میکنیم ، این درحالی هست که هنوز برخورد صحیح با اون به طور کامل و شفاف برای افراد جا نیفتاده. به طور کلی فرهنگ سازی صحیح صورت نگرفته

خانواده و جامعه هردو در این رابطه سهیم هستن .

البته این رو هم بگم ما در بعضی مواقع در تعریف ها هم مشکل داریم ، درست زندگی کردن چی هست ؟ چه چیزهایی برای اکثریت افراد جامعه قابل پذیرش و برای عده ای غیرقابل تحمل هست ؟

چه معیارهایی برای ایجاد مسائلی ازین دست هست ؟ چه کسی خوب یا بدش رو تعیین میکنه و ...

Capitan Totti
16th September 2013, 12:56 AM
به نظر من خط قرمز مربوط میشه به سوء استفاده یا استفاده

غیر از مورد بالایی این خط قرمز های دیگه ی عرفی بعد از مدتی حذف می شوند

اگر پیدا کردن جنس مونثی در سایت همسر یابی توهین باشه به زنان ؛ به احتمال زیاد پیدا کردن فردی هم در خیابان یا در یک گروه همین حکم را خواهد داشت چه تفاوتی دارند ؟
اگر منظور عقد موقت باشه
که من شنیدم خیلیاش اینطوره
من نه تنها عقد موقت رو رد میکنم
که عقد موقت رو از سایر مسائل غیر اخلاقی بد تر میدونم
عقد موقت یعنی تحقیر کامل اون جنس مونث

Capitan Totti
16th September 2013, 12:59 AM
نهادینه کردن فرهنگ با نهاندن فرهنگ فرق داره ، نهادینه بعنی اینقدر برای من جاافتاده که درونی شده ، در هر صورتی رعایتش میکنم ، درصورتیکه نهاندن فرهنگ به این معناست که این رو به عنوان

فرهنگ یا خرده فرهنگ به افراد القا میکنیم ، این درحالی هست که هنوز برخورد صحیح با اون به طور کامل و شفاف برای افراد جا نیفتاده. به طور کلی فرهنگ سازی صحیح صورت نگرفته

البته این رو هم بگم ما در بعضی مواقع در تعریف ها هم مشکل داریم ، درست زندگی کردن چی هست ؟ چه چیزهایی برای اکثریت افراد جامعه قابل پذیرش و برای عده ای غیرقابل تحمل هست ؟

چه معیارهایی برای ایجاد مسائلی ازین دست هست ؟ چه کسی خوب یا بدش رو تعیین میکنه و ...
[golrooz]
مخالفم
مردم ایران
با نهادینه شدن مخالفن

امروز فقط یکی مثل رضاشاه یعنی دیکتاتوری محض (اما خوش ) میتونه فرهنگ رو نهانده
و سپس نهادینه کنه

علتش شاید در ژنتیک من و شما باشه
شایدم اعتقادات

نارون1
16th September 2013, 01:01 AM
[golrooz]
مخالفم
مردم ایران
با نهادینه شدن مخالفن

و سپس نهادینه کنه

علتش شاید در ژنتیک من و شما باشه
شایدم اعتقادات

یعنی به نظر شما فقط نهادینه کردن چیزی با دیکتاتوری به دست میاد ؟؟

این اشتباهه کاملا

فراموش نکنین درونی شدن یک چیز برای فــرد هست ، و نه ظاهری بلکه باطنی

با دیکتاتوری ممکنه ظاهرا فرد قبول کنه ولی ممکنه اون مسئله براش درونی نشده و رضایت خاطر نداشته باشه و در موقعیتهای مختلف این عدم پذیرشش رو بروز بده

mamadshumakher
16th September 2013, 01:04 AM
معمولا چیزهایی به اینترنت سرایت میکند که بشه در زمان صرفه جویی کرد برای خریدش یا اینکه به راحتی در دسترش نباشه.

اما واقعا پسر و دختر مناسب تو یک خیابان پیدا نمیشه یا پیدا کردنش زمان بر هست که باید از اینترنت پیدا کرد؟

Capitan Totti
16th September 2013, 01:07 AM
یعنی به نظر شما فقط نهادینه کردن چیزی با دیکتاتوری به دست میاد ؟؟

این اشتباهه کاملا

فراموش نکنین درونی شدن یک چیز برای فــرد هست ، و نه ظاهری بلکه باطنی

با دیکتاتوری ممکنه ظاهرا فرد قبول کنه ولی ممکنه اون مسئله براش درونی نشده و رضایت خاطر نداشته باشه و در موقعیتهای مختلف این عدم پذیرشش رو بروز بده
ببینید[golrooz]
برای تاثیر گذاشتن بر هر قومی روشی موجوده
مطمئن باشید
اگر رضاشاه اون کارها و دیکتاتوری های محض خودش رو انجام نمیداد
به قول عارق قزوینی
هنوز دوله ها و سلطننه ها و خرافات و جن گیری و... در این کشور بود
هنوز ارباب رعیتی مطلق
هنوز ...

بهرحال
شاید همون شخص در ظاهر قبول کنه
اما نسل بعدی
قطعا پیرو همون ظاهر خواهد بود[cheshmak]

Majid_GC
17th September 2013, 09:26 AM

آفرین دقیقا همین

شما می گید فرهنگ استفاده از اینترنت نهادینه شده ؟! این سوال شما مثل همون نهادینه شدن فرهنگ درست زندگی کردن است !

منظورم اینکه وجه تشابه شون این هست که هر دو به قدری کل هستند که بعضی مسائلش شخصی میشه ! انتظار یکسان بودن فرهنگ ها وجود نداره ! و به تبع اون فرهنگ درست هم کاملا مشخص نیست !

اما نهادینه کردن فرهنگ استفاده از مترو مانند این مسئله چیز کاملا جزئی هست که میشه براش دستور العمل خاصی پیش بینی کرد و جلوگیری کرد از اشتباه استفاده کردن شون !

در مورد این مسئله هم کاری که جاش خالی هست ابتدا نهادن هست که بعد نهادینه شدن اجازه ی نمایان شدن پیدا بکنه

اگر منظور عقد موقت باشه
که من شنیدم خیلیاش اینطوره
من نه تنها عقد موقت رو رد میکنم
که عقد موقت رو از سایر مسائل غیر اخلاقی بد تر میدونم
عقد موقت یعنی تحقیر کامل اون جنس مونث

من فقط منظورم این بود که این میتونه یک راه مناسبی باشه برای یه سری افراد به خصوص !

این به این معنی نیست که من راه های بهتر رو رد کنم ؛ اما این جوری هم میتونه یه راه باشه ! چنانکه برای افرادی هست !

[golrooz]
مخالفم
مردم ایران
با نهادینه شدن مخالفن

و سپس نهادینه کنه

در یک مورد با حرف شما موافقم و اون اینکه معمولا نهادینه شدن فرهنگ در جامعه و نه فرد با یه سری اتفاقات سیاسی اجتماعی اعتقادی دینی و ... اتفاق می افته

این فرهنگ تبعیض طبقاتی در دوره ی ساسانیان از بین نرفت مگر با ورود یک دین جدید و از بین رفتن تعدادی طبقه ی برتر و شاید هم دیکتاتوری ....

حسين17
17th September 2013, 09:38 AM
سلام
من که تا به حال اصلا به این سایت نرفتم و نخواهم رفت.
ولی میدونم که این جور سایت ها اصلا خوب نیست.
چون اصلا نمیدونیم طرف مقابل کی هست و چه کار میکنه و یا اصلا این مشخصاتی که داده درست است یا درست نیست.
کلا ازدواج اینترنتی چیز خوبی نیست. چون ممکنه سر یه نفر کلاه بره.

سمیه نجفی
17th September 2013, 07:56 PM
ممنون از دوستانی که توی بحث شرکت کردن منم از تلویزیون شنیدم که سایت های خوبی هستن وباید اونهارو فرهنگ سازی کرد البته منظور عقد دائم هستش نه موقت

Helena.M
17th September 2013, 08:29 PM
سلام[golrooz]
یه شب سرد زمستانی در برجک ضلع شرق دا-اف [golrooz]
داشتم به پست ها سر میزدم
یه سربازی رو دیدیم
نشتم چند دقیقه ای باهاش صحبت کنم
خودمانی شد
میگفت تو سایتای همسر یابی نقش یه دختر رو بازی کرده...
شارژ میگرفته
می خندیده...
من دفعه دوم بود اسم این چیزا رو میشنیدم
دفعه نخست در تلویزیون
و بار دوم از زبان این سرباز

به هر حال
چیزی که عیان است
چه حاجت از بیان است

همسر
خیلی مقدسه[golrooz]

و من معنی همسر یابی رو درک نمیکنم

سلام نه این طوری نگو......

دیگه داری شکسته نفسی میکنی.......[cheshmak]

به نظر من ازدواج و زندگی مشترک به همین آسونی ها هم نیست که با یه سایت الکی بشه تشکیلش داد

اون کسایی که همو دیدن بعد ازدواج کردن به مشکل بر میخورن این که دیگه.........[fardemohem]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد