PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث قهرمانان ملی

Capitan Totti
15th September 2013, 03:17 PM
درود بر شما[golrooz]
درین تاپیک
قصد داریم تا یادی از قهرمانان ملی
چه نظامی
و چه غیر نظامی
انجام دهیم[golrooz]

هر کسی
میتواند با اسم بردن از قهرمانان میهن
سهمی کوچک از قدر دانی ما ازین بزرگان را انجام دهد[golrooz]

درود بر [golrooz]ا[golrooz]ی[golrooz]ر[golrooz]ا[golrooz]ن[golrooz]
درود بر ایرانی[golrooz]

من نخست از تیمسار بزرگ میهن
سرتیپ ستاد احمد دادبین فرمانده ترین فرمانده ی تاریخ ارتش یاد میکنم
درود بر شهید زنده ی میهن احمد دادبین

zoh_reh
15th September 2013, 03:32 PM
ش‍‍ه‍ي‍د س‍رل‍ش‍گ‍ر خ‍ل‍ب‍‍ان‌ "‌اح‍م‍د ک‍ش‍ور‌ي‌" ک‍ه‌ به دل‍ي‍ل‌ دلاور‌ي‌ ‌ه‍‍اي‍ش‌ ب‍ه‌ "‌ع‍ق‍‍اب‌ ت‍ي‍ز پ‍رو‌از ج‍ب‍‍ه‍ه‌ ‌ه‍‍ا‌ي‌ ج‍ن‍گ"‌ ل‍ق‍ب‌ گ‍رف‍ت‌.

فرود در دنیا: در ت‍ي‍رم‍‍اه‌ 1332، در خ‍‍ان‍و‌اده‌ ‌ا‌ي‌ م‍ت‍وس‍ط در ف‍ي‍روزک‍وه‌

پرواز به آسمان: روز 15 ‌آذر 1359

Capitan Totti
15th September 2013, 03:49 PM
درود بر امیر کبیر
با لیاقت ترین فرد 1400سال اخیر ایران

محسن مهابادی زاده
15th September 2013, 05:33 PM
درود بر همه بزرگ مردان و بزرگ زنان تاریخ ایران زمین

آخه ما قهرمان زیاد داریم...داریوش ..کوروش ...نادر شاه افشار...امیر کبیر.....وخیلی های دیگه

ولی من یک نفر خیلی برام قابل احترامه...طرف نه سرتیپه و نه دکتر و مهندس و نه فرمانده و نه پادشاه و نه هیچ سمت و مسئولیتی داره...

این قهرمان همون سربازیه که دو سال پیش در اتوبان قم برای کمک به حادثه دیده های تصادف رفته بود که خودش هم دچار سانحه شد و پس از قرار

گرفتن در حالت کما به مدت چند روز دیدار حق رو لبیک گفت

محسن مهابادی زاده
15th September 2013, 05:42 PM

آخه ما قهرمان زیاد داریم...داریوش ..کوروش ...نادر شاه افشار...امیر کبیر.....وخیلی های دیگه

ولی من یک نفر خیلی برام قابل احترامه...طرف نه سرتیپه و نه دکتر و مهندس و نه فرمانده و نه پادشاه و نه هیچ سمت و مسئولیتی داره...

این قهرمان همون سربازیه که دو سال پیش در اتوبان قم برای کمک به حادثه دیده های تصادف رفته بود که خودش هم دچار سانحه شد و پس از قرار

Capitan Totti
15th September 2013, 06:29 PM

سلام[golrooz]

سپاس از شما که اسم قهرمانان ملی که ناشناخته اند رو میبرید
در هر حال ایشون هم قهرمان ملی اند[golrooz]
درود بر ایشان

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام[golrooz]

سپاس از شما که اسم قهرمانان ملی که ناشناخته اند رو میبرید
در هر حال ایشون هم قهرمان ملی اند[golrooz]
درود بر ایشان

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

Capitan Totti
16th September 2013, 12:49 PM
درود بر شهید سرهنگ پیاده ی ستاد حسن آبشناسان
اسطوره ترین کماندوی تاریخ

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد