PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث فعالیت جهانی سیدمحمد خاتمی برای مقابله با حمله به سوریه

Capitan Totti
10th September 2013, 12:54 PM
فعالیت جهانی سیدمحمد خاتمی برای مقابله با حمله به سوریه (http://aftabnews.ir/fa/news/209662/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%AE%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87)
صادق خرازی از نامه نگاری خاتمی درباره مسائل سوریه و جدی تر شدن فعالیت مرکز بین اللمللی گفت وگو تمدنها در مورد وقایع منطقه خبر داد.
آفتاب: به گزارش انتخاب؛ وی خواستار شده که «جناب خاتمی به پاپ و دوستان کثیری که در جهان دارند و همچنین خیل کثیری از متفکران عالم که به ایشان با دیده احترام مینگرند پیام ویژه ارسال دارند و نسبت به عواقب هولناک جنگ هشدار های لازم را ارائه دهند تنها راه مقابله با پدیده خشونت وحشت ، ترسیم وتبیین نعمت صلح پایدار برای انسان و جهان و تعمیم فرهنگ گفتگو است.»

متن کامل این مطلب فیس بوکی در پی می آید:

الهی غنچه امید بگشای
دوستان ارجمندم سلام عرض می کنم خدمت یکایک شما عزیزان

امروز با آقای خاتمی جلسه داشتم برخی از همکاران و مشاوران ایشان نیز حضور داشتند.

سید نیک سرشت سخت دلمشغول اوضاع و احوال منطقه و بیم ها و تهدید ها و اوضاع نابسامان منطقه است ایشان میگفتند نمیشود دست بر روی دست گذاشت و فاجعه را رصد کرد البته ایشان وضعیتش مصداق دست ها کوتاه وخرما بر نخیل ، میباشد.

اگر چه من معتقدم هر کسی به اندازه خودش بایست روشنگری کند گام های مسولیت افرین بسیار با اهمیت هستند خداوند وقتی به کسی اعتبار اجتماعی میدهد وظیفه و مسئولیت هم طلب میکند من در اندیشه ام که مرکز بین المللی گفت وگو تمدنها مناسب است در هماهنگی با رئیس محترم جمهور و وزارت فخیمه امورخارجه به ایفای نقش تاریخی بپردازند.

نخست جناب خاتمی به پاپ و دوستان کثیری که در جهان دارند و همچنین خیل کثیری از متفکران عالم که به ایشان با دیده احترام مینگرند پیام ویژه ارسال دارند و نسبت به عواقب هولناک جنگ هشدار های لازم را ارائه دهند تنها راه مقابله با پدیده خشونت وحشت ، ترسیم وتبیین نعمت صلح پایدار برای انسان و جهان و تعمیم فرهنگ گفتگو است.

Capitan Totti
10th September 2013, 01:06 PM
انشالا که امثال این بزرگ مردان
مانع از جنگ ها و خونریزی ها شوند

312
10th September 2013, 11:17 PM
خدا بخير كند براي سوريه
يك خاطره با درصد ارتباطي[sootzadan] نامعلوم:
نشت تعمدي اطلاعات هسته اي كشور توسط بعضي مجلسيون دوره ششم و تلاش براي جلوگيري از هسته اي شدن كشور!! با استمداد از مراجع بين المللي+تلاش براي تصويب طرح سه فوريتي در مجلس ششم براي توقف فعاليت هسته اي كشور

TERRORIST
10th September 2013, 11:21 PM
هرچند که ملاک حال افراده اما در هر صورت ([khande])
این یک رابطه خیلی پیچیده نیست فقط برمیگرده به قدرت توهم افراد در موقعیت های مختلف[nishkhand]
سیاست پدر مادر نداره همینه

Capitan Totti
10th September 2013, 11:24 PM
خدا بخير كند براي سوريه
نشت تعمدي اطلاعات هسته اي كشور توسط بعضي مجلسيون دوره ششم و تلاش براي جلوگيري از هسته اي شدن كشور!! با استمداد از مراجع بين المللي+تلاش براي تصويب طرح سه فوريتي در مجلس ششم براي توقف فعاليت هسته اي كشور
سلام[golrooz]
[nadanestan]
میشه مدرک رو ارائه بدین که مجلس ششم این کار رو کرده[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

312
10th September 2013, 11:30 PM
سلام[golrooz]
[nadanestan]
میشه مدرک رو ارائه بدین که مجلس ششم این کار رو کرده[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]
سلام گرم.چرا نشه.نطق پيش از دستور سوم آذر 82 احمدشيرزاد وجواب رييس مجلس وقت رو بخونيد

سروه74
10th September 2013, 11:32 PM
[tafakor]

Capitan Totti
10th September 2013, 11:37 PM
سلام گرم.چرا نشه.نطق پيش از دستور سوم آذر 82 احمدشيرزاد وجواب رييس مجلس وقت رو بخونيد
ابراز ارادت فراوان[golrooz]
آقای روحانی رئیس جمهور منتخب جواب اون مجری که اسمش عابدیننیه چیه
رو در تبلیغات قبل از انتخابات دادند[golrooz]

بحث یه کم داره سیاسی میشه

در هر حال تاپیک در مورد عدم جلوگیری از جنگه
اگر راهکاری دارید حتما ارائه بدید[golrooz]

312
10th September 2013, 11:44 PM
ابراز ارادت فراوان[golrooz]
آقای روحانی رئیس جمهور منتخب جواب اون مجری که اسمش عابدیننیه چیه
رو در تبلیغات قبل از انتخابات دادند[golrooz]

بحث یه کم داره سیاسی میشه

در هر حال تاپیک در مورد عدم جلوگیری از جنگه
اگر راهکاری دارید حتما ارائه بدید[golrooz]
با توجه به علاقه شمابه روش نظامي كه هميشه ودرهرحال عربهارو ازبيخ وبن خواهدكند بهترهست كه به سياسيوني كه قبلا باعث رفتن ايران به شوراي امنيت و بدترشدن راه حلهاي عادي شدندو خيلي سياستمدارانه وبا شرافت داشتندباعث اسيرشدن ايران ومردمش در دام پردردسر شوراي امنيت ميشدند اهميتي نديم و نون بازوي ارتش دلاور خودمون رو بخوريم.سياست اصلا اخ هست.بابت همين هم بخش اخبارسياسي قابليت ديالوگ نداره توي تالارمون.
پس سياست و اهلش رو ول ميكنيم واز روشهاي انساندوستانه جنگي حرف ميزنيم.
پيشنهادميكنم مرزهاي سوريه رو به يك جوخه از سربازان هميشه پيروز داوطلب ارتش بسپريم وبريم به كارهاي ديگه مون برسيم.

Capitan Totti
10th September 2013, 11:56 PM
با توجه به علاقه شمابه روش نظامي كه هميشه ودرهرحال عربهارو ازبيخ وبن خواهدكند بهترهست كه به سياسيوني كه قبلا باعث رفتن ايران به شوراي امنيت و بدترشدن راه حلهاي عادي شدندو خيلي سياستمدارانه وبا شرافت داشتندباعث اسيرشدن ايران ومردمش در دام پردردسر شوراي امنيت ميشدند اهميتي نديم و نون بازوي ارتش دلاور خودمون رو بخوريم.سياست اصلا اخ هست.بابت همين هم بخش اخبارسياسي قابليت ديالوگ نداره توي تالارمون.
پس سياست و اهلش رو ول ميكنيم واز روشهاي انساندوستانه جنگي حرف ميزنيم.
پيشنهادميكنم مرزهاي سوريه رو به يك جوخه از سربازان هميشه پيروز داوطلب ارتش بسپريم وبريم به كارهاي ديگه مون برسيم.

مساله اینه که این تاپیک اصلا سیاسی نیست
و فقط مربوط به جنگ و صلحه
بازم دارین شروع میکنینا
بحث سیاسی نداریم اینجا

من با اعزام یکی از گردان های لشکر 23 تکاور به سوریه موافقم
با همین یه گردان هرچی عربه از بیخ قطع خواهند شد

312
11th September 2013, 12:01 AM
مساله اینه که این تاپیک اصلا سیاسی نیست
و فقط مربوط به جنگ و صلحه
بازم دارین شروع میکنینا
بحث سیاسی نداریم اینجا

من با اعزام یکی از گردان های لشکر 23 تکاور به سوریه موافقم
با همین یه گردان هرچی عربه از بیخ قطع خواهند شد
كاملا درست ميگيد:تاپيك سياسي نيست و صادق خرازي و سيدمحمدخاتمي هم سياسي نبوده ونظامي هستند و استفاده از روشهاي ديپلماتيك غيررسمي هم اصلا يك مورد سياسي بحساب نميان.
بعنوان يك كاربر ازتون تقاضا ميكنم نظريه امام خميني (ره) درباره اعزام نيروي نظامي (سپاه)به لبنان در اوايل جنگ رو براي شفافيت بحث شرح بديد و امكان تطابق اون موضع نظامي ايران در اون سال با احتمال اعزام نيروي رسمي نظامي در حال حاضربه سوريه رو تحليل كنيد.[golrooz][golrooz]

Capitan Totti
11th September 2013, 12:07 AM
كاملا درست ميگيد:تاپيك سياسي نيست و صادق خرازي و سيدمحمدخاتمي هم سياسي نبوده ونظامي هستند و استفاده از روشهاي ديپلماتيك غيررسمي هم اصلا يك مورد سياسي بحساب نميان.
بعنوان يك كاربر ازتون تقاضا ميكنم نظريه امام خميني (ره) درباره اعزام نيروي نظامي (سپاه)به لبنان در اوايل جنگ رو براي شفافيت بحث شرح بديد و امكان تطابق اون موضع نظامي ايران در اون سال با احتمال اعزام نيروي رسمي نظامي در حال حاضربه سوريه رو تحليل كنيد.[golrooz][golrooz]
[golrooz][shaad]
صادق خرازی و محمد خاتمی از راه رایزنی با پاپ و سایر دوستان پر نفوذشون سعی در عدم جنگ دارند
و بحث هم در مورد سوریه است

ببینید
من با اعزام گردان تکاور از لشکر 23 بشرطی که کسی خبر دار نشه موافقم

بله راه قدس از کربلاست

منتها اعراب کلا آدمایی هستند که پشتکار جنگ رو ندارند
همونطور که سردار سلیمانی هم بارها در اعزام سپاه قدس گفتگو کرده[golrooz]

312
11th September 2013, 12:14 AM
[golrooz][shaad]
صادق خرازی و محمد خاتمی از راه رایزنی با پاپ و سایر دوستان پر نفوذشون سعی در عدم جنگ دارند
و بحث هم در مورد سوریه است

ببینید
من با اعزام گردان تکاور از لشکر 23 بشرطی که کسی خبر دار نشه موافقم

بله راه قدس از کربلاست

منتها اعراب کلا آدمایی هستند که پشتکار جنگ رو ندارند
همونطور که سردار سلیمانی هم بارها در اعزام سپاه قدس گفتگو کرده[golrooz]
از پاسخ معقول شما كمال تشكرر رودارم.
به نظرتون الان كه شما وما(ظاهرا!!)از رفتن يك تعداداز نيروهاي نظامي رسمي كشور به سوريه صحبت كرديم ديگه ميشه اين مساله واضح رو مخفي تصوركرد و از امتياز استتار اين اعزام نيرو استفاده كرد؟
في الواقع اگه هم بشه اين اعزام نيرو رو انجام داد درصورت ادامه درگيري ونيازبه پشتيباني به چه صورتي كه مخفي هم باشه امكانش هست كه از اين نيروهاي رسمي كشورمون در اونجا حمايت و پشتيباني لجستيك انجام بديم؟
آيا اين نيروها احتياج به تامين مهمات سازماني خودشون در اونجا خواهند داشت؟در اينحال با كدوم دالان مخخفي ميشه به اونها تجهيزات و در صورت نياز نفرات جايگزين(انشالله فقط براي مرخصي ونه اصلا براي شهادت يا اسارت يا مجروح شدن) رسوند؟

Capitan Totti
11th September 2013, 12:16 AM
از پاسخ معقول شما كمال تشكرر رودارم.
به نظرتون الان كه شما وما(ظاهرا!!)از رفتن يك تعداداز نيروهاي نظامي رسمي كشور به سوريه صحبت كرديم ديگه ميشه اين مساله واضح رو مخفي تصوركرد و از امتياز استتار اين اعزام نيرو استفاده كرد؟
في الواقع اگه هم بشه اين اعزام نيرو رو انجام داد درصورت ادامه درگيري ونيازبه پشتيباني به چه صورتي كه مخفي هم باشه امكانش هست كه از اين نيروهاي رسمي كشورمون در اونجا حمايت و پشتيباني لجستيك انجام بديم؟
آيا اين نيروها احتياج به تامين مهمات سازماني خودشون در اونجا خواهند داشت؟در اينحال با كدوم دالان مخخفي ميشه به اونها تجهيزات و در صورت نياز نفرات جايگزين(انشالله فقط براي مرخصي ونه اصلا براي شهادت يا اسارت يا مجروح شدن) رسوند؟
ممنون از انتقاداتتون
البته در قالب افسران ارتش سوریه بله میشه
پشتیبانی هم با ارتش سوریه

SaSaMc2
11th September 2013, 12:43 AM
خدا بخير كند براي سوريه

http://uc-njavan.ir/images/c5jpiuyqhdgrjju05azr.jpg

kamanabroo
11th September 2013, 01:11 AM
ای بابا زحمت میشه!

آخه نه که الان هیچ کشور کوچک و بزرگی اقدام های انسان دوستانه نکردند

و همه منتظرند ببیند که سیتم گفتگوی تمدنها بیاد و همه چیز رو حل کنه !

یه پیشنهاد به جناب خرازی دارم که به ایشون بگند تا حالا که شما داشتید رصد می کردید ، یه کم دیگه صبر کنید حل میشه خیلی خودتون رو به زحمت نندازید

گل مراد می گه: با این اقدام کل اقدامات جهانی مخصوصا خود ایران برای حل بحران سوریه سندش می خوره به اسم گفتگوی تمدن ها! این ارزشش زیاده ها بازم میگی صبر کنیم؟

می گم: اینم حرفیه.. امان از سیاست

SaSaMc2
11th September 2013, 01:46 AM
ای بابا زحمت میشه!

آخه نه که الان هیچ کشور کوچک و بزرگی اقدام های انسان دوستانه نکردند

و همه منتظرند ببیند که سیتم گفتگوی تمدنها بیاد و همه چیز رو حل کنه !

یه پیشنهاد به جناب خرازی دارم که به ایشون بگند تا حالا که شما داشتید رصد می کردید ، یه کم دیگه صبر کنید حل میشه خیلی خودتون رو به زحمت نندازید

گل مراد می گه: با این اقدام کل اقدامات جهانی مخصوصا خود ایران برای حل بحران سوریه سندش می خوره به اسم گفتگوی تمدن ها! این ارزشش زیاده ها بازم میگی صبر کنیم؟

می گم: اینم حرفیه.. امان از سیاست

سلام...[golrooz]

100% با نظرتون مخالفم...[cheshmak]

يه مرد توي دهه هاي اخير واسه اين كشور زحمت كشيده باشه همينه...[golrooz]

فعلا شب بخير...[golrooz]

kamanabroo
11th September 2013, 02:04 AM
سلام...[golrooz]

100% با نظرتون مخالفم...[cheshmak]

يه مرد توي دهه هاي اخير واسه اين كشور زحمت كشيده باشه همينه...[golrooz]

فعلا شب بخير...[golrooz]

سلام [golrooz]

ممنونم از صراحتتون

بنده هم 100 درصد با این جمله تون مخالفم [golrooz]

یاعلی [golrooz]

Capitan Totti
11th September 2013, 12:05 PM
سلام [golrooz]

ممنونم از صراحتتون

بنده هم 100 درصد با این جمله تون مخالفم [golrooz]

یاعلی [golrooz]

سلام و درود بسیار[nadanestan][golrooz]
امروز مشهور ترین و شاخص و محبوب ترین نیروی ایران که میتونه با رایزنی با کشورهای مهم دنیا مثل فرانسه و آلمان و... این مشکل رو حل کنه
نه مثل دیگران که با کومور و زیمبابوه و اوگاندا مذاکره میکنن و تورم 135درصدی و بالاتر رو ایجاد میکنند[golrooz][nadanestan]

واقعا که ما ایرانی ها چقدر قدر ناشناسیم[taajob]

یا خدا[golrooz]

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ

بنظرم بحث سوریه پیچیده شده
از طرفی اوباما عقب نشینی کرد
از طرفی اعراب شکم نمای عربستان و قطر و ... و ترکیه و
اصلا واقعا سخته
ما باید از کورد های سوریه در برابر چه تکفیری ها و چه دولت حمایت کنیم
چون کورد ها ایرانی الاصل هستند

312
11th September 2013, 12:22 PM
سلام و درود بسیار[nadanestan][golrooz]
امروز مشهور ترین و شاخص و محبوب ترین نیروی ایران که میتونه با رایزنی با کشورهای مهم دنیا مثل فرانسه و آلمان و... این مشکل رو حل کنه
نه مثل دیگران که با کومور و زیمبابوه و اوگاندا مذاکره میکنن و تورم 135درصدی و بالاتر رو ایجاد میکنند[golrooz][nadanestan]

واقعا که ما ایرانی ها چقدر قدر ناشناسیم[taajob]

یا خدا[golrooz]

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ

بنظرم بحث سوریه پیچیده شده
از طرفی اوباما عقب نشینی کرد
از طرفی اعراب شکم نمای عربستان و قطر و ... و ترکیه و
اصلا واقعا سخته
ما باید از کورد های سوریه در برابر چه تکفیری ها و چه دولت حمایت کنیم
چون کورد ها ایرانی الاصل هستند
من قصد پاسخگويي صريح ندارم ولي بزاريد از ديدگاه غربيها علي الخصوص يانكيها يك تفاوتي رو نشون بدم:

اگه اونقدركه يانكيها از سردارسليماني تاثير ميگيرند به اندازه يك دهمش از اين فرد تاثيرميگرفتند مطمئنا اوضاع ما درطول 8سال دوران ايشون اين نبود.

كسي كه فقط يك راي دادنش در انتخابات مورد اهانت دوستان و دشمنانش قرارگرفت براي تاثيرگذاري جهاني قابليت چه كاري رو داره؟

Capitan Totti
11th September 2013, 03:38 PM
من قصد پاسخگويي صريح ندارم ولي بزاريد از ديدگاه غربيها علي الخصوص يانكيها يك تفاوتي رو نشون بدم:

اگه اونقدركه يانكيها از سردارسليماني تاثير ميگيرند به اندازه يك دهمش از اين فرد تاثيرميگرفتند مطمئنا اوضاع ما درطول 8سال دوران ايشون اين نبود.

كسي كه فقط يك راي دادنش در انتخابات مورد اهانت دوستان و دشمنانش قرارگرفت براي تاثيرگذاري جهاني قابليت چه كاري رو داره؟
[khande][taajob][taajob][taajob][khande][khande][khande] [taajob][taajob][taajob]
حوصله بحث سیاسی ندارم
بحث نظامی دارید
در خدمتم[golrooz]
چون اسم تالار و بحث
تالار نظامی است[khodahafezi]

312
11th September 2013, 05:31 PM
[khande][taajob][taajob][taajob][khande][khande][khande] [taajob][taajob][taajob]
حوصله بحث سیاسی ندارم
بحث نظامی دارید
در خدمتم[golrooz]
چون اسم تالار و بحث
تالار نظامی است[khodahafezi]
الحمدلله كارهاي دنيا معطل نظرات ما نميمونه.
گفتگوي خوبي بود[golrooz]

BaAaHaR
11th September 2013, 05:37 PM

از دوستان مذهبی تقاضا دارم که بحث سیاسی رو وارد این تاپیک نکنن و در چارچوب تاپیک (نظامی) پیش برن.[golrooz]

از تیمسار هم بابت پستشون ممنونم
موفق باشید

sr hesabi
12th September 2013, 12:35 AM
بنده یه چیزی رو بگم
و اینکه شاید خیلی ها تو این مدت زحمت کشیدند
و زحمت دوستان بیشتر باعث سقوط شد تا صعود

برای همینه که گفته میشه اگه کسی تو این دهه برای این کشور زحمت کشیده،همین فرد بوده،چون زحمتش باعث رشد کشور شد.[golrooz]

312
12th September 2013, 12:47 PM
از دوستان مذهبی تقاضا دارم که بحث سیاسی رو وارد این تاپیک نکنن و در چارچوب تاپیک (نظامی) پیش برن.[golrooz]

از تیمسار هم بابت پستشون ممنونم
موفق باشید
كاش ميفرموديدكه دوستان نظامي از كساني كه سياست هم ازشون خاطرات موفقيت شخصي وحزبي زيادنداره انتظارات اثرگذاري تخيلي درمسايل نظامي نداشته باشند.
محض اطلاع حضرتتون پيشنهاد نظامي سپردن مرزهاي سوريه به يك جوخه از سربازان هميشه پيروزداوطلب ارتش بواسطه علاقه استارترمحترم به راه حلهايي غير از روشهاي غيررسمي ديپلماتيك مطرح وبا (ارتقابه يك گردان تکاور از لشکر 23 بشرطی که کسی خبر دار نشه )موافق شدو بحث نظامي خوب و جالبي جريان داشت.
يك كم روندتاپيك رو مطالعه كنيد ما اين همه ناچاربه نبش قبر نخواهيم شد.به قول عزيزان نصرمن الله وبقيه مسايل

Capitan Totti
12th September 2013, 01:01 PM
كاش ميفرموديدكه دوستان نظامي از كساني كه سياست هم ازشون خاطرات موفقيت شخصي وحزبي زيادنداره انتظارات اثرگذاري تخيلي درمسايل نظامي نداشته باشند.
محض اطلاع حضرتتون پيشنهاد نظامي سپردن مرزهاي سوريه به يك جوخه از سربازان هميشه پيروزداوطلب ارتش بواسطه علاقه استارترمحترم به راه حلهايي غير از روشهاي غيررسمي ديپلماتيك مطرح وبا (ارتقابه يك گردان تکاور از لشکر 23 بشرطی که کسی خبر دار نشه )موافق شدو بحث نظامي خوب و جالبي جريان داشت.
يك كم روندتاپيك رو مطالعه كنيد ما اين همه ناچاربه نبش قبر نخواهيم شد.به قول عزيزان نصرمن الله وبقيه مسايل
[cheshmak][golrooz]
دست من و شما که نیست گروهان و گردان بفرستیم
من گفتم که از عرب جماعت بخاری بلند نمیشه
یه گردان کماندو و رنجر ایرانی به راحتی دمار از روزگار اعراب در خواهد آورد

maryam kia
12th September 2013, 01:05 PM
[cheshmak][golrooz]

عربا اراده کنن کله دنیا رو میگیرن[khande]

312
12th September 2013, 01:08 PM
[cheshmak][golrooz]
منم كه عرض كردم↓
گفتگوي خوبي بود[golrooz]
اما دوستان ول نميكنند.مابه توافق ميرسيم يكي ميادميگه من هم بايد داخل توافقات شما لحاظ ميشدم.الانم اگه شما قبول كنيد ديگه ادامه نديم.آدمهاي سياسي اگه باعث جنگ نشوندمعمولا ازشون انتظار ايجادصلح هم نميره.به همون كارهاي سياسي خودشون بپردازند به جايي نميخوره.وقتي ارتش داره يك مقدارقابل اعتنايي هزينه از بيت المال براي مردم مصرف ميكنه كارهاي نظامي روهم خودش انجام خواهدداد.
اين بحثهاي زيرليسانس ماهم زيادتوي تصميمات ستادمشترك محلي از اعراب نداره اكثرا.

Capitan Totti
12th September 2013, 01:40 PM
عربا اراده کنن کله دنیا رو میگیرن[khande]

از شرقی ترین کشور عربی یمن و عمان و ... تا غربی ترین ها یعنی مراکش و...
با هم متحد شن
نمیتونن یه وجب از خاک ایران رو بگیرن[golrooz]

من قبلا هم گفتم
ارتش ایران در برابر ارتش آمریکا و ناتو
هیچه[nadidan]
با این حال در نبرد های نا همطراز در برابر آمریکا هم شانس پیروزی داریم
اما در نبرد کلاسیک هرگز

و این دلیل نمیشه ترکیه و عربستان و ... گستاخی کنند

عربستان رو اگه بخوایم با دو تیپ 55 هوابرد شیراز و 65 نوهد تهران چند روزه آتش میزنیم

منم كه عرض كردم↓
گفتگوي خوبي بود[golrooz]
اما دوستان ول نميكنند.مابه توافق ميرسيم يكي ميادميگه من هم بايد داخل توافقات شما لحاظ ميشدم.الانم اگه شما قبول كنيد ديگه ادامه نديم.آدمهاي سياسي اگه باعث جنگ نشوندمعمولا ازشون انتظار ايجادصلح هم نميره.به همون كارهاي سياسي خودشون بپردازند به جايي نميخوره.وقتي ارتش داره يك مقدارقابل اعتنايي هزينه از بيت المال براي مردم مصرف ميكنه كارهاي نظامي روهم خودش انجام خواهدداد.
اين بحثهاي زيرليسانس ماهم زيادتوي تصميمات ستادمشترك محلي از اعراب نداره اكثرا.

البته
خدا رو شکر این بار درین بحث گفتگوی خوب و عادلانه و بدور از هرگونه توهینی داشتیم
درود بر شما باد[golrooz]

البته باید بگم که آدمای سیاسی باعث تحرکات آدمای نظامی میشن
ارتش کشورها هرقدرم خود رای باشه
بودجه اشو از اون وزیر دفاع میگیره و اونوزیر هم از رئیس جمهور و...

ببینید
آدمای سیاسی از پشت پرده مسائل رو باید درست کنند
اما نظامیان مستقیم و بدون سیاست بازی کار خواهند کرد
بگن حمله
حمله میکنه
بگن نه
نمیکنه

BaAaHaR
15th September 2013, 01:13 PM

دوست عزیز لطفا بحث رو به حاشیه نکشید و در چارچوب تاپیک پیش برید.

موفق باشید

312
15th September 2013, 04:54 PM
دوست عزیز لطفا بحث رو به حاشیه نکشید و در چارچوب تاپیک پیش برید.

موفق باشید
شديداخواهش ميكنم بيربط اظهارنظرنكنيد.
وقتي استارترتاپيك نسبت به نوشته من سمپات ندارندوتاپيك روند عادي خودشو داره طي ميكنه چرا شما ادعاميكنيدكه تاپيك به حاشيه رفته؟[tafakor]

SaSaMc2
16th September 2013, 01:15 PM
شديداخواهش ميكنم بيربط اظهارنظرنكنيد.
وقتي استارترتاپيك نسبت به نوشته من سمپات ندارندوتاپيك روند عادي خودشو داره طي ميكنه چرا شما ادعاميكنيدكه تاپيك به حاشيه رفته؟[tafakor]

سلام...[golrooz]

تاپیک به حاشه رفته از همون پست اول شما...[cheshmak]

ولی با خویشتن داری دوستان به جنجال کشیده نشد...[nishkhand]

شما خاطره ای با درصد ارتباطی [cheshmak] نامعلوم بیان کردید...

و همیشه مشکلات از موضع گیری های نا عادلانه و ارائه اطلاعات نامعلوم به حاشیه کشیده میشود...[movafaghiyat]

312
17th September 2013, 11:13 AM
سلام...[golrooz]

تاپیک به حاشه رفته از همون پست اول شما...[cheshmak]

ولی با خویشتن داری دوستان به جنجال کشیده نشد...[nishkhand]

شما خاطره ای با درصد ارتباطی [cheshmak] نامعلوم بیان کردید...

و همیشه مشکلات از موضع گیری های نا عادلانه و ارائه اطلاعات نامعلوم به حاشیه کشیده میشود...[movafaghiyat]

شفاف:انتظار حل يك مساله نظامي كه در بخش نظامي تالارمطرح شده از فردي كه قابليت اثبات حقانيت عملكردسياسي خودش روبه دوستان ودشمنانش نداره نقطه شروع انحراف در ايجادتاپيك هست.مثل اين هست كه از يك معلم بخواهيم براي كمتر زجركشيدن يك گوسفندقرباني اظهار نظر بكنه.و تعجب آورتر اين هست كه اين درخواست رو جدي و كاربردي هم بخواهيم تصور و باور كنيم.
كسي كه بواسطه فقط يك راي دادن كه كاري اجتماعي وسياسي هست توسط دوستان ودشمنانش آماج توهين و بي اعتباري قرارميگيره جدا ميشه ازش انتظار داشت در مسائل بين المللي كه قطبهاي جهاني دربارش درحال چالش هستند تاثيري بزاره؟
حالا شايد چائوس چيني گفته باشندكه اگر پروانه اي در چين بال بزند دربرزيل طوفان ميشود ولي تقريبا نميشه طوفانها رو به بال زدن هركدوم از پروانه هاي دنيا ربط داد[cheshmak]
تاپيك نظامي يك مساله نظامي رو طرح وبراساس روشهاي اثبات شده نظامي براش راه حل نمايش ميده.اين ميشه مقياس عدم انحراف[golrooz]

Capitan Totti
17th September 2013, 01:33 PM
شفاف:انتظار حل يك مساله نظامي كه در بخش نظامي تالارمطرح شده از فردي كه قابليت اثبات حقانيت عملكردسياسي خودش روبه دوستان ودشمنانش نداره نقطه شروع انحراف در ايجادتاپيك هست.مثل اين هست كه از يك معلم بخواهيم براي كمتر زجركشيدن يك گوسفندقرباني اظهار نظر بكنه.و تعجب آورتر اين هست كه اين درخواست رو جدي و كاربردي هم بخواهيم تصور و باور كنيم.
كسي كه بواسطه فقط يك راي دادن كه كاري اجتماعي وسياسي هست توسط دوستان ودشمنانش آماج توهين و بي اعتباري قرارميگيره جدا ميشه ازش انتظار داشت در مسائل بين المللي كه قطبهاي جهاني دربارش درحال چالش هستند تاثيري بزاره؟
حالا شايد چائوس چيني گفته باشندكه اگر پروانه اي در چين بال بزند دربرزيل طوفان ميشود ولي تقريبا نميشه طوفانها رو به بال زدن هركدوم از پروانه هاي دنيا ربط داد[cheshmak]
تاپيك نظامي يك مساله نظامي رو طرح وبراساس روشهاي اثبات شده نظامي براش راه حل نمايش ميده.اين ميشه مقياس عدم انحراف[golrooz]
سلام[golrooz]
جنـگ بود وجنـگ بود و جنـگ بود پای تا سـر زنـدگیـشان ننـگ بود
قم َفأنذر " آسـیا را شـد بلا دردمنـــــدی شـد نصـیب ِ قـوم ِ مـا

نخست
مطمئن باشید خاتمی[golrooz] همیشه اسطوره خواهد موند
و در طول 8سال اخیر توهین های زننده ای از همه جا به ایشون شد
اما ایشون محبوب تر از قبل
جای خود را در دل مردم باز کرده...[golrooz]

اما در مورد تاپیک
در مورد جنگ بوده
و جنگ هم تالار مشخص خودشو داره
حالا میخواد محمد خاتمی باشه یا احمد خاتمی
یا احمدی نژاد و حداد عادل[cheshmak]

ادامه ی بحث هم اصلا جایز نیست
آخرین پست من بود

درود بر ایران[golrooz]

بدرود

Capitan Totti
17th September 2013, 01:37 PM
لطفا یکی از مدیران این تاپیک رو قفل کنه

"مهدی"
17th September 2013, 01:41 PM

عزیز لطفا قیاس مالفارق یا مع الفارغ یا مالفارغ یا معلفارق یا هر چی که هست نکنید![golrooz]

وقتی چند نفر از کاربران به شما می گویند که تاپیک را به حاشیه کشیدید. حرفشان را قبول کنید. فقط حرف شما ملاک نیست که!

شخص مورد نظر تاپیک هم به هر حال چه نفوذ داشته باشد چه نداشته باشد تلاشش را برای حل ماجرا می کند. و مثل خیلی ها نظاره گر نیست تا منتظر باشد خدا بیاید پایین (استغفرا...) و ماجرا را ختم به خیر کند.

ممنونم از توجهتون[golrooz]

SaSaMc2
17th September 2013, 01:59 PM

سلام...[golrooz]

مرئی: این نظر شماست و اختلاف زیادی با واقعیت دارد...

دقیقا این بزرگواران افرادی هستند که رای دادن یا ندادنشان آنقدر موثر است که برای دوست و دشمن قابل هضم نیست و تعادل شخصیتی خود را در ستایشش از دست میدهند...

کسانی که حتی نامشان میتواند 20% در کاهش نرخ ارز تاثیر داشته باشد و اما به عملکرد که برسد احتمال سنگ کوب خیلی ها دور از دیده نیست...

اتفاقا من خودم هم از روزی میترسم که دشمن نداشته باشم...[cheshmak]

در مورد اون پروانه هم تئوری پدربزرگ از چرخش کاه رو، به شرق دور ترجیح میدم...

فکر میکنم چون دادگاه روحانیت تافته ی جدایی، از بافته ی دادگاه عمومی است...

بهتره ادامه ی این بحث رو به بخش مذهبی انتقال بدیم...[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد