PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی ๑۩۞۩๑ تقدیر از یاران همراه ما๑۩۞۩๑

M@hdi42
29th August 2013, 10:26 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

ما اینجائیم تا قدردانی کنیم از یکسری انسان فعال ودلسوز که با فعالیت های خوبشون نه تنها به جامعه مجازی نخبگان جوان

بلکه به کل جامعه اینترنتی فارسی خدمت کردند. کسانی که در اینجا ازشون تقدیرمیشه گرچه ظاهرا مربوط به تالار مهندسی عمران هستند

لکن در حقیقت امر متعلق به کل بخش ها ی انجمن هستند.

بنا به رسم ادب که ما از بزرگانمون یاد گرفتیم جا داره اول از کسانی که شاید الان در بین ما نباشند ویا خیلی کمتر از گذشته شاهد حضورشون هستیم تقدیر کنم.

در بین مطالب تالار که جهت بازرسی وبازبینی جستجو میکردم یک اسم آشنا در بین اسامی به طور مکرر از جلوی چشمم رد می شد.

بله. اون کسی نبود جز جناب امید عباسی

جا داره اینجا از زحمات این برادر بزرگوارمون تقدیر وتشکر داشته باشیم و براش آرزوی موفقیت بکنیم.

انشالله در تمام مراحل زندگی به بالاترین قله های علم ودانش برسه.

الان بنده یک بی ادبی انجام دادم و اون اینکه باید از یک دوست بزرگوار دیگه همون اول تشکر می کردم.

کسی که در تالار ما هم مثل سایر تالار ها جز فعالترین ها بوده. اون شخص رو همتون میشناسین

اگه هم جدید اومدین و سعادت دیدارشو نداشتین حتما در زمان جستجوی مطالب در تالار ها قطا به اسم ایشون برخورد کردین

اون شخص بزرگوار حقش بیشتر از این هست که یک تشکر خشک وخالی ازش صورت بگیره ولی من قول میدم وتضمین میکنم

این تشکر از ته قلب بوده و فقط چند کلمه متن خالی نیست.

بله درست حدس زدین. همه از زحمات چند ساله خانم دکتر بزرگوار سایت یعنی خانم باستان شناس ممنونیم

که تالار عمران رو به مانند سایر بخش ها منور کردند.

الانم جای خالیش رو سینه هممون سنگینی میکنه. امیدوارم هر وقت اومد ببینه ما هم به یادشیم اونم زمانی

که هیچ پست مدیریتی نداره, که بخواین فکر کنین اینا همش زیاده روی برای خودمونه. نه همه از خوبی خودشه

موفق باشید

در پست های بعدی از دوستان وهمکاران فعال تقدیر میشه.

M@hdi42
17th September 2013, 11:27 PM
سلام

اينبار ميخوايم از يكي از همكارانمون تشكر كنيم ، يكي از خانمهايي كه شايد رشته تحصيلي اش عمران هم نباشد اما با تعهد و مسوليت بذيري زيادي كه داشت و دارد هر روز شاهد ارتقا سطح خودش در تالار عمران هست، بلي اون دختر فعال و خوب كسي نيست جز :

Masuomeh

براي ايشون ارزوي موفقيت بيشتر در تمامي مراحل زندكي رو خواستاريم

امید عباسی
18th September 2013, 08:37 AM
مرسی مهدی جان خیلی شرمندم کردی، انشالله بازهم عمر و فرصتی باشه تا بتونم در خدمت شما خوبان باشم [shaad]

joy9393
25th October 2014, 08:54 AM
بنا به رسم ادب که ما از بزرگانمون یاد گرفتیم جا داره اول از کسانی که شاید الان در بین ما نباشند ویا خیلی کمتر از گذشته شاهد حضورشون هستیم تقدیر کنم.

در بین مطالب تالار که جهت بازرسی وبازبینی جستجو میکردم یک اسم آشنا در بین اسامی به طور مکرر از جلوی چشمم رد می شد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد