PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال رایتر

negar11
29th August 2013, 08:27 PM
سلام من مدتیه سی دی هام درست رایت نمیشه در واقع موفقیت آمیز رایت میشه ولی وقتی بازش میکنم داخلش خالیه در صورتی که محتوای سی دی پره از روی سی دی مشخصه حالا موندم نرم افزاری مشکل داره یا سخت افزاری اخه دی وی دی رایترم قدیمیه منو راهنمایی کنید ممنون میشم[golrooz]

Sa.n
31st August 2013, 11:10 AM
سلام من مدتیه سی دی هام درست رایت نمیشه در واقع موفقیت آمیز رایت میشه ولی وقتی بازش میکنم داخلش خالیه در صورتی که محتوای سی دی پره از روی سی دی مشخصه حالا موندم نرم افزاری مشکل داره یا سخت افزاری اخه دی وی دی رایترم قدیمیه منو راهنمایی کنید ممنون میشم[golrooz]
سلام بر شما
ببینید ممکنه که طریقه رایت کردنتون اشتباه باشه
اول از همه باید ببینید از روش صحیح رایت می کنید یا خیر
هر زمانی که مطمئن شدید بعد دنبال اشکالات بعدی بگردید

negar11
1st September 2013, 01:55 PM
دیگه رایت کردنو بلدم تا حالا سی دی رایت کردم مشکلی نداشته زیادم این کارو کردم جدیدا این مشکلو داره رایت کردن چیز خاصی نداره که یاد نداشته باشی یا اشتباه بری شما طریقه درستشو بگین شایدم من اشتباه میرم

Sa.n
1st September 2013, 02:03 PM
دیگه رایت کردنو بلدم تا حالا سی دی رایت کردم مشکلی نداشته زیادم این کارو کردم جدیدا این مشکلو داره رایت کردن چیز خاصی نداره که یاد نداشته باشی یا اشتباه بری شما طریقه درستشو بگین شایدم من اشتباه میرم

خب دوست من
شما قبلا در تاپیک دیگهای گفته بودید که ویندوزتونن 7 هست
ببینید اول مثلا آهنگ هایی که می خواهید بر روی سی دیتون رایت کنید رو کپی کنید توی سی دی
بعد روی آیکون cd -write راست کلیک کنید گزینه ای با نام burn to disk وجود دارد بعد هم نام مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد هم رایت میشه
اگر روشتون درسته باید از سالم بودن سی دی که دارید روش رایت می کنید اطمینان حاصل کنید
شاید سی دیتون خراب باشه
یا سوخته باشه
اگر که مطمئنید سی دیتون سالمه و همه جوانب رو در نظر گرفتید
ممکنه که dvd رام تون اشکال داشته باشه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد