ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینجا واسه کسی که دوسش داری یه پیغام بزار.

MILAD KHAN
29th August 2013, 06:51 PM
اینجا واسه کسی که دوسش داری یه پیغام بزار خداروچه دیدی شاید یه روزی پیغامتو خوندهرچی

دلت میخواد بگو عزیز.خجالت نکش

http://www.uc-njavan.ir/images/yolsdxr50dla0wxddkt.jpg

f.jamshidi
29th August 2013, 06:54 PM
بدون من جایی نرو[labkhand]

مه دوست
29th August 2013, 07:05 PM
هی !
آنی که در آینه ای
سخت تر از آینه باش
زلال تر از آینه باش

هی تو !
چشم از آینه بر گیر
به خود بنگر
به دستانت
به پا هایت

چشم از دیدن برگیر و بگذر
بگذر از آینه ، بگذر...
تا به خود برسی
به خود خودت
تا که در آن زمان شروع شوی...
.
.
به خودم تقدیم میکنم و به دنبال تبسمی هستم ونه لبخندی تلخ[golrooz]

maryam kia
29th August 2013, 07:25 PM
اینجا نمینویسم ک[bamazegi]
خودش همین جاست بهش میگم ک چقد عاشقشم[golrooz]
مامانمو میگما[alaghemand][alaghemand]

مورگان
29th August 2013, 09:04 PM
خیلی دوست دارم!!![khande][khande][khande]

aisan.
29th August 2013, 09:39 PM
نمیخواستم این طور بشه و بیشتر از حدی که مشخص کردیم دوستت داشته باشم اما نتونستم یهو دیدم خیلی بهت وابسته شدم که دیر بود
حالا کمتر از قبل باهات حرف میزنم که راحت باشی و منم آرامشت رو بهم نریزم
خودخواهی نکنم اشتباه دیگه نکنم پرتوقع تر نشم
و دور میشم تا فقط خدا بمونه و بدونه تو قلبم کیه نه هیچ کس دیگه.

اسپوتنیک
30th August 2013, 02:08 PM
فک میکردم اگه همه ی دنیا هم بد باشن تو با بقیه فرق میکنی به حرفات عمل میکنی . زندگی منو به خاطر حرف بقیه خراب نمیکنی . گند نمیزنی به تمام آرزو و آرمانام . ولی .....
ولی تو هم یکی بودی مث بقیه .
دیگه به هیچ کس نمیتونم اعتماد کنم . هیچ کس

siii...
30th August 2013, 02:45 PM
کاش میفهمیدی...

mamadshumakher
30th August 2013, 04:33 PM
عزیزم.همراه من.یار من.دوست من.قربون قد و بالات اون dvd pes2013 رو بیار واسم خواهشا.دلم لک زد یه دست فوتبال بزنم....ای کاش ببینی این پیام رو [nishkhand]

بلدرچین
30th August 2013, 04:45 PM
حرفی ندارم جز کلامی که از اعماق قلب جوشیده و با این انگشتان گرمم که سرشار از عشق ست،نوشته شده است.
بی تو زنده نخواهم ماند،با تو باشم دنیا به احتراممان زانو میزنند و لحظه ایی بی تو،مرگ من است مرگ قلمم است مرگ قلبم است مرگ یک عشق است،عشقی پاک و ساده که کلامی از کلامات دنیوی درونش نمایان نیست و احساس پاک و جوشان عشق است،این را از اعماق قلبم میگویم.زبانم ناتوان است و این انگشتانم است که کلامی ز عشق میسازند و به صاحب خود هدیه میکنند...
بی تو زنده نمیمانم حتی لحظه خون درون این رگانه گرمم نیست.
با تو باشم دنیا و دنیویان به احتراممان زانو میزنند...

دوستان عزیزم این رو همیجوری نوشتم.تقدیم به همه ی شما،به عشق تمامیه خواهر و برادرام نوشتن که توی این سایت لحظه ایی با هم هم کلام بودیم...
تقدیم به تک تکتون...
ببخشید اگر زیاد شد نثرم...
[golrooz]

سامان زارع
30th August 2013, 04:49 PM
برایش سکوت مینویسم...خودش هرچه خواست تعبیرش کند[golrooz][alaghemand]

solinaz
30th August 2013, 05:01 PM
تصویر تو اکنون در مقابلم جان گرفته و چون خواب در چشمانم می چرخد ، امید زندگیم ، محبوب من ، دوستت دارم به حد پرستش ، اما مهربانم این را بدان من همیشه تو را دوست خواهم داشت و تنها غرور من هست که اجازه ی فاش شدن ایین راز را نمیدهد....تو تنها کسی هستی که توانستی بر قلب ویرانم آشیان کنی مطمئن باش برای من جز تو کسی وجود ندارد و نخواهد داشت ، قول میدهم ...بخدا دوست دارم م...*تنها بهونه واسه نفس کشیدنsh_dokhtar3sh_dokhtar3sh_dokhtar3sh_dokh tar3sh_dokhtar3
*این بود واسه ی یکی خواهرای توی سایت ،کسی که لنگش تو ادمای حقیقی اطرافمم پیدا نمیشه....*اما چی بگم از این غرورم...!خــــــعــــلی دلم براش تنگ شدهsh_dokhtar3
*کاش که اینو بخونه..*نمیشه....اون ایین تاپیکو نگاه نمیکنهsh_dokhtar3sh_dokhtar3sh_dokhtar3sh_do khtar3

کاساندان
30th August 2013, 06:34 PM
http://static.cloob.com//public/user_data/gen_thumb/n-13-04-14/8d648dad224880fe6a8ec0b17276c523-430

TERRORIST
30th August 2013, 07:34 PM
وقتی چراغ یاهوم خاموشه آف نزار
مامانم از سیستم استفاده میکنه بعضی وقت ها
بفهمه از گشنگی میمیرم[nishkhand]

TERRORIST
30th August 2013, 07:47 PM
آهان
اون پولمم بیار دیگه ولایت فربه[asabani]

سروه74
30th August 2013, 07:53 PM
توروخدا درستو بخون

maede raha
30th August 2013, 09:40 PM
دچار باید بود
دچار یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟
دچار یعنی عاشق
و چه تنهاست اگر که ماهی کوچک دچار آبی دریای بی کران باشد

v.m 2020
31st August 2013, 02:43 PM
امیدوارم هیچ وقت من رو تنها نذاری

محدددددثه
31st August 2013, 03:00 PM
خدایا تو بهش بگو خییییییییییییلی دوستش دارم..فقط منتظر اون روزیم که همو از نزدیک ببینیم...[shaad]

asl_z
31st August 2013, 03:00 PM
پنهان مكن جمال خود از عاشقان خويش
خورشيد را براي ظهور آفريده اند

MILAD KHAN
18th September 2013, 04:34 PM
پنهان مكن جمال خود از عاشقان خويش خورشيد را براي ظهور آفريده اند ایشالله آقا زود ظهورمیکنه غصه نخور

1=1+1
18th September 2013, 04:57 PM
سکوت

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد