PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث آلبوم بی کلام "فتوا" - لیبل حکایت

"مهدی"
28th August 2013, 11:28 AM
لبوم بی کلام فتوا در سبک گنگ از لیبل حکایت:

آهنگساز : نیما لیتون

* تذکر : رکورد بر روی این بیت ها با شرط ارسال نسخه رکورد شده برای صاحب اثر آزاد است!
http://upload.cubase.ir/uploads/fatwa.jpg
.
.
.
لینک دانلود : http://upload.cubase.ir/uploads/Fatwa.rar

mamadshumakher
29th August 2013, 11:13 AM
لبوم بی کلام فتوا در سبک گنگ از لیبل حکایت:

آهنگساز : نیما لیتون

* تذکر : رکورد بر روی این بیت ها با شرط ارسال نسخه رکورد شده برای صاحب اثر آزاد است!
.
.
.
لینک دانلود : http://upload.cubase.ir/uploads/Fatwa.rar

خیلی جالب بود مهدی.خسته نباشی.من از دودوتا 3تا خوشم اومد.فتوا خوب بود اما به نظر من به کلاس کار دودوتا 3تا نمیرسید.یه صدایی هست تو اهنگ سومی فتوا فکر کنم ویالن باشه خودت میدونی که اوضام چجوریه [nishkhand] اون صدا انگار زیاد جالب نیست.ادم حس میکنه خیلی عجله ای جمع بندی شده.ولی درست تو زمان 1:20 که چندتا ازین صداها قطع میشه و یه ریتم باحال داره ازونجاش خوشم میاد. [tashvigh][tashvigh][golrooz]

"مهدی"
29th August 2013, 12:08 PM
خیلی جالب بود مهدی.خسته نباشی.من از دودوتا 3تا خوشم اومد.فتوا خوب بود اما به نظر من به کلاس کار دودوتا 3تا نمیرسید.یه صدایی هست تو اهنگ سومی فتوا فکر کنم ویالن باشه خودت میدونی که اوضام چجوریه [nishkhand] اون صدا انگار زیاد جالب نیست.ادم حس میکنه خیلی عجله ای جمع بندی شده.ولی درست تو زمان 1:20 که چندتا ازین صداها قطع میشه و یه ریتم باحال داره ازونجاش خوشم میاد. [tashvigh][tashvigh][golrooz]

آهنگسازش من نبودم. دوستم بوده ;)

من تو این البوم حضور ندارم

farzadsw
29th August 2013, 12:34 PM
سلام
من موسیقی بدون متن خیلی زیاد گوش میدم (چندین برابر موسیقی با ترانه) ولی خودم سر رشته ای از موسیقی ندارم. بنابراین بیشتر یک شنونده جدی هستم ولی نظر تخصصی نمی تونم بدم.
در کل من فکر می کنم هر سه این موسیقی ها یک مشکل مشترک دارند. چون موسیقی بدون ترانه هست ریتم موسیقی تا اندازه ای یک نواخت هست (2 2تا 3 کمتر). هر سه اینها هم تا حدودی حس دلهره رو القا می کنه.
نظر محمد رو هم قبول دارم و ویولن سلی که تو زمینه هست یک جاهایی با بقیه ریتمها هم خوانی نداره (خودم شخصا از صدای ویولن سل خیلی خوشم میاد).
البته این نظرات رو با دید موسیقی بدون متن دادم که مسلما اگر قرار هست بعدا روش ترانه گذاشته بشه قضیه فرق می کنه. (آهنگ فتوا که خیلی بهش میاد بعدا ترانه بهش اضافه بشه چون شبیه آهنگهای هیپ هاپ هست).

* یاد آهنگ 2+2=5 افتادم. الان دارم گوش میدم، جای شما خالی[nishkhand]

"مهدی"
29th August 2013, 12:50 PM
سلام
من موسیقی بدون متن خیلی زیاد گوش میدم (چندین برابر موسیقی با ترانه) ولی خودم سر رشته ای از موسیقی ندارم. بنابراین بیشتر یک شنونده جدی هستم ولی نظر تخصصی نمی تونم بدم.
در کل من فکر می کنم هر سه این موسیقی ها یک مشکل مشترک دارند. چون موسیقی بدون ترانه هست ریتم موسیقی تا اندازه ای یک نواخت هست (2 2تا 3 کمتر). هر سه اینها هم تا حدودی حس دلهره رو القا می کنه.
نظر محمود رو هم قبول دارم و ویولن سلی که تو زمینه هست یک جاهایی با بقیه ریتمها هم خوانی نداره (خودم شخصا از صدای ویولن سل خیلی خوشم میاد).
البته این نظرات رو با دید موسیقی بدون متن دادم که مسلما اگر قرار هست بعدا روش ترانه گذاشته بشه قضیه فرق می کنه. (آهنگ فتوا که خیلی بهش میاد بعدا ترانه بهش اضافه بشه چون شبیه آهنگهای هیپ هاپ هست).

* یاد آهنگ 2+2=5 افتادم. الان دارم گوش میدم، جای شما خالی[nishkhand]

چون اهنگساز این ترک ها خودم نیستم. شخصا نمیتونم به عنوان دوستم تو لیبل نظر بدم.
ولی خب موسیقی بی کلام هیپ هاپی خیلی با موسیقی های بی کلام کلاسیک داستانش فرق داره. حس دلهره برای اینه که سبک این آلبوم گنگ هستش. تکرار هم طبیعتا برای هیپ هاپی بودنش هست.

موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد