PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث معیار های تشخیص کاربران فعال از دیدگاه مدیران

Almas Parsi
23rd August 2013, 01:08 PM
با سلام خدمت همه مدیران و همکاران محترم سایت[golrooz]

نظر به اینکه یکی از سیاست های سایت به منظور تعیین کاربر فعال و شایسته و انتخاب اون در پایاه هر ماه هست

نیاز هست در این قسمت ازمدیران و همکاران به منظور تعریف درست از کاربر فعال جهت معرفی نظراتی رو ارائه بدن تا دوستان در انتخابهاشون این معیارها رو مدنظر داشته باشند تا در فضایی عادلانه نسبت به انتخاب این عزیزان مبادرت بشه و چون هر کس از تعبیر کاربر فعال یک استنباطی رو داره لذا لازم هست جهت بررسی دقیق و کامل در این خصوص به یک جمع بندی جهت اجرا برسیم

برای مثال چه کاربری از نظر شما فعال محسوب میشه ؟؟؟؟

1- تعداد تاپیک هاش زیاد باشه و مدام برای ارسال تاپیک های پشت سر هم در تلاشه
2- تعداد پست هاش زیاد باشه یعنی در بحث ها بیشتر شرکت کنه
3- تعداد تاپیک های با ارزشش بالا باشه و بازدید کننده بالایی هم از پست هاش داشته باشه
4-مورد انضباطی نداشته باشه
5- سایر موارد...

منتظر نظرات شما بزرگواران هستیم[golrooz]

"VICTOR"
23rd August 2013, 01:10 PM
پست و تاپیک با ارزش داشته باشه ، همین .[shaad][cheshmak]

maryam kia
23rd August 2013, 01:13 PM
2[nadanestan]

AaZaAdeh
23rd August 2013, 01:26 PM
با سلام خدمت شما بانوی عزیز و دلسوز
بنظره من اینم بحث کمیت و کیفیت رو میطلبه...
نمیشه تعداد پستها ملاک قرار بگیرن...
چون خیلی از پستها،نقل قول هایی که بینمون ردو بدل میشه،یا موضوعات خاصیه که بدون توجه به اینکه استقبالی تا بحال داشته اند یا نه،ایجاد میشن... و همین طور ادامه دارد توسط یه نفرو... مورد هایی این چنینی.
ولی باید نظارت بر مبحثهای تالارها و انجمن ها باشه...
پستهای مفید، استقبال شده، دارای بار علمی یا هنری یا فرهنگی و...از این دست موارد مد نظر قرار بگیرند....که صرف قصد کاربر قرار دادن پست نباشه اونم به هر دلیلی...
منظورم این نیست که نقل قول وواین چیزا بد هستند نه،چون خیلی مواقع جواب شخصی اینجور داده میشه...محاوره ایها منظورم هستن که البته ایناهم بد نیست ولی در انتخابها معیار نیست...
با تشکر[golrooz]

"VICTOR"
23rd August 2013, 01:31 PM
راستی یه کاربر خوب باید شادم باشه در ضمن ...[cheshmak]

مدیر تالار سایر موضوعات
23rd August 2013, 01:35 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز و صاحب تاپیک
از دیدگاه من
یک کاربر فعال
کاربری هست که تعداد پست های علمیش نسبت به پست های سرگرمی بیشتر باشه
و نه تنها فعالیتش خوب باشه
بلکه باید اخلاق و رفتار خوبی داشته باشه
جوری که برای همه الگو باشه

zoh_reh
23rd August 2013, 01:39 PM
با سلام خدمت همه مدیران و همکاران محترم سایت[golrooz]

نظر به اینکه یکی از سیاست های سایت به منظور تعیین کاربر فعال و شایسته و انتخاب اون در پایاه هر ماه هست

نیاز هست در این قسمت ازمدیران و همکاران به منظور تعریف درست از کاربر فعال جهت معرفی نظراتی رو ارائه بدن تا دوستان در انتخابهاشون این معیارها رو مدنظر داشته باشند تا در فضایی عادلانه نسبت به انتخاب این عزیزان مبادرت بشه و چون هر کس از تعبیر کاربر فعال یک استنباطی رو داره لذا لازم هست جهت بررسی دقیق و کامل در این خصوص به یک جمع بندی جهت اجرا برسیم

برای مثال چه کاربری از نظر شما فعال محسوب میشه ؟؟؟؟

3- تعداد تاپیک های با ارزشش بالا باشه و بازدید کننده بالایی هم از پست هاش داشته باشه
5- سایر موارد...

منتظر نظرات شما بزرگواران هستیم[golrooz]

سلام

1- هر کسی به اندازه توان خودش فعالیت میکنه. اگر تاپیکهاش مربوط به قسمتی که گذاشته باشه دیگه بقیه اش با اونیه که از اون تاپیک استفاده میکنه و درصد استفاده ای که میبره بر میگرده.

2- به نظر من شرکت در بحثها خیلی مفیدن گاهی به اندازه خوندن یا گذاشتن یه تاپیک .

3-اولا کیفیت تاپیک مهمه ، دوما از اونجائیکه هر تاپیکی استقبال کننده و خواننده خاص خودشو داره ، ممکنه از یه تاپیکی تعداد محدودی یعنی خیلی کم بازدید کنن ولی همونا بعلت علاقه ای که دارن یا چون مرتبط با رشته و ....بیشترین استفاده رو ببرن .

4-موارد انظباطی در کلام در همه جا باید رعایت بشه و مختص این سایت و مجازی و حقیقی نیست، ممکنه انظباط در انشا و املا نباشه خب دیگه هر کی به اندازه توان و دانشش مینویسه شاید هم خودش متوجه نباشه در هر صورت با برخورد درست و با تمرین و کسب تجربه میشه به نقاط خوبی رسید.

5- به نظر من کاربری که هرچی دلش میخواد میگه ، یا مرتب در حال تذکر دادن بصورت خصوصی یا علنی فرقی نمیکنه ، یا اعمال نظر خودش بطور مکرر بعنوان فعالیت مثبت نمیتونه باشه.

Capitan Totti
23rd August 2013, 01:46 PM
این دو مورد که مسخره است

اینم مسخره است!! بالاخره هر کسی یه وقتایی ...!!

آفرین آفرین این خوبه

5- سایر موارد...
اینم خوبه![khande]

اوای بارون
5th July 2015, 12:42 PM
من کاربر جدیدی هستم. خیلی دوست دارم فعالیت کنم اما متاسفانه انگیزه ادم گرفته میشه صرفا شده تشکیل یک سری گروه علمی و انجمن که توش هیچ تبادل اطلاعاتی صورت نمیگیره حتی هیچ گفتگویی. و این اصلا جالب نیست حالا چطور کاربر فعال انتخاب بشه وقتی مجال فعالیت نداره

سید لفته فردزاده
6th August 2015, 02:04 AM
فعالیت علمی خوبی داشته باشه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد