PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل من با فلشم!!!!

بانوی خیال
21st August 2013, 08:29 PM
سلام
دوستان من فلش مموریم رو تو آزمایشگاه شبکه بوت کردم حالا هرکاری میکنم نه میتونم فایلی داخلش بریزم نه فرمت میشه نه برمیگرده کلا هیچ کاریش نمیشه کرد و ERROR میده که باید فرمت بشه ولی فرمت هم نمیشه[nadidan]
میشه راهنماییم کنید لطفا[negaran]

Sa.n
21st August 2013, 08:33 PM
سلام عزیزم
یک بار فلش من هم همینطوری شده بود
با کامپیوتری که فکر می کنید آنتی ویروس قوی داره
ویروس هاش رو پاک کنید
چون حدس میزنم ویروس داشته باشه
وقتی پاک شد می تونید ازش استفاده کنید
اگر این راه هم نشد باید ببرید بیرون بدید درستش کنن

SaSaMc2
22nd August 2013, 12:55 AM
سلام...[golrooz]

بزن به يه دستگاه غير ويندوزي...

مثل رسيور و ببين فرمت ميشه...

m@some
22nd August 2013, 08:01 AM
سلام
دوستان من فلش مموریم رو تو آزمایشگاه شبکه بوت کردم حالا هرکاری میکنم نه میتونم فایلی داخلش بریزم نه فرمت میشه نه برمیگرده کلا هیچ کاریش نمیشه کرد و ERROR میده که باید فرمت بشه ولی فرمت هم نمیشه[nadidan]
میشه راهنماییم کنید لطفا[negaran]

سلام مهدیه جان بزنش به کامپیوتربعدtoolsدرنوارتکس بارت بزن بعدfolder option...بعدش viewوقتی این کاراروکردی یه پنجره بازمیشه show hidenتیک بزن بجا dont hidenومارک hidenهارو که بعدshow hidanoبرداروok کن بازمیشه برنامه های فلشت میام اون وقت میشه فرمتم بشه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد