PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلسه رأی اعتماد کلاس درسی برای ارتقا ذهن سیاسی جامعه بود

Capitan Totti
19th August 2013, 02:42 PM
جلسه رأی اعتماد کلاس درسی برای ارتقا ذهن سیاسی جامعه بود (http://aftabnews.ir/fa/news/206426/%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%B1%D8%A3%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7-%D8%B0%D9%87%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%AF)
پورمحمدی: پاسخگویی من به صحبت‌های مخالفان برای تنویر افکار عمومی بود
آفتاب: وزیر دادگستری دولت یازدهم با اشاره به این که پاسخ به برخی مسائل در جلسه رای اعتماد برای تنویر افکار عمومی بود، افزود:انتشار مجموعه مباحثات مجلس منجر به یک ارتقا ذهنی و بلوغ اجتماعی و سیاسی شد.

حجت الاسلام، مصطفی پورمحمدی در گفت‌وگو با خانه ملت درباره فضای جلسات رای اعتماد و اظهارات مطرح شده، گفت: من دوست نداشتم وارد یکسری از مباحث شوم واگر صرفا در یک جلسه کارشناسی فنی بود و برخی دوستان نماینده صحبت‌های خود را آنجا طرح می کردند به راحتی از آن سوال‌ها عبور می کردم.

وزیر دادگستری در ادامه این مطلب افزود:البته از پاسخگویی من به صحبت‌های مخالفان در جلسه رأی اعتماد استقبال زیادی شد.

پورمحمدی تاکید کرد: نمایندگان با روحیات همکاران خود بهتر آشنا هستند و ما را نیز به خوبی می‌شناسند بنابراین نیازی به توضیح و از این دست از رفتارها نبود اما دیدم این اظهارات در فضای عمومی و در فضای ملی منتشر شده است و خیلی از دوستان ما نیز اظهاراتی داشتند که باید به آنها پاسخ داده می‌شد.

وی افزود: بسیاری از مطالبی که مطرح شد صرفا به خاطر تنویر افکار عمومی توضیح داده شد و این بحث ها برای ممانعت از ایجاد شبهاتی در ذهن مردم بود تا خادمین خود را بهتر بشناسند و با اهداف و تفکر و نگاه دولت بیش تر اشنا شوند

این عضو کابینه یازدهم تصریح کرد: این مجموعه مباحثات مجلس با پخش در رسانه ملی منجر به یک ارتقا ذهنی و بینش سیاسی و بلوغ اجتماعی و سیاسی شد و کمک خوبی به ارتقا فضای فکری جامعه کرد .

وزیر دادگستری تاکید کرد: چند واحد درسی در بالاترین سطح موضوعات اساسی کشور توسط مدیران ارشد کشور و نمایندگان همراه با استدلال های قوی مطرح شد که به بالاتر رفتن دانش سیاسی، تجربه اجتماعی سیاسی جامعه و تحمل پذیری سیاسیون کمک می کند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد