PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ در آرزوی تو

neo_x
18th August 2013, 03:07 PM
سلام دوستان
امروز اومد یکی از کارهامو که در عرصه ی موسیقی انجام دادم برای شما دوستان قرار بدم که نظرات شما دوستان رو هم بدونم !
و می خوام بدونم این علاقه ی من به موسیقی همراه با استعداد هم هست یا نه! که با نظر شما دوستان مشخص میشه.
حالا اگه وقت کردید گوش کنید و نظراتتون رو برام بذارید.[shaad]
هرکی با هر سلیقه ای که دوست داره که می خواد کارشناسی باشه یا احساسی.
فقط هم راجع آهنگ و هم راجع صدا باشه ممنون میشم.
صدام خرابه[nishkhand] ولی دارم روش کار می کنم.
البته این کار برای چند ساله پیشه.
شعر از سعدیه و تنظیم و خوندن هم که خودم هستم.
و در این از کابر maziyar787 تشکر می کنم.[golrooz]

اینم لینک:
http://myshare.ir/uploads/13788111181.mp3

"مهدی"
18th August 2013, 03:24 PM
درود امیدوارم ایام به کام باشه.....

از سرکار خانم setayesh7777 (http://www.njavan.com/forum/member.php?u=265992) به خاطر دعوتشون ممنونم.
----
کار قوی ای نبود. اهنگسازی از وکال بهتر بود. ملودی نسبتا خوب بود و آرپژ ها هم بدک نبودن ولی ایراد تئوریک داشتن و سرجاشون نبودن. ریتم نسبتا خوب بود ولی خواننده با ریتم هماهنگ نبود و فالش میخوند.

میکس و مستر واقعا بد بود و کیفیت وکال هم خوب نبود.

این سبک تخصصی من نیست ولی به نظرم خوب نیست که اهنگ با یه ارپژ تموم بشه.

ایشاالله کارای قوی تری ازت بشنوم;)

Sa.n
18th August 2013, 03:40 PM
با سلام خدمت شما و سپاس از دعوت
ببینید تنظیم و به قول معروف ملودی ریتم خیلی خوب بود ، اما خواننده بیشتر حواسش به این بود که آهنگ رو روی ریتم بخونه تا این که با بیس آهنگ هماهنگ باشه
به همین دلیل وقتی که یک شنونده میشنوه این قطعه بود احساس می کنه که خواننده داره کند می خونه . بیسی که برای آهنگتون انتخاب کردید باید آروم تر می بود تا با آهنگتون جور در میومد
اما برای شروع بی نهایت خوبه و جای تشویق داره
چون اگر یکم بیشتر روش کار بشه مطمئنا قوی تر میشه
موفق باشید[golrooz]

Almas Parsi
19th August 2013, 04:39 PM
سلام دوستان
امروز اومد یکی از کارهامو که در عرصه ی موسیقی انجام دادم برای شما دوستان قرار بدم که نظرات شما دوستان رو هم بدونم !
و می خوام بدونم این علاقه ی من به موسیقی همراه با استعداد هم هست یا نه! که با نظر شما دوستان مشخص میشه.
حالا اگه وقت کردید گوش کنید و نظراتتون رو برام بذارید.[shaad]
هرکی با هر سلیقه ای که دوست داره که می خواد کارشناسی باشه یا احساسی.
فقط هم راجع آهنگ و هم راجع صدا باشه ممنون میشم.
صدام خرابه[nishkhand] ولی دارم روش کار می کنم.
البته این کار برای چند ساله پیشه.
شعر از سعدیه و تنظیم و خوندن هم که خودم هستم.
و در این از کابر maziyar787 تشکر می کنم.[golrooz]

اینم لینک:
http://myshare.ir/uploads/13768221811.mp3

سلام دوست عزیز [golrooz]
ممنونم از دعوت شما
و تشکر از عزیزانی که در تهیه و تنظیم این اثر نقشی داشتند
دوست بزرگوار من خودم شخصا علاقه زیادی به این سبک موزیک با ریتم های جون دار و پر انرژی دارم
موزیک فوق العاده زیبا بود [tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh]
در خصوص صداتون هم فرمودید نظرمون رو اعلام کنیم من در نگاه اول پیش از هر چیز باید بگم واقعا تبریک میگم چون جسارت خوندن و اجرای موزیک هنر بسیار با اهمیتیه و هر کسی به راحتی نمیتونه از پسش بر بیاد و من شما رو به خاطر این مساله تحسین میکنم متن شعر انتخابیتون زیبا بود و از اشعار بسیار محبوب
اما به نظر میرسه این قبیل شعر ها بیشتر مناسب حال و هوای سبک های سنتی هست و اگر به نظر من شعر دیگه ای رو بر روی این موزیک تنظیم کنید که هم به ریتم سبک های مدرن نزدیک باشه و تلفیقی از سبک های دیگه بهتر هم میشه
منتظر کارهای بعدی تون هستیم
در کل عالی بود به شما و همه دوستان خسته نباشید میگم[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد