PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر مويس: روني مي‌ماند؛ چند بازيکن هم مي‌خريم

Syiavash.38
15th August 2013, 11:21 PM
مويس: روني مي‌ماند؛ چند بازيکن هم مي‌خريم
ديويد مويس، سرمربي منچستريونايتد، بار ديگر تاکيد کرد که وين روني اين باشگاه را ترک نخواهد کرد و مطمئن است که مي توانند پيش از پايان فصل نقل و انتقالات، چند بازيکن جديد به خدمت بگيرن.
http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00944725.jpg

روني بيشتر هفته هاي تور پيش فصل منچستريونايتد را به دليل مصدوميت از دست داد اما شب گذشته در پيروزي 3-2 انگليس مقابل اسکاتلند، 70 دقيقه بازي کرد.

مويس تاکيد کرد که اين بازيکن از نظر بدن شرايط خوبي دارد و مطمئنا در الدترافورد خواهد ماند.

به گزارش گل، او به خبرنگاران گفت:" هيچ پيشرفتي در انتقال روني صورت نگرفته زيرا ما نمي خواهيم چنين پيشرفتي حاصل شود. ما قبلا هم گفته بوديم که او فروشي نيست.

من بازي ديشب را تماشا کردم و فکر مي کنم در 70-65 دقيقه اي که روني بازي کرد، عملکرد خوبي داشت. او خوب دويد و آمادگي اش را نشان داد. اين اولين بازي جدي او پيش از آغاز فصل بود."

منچستريونايتد تاکنون در به خدمت گرفتن بازيکناني مانند تياگو آلکانتارا، سسک فابرگاس و مارونه فليني ناکام مانده اما مويس اعلام کرد که به سختي کار مي کنند تا پيش از آغاز فصل جديد چند خريد تازه داشته باشند.

" من مطمئنم که پيش از آغاز فصل جديد چند خريد خواهيم داشت. ما به دنبال چند بازيکن هستيم و تلاش مان را ادامه مي دهيم.

آيا پيش از پايان بازار نقل و انتقالات آنها را به خدمت خواهيم گرفت؟ اميدوارم. ما به سختي در تلاش هستيم."

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد