PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر توجه توجه جذب همکار اقتصاد

مدیر تالار سایر موضوعات علوم انسانی
9th August 2013, 04:35 PM
با سلام
دوستان عزیز وکاربران گرامی

تالار سایر موضوعات علوم انسانی در بخش اقتصاد همکار می پذیرد

از علاقمندان دعوت به عمل می آید

http://uc-njavan.ir/images/48ikoxahodahylipvm.jpg

plarak12
20th July 2014, 01:46 PM
با سلام نمیدونم چرا اینقدر بخش اقتصاد این سایت غیر فعاله بنوعی کلا غیر فعاله . البته متاسفانه این خود نشانی از ضعف فرهنگ اقتصادی ماست
تا زمانی ک نتونیم کار و اقتصاد ، این شریان مهم جامعه رو بصورت فرهنگ در بیاریم نمیتونیم در عرصه عمل پیشرفت داشته باشیم و مهمتر اینکه دغدغه فعلی کشور هم بر موضوع مهم اقتصاده
بنده فعال بازار سرمایه و تحلیل گر تکنیکال هستم و همچنین فعالیت هایی رو هم در حوزه کار افرینی داشتم ، خوش حال میشم بتونم در حد خودم به افزایش سطح این بخش کمک کنم
البته از شما مسوولین این بخشم تقاضا دارم تا بخش اقتصادی رو در کنار بخشهای دیگر همانند ، حقوق ، روانشناسی و ... در قسمت اصلی انجمن علوم انسانی قرار بدید ک موجبات توجه کاربران ب این بخش مغفول فراهم بشه .
در پیام خصوصی مباحث جزءیی رو خدمتتون عرض میکنم
با تشکر
[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد