PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مویس: ترکیب اصلی هنوز مشخص نیست

Syiavash.38
27th July 2013, 03:05 PM
http://images.football365.com/13/05/800x600/david-moyes-everton-general_2941728.jpg
دیوید مویس تاکید می کند که هنوز در حال بررسی ترکیب اصلی برای بازی اول یونایتد در لیگ مقابل سوانسی است.بازی روز ۱۷ آگوست مقابل سوانسی، اولین بازی مویس به همراه یونایتد در لیگ جزیره است. با اینکه مویس در تور پیش فصل تمرینات زیادی را با بازیکنانش انجام داده است، اما هنوز ترکیب دلخواهش را پیدا نکرده و قصد دارد در آینده تصمیم نهایی را بگیرد.
“من هنوز می خواهم بازیکنانم را بشناسم. هنوز بازیکنانی هستند که من آن ها را به خاطر حضور در تیم های ملی کشورشان ملاقات نکرده ام و آنها تازه دارند به ما ملحق می شوند. من تا به حال حتی در ذهنم هم ترکیب بازی با سوانسی را انتخاب نکرده ام. ما قبل از شروع فصل سه بازی دیگر داریم. بعد از آنها به بازی با سوانسی فکر خواهیم کرد.”
بازی بعدی یونایتد مقابل کیتچی اف سی در هنگ کنگ خواهد بود، این در حالی است که باران شدیدی که در هفته های اخیر در هنگ کنگ می بارد ممکن است بازی را دشوار کند. “ما نگرانی هایی از بابت زمین بازی داریم. اما به هر حال این آب و هوا کار خداست و نمی توانیم کاری انجام دهیم. امیدوارم شرایط بهتر شود و زمین چمن نیز وضعیت بهتری نسبت به روزهای اخیر پیدا کند.”

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد