PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ساخت قطعات حرفه ای در ایران

e4gle
26th July 2013, 02:23 PM
دوستان بنده ایده ای تو ذهنم هست که طرحش نیازه به توازن تو اجزا داره .
چطور و از کجا می تونم چنین قطعاتی رو تو ایران تولید کنم ؟
مثال میزنم :
ریخته گری واسه اینکارو میکنه ؟
چاپگر های سه بعدی ایا ایران رسیده ؟

ab.bb
26th July 2013, 02:31 PM
ریخته گری ،cnc و تراشکار میتونه مشکلتون رو حل کنه.من خودم از تراشکاری و cnc استفاده میکنم.

hossien
26th July 2013, 02:35 PM
مثال میزنم :

چاپگر سه بعدی قدیمی هست الان دستگاه های نمونه سازی سریع وجود داره هم تهران ، اصفهان ، ایران خودرو ، سایپا ، مالک اشتر و شرکت های خصوصی و .........
شما خیلی سریع با استحکام بالا به قطعه تان دست پیدا می کنید.
و می تونید تست کنید.
صنعت ریخته گری هم تو ایران پیرفت زیادی داشته قبلش براتون شبیه سازی می کنند و بعد براتون تولید می کنند.

hossein24
26th July 2013, 05:06 PM
مثال میزنم :
یه شرکت تو تهران هست همین کارای پروتوتایپ انجام میده زنگ بزنید یا تو سایتش نگاه کنید شرایطشونو توضیح داده.البته بطور کل قیمت متناسب با فرم و اندازه قطعه میدن ,ک اونوقت باید مدل و ب info@arka-co.com ایمیل کنید با اطلاعات خودتون بهتون هزینه تولید و میگن.بازم تماس بگیرین بهتر راهنماییتون میکنن

شرکت پیشگام فناوران آرکا
آدرس:تهران. خیابان انقلاب .مقابل خیابان نجات الهی(ویلا) .پلاک828 .واحد4
Website: www.arka-co.com
email: arka.rapidprototyping@gmail.com
info@arka-co.com
arka.iran@yahoo.co
tel:02166710132
fax:02166703386

عرفان سلیم زاده
24th September 2013, 10:23 AM
بهترین و ایده آل ترین جا برای شما سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایرانه. 6 تا پژوهشکده تو خودش داره همشون هم مجهز اند تازه شرکت های دانش بنیانی دارند که کار های ریختگری آلیاژ های تمیز و غیره رو انجام میدن و این تاژه آغاز ماجراست... خود منم هر ایده ای داشته باشم میرم اونجا.خوبیش اینه که برای طراحی ، تست ، تاییدیه علمی و مونتاژ نمونه اند.سیستم کاریشون هم بر اساس گرفتن سفارش از بیرونه.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد