PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بچه ی کمتر زندگی بدتر ؟؟؟

تجلی افکار
23rd July 2013, 12:59 PM
به نام خدا
سلام
به نظر شما کدام شعار درسته و دلیل رو هم بگید
بچه ی کمتر زندگی بهتر
بچه ی کمتر زندگی بد تر
[khande]

z.000
23rd July 2013, 01:08 PM
به نام خدا
سلام
به نظر شما کدام شعار درسته و دلیل رو هم بگید
بچه ی کمتر زندگی بهتر
بچه ی کمتر زندگی بد تر
[khande]
نبود بچه= زندگی بهتر

تجلی افکار
23rd July 2013, 01:09 PM
نبود بچه = انقراض دایناسور ها

z.000
23rd July 2013, 01:16 PM
نبود بچه = انقراض دایناسور ها
اره خب میشه انقراض.
این فقط نظر منه.
ولی خب همه که نظر منو ندارن[cheshmak]

تجلی افکار
23rd July 2013, 01:45 PM
اگه همه مثل شما به دنبال زندگی بهتر باشن پس یقینا تا 100 سال دیگه نسل انسان منقرض میشه

آن شرلی
23rd July 2013, 02:17 PM
هيچكدوم!
بچه يخوب زندگي بهتر...
بچه ي بد زندگي بدتر...

ab.bb
23rd July 2013, 04:50 PM
این از همه بهتر
بچه یکیش خوبه، دوتاش بسه!

mamadshumakher
23rd July 2013, 05:14 PM
همیشه اتفاقاتی رخ میده که یه تلنگری به ادم میزنه و ادم به بهترین صورت ممکن به یه نتیجه ای میرسه.چندتا هم ازین اتفاقا افتاد و اون لحظه نتیجه گیری این جمله اومد تو ذهنم:هاااا بچه بیشتر اینجا خوبه

اخرین باری که این جمله واسه چندمین بار اومد تو ذهنم همین دیروز بود.اتفاق ناگواری که خداروشکر رفع شد اما به عمق قضیه که نگاه میکنم میبینم بچه های زیادش باعث نجاتش شدند.

بچه بیشتر زندگی شیرین تر (4تا) [nishkhand]

solinaz
23rd July 2013, 05:36 PM
کی گفته بچه ی بیشتر زندگی شیرین تر؟؟؟؟!؟؟!
نه من میخوام بدونم کی تو این دوره و زمونه بچه بیشتر میاره!!!!!!!
مردم از پس یه دونه بچهشم به خوبی بر نمیان چه برسه دیگه بره بالای دوتا...
من خودم به شخصه تصمیم گرفتم بچه نیارم ولی حاضرم برم از پرورشگاه بیارم[nishkhand][sootzadan]
بچه شیرینه ولی نه دیگه یه گردان دنبال خودش ادم بکشونه[sootzadan]همون یه دونشو ادم بیاره واسه اخر عمرش کافیه[sootzadan]
بعدشم بچه که کشک نیست خانواده باید توانایی رفع نیازهای فرزندشو داشته باشه وگرنه بچشون یه روزی بزرگ شه عغده ای میشه!!!!http://www.njavan.com/forum/images/smiliesnjavan/4.gif

رضا66
23rd July 2013, 05:46 PM
به نظر من یه دونه کافی بتونی تامینش کنی بزرگ شد عقده ای نشه ....سالم بزرگ بشه

[golrooz]

تجلی افکار
24th July 2013, 05:21 PM
سلام
حالا یه مسئله ی دیگه .
الان در برخی از بخش هایی مانند سیستان و بلوچستان و کردستان و کلا بخش های وهابی نشین ایران مفتی هاشون فتوا دادن که 4 تا زن بگیرن و 20 تا بچه بیارن . خوب به نظرتون این فاجعه نیست . و گفتن اگه ما تا 30 سال دیگه همین روند یعنی 4 تا زن و 20 تا بچه رو ادامه بدیم میتونیم درصد جمعیتی رو به نفع خودمون برگردونیم و در 30 سال اینده ایران یک کشور وهابی هست .
اصلا یه سوای شما که بچه میارین شما میخواین روزی بچه رو بدید یا خدا . خدا گفته خودش میده . اگه تا 30 سال اینده همین روند ادامه پیدا کنه کشور ما هم میشه مثل سوریه . همش جنگ و خونریزی . شما چند سال پیش یه نمونه رو تو سیستان بلوچستان دید . که چه طور ادم میکشتن . حالا اگه همین روند ادامه پیدا کنه کل کشور وضعیتش میشه مثل سیستان و بلوچستان چند سال پیش یا شاید بدتر .
حالا من نمیگم برید 60 تا بچه بیارید ولی دو سه تا که دیگه میشه . الان مشکل اینجاست که اصلا ازدواجی صورت نمیگیره . اگه ازدواج درصدش بره بالا با همون 2-3 تا بچه هم جمعیت رشد پیدا میکنه .
به همین سادگی [khande]

آن شرلی
25th July 2013, 08:14 AM
خب رهبر هم فتوا دادن که همه باید بچه بیارن ولی کسی گوش نکرد!!! [tafakor]

آن شرلی
25th July 2013, 08:17 AM
به نظر من یه دونه کافی بتونی تامینش کنی بزرگ شد عقده ای نشه ....سالم بزرگ بشه

[golrooz]

خوب مشکل اینجاست که اگه یه دونه هم باشه از جهت های دیگه مشکل بوجود میاد...
مثلا بچه لوس بار میاد ... تنها میشه ... حسرت داره...و غیره!
چند مورد از اطرافیان و آشنایان دیدم که میگم!

maryam kia
31st July 2013, 09:45 PM
اقا کی گفته بچه بده!!من به شخصه نیت کردم11تا پسر بیارم[nishkhand]پسراهم همیشه طرفه مادرشونن[nishkhand]11رای به نفعه من[tashvigh]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد