PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ارائه ی طرح و ایده

تجلی افکار
17th July 2013, 03:54 PM
به نام خدایی که در همین نزدیکی است
سلام
من یه چند مدتی یه طرح دادم که همه چیزشم درسته . درباره ی اون یه تحقیق 25 صفحه ای هم نوشتم . رو برگه و از نظر تئوری همه چیزش درسته . با معادله میشه بازدهشو حساب کرد . خلاصه همه چیزش درسته ولی من امکانات ساخت اونو ندارم .
و من الان 15 و میخوام سال دیگه برای خوارزمی اونو درست کنم . ولی امکانات ندارم . ایا میشه که اونو به پزوهشسراهای دانش اموزی داد و اونو تو ساختنش کمکم کنن ؟ و اگه میشه چه طور . لطفا کمکم کنید . حدود یه ماهه همه چیزش تموم شده و فقط مونده ساختنش . [dooa]

حسین متقی
17th July 2013, 05:20 PM
من هم 2دبیرستان طرحی داشتم ولی فقط طرح بود و تا الان هم طرح مونده - خوارزمی هم تا استانی بیشتر بالا نرفت چون فقط طرح بود
البته ساختش خیلی هزینه بر بود و عملا از دست من و حتی پژوهشکدهها هم بر نمیومد تو اون برهه زمانی
اما طرح شما رو نمیدونم چی هست
شاید بتونین از جایی کمک بگیرید ولی به شرط ثبت اختراع خواهد بود(احتمالا - قوانینشو دقیق نمیدونم)
ثبت اختراع البته نمونه نمیخواد و شبیه سازی و محاسبه و اثبات باید کافی باشه

تجلی افکار
21st July 2013, 04:43 PM
سلام
نه طرح من ساختنش خیلی سخت و هزینه بر نیست و فقط با یکی دو میلیون کارش حل میشه . من هم برای هزینش مشکلی ندارم و خانوادم گفته که پرداخت میکنه تنها مشکل من اونجایی که طرح من برای ساختنش نیاز به اندازه گیری دقیق و وسایل خیلی دقیق داره . همین . شما فکر میکنید اگه من هزینه شو به پزوهشسرا بدم و طرحمم بدم اونا با توجه به ازمایش گاه و وسایلی که دارن برام میسازنش یا نه ؟
لطفا زود تر جوابمو بدید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد