PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام چند Link man با حقوق مکفی...

عرفان سلیم زاده
10th July 2013, 09:47 AM
با سلام . "لینک من" اصطلاحا به کسانی گفته میشه که لینک فایل های مختلف درخواستی از سایت های خواسته شده پیدا و برای متقاضی( که در اینجا من می باشم) ارسال می کنند. بدین وسیله از افراد علاقه مند دعوت میشه که جهت همکاری اعلام آمادگی کنن. سیستم کاری بدین شکل هست که پای کامپیوتر خونتون نشسته و عصر و شب ها به سایت مورد نظر رفته و آدرس فایل هایی رو که جدیدا گذاشته شده رو جمع آوری می کنید. حالا بنابر خلاقیت و سواد خود شخص راه های مختلفی برای جمع آوری این لینک ها هست. مثلا خود من مستقیما به سرور سایت مورد نظر میرم و آدرس ها رو جمع می کنم اما افراد معمولی از طریق صفحه خود سایت این کار را انجام میدند که البته ساده تره. من درصدی و به صورت ماهانه به افراد اجرت کارشون رو می دم.ولی میتونید مطمئن باشید که هزینه ماهانه اینترنت خودتون رو میتونید تامین کنین. محدودیت سنی هم نداریم اما افراد مجرد در اولویت قرار دارند. پیش نیاز این افراد به داشتن اینترنت حداقل 512 کیلوبیت، داشتن نرم افزار اینترنت دانلود منیجرidm و آشنایی با کامپیوتر می باشد. بعد از اعلام آمادگی توسط پیام خصوصی مفاهیم لازمه و سفارشات داده خواهد شد. موفق باشد.

عرفان سلیم زاده
10th July 2013, 04:27 PM
عزیزان تا شب بهم خبر بدید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد