PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث **مشکلات روزانه من**

M@hdi42
9th July 2013, 05:55 PM
سلام

اینجا به مشکلات ساده ای که در زندگی روزانه باهاشون روبرو میشم اشاره میکنم. امیدوارم اگه تجربه ای در حل موضوعات دارین بگین.

اولین موضوع مربوطه به روبوسی[nishkhand][boosidan]

ادم که میره مهمونی معلوم نیست باید چیکار کنه. بعضی ها 1 بار یک ور رو ماچ میکنن میره. بعضیا 2بار یه ور رو . بعضی 2 بار دو ور .بعضی 3 بار. بعضی حتی 4 بار.
این تنوع باعث میشه ادم بیشتر مواقع ضایع بشه. چون طرف مقابل جا خالی میده یا شما نادانسته جاخالی میدی. [naomidi] اصلا ادم به استرس میفته که طرفتون
چند بار میخواد شما رو بوس کنه. میترسی طرف ضایع نشه هی بوس بوس..... دست اخر اون جاخالی میده وضایع میشی[entezar]

حالا که موضوع روشن شد , خب شما نخبه ها راه حلی دارین؟[soal]

دبستان
9th July 2013, 05:56 PM
سلام شما بوس نکنید دست بدید

M@hdi42
9th July 2013, 05:58 PM
سلام شما بوس نکنید دست بدید

خسته نباشید. این راه حل بود؟

اخه مشکل اینجاست بعضی مواقع هم میخوای دست بدی طرف میخواد روبوسی کنه اون ضایع میشه.

بانوی خیال
9th July 2013, 06:05 PM
اینجاست که این راه حل به کمکتون میاد
چه کاریه اصلا برید نزدیک
از همون دور سلام کنید و احوال بپرسید[nishkhand]

mamadshumakher
9th July 2013, 06:11 PM
سلام مهدی جان.ممنون از تاپیک.منم دقیقا میخواستم تاپیکی با عنوان مشکلات روزانه بزارم اما نه با این مضمون بحثش چیز دیگری بود اما بریم سر مشکلات مهدی....

الان موضوع فقط روبوسی هست؟[nishkhand][esteghbal] من میگم باید خودتو وابسته به طرف روبه رو کنی هر چقدر تورو میکشه تو مقاومت نکن اگه دیدی اونم منتظر عکس العمل تو هست خب زود موضوع رو پایان بده...

والا من نمیدونم چه اصراری داریم به روبوسی یه در آغوش کشیدن معمولی یکی اینور یکی اونور کافیه دیگه [tafakor] حالا اگه طرف مادر بزرگ و پدر بزرگ و .. باشه دیگه قضیه فرق داره

ماه آفرید
9th July 2013, 06:21 PM
یووووووووووووهووووووووووو وو...سلام
خب آخه روبوسی معمولا 3 بار است...یکی اینور...یکی اونور...یکی در حال دور شدن به قید قرعه...
ولی ضایع تر این نیست که طرف می خواد بغل کنه به خیال روبوسی بری جلو[nishkhand]

sevda_sj
9th July 2013, 06:26 PM
من تجربه ایی که دارم

معمولا قبلا از این که کسی بخواد روبوسی کنه قبله اقدام تاکید میکنم

در بیشتر مواقع جواب میده...

دسمو بلند کرده و دست میدم و طرف ضایع شده و از روبوسی کردن اجتناب میکنه

و دیگه کسی باهام روبوسی نمیکنه چون میدونن سودا از روبوسی کردن بدش میاد[nishkhand]

و جدی هم بدم میاد[bitavajohi][bihes]

توصیه میکنم یه بار امتحان کنید!![labkhand]

Sa.n
9th July 2013, 06:28 PM
آخه بعضی از مواقع هم اتفاق جالبی می افته
وقتی که پیش قدم میشید برای دست دادن
طرف مقابل دستتون رو می کشه سمت خودش و رو بوسی می کنه با شما و کاری از دستتون بر نمیاد [nishkhand]

Majid_GC
9th July 2013, 06:31 PM
مهدی این یه مشکل کلی و حساس برای همه هست

به نظر من بهتره خودت اقدام کن 3 بار محکم بکشش طرف خودت دفعه ی سوم هم یه جوری هول ش بده که هوس بوس 4 ام رو نکنه[nishkhand]

آسمان آبی2020
9th July 2013, 07:04 PM
سلام!!
منم نظر بدم؟[soal][khejalat]
شما دست بدین بعدش بگین وای من سرما خوردم[nishkhand]
چند بار اینو بگین دیگه فکر بوسیدن شما از سرشون میفته[nishkhand]

homeyra
9th July 2013, 07:12 PM
بچه ها مشکلات شما در این حده واقعا؟؟؟[soal][nishkhand]
درسته،ضایع شدن بد دردیه...من خودم یبار الکی گفتم سرما خوردم،بعد همه گفتن خب سرماخوردی که خوردی،بیا جلو بابا[nishkhand]بعد هم دیدم ارزش نداره بخاطر ی همچین چیزی دروغ بگم...
اما راه حل من:من برای جلوگیری از ضایع شدن،وقتی دارم روبوسی میکنم،در همون حال روبوسی،در گوشش میگم،"سه تا کافیه"[nishkhand]اونم خب زبون آدمیزادو میدونه دیگه....تا حالا هم جواب داده...

saamaaneh
9th July 2013, 07:23 PM
من با هیچ بوسی مشکل ندارم جز این آبداراش !![tahavoo]

ولی خب خودم خیلی تو این زمینه ضایع شدم، ولی با اعتماد به نفسی کاذب صورتمو رو جلو نگه میدارم تا بوس آخری رو بگیرم و ضایع نشم!![nishkhand]

اگه طرف مقابلم ضایع شه، خو با یه لبخند و بوس و شرمندم حلش میکنم بره!

البته ضایع شدن تو دست دادن هم هستا، یا مثلا سلام کردن، شده دیدم یکی بهم سلام کرده، بعد منم جوگیر و با دهانی تا بناگوش باز سلام کردم، بعد سرمو چرخوندم دیدم با

پشت سریم هس، اون لحظه قیافم دیدن داشته !![sootzadan]

Sa.n
9th July 2013, 07:52 PM
بعضی ها هم اینجوری استقبال می کنن از آدم [nishkhand]
http://www.ksabz.net/usersChoice/634267164887390000.jpg

M@hdi42
9th July 2013, 07:58 PM
از الان واسه روبوسی رمضان وعید فطر استرس گرفتم [nadidan]که باید 2 بار بوس کنم یا 3 با [nishkhand]

خیلی شرایط سختیه [bamazegi]

sr hesabi
9th July 2013, 08:04 PM
آیا مشکل جونای ما اینه؟؟
آیا مشکل مملکت ما اینه؟؟؟
خب ولش کن
بستگی داره تو چه شهری زندگی میکنی،مثلا:
تهران:بالا شهرش دست میدن،و نهایتا یه ماچ
پایین شهر 2 تا ماچ
اصفهان: بالا پایینش فرقی نداره، همه جا حداقل و مرسوما 3 تا ماچ

شما میتونید با بررسی شهر خود به نتیجه برسید
نکته:بعضی ها هستند که میخوان ادای بچه های تهران در بیارن که شما همون 2 ماچ رو منظور کنید

آسمان آبی2020
9th July 2013, 08:08 PM
اصفهان: بالا پایینش فرقی نداره، همه جا حداقل و مرسوما 3 تا ماچ
موافقم[nishkhand]

shiny7
9th July 2013, 08:12 PM
[khande]خدا خیرت بده عمو مهدی الان ربع ساعتیه دارم به مشکل شما و راه کارای کاربرا می خند!!![khande]
(دوستان منظورم مسخره کردن شم نیستا!!!به طنز قضیه دارم میخندم!![cheshmak][nishkhand])
من همیشه میرم جلو دست میدم و یه گونه طرفو میبوسم و تمام!!!خیلی راحت!و خیلی جدی هم طی یک حرکت ساده از بغل یارو لیز میخورم بیرون تا خیال ماچ دوم به سرش نزنه!![nishkhand]
حالا انایی که خیلی دلم براشون تنگ شده باشه و واسم عزیز باشن 2 تا ماچشون می کنم و بعدم یکم کوچول تو بغلم میچلونمشون!![nishkhand]
در کل اختیار ماچو من به دستم میگیرم و حق انتخاب تعداد ماچ هارو به طرف مقابل نمی دم!![nishkhand][cheshmak]
به این می گن اقتدار!!![cheshmak][khanderiz]

TERRORIST
9th July 2013, 10:39 PM
ای کسانی که ایمان آورده اید [negaran]
آقا من سرکار از صبح تا شب همش دهنم میجونبه با وجود این امروز عصر ساعت هشت یک آب معدنی یکو نیم لیتری تنهایی سرکشیدم وقتی تموم شد افتادم یاد فردا که رمضونه[negaran] وای دد وای دد [negaran][negaran][negaran]
میتونم یعنی؟
راه حل؟

ساناز فرهیدوش
9th July 2013, 10:41 PM
یکی از معضلات اینه که همه صاحب نظرنتو همه مواقع .مخصوا ماه رمضان

می رسن به کی : روزه ایی ؟ نیستی ؟ چرا؟برا چی ؟ کی گفته نمیتونی بگیری ؟؟؟

بر عکسش روزهیی ؟ چه جوری چه طوری چرا ؟
دوست گرامی نه شما دکتریبه کسی بگی روزه نگیر نه کارشناس مذهبی هستیبه کسیبگی روزه بگیر !! کارخودت رو بکن

shiny7
9th July 2013, 10:43 PM
ای کسانی که ایمان آورده اید [negaran]
آقا من سرکار از صبح تا شب همش دهنم میجونبه با وجود این امروز عصر ساعت هشت یک آب معدنی یکو نیم لیتری تنهایی سرکشیدم وقتی تموم شد افتادم یاد فردا که رمضونه[negaran] وای دد وای دد [negaran][negaran][negaran]
میتونم یعنی؟
راه حل؟

هوووم....[tafakor][negaran]
نمی دونم...حدودا 16 ساعت و 45 دقیقه هستش!!!و وااااااااااقعا سخته!!!ولی خدا کمک می کنه!!!
سعی کنید برای این مشکل سحری میوه آبدار و سبزیجات و یا سالاد بدون سس و چای با چند قطره کم آبلیمو بخورید تا تشنه نشید!
خدا هم قبول کنه عبادت هاتون رو![golrooz]

sare*
9th July 2013, 11:14 PM
سلام

اینجا به مشکلات ساده ای که در زندگی روزانه باهاشون روبرو میشم اشاره میکنم. امیدوارم اگه تجربه ای در حل موضوعات دارین بگین.

ادم که میره مهمونی معلوم نیست باید چیکار کنه. بعضی ها 1 بار یک ور رو ماچ میکنن میره. بعضیا 2بار یه ور رو . بعضی 2 بار دو ور .بعضی 3 بار. بعضی حتی 4 بار.
این تنوع باعث میشه ادم بیشتر مواقع ضایع بشه. چون طرف مقابل جا خالی میده یا شما نادانسته جاخالی میدی. [naomidi] اصلا ادم به استرس میفته که طرفتون
چند بار میخواد شما رو بوس کنه. میترسی طرف ضایع نشه هی بوس بوس..... دست اخر اون جاخالی میده وضایع میشی[entezar]

اول اینکه کلی خندیدم واسه تاپیک[labkhand]
حالا راه حل کلا شما اقدام به ماچ نکنین اگه طرف اقدام کرد [cheshmak] هر سمتی که میخواد ببوسه شما فضا بدین
وای مـــــــــــــــــــردم از خنده[khande]
من خودم کلا از روبوسی خوشم نمیاد یه کار تصنعیه اخه ،به نظرم شمام خودتونو زیاد درگیر نکنین[cheshmak]

Sa.n
9th July 2013, 11:27 PM
انواع عکس العمل ها هنگام دست دادن
1. ببعضی ها همینجوری نگاه می کنن تا شما اقدام کنید و هر موقع که اقدام به دست دادن می کنید هم همینجوری نگاهتون می کنن تا دستشون رو زوری بگیرید
http://uc-njavan.ir/images/jatriesi3jvhiiyp6hy.jpg
2. بعضی ها هم خیلی معمولی با شما همکاری کرده دست میدهند
http://www.1pezeshk.com/archives/vlcsnap-294162.jpg
3.بعضی ها هم مثل این کوسه ه برای دست دادن حمله می کنند
http://www.iricap.com/images/mag/entry/magentry-big-050515004357-7.jpg

4. برخی هم مانند عکس زیر جوری به آدم نگاه می کنند آدم میترسه دستش رو نزدیک کنه برای دست دادن
http://img.parscloob.com/data/media/754/839647wild27_BengalTiger.jpg

5.برخی هم با لطوفت و مهربانی خود برای دست دادن اقدام می کنند
http://www.isati3.com/uploads/admin/1391/11/02/7/1591957a1d.jpg
6. بعضی ها هم که اینجوری نگاه می کنند به آدم
http://www.hamseda.ir/files/fa/news/1387/12/13/6550_607.jpg

sevda_sj
10th July 2013, 12:58 AM
خب الان تابستونه بگی سرما خوردم میگن وااااااااااا چرا.............ماچچچچچچچچچچچچچ چ مااااچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ!![shaadi]smilee_new2 (7)

بعدم فک میکنن خدای نکرده سرطانی ایدزی چیزی داری یا بیماری واگیر دار!!!!

فرداش کلی حرف در میارن دیدی فلانی چیکا ر کرد [labkhand]

خدا مرگم بده[khoobboodan]

ص-جلالی
10th July 2013, 10:06 AM
سلام!!
منم نظر بدم؟[soal][khejalat]
شما دست بدین بعدش بگین وای من سرما خوردم[nishkhand]
چند بار اینو بگین دیگه فکر بوسیدن شما از سرشون میفته[nishkhand]

سلام
دروغ گفتن بد چیزیه!

M@hdi42
10th July 2013, 02:05 PM
به نظرمیتونیم از طرف گاز هم بگیریم که دفعه دیگه از ترس دندونامون ماچ نکنن[nishkhand][nishkhand]

mamadshumakher
10th July 2013, 02:16 PM
به نظرمیتونیم از طرف گاز هم بگیریم که دفعه دیگه از ترس دندونامون ماچ نکنن[nishkhand][nishkhand]

برادر میخوای مراسم شادی رو به دعوا تبدیل کنی؟تو که داری این کارو میکنی یهو قشنگترش کن.دست که دادی محکم دست طرفو بکش طرف خودت وقتی پرت شد طرفت با زانو بزن تو شکمش خم که شد با آرنج بزن پشتش بعد بگو من از روبوسی بدم میاد [khande]

M@hdi42
10th July 2013, 02:23 PM
برادر میخوای مراسم شادی رو به دعوا تبدیل کنی؟تو که داری این کارو میکنی یهو قشنگترش کن.دست که دادی محکم دست طرفو بکش طرف خودت وقتی پرت شد طرفت با زانو بزن تو شکمش خم که شد با آرنج بزن پشتش بعد بگو من از روبوسی بدم میاد [khande]

[khande]

اره من یه همچین آدمیم[nishkhand][nishkhand]

این که فیلم قیصر شد. یکهو نمیخوای چاقو هم بزنی؟[khande]

mamadshumakher
10th July 2013, 02:45 PM
[khande]

اره من یه همچین آدمیم[nishkhand][nishkhand]

این که فیلم قیصر شد. یکهو نمیخوای چاقو هم بزنی؟[khande]

نه دیگه چاقو نه.ولی من فکر میکنم راه حل مشخصی نداره

*nura*
10th July 2013, 03:14 PM
سلام
تاپیک بامزه ای بود [nishkhand][nishkhand][nishkhand]
دیگه کار داره به خشونت میکشه کم مونده واسه طرف مقابل اسلحه بکشید
یه راه حل : از این به بعد تو هر مهمونی دست طرف مقابلو بگیرید و آهسته به طرف خودتون بکشید و مختصر باهاش احوال پرسی کنید و در حالی که هنوز وسطای حرفتون هستید سریع ازش فاصله بگیرید این باعث میشه همه به اخلاقتون زمان روبه رو شدن عادت کنن
می تونید بگید من از روبوسی بدم میاد به همین سادگی ،گاهی آدما هر چی میکشن از حرفای نگفته شونه

toty
10th July 2013, 07:02 PM
[khande]
مرسی از همه دوستان نظر های جالبی بود من که کلی خندیدم
من با یه دست دادن از روبوسی خودم نجات میدم البته یه خورده فاصله مو زیاد میکنم که طرف نتونه روبوسی کنه.[nishkhand]

M@hdi42
10th July 2013, 07:50 PM
سلام
تاپیک بامزه ای بود [nishkhand][nishkhand][nishkhand]
دیگه کار داره به خشونت میکشه کم مونده واسه طرف مقابل اسلحه بکشید
یه راه حل : از این به بعد تو هر مهمونی دست طرف مقابلو بگیرید و آهسته به طرف خودتون بکشید و مختصر باهاش احوال پرسی کنید و در حالی که هنوز وسطای حرفتون هستید سریع ازش فاصله بگیرید این باعث میشه همه به اخلاقتون زمان روبه رو شدن عادت کنن
می تونید بگید من از روبوسی بدم میاد به همین سادگی ،گاهی آدما هر چی میکشن از حرفای نگفته شونه

اینجورکه شما توضیح دادی بعد از کشیدن طرف مقابل به سمت خودتون دیگه روبوسی شکل نمیگیره به جاش اون طرف جو گیر میشه و بعد دست ها به سمت هم میاد واین صحنه رو بوجود میاره:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTKt4IHuouvKIhWVqAm46HPxMcxEZQgF 5xPkErn4ZvapV7-sOHDYA (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=%D8%B1%D9%82%D8%B5+%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%8 6%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C&source=images&cd=&docid=OudvPloKNCI68M&tbnid=zpLrTK6JanLgJM:&ved=&url=http%3A%2F%2Fwww.ballet.co.uk%2Fgallery%2Fjr_k irov_swanlake_0705%2Fjr_kirov_swan_spanish_500&ei=iIHdUay4FYqv4QTNkIDgDw&bvm=bv.48705608,d.bGE&psig=AFQjCNEdiUN8AzZgcTYNMNuQRYWERp5Gwg&ust=1373557512805057)

دیگه غیر شرعی میشه که از گذاشتن بقیه تصاویر معذوریم[nishkhand] [khanderiz]

M@hdi42
10th July 2013, 07:51 PM
[khande]
مرسی از همه دوستان نظر های جالبی بود من که کلی خندیدم
من با یه دست دادن از روبوسی خودم نجات میدم البته یه خورده فاصله مو زیاد میکنم که طرف نتونه روبوسی کنه.[nishkhand]

خب اگرطرف بلند قد باشد این راه حل جواب نمیده[nishkhand][bamazegi]

همون گاز گرفتن از همه بهتره[khanderiz]

*FATIMA*
11th July 2013, 02:02 AM
سلام

راه حلشو بوشهریا کفش کردن
برای روبوسی کردن دست همو میگیرن و به نوبت دست همو بوس میکنن و بس ! فقط یه بار هم تکرار میشه
خیلی هم روش خوبیه ، از ورود ویروس ها جلوگیری میکنه

sare*
11th July 2013, 02:35 AM
راه حلشو بوشهریا کفش کردن
برای روبوسی کردن دست همو میگیرن و به نوبت دست همو بوس میکنن و بس ! فقط یه بار هم تکرار میشه
خیلی هم روش خوبیه ، از ورود ویروس ها جلوگیری میکنه

بچه چرا از بوشهریا مایه میذاری [taajob2]
[hoshdar] اینی که شما میگی مال عهد بـــــــــــــوق بوده الانم اگه هست بین همون دهه شصتیا رایجه

آن شرلی
11th July 2013, 05:05 AM
من که از روبوسی متنفرم...
یا دست میدم یا اگه طرفو بشناسم و سابقش خراب باشه نزدیکش نمیشم و از دور سلام میدم![khande]

*nura*
11th July 2013, 01:07 PM
اینجورکه شما توضیح دادی بعد از کشیدن طرف مقابل به سمت خودتون دیگه روبوسی شکل نمیگیره به جاش اون طرف جو گیر میشه و بعد دست ها به سمت هم میاد واین صحنه رو بوجود میاره:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTKt4IHuouvKIhWVqAm46HPxMcxEZQgF 5xPkErn4ZvapV7-sOHDYA (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=%D8%B1%D9%82%D8%B5+%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%8 6%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C&source=images&cd=&docid=OudvPloKNCI68M&tbnid=zpLrTK6JanLgJM:&ved=&url=http%3A%2F%2Fwww.ballet.co.uk%2Fgallery%2Fjr_k irov_swanlake_0705%2Fjr_kirov_swan_spanish_500&ei=iIHdUay4FYqv4QTNkIDgDw&bvm=bv.48705608,d.bGE&psig=AFQjCNEdiUN8AzZgcTYNMNuQRYWERp5Gwg&ust=1373557512805057)

دیگه غیر شرعی میشه که از گذاشتن بقیه تصاویر معذوریم[nishkhand] [khanderiz]

هه......... [nishkhand]
آقـــــــــــــــا مهدی مگه می خوایم نمایش پانتومیم اجرا کنیم ، منظورم این بود که طرف وقت روبوسی پیدا نکنه sh_omomi74

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد