PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث آرزو

مجید موحد
8th July 2013, 07:42 PM
با عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوستان گرامی

همچنانکه مستحضر هستید در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم،میخواستم آرزوی شما بزرگواران را در این مهمانی خدای مهربون بدونم،خدای که با رحمان و رحیم و هزار صفت عالی و کامل میشناسید پس در این ماه نور از خدا چی میخوایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن خیلی خوشحالم میکنید که با یک زبان نرم و آری از واژگان سخت این آرزوهاتونو بگید[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

التماس دعا

greatangel
8th July 2013, 09:30 PM
با عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوستان گرامی

همچنانکه مستحضر هستید در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم،میخواستم آرزوی شما بزرگواران را در این مهمانی خدای مهربون بدونم،خدای که با رحمان و رحیم و هزار صفت عالی و کامل میشناسید پس در این ماه نور از خدا چی میخوایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن خیلی خوشحالم میکنید که با یک زبان نرم و آری از واژگان سخت این آرزوهاتونو بگید[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

التماس دعا

اولا آری غلطه عاری درسته [shaad]

من فقط از خدا جسم و روحی سالم و لحظاتی آروم و توام با آسایش میخام بقیه چیزا با خودش!!! چون میدونم خودش بهتر از هرکس دیگه خیر و صلاحمو میدونه و بهم میده

k.ahmadi
9th July 2013, 12:49 AM
شفای مریضا
بخشش گناهان و هدایت به راه راست
تنی سالم
سلامتی و شادمانی همه خونواده ها
همیشه خودش یاورم باشه و دستمو بگیره و نذاره محتاج هرکس و ناکسی باشم[golrooz]

مجید موحد
9th July 2013, 07:49 AM
ممنون از حسن توجه و نکته سنجی شما،بسیار عالی[tashvigh]

طاهره جووون
9th July 2013, 02:44 PM
من خیلی ارزو ها دارم ولی الان فقط از خدا میخوام توی این ماه مبارک مشکل بزرگ منو حل کنه واز تمامی بچه التماس دعا دارم .برام دعا کنید دوستان محتاجم [narahatish][narahatish][dooa][dooa][dooa][dooa][dooa][dooa][dooa]

مجید موحد
9th July 2013, 02:48 PM
انشاالله هر چه سریعتر به آرزتون برسید،حاجت روا بشید[golrooz]

Sa.n
9th July 2013, 02:52 PM
من آرزو می کنم که در این ماه مبارک تمامی بیماران شفا پیدا کنند و به جمع صمیمی خانوادشون بر گردن
آمین

banooye irani
9th July 2013, 04:22 PM
سلام به دوستان روزه دار التماس دعا .
منم برای تمام کسانی که خودشونو وقف خوشحالی مردم کردن و اونایی که بدون هیچ چشم داشتی در خدمت بیماران هستن ودر کل برای مردمم ارزوی روزهای خوب دارم.
دعا میکنم تمام کاربران این سایت مخصوصا جوانانش عاقبت بخیر بشن.و راه پیشرفت مقابلشون باز باشه.[golrooz][shaad]

مجید موحد
9th July 2013, 05:34 PM
همچنین شما.

sevda_sj
9th July 2013, 05:59 PM
سلام با ارزوی پر بار ترین عبادات برای هممون...

از خدا میخوام به لطف این مهمونیه عظیمش دیگه هیچ جنگی در جهان نباشه

ارزو میکنم هیچ گشنه ایی در هیجای دنیا وجود نداشته باشه

آرزو میکنم به خدا نزدیک تر بشم

و در آخر آرزو دارم رو سفید از این ماه بیایم بیرون عاری از هرگونه گناه و ناپاکی و همه به ارزوهای قشنگشون برسن

یا حق

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد