PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مبدل انرژی در مقیاس کوچک**خیلی مهم**

rfakh
1st July 2013, 04:46 PM
سلام بچه ها خوبین؟؟؟
ببخشید من یه سوال خیلی حیاتی دارم برای تبدیل انرژی از جنبشی به الکتریکی در مقیاس خیلی کوچیک یعنی زمانی که شدت باد بسیار کم باشه چه راههایی رو میتونیم پیش بریم؟
و اینکه ژنراتور حداقل تا چه شدت بادی رو میتونه تبدیل به انرژی الکتریکی کنه؟واقعا ممنون میشم جواب بدین

ab.bb
1st July 2013, 06:01 PM
توربین برای گردش احتیاج به یک حداقل گشتاور داره؛ این حداقل گشتاور توسط اصطکاک بین اجزای توربین تایین میشه.حالا بسته به اینکه ابعاد توربین چقدره و چه نوع اتصالاتی درش بکار رفته؛ میزان گشتاور مورد نیاز برای گردش توربین رو میشه تایین کرد.

pr.javadshahi
25th July 2013, 12:19 AM
سلام به دوست عزیز
بابت حرف هایی که به شما زدم نهایت پشیمانی را دارم و از شما از صمیم قلب پوزش می خواهم.
البته نمی خواهم در مورد این موضوع بحث کنم.
می خواهم یک پیشنهاد بزرگ را به شما بکنم. بنده لیسانس ساخت وتولید دارم ولی اطلاعات کمی در مورد طراحی هواپیما دارم که ان هم البته کافی نیست. ولی می خواستم یک پیشنهاد به شما بکنم ان هم این است که طراحی وساخت قالب قطعات هواپیما با ما واما ساخت موتور ان پای شما می خواهم اول طرحی جزعی در مورد ان برای شما ارسال کنم و بعد شما هم طرحی از موتور جت ان را برایم ارسال نمایید. اگر مایل به هم کاری هستید برایم ایمیل کنید نا بتوانیم ادامه کار را با هم انجام دهیم.
با تشکر جواد صفدری[movafaghiyat]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد