PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با این دعا در قیامت یکراست به بهشت میروی ....

مهندس نوجوان
29th June 2013, 01:21 PM
به نام خدایی که نظاره گر ماست

هرکس در بعد از نماز بر این دعا مداومت کند خداوند در روز قیامت پرونده اعمالش را حتی برای خودش باز نمی کند و بدون حساب وارد بهشت میشود .
بحارلانوار جلد 70 صفحه 79 ، مفاتیح الجنان - بخش تعقیبات نماز

اَللّهُمَّ اِنَّ مَغْفِرَتَكَ اَرْجى‏ مِنْ عَمَلى‏، وَاِنَّ رَحْمَتَكَ اَوْسَعُ مِنْ ذَنْبى‏، اَللّهُمَّ اِنْ‏

كانَ ذَنْبى‏ عِنْدَكَ عَظيماً، فَعَفْوُكَ اَعْظَمُ مِنْ ذَنْبى‏، اَللّهُمَّ اِنْ لَمْ‏اَكُنْ اَهْلاً اَنْ اَبْلُغَ‏

رَحْمَتَكَ فَرَحْمَتُكَ اَهْلٌ اَنْ تَبْلُغَنى‏ وَ تَسَعَنى‏، لِأَنَّها وَسِعَتْ كُلَّشَىْ‏ءٍ، بِرَحْمَتِكَ‏

يااَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بار خدايا مسلماً آمرزش تو اميدوار كننده ‏تر از كار من است و مسلّماً رحمت تو وسيع تر از گناه من است. بارخدايا
اگر گناهم پيش تو بزرگ است، ولى عفو تو بزرگ تر از گناه من است! بارخدايا اگر من شايسته ی رسيدن‏ رحمتت نيستم، ولى رحمت تو شايستگى رسيدن و فراگرفتن مرا دارد؛ زيرا كه رحمت تو همه ی موجودات را فراگرفته! به (اميد) رحمتت‏ اى ارحم الراحمين‏!

توی بهشت میبینمتون[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد