PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امروز چی پوشیدی؟؟؟

shiny7
25th June 2013, 03:46 PM
سلااااااااام به خوشتیپ های سایت!!!و بقیه دوستای خوبم!!!

هر روز که می خوای بری بیرون یه فکری میکنی که چی بپوشی دیگه!!....

اون فکرتو اینجا بنویس...بگو میخوای چی بپوشی...

چی رو با چی ست کنی...اصلا اگه میتونی لباسایی که میخوای بپوشی رو کنار هم بذار و ازشون عکس بگیر و اینجا بذار!!

منتظرم!!!!!!!

banooye irani
26th June 2013, 10:26 AM
سلااااااااام به خوشتیپ های سایت!!!و بقیه دوستای خوبم!!!

هر روز که می خوای بری بیرون یه فکری میکنی که چی بوشی دیگه!!....

اون فکرتو ینجا بنویس...بگو میخوای چی بپوشی...

چی رو با چی ست کنی...اصلا اگه میتونی لباسایی که میخوای بپوشی رو کنار هم بذار و ازشون عکس بگیر و اینجا بذار!!

منتظرم!!!!!!!

سلام گلم.من سعی میکنم تمیز و مرتب باشم تا فکرمو با ست کردن لباسا مشغول کنم .فقط سعی میکنم فصلو در نظر بگیرم.تابستون پارچه های سبک وتقریبا ازاد.ودر زمستان لباسهای بافته شده با دست رو بیشتر از پارچه های پشمی دوست دارم.ورنگ هم به هیکل خودم نگاه میکنم چون توپر هستم سعی میکنم نه خیلی تیره و نه خیلی روشن باشه انواع رنگهای قهوه ای وانواع رنگهای طوسی و کرمها و شوکولاتی رو مد نظرم هست.

shiny7
27th June 2013, 10:19 AM
امروز صبح من برای پیاده روی رفتم بیرون...
یه مانتوی نخی پارچه ای سرمه ای رنگ پوشیدم.
یه شلوار ورزشی مشکی راسته که کمی دمپاش گشاده.
یه شال سرمه ای نخی ساده.
یه کتونی مشکی.
چقدرم هوا گرم بود امروز!!!!....[nadidan][khastegi][fardemohem]

parnian 80
27th June 2013, 11:00 AM
من امروز یه مانتوی سبز تا زیر زانو،مقنعه مشکی،کوله پشتی مشکی،شلوار تنگ سیاه،با کفش قرمز پوشیدم!

shiny7
27th June 2013, 11:04 AM
من امروز یه مانتوی سبز تا زیر زانو،مقنعه مشکی،کوله پشتی مشکی،شلوار تنگ سیاه،با کفش قرمز پوشیدم!

چه ترکیب رنگ شاد و قشنگی!!آدمو یاد گل میندازه!!(قرمز و سبز!)
خیلی جالبه!
جنس شلوار و مانتوت چی بود؟

سروه74
27th June 2013, 11:06 AM
سلام من دیروز رفتم بیرون یه مانتوی کاربنی با یه شلوارکنف گشاد پوشیدم باروسری وکتونی قرمز

shiny7
27th June 2013, 11:11 AM
سلام من دیروز رفتم بیرون یه مانتوی کاربنی با یه شلوارکنف گشاد پوشیدم باروسری وکتونی قرمز

هوووم...رنگ های تندی انتخاب کردی که با فصلی که توش هستیم ینی تابستون هماهنگی داره!
ولی بهتره کفش رو با کیف و شال و روسری رو با مانتو ست کنی...
البته این انخاب هم خوبه ها ولی بسته به رنگ و طرحی که انتخاب می کنی ممکنه انتخاب خوبی نباشه.
ممنونم از شرکتت در موضوع.
بازم به ما سر بزن عزیزم.[golrooz]

parnian 80
27th June 2013, 11:18 AM
چه ترکیب رنگ شاد و قشنگی!!آدمو یاد گل میندازه!!(قرمز و سبز!)
خیلی جالبه!
جنس شلوار و مانتوت چی بود؟
نظر لطفته البته من واسه کلاس زبانم اینجوری می پوشم یعنی در حالت عادی به جای مقنعه و کیف سیاه شال قرمز و کیف قرمز می پوشم.مشکی هم که شلوارمه با همه چی ست میشه.و اما سوال شما:
جنس مانتوم سیلکاته و شلوارمم نمیدونم[nishkhand]از این کشی ها هستا...که تنگن
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4SxstTPiMnSqOU99xgW2u8sQcLMxMJ Fxp5yp4WgeZIgPtO3-5
یه چیزی تو این مایه هایی که این خانومه پوشیده.

shiny7
27th June 2013, 11:24 AM
نظر لطفته البته من واسه کلاس زبانم اینجوری می پوشم یعنی در حالت عادی به جای مقنعه و کیف سیاه شال قرمز و کیف قرمز می پوشم.مشکی هم که شلوارمه با همه چی ست میشه.و اما سوال شما:
جنس مانتوم سیلکاته و شلوارمم نمیدونم[nishkhand]از این کشی ها هستا...که تنگن
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4SxstTPiMnSqOU99xgW2u8sQcLMxMJ Fxp5yp4WgeZIgPtO3-5
یه چیزی تو این مایه هایی که این خانومه پوشیده.

خیلی شیک و قشنگه آفرین گلم خوش پوشی!![cheshmak]

m@some
27th June 2013, 11:39 AM
سلام منم چون هرروزمیرم سرکاربایدلباس رسمی بپوشم ست سرمه ای

فایول
27th June 2013, 12:11 PM
سلام عکس مانتو های اسپرت وتونیک بزارییید لطفا

shiny7
27th June 2013, 01:10 PM
سلام عکس مانتو های اسپرت وتونیک بزارییید لطفا

ببخشید اینجا فقط میگیم که چی پوشیدیم.
درخواست و سفارشاتتون رو اینجا بذارید:
http://www.njavan.com/forum/showthread.php?166127-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D8%A8%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF!!! (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?166127-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D8%A8%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF%21%21%21)

shiny7
27th June 2013, 09:39 PM
سلام.
امروز عصر رفتم خونه دوستم.
برای همین یه مانتو و شلوار کتون مشکی پوشیدم.مانتوم ساده و دامنش کلشه.شلوارمم جذب و ساده.
کتونی مشکی و شال گلبهی.و یه کیف اسپرت (از این یه وری ها!![nishkhand])

yas-90
27th June 2013, 09:45 PM
خوب من امروز خونه بودم ....بازم بگم چی پوشیدم؟؟[nishkhand]

اما دیروز بیرون بودم....چون یه سمینار بود خوب منم رسمی پوشیدم...مانتو و شلوار کتون و مقنعه مشکی، کفش اسپرت سفید، کیفم هم که تقریبا با کفشم ست بود از این کیف یه وَرَکیا[bamazegi]...الان میشه متصور شد من چی پوشیدم[nishkhand]

Capitan Totti
27th June 2013, 09:47 PM
[tafakor][tafakor][tafakor]

shiny7
27th June 2013, 09:52 PM
خوب من امروز خونه بودم ....بازم بگم چی پوشیدم؟؟[nishkhand]

اما دیروز بیرون بودم....چون یه سمینار بود خوب منم رسمی پوشیدم...مانتو و شلوار کتون و مقنعه مشکی، کفش اسپرت سفید، کیفم هم که تقریبا با کفشم ست بود از این کیف یه وَرَکیا[bamazegi]...الان میشه متصور شد من چی پوشیدم[nishkhand]

سلام عزیزم مرسی که شرکت کردی!!
بله می شه متصور شد!!خیلی هم خوبه!!ولی یه پیشنهاد...کتونی سفید با شلوار مشکی نپوش...مخصوصا اگه کتونیت بدون لژ و صاف باشه...رنگ تیره یا اصلا رنگ های روشن و شاد خیلی بهتر از سفیده.

ارگان
27th June 2013, 10:00 PM
منم امروز رفتم بیرون مانتو قهوه ای نخی با روسری ابریشم کرم قهوه ایی شلوار کتون مشکی کفشم ازین تابستونیا جیره مشکی البته روشم یه چادر بودا![nishkhand]
آها کیفمم یه رنگه یه جوری داره نمیدونم خاکیه یا صدری

yas-90
27th June 2013, 10:03 PM
سلام عزیزم مرسی که شرکت کردی!!
بله می شه متصور شد!!خیلی هم خوبه!!ولی یه پیشنهاد...کتونی سفید با شلوار مشکی نپوش...مخصوصا اگه کتونیت بدون لژ و صاف باشه...رنگ تیره یا اصلا رنگ های روشن و شاد خیلی بهتر از سفیده.

آخه من جزء کمیته اجرایی بودم و میخواستم باهاشون ست باشم ولی چون کفش مشکی نداشتم و ندارم جز این چاره ای نبود البته کفشم کتونی نبود جنس شلوارم کتون بود[cheshmak] کفشام از این اسپرت که با یکم لژ یه دو سانت هم قدمو بلند میکنه همچین هم وقتی میپوشمشون ذوق میکنم واسه قدم که نگو[nishkhand]

shiny7
27th June 2013, 10:17 PM
منم امروز رفتم بیرون مانتو قهوه ای نخی با روسری ابریشم کرم قهوه ایی شلوار کتون مشکی کفشم ازین تابستونیا جیره مشکی البته روشم یه چادر بودا![nishkhand]
آها کیفمم یه رنگه یه جوری داره نمیدونم خاکیه یا صدری

خوبه گلم خیلی خوبه!!من ترکیب رنگ های قهوه ای رو خیلی دوست دارم!!
خوش تیپی ها!!![cheshmak]

shiny7
27th June 2013, 10:20 PM
آخه من جزء کمیته اجرایی بودم و میخواستم باهاشون ست باشم ولی چون کفش مشکی نداشتم و ندارم جز این چاره ای نبود البته کفشم کتونی نبود جنس شلوارم کتون بود[cheshmak] کفشام از این اسپرت که با یکم لژ یه دو سانت هم قدمو بلند میکنه همچین هم وقتی میپوشمشون ذوق میکنم واسه قدم که نگو[nishkhand]

الهیییی!!![labkhand][khanderiz]آ
ها اشتباه از من بود فکر کردم گفتید کتونی سفید!!
نه من کلا یه توصیه کردم دیگه!![nishkhand]

TERRORIST
27th June 2013, 11:32 PM
سلام
منم امروز مانتو سبز، شلوار سبز، کیف و شال سبز، خلاصه یه ست کامل

پشت ویترین دیدم[khande]

رضوس
29th June 2013, 12:54 AM
من امروز یکی از ضایع ترین تیپ های عمرمو زده بودم بگزریم[nishkhand]

TERRORIST
29th June 2013, 01:12 AM
ترکیب امروز اینجانب به منظور قدم زدن
پیراهن سفید یقعه کوتاه با شلوار پارچه ای مشکی و کفش واکسی ساده همراه با ساعت
البته صبح رفتم ارایشگاه از سر بیکاری یه لایه بردار و یه ماسک شفاف کننده گذاشتم[khande] با این لباس های پارچه ای یه عینک افتابی هم گذاشتم روش(بین قهوه ای و قرمزه مخصوص پیراهن سفید) خیلی خوش گذشت[nishkhand]

taniya.s
16th July 2013, 09:20 AM
امروز من یک مانتو بلند مشکی رنگ با کمربند پوشیدم
با شال سفید نقره ای و کیف مشکی
یک کفش لژ دار
همین [shaad]

سروه74
17th July 2013, 12:10 AM
سلام من چند روز پیش رفتم بیرون یه شلوار لجنی اسپرت با یه مانتوی مشکی کوتاه اسپرت با شال روسری سرم زدم بایه کیف دانشجویی لجنی و یه کفش اسپرت

shiny7
31st July 2013, 11:23 PM
شب خوش.
من امروز رفتم بیرون...
یه مانتوی نخی خاکستری...
شلوار جین لوله تفنگی
شال نخی ساده سرمه ای رنگ
آل استار چسبی سورمه ای.
کیف مشکی اسپرت از این یه وریا!

maryam kia
1st August 2013, 03:39 PM
سلام.منم اخرین باری ک رفتم بیرون اینا رو پوشیدم:
شلوار کتون صورتی...
مانتو نه یه جورایی تنیک..
شال صورتی...
کیف صورتی کم رنگ..[nishkhand]کفشمم قرمز[nishkhand]به روم نیارید دیگه[nishkhand]اینجا هوا گرمه مجبوریم از رنگ شاد استفاده کنیم وگرنه جزغاله میشیم[nadanestan]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد