PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرم بودن بیش از حد بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!

fantastic girl
17th June 2013, 09:32 PM
سلام دوستان
1 دونه سوال دارم .... کلافه شدم........ من در تمام طول سال بدنم خیلی گرم تر ازحالت نرماله که دیگه تو فصل گرما احساس میکنم دارم اتیش میگیرم تو زمستون که همه سردشون هست من گرممه ... تازه تعرق بدنمم خیی نسبت به بقیه زیادتر هس و اینه وضعم... دوستان عزیز اگه بتونن دلایلی که میتونه داشته باشه رو بهم بگن ، ممنوننننننننننننننننننننش ون میشم

سونای
19th June 2013, 05:07 PM
سلام
همیشه اینطور بودید یا یکی دو سال اخیر؟!
چون دمای بدنتون بالا هست خب برای تنظیم حرارت بدن عرق کردن طبیعی و حتی مفید هست!

دلایل مختلفی داره

اول که بعضی ها کلا طبیعتشون گرمه! و باید رژیم غذایی مناسبی رو داشته باشن تا به بیشتر گرم شدنشون دامن نزنن

دلایل مختلف دیگه ای هم که میتونه باشه
اختلال در کبد !
یا میزان هورمون ، مثلا هورمون استرس زا!! که مثلا در شرایط عصبی و استرس زا این هورمون زیاد میشه و ضربان قلب رو بالا میبره بعدشم فشار بالا میره و بدن گرم میشه ،
خود بالا بودن فشار !
،کاهش هورمون جنسی ،
دیابت ، پرکاری تیروئید و آنژین و غیره هم باعث تعریق میشه

یا حتی افزایش آدرنالین ،
استفاده از بعضی داروها !!
حتی غذایی که میخورین مثلا عادت داشته باشین غذای تند و پرادویه بخورین اینطور میشه! یا عادت به قهوه!! و....
البته یسری عفونت و بعضی از بیماریها هم هستن که گرما رو بالا میبرن! اما خب شما علایم دیگه ای ذکر نکردین و فقط از گرما و تعریقی که همیشگی هست گفتین!و با توجه به تخمینی که از سنتون میشه زد پس اونا رو فاکتور میگیریم!
با یسری نوشیدنی ها مث سکنجبین و ... سعی کنین اگر طبیعتتون گرمه کنترل کنین
لباس گشاد و خنک بپوشین و به کمک خنک کننده ها سعی کنید بدنتون خشک بمونه چون اگه عرق روی بدن بمونه خروج گرما سخت تر میشه و بعد مشکل ایجاد میشه..
به پزشک هم مراجعه کنین تا اگر تشخیص دادن براتون آزمایش های تشخیصی بنویسن برای بررسی این مواردی که گفتم و بقیه ی موارد...
موفق باشید[golrooz]

fantastic girl
24th June 2013, 10:40 PM
ممنون به خاطر جوابتون....
والا برا تعریق قبلا ازمایش دادم مشکلی نداشتم.... دارو من تا الان فقط قرص سرما خوردگی 1 کم ویتامین مصرف کردم... چیزی خاصی نبوده.... این کارا رو همیشه انجام میدم اما زیاد اثر نداره[soal]....

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد