PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفرینش حماسۀ سیاسی در کنار هموطنان عزیزم +انگشت جوهری ما نشانۀ آزادگی و دموکراسی و افتخار ما

عبدالله91
14th June 2013, 09:51 AM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

میزان رای ملت است . امام خمینی (ره)

امروز صبح رفتم رای دادم. چند دلیل از هزاران دلیل رای دادنم:

1 . خودم در سرنوشت خودم دخیل هستم.

2 . هیچ بیگانه ای نمی تواند برای من تعیین و تکلیف کند.

3 . اگر قرار است از بین برویم چرا با دست خود از بین برویم؟{برای کسانی که اعتقاد دارند نباید رای داد چون وضع خراب است}

4 . سیاست ما عین دیانت ماست.

5 . در برابر نسل آینده مسئول هستم. باید مملکت را روزی به اونا واگذار کرد.

6 . حمایت از نظام کشورم.

7 . پاسداری از خون عزیزانی که می خواستن مثه بنده زندگی کنن اما بخاطر خاک و... این کشور جونشونو دادند.

8 . بیعت تازه در کنار هموطنان با آرمانهای کشورم و رهبر عزیزم

9 . نشان دادن اینکه من اقتدار دارم. حفظ اقتدار ملی و به رخ کشاندن آن

10 . اجتماعی آفریده شده ام و انتخابات بهترین زمان برای برای شرکت در موضوع اجتماعی سیاسی است. دوشادوش زنان و مردان و هموطنان عزیزم از هر قشری و از هر قومیتی و از هر سنی در کنار هم بودیم

11 . نشانۀ مسئولیت پذیر بودنم

....

کلی کیف می داد.

اینم نشانۀ افتخار من و ذلت بدخواهان:

http://uc-njavan.ir/images/ng715pjhckq4np9tpzyg.jpg

دلایل رای دادن شما؟

aty.a
14th June 2013, 10:09 AM
سلام
تجدید بیعت با رهبرعزیزم....
مسولیتی رو که در مقابل خون شهدا دارم
این دوتا دلیل از همه برام مهم تره
به کوری چشم همه دشمنان ایران من هم رای دادم[golrooz]

Almas Parsi
14th June 2013, 10:37 AM
http://upload7.ir/images/08492093095283576349.jpg (http://fadayirahbar.blogfa.com/)

انتخابات یک حق و یک وظیفه است.

حسین متقی
14th June 2013, 10:42 AM
منکه هنوز نرفتم!!
البته قراره برم!
اما خب --- دلیلم برای اینکار فقط اینکه سودش بیشتر از ضررشه!
بالخره 2طرف فرض کنیم کل جهان رو - ایران و متحدان - بقیه کشورها - بهتره دهن بقیه ی کشورا بسته بمونه نه دهن ما!
همه ی این جوگیری ها هم برای همینه
وگرنه هیچ فرقی نداره کی رای میاره
نهایتا 20 درصد تفاوت در مدیریت دارن
قوانین کشورو که نمیتونن تغییر بدن

Outta_Breathe1020
14th June 2013, 10:58 AM
منم رای دادم...
و دقیقا به دلیل اینکه به نتیجه رسیدم سودش بیشتر از ضررشه ...!
ولی توی این دوره هم خیلی خسته شدم. دوره قبلم که حتی نمیتونستم رای بدم خسته شدم... شاید خسته مناسب حالم نباشه. ولی تنها کلمه ای هست که به ذهنم میرسه.
خدایا!!!!
خودت کمک کن.

mamadshumakher
14th June 2013, 11:30 AM
به گزارش سرویس «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سازمان توسعه و همکاری اقتصادی با اعلام فهرست شادترین کشورهای جهان منتشر کرد: سوئیس در رتبه نخست این رده‌بندی قرار گرفته و دانمارک را به رتبه پنجم تنزل داده است. همچنین برای سومین سال است که آمریکا از جای گرفتن در میان 10 کشور شاد دنیا ناکام مانده است.

این گزارش به ارزیابی 36 کشور عضو این سازمان در 11 منطقه جهان مختلف با هدف بررسی تمامی جنبه‌های زندگی پرداخته است. در این گزارش، شاخص‌هایی همچون درآمد، اشتغال، تحصیلات، محیط زیست، سلامت، امنیت و رضایت در زندگی بررسی شده است.

در عین حال شاخص دیگری که در رتبه بندی 10 کشور شاد جهان تاثیر دارد به نقش دولت‌ها برمی‌گردد به این ترتیب که کشورهایی همچون دانمارک، اتریش و سوئد بیش از آمریکا سهم بیشتری از تولید ناخالص داخلی‌شان را به مردم‌شان اختصاص می‌دهند و همین امر به بهبود سطح رفاه مردم در این کشورها کمک می‌کند.

در فهرست 10 کشور شاد جهان، سوئیس با امتیاز 7.8 رضایت از زندگی رتبه نخست را دارد و میزان طول عمر مردم آن 82.8 سال تخمین زده شده است.

منم به خاطر شرایط اهم و مهم حتما رای میدم.البته رفتم رای دادم.

علائدین
14th June 2013, 11:51 AM
از جوهری شدن انگشتم نمی ترسم ... چون با آن پای سند استقلال خودم رو انگشت می زنم و می گویم که خودم برای کشورم تصمیم میگیرم نه بیگانه ..! [golrooz]

✿elnaz✿
14th June 2013, 01:21 PM
مهمترینش چون رهبرو مرجعم خواسته

رضا66
14th June 2013, 01:25 PM
من وطنمو دوست دارم .......حمایت از نظام کشورم.

رضا66
14th June 2013, 01:45 PM
من ایرانی هستم
زنده باد ایران 7000ساله[golrooz]

سونای
14th June 2013, 02:04 PM
یاد این افتادم...

به این عکس ها خیره شو خیره شو
به اون روز های پر از خاطره
نخواه گرمیه خوابِ چشم کسی بزاره که بیداری یادت بره...

یه باری از امروز رو دوشته که واسش یه عمره زمین میخوری
همه منتظر تا ببینن کجا.. تو از جاده ی عشق دل میبری

ولی ایستادن فقط کار ماست
ما که قصمون قصه ی خواب نیست
بیا دل به دریا بزن
شک نکن
سرانجام این رود مرداب نیست......

آهنگش (http://s1.picofile.com/file/7301770642/dirooz_emrooz_farda_www_iranvoice_ir.mp3.html)
[golrooz]

ناظر سایت
16th June 2013, 11:58 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدمت تمام اعضای سایت.

قبلا ذکر کردیم و درخواست کردیم در اینکه ارسال سیاسی اگر کلا ممنوع نباشد بسیار محدود است و رعایت کنید.
منتهی الان بصورت جد عرض میکنم، به سخت ترین شیوه ممکن با ارسال های سیاسی برخورد خواهد شد. (در این برخورد عضو تازه وارد یا مدیر و مسئول فرقی با هم ندارند.)
امیدوارم بعد از درخواست دوستانه و تذکر جدی به هیچ وجه شاهد خلاف این موضوع نباشیم.

موفق و پیروز باشید.

A M S E T I S
17th June 2013, 09:37 AM
درود بـر ملت ایران با انتخاب درستشون[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد