PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه حرفی رو نتونستی بگی ولی دلت میخواست بگی

بحث
9th June 2013, 05:18 PM
سلام دوستای گلم .ینی عاشق مهربونی وپاکی همتونم خوبین ؟
تا حالا حتما پیش اومده که تو یه شرایطی بودین دوس داشتین یه حرفی بگین ونتونستین ینی ندونستین با چه کلمه هایی یا که یکی بهتون حرفی زده وشما از حرفش خوشتون نیومده وبهتون برخورده یا حقتون رو با حرفش ضایع کرده وتو اون لحظه جوابی به ذهنتون نرسیده واز اونجا که جوابای خوب بعدا یاد آدم میفته خوب دیگه..............[nishkhand] شما بگین ماجرا رو بچه ها هم کمکتون کنن که چه جوابی میدادین بهتر بودوآیا واقعا حق باشما بوده یه جور تقویت روابط عمومی میشه
خلاصه یه همچی چیزایی رو اینجا مطرح کنین تا با هم بحث کنیم واینکه اگه توآداب معاشرت مشکلی دارین بگین بچه هایی که میتونن کمک کنن............................................ .........................ممنون گلای یه دونه سایت

mamadshumakher
10th June 2013, 10:39 PM
من یادم نمیاد شاید همچین شرایطی پیش اومده باشه
اما همیشه سعی کردم که نزارم کسی با حرفش منو برنجونه

اگه حق با من باشه خیلی سختگیرم

البته همیشه جواب دادن ملاک نیست.

یادمه وقتی چند سال پیش یه تاکسی زد به صندوق عقب ماشین ما (و میدونستم اون مقصر بود ) پیاده شدم و راننده تاکسی شروع کرد به داد و بیداد و اااای هوااار میخواست بیاد یقه منو بگیره همینجوری وایستادم نگاش کردم خودش دستشو انداخت.پلیس که اومد بیمه نامشو گرفت[nishkhand]

حالا فردا نیاید بگید شوماخر لو رفت سابقه تصادف داشت [khande] اون مقصر بود

بحث
10th June 2013, 10:45 PM
منم اعتراف میکنم که چند روز پیش که میخواستیم از دوستامون جدا بشیم وبریم تعطیلات هیچکی حرفی واسه خدافظی پیدا نمیکرد همه فقط هی میگفتن خوش بگذره وبعدم خدافظ [nishkhand]بابا قراره یه مدتی همونبینیم بنظرتون مشکل چیه ینی ما کم آورده بودیم یا روال همونه ؟؟؟؟

م.محسن
10th June 2013, 10:56 PM
حرف رو هر جور که شده باید زد و نذاشت ته دل بمونه گرچه اگه پاسخ رندانه و خالی از بی احترامی باشه ایده آل میشه

ولی وقتی میرسه که نشه اون موقع حرف زد ولی با اعمال صورت گرفته خیلی رساتر منظور رو رسوند

kahrupay
10th June 2013, 11:00 PM
یه بار یه بازدیدکننده داشتیم برای نمایشگاه ایراد بسی بی نمک گرفت به طرح و پروژه ام.
مشکل اصلی اینجا بود که خودم سر غرفه نبودم، دوستم بود، پاسخ هم نداده بود منم وقتی رسیدم که دیگه کار از کار گذشته بود.
خیلی اعصابم خرد شد سرش!!!
ولی خودم عموما حرفم رو می زنم، ترجیح می دم همون جا دعوا شه تا تو مغزم!!![nishkhand]

بحث
11th June 2013, 05:01 PM
اگه کسی بعد امتحان نمرتونو بپرسه وشما نخواین نمرتونو بگین چطوری میگین که هم اون طرف ناراحت نشه هم نمرتونو بهش نگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

solinaz
11th June 2013, 05:03 PM
اگه کسی بعد امتحان نمرتونو بپرسه وشما نخواین نمرتونو بگین چطوری میگین که هم اون طرف ناراحت نشه هم نمرتونو بهش نگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
میپیچونمش[nishkhand]با بیان جمله ای از هوا.....[nishkhand]

عبدالله91
11th June 2013, 05:22 PM
ولی خودم عموما حرفم رو می زنم، ترجیح می دم همون جا دعوا شه تا تو مغزم!!!

عصبانیت و خشم از قدرت تفکر می کاهه. تو دعوا همیشه ناراحتی و عصبانیت هست حتی ماندگاریش بیشتر از زمان ساکت شدنه. پس اگه خواهان تفکر و خلاقیت باشین باید کلا فقرۀ خشم و ناراحتی رو بگذاری کنار.

بحث
11th June 2013, 05:32 PM
عصبانیت و خشم از قدرت تفکر می کاهه. تو دعوا همیشه ناراحتی و عصبانیت هست حتی ماندگاریش بیشتر از زمان ساکت شدنه. پس اگه خواهان تفکر و خلاقیت باشین باید کلا فقرۀ خشم و ناراحتی رو بگذاری کنار.

پس شما میگید حرفمونو نزنیم اگه احتمال بدیم که دعوا میشه یا طرف از حرفمون ناراحت بشه پس شما چه طوری حقتو میگیری ؟

عبدالله91
11th June 2013, 05:45 PM
پس شما میگید حرفمونو نزنیم اگه احتمال بدیم که دعوا میشه یا طرف از حرفمون ناراحت بشه پس شما چه طوری حقتو میگیری ؟

نه بنده نمیگم حرفتو نزن میگم اگه با گفتن حقیقت خودت ناراحت و عصبی میشی پس بهتره این کارو نکنی{اکثر زن و شوهرها هم دقیقا مشکلشون همینه که دنبال حق هستند نه سازش، بر طبل حقانیت می کوبن و ناراحت میشن و راه کج میرن}. حق رو میشه با ملایم بودن هم گرفت. اما جاهایی هست که چاره ای نیست باید ناراحت شد که اینجور مواقع بسیار نادر و کم است.شاید در عمرمان یکی دوبار اتفاق بیفته.

بشر وقتی بزرگترین اشتباهات رو مرتکب شده که شروع کرده از خودش دفاع کنه. اگه در دفاع کردن یه خورده ناراحت بشی دیگه نه تنها حقی نخواهی دید بلکه محکوم هم میشوی. در اکثر مواقع تقریبا99درصدشون نیازی به ناراحتی نیس. بذار طرفت عصبی بشه اما خودت کنترلت رو حفظ کن. یه تمرین بزرگی است که هر کسی موفق نمیشه. گفتنش راحت است اما در عمل تقریبا خیلی سخته اما شدنیه.

خیلی جاها حرفی نزدیم اومدن بعدا عذرخواهی کردن. البته باید بیشتر کار کنم. این توصیه ها رو به خودم کردما.

بحث
11th June 2013, 05:52 PM
نه بنده نمیگم حرفتو نزن میگم اگه با گفتن حقیقت خودت ناراحت و عصبی میشی پس بهتره این کارو نکنی{اکثر زن و شوهرها هم دقیقا مشکلشون همینه که دنبال حق هستند نه سازش، بر طبل حقانیت می کوبن و ناراحت میشن و راه کج میرن}. حق رو میشه با ملایم بودن هم گرفت. اما جاهایی هست که چاره ای نیست باید ناراحت شد که اینجور مواقع بسیار نادر و کم است.شاید در عمرمان یکی دوبار اتفاق بیفته.

بشر وقتی بزرگترین اشتباهات رو مرتکب شده که شروع کرده از خودش دفاع کنه. اگه در دفاع کردن یه خورده ناراحت بشی دیگه نه تنها حقی نخواهی دید بلکه محکوم هم میشوی. در اکثر مواقع تقریبا99درصدشون نیازی به ناراحتی نیس. بذار طرفت عصبی بشه اما خودت کنترلت رو حفظ کن. یه تمرین بزرگی است که هر کسی موفق نمیشه. گفتنش راحت است اما در عمل تقریبا خیلی سخته اما شدنیه.

خیلی جاها حرفی نزدیم اومدن بعدا عذرخواهی کردن. البته باید بیشتر کار کنم. این توصیه ها رو به خودم کردما.

اتفاقا توصیه های خیلی خوبی کردین بخصوص راجب اینکه بیشتر دنبال حق گرفتنیم نه سازش
بنظرم با کسی میشه حرف زد وحقتو ازش خواست که منطقی باشه واااااااااااااااااای از روزی که گیر آدم بی منطق بیفتی دیگه بقول شما نباید حرفی زد بعدا معذرت خواهی نکرد مسئله ای نیس فقط شرشو کم کنه .

kahrupay
11th June 2013, 05:54 PM

البته، ولی ترجیح می دم حرفم رو بزنم تا اینکه بعدا بهش فکر کنم که چرا نگفتم منظورم این بود.
مرسی

بحث
17th August 2013, 08:45 PM
وختی برای مدت طولانی میخواین ازدوستاتون دورشین چیا بگین بهتره ؟اگه دوستاصمیمی بودن که باید گف دلمون تنگ میشه سعی کنین در ارتباط باشیم خوش بگذره فعلاهمینا [shaad]

بحث
17th August 2013, 09:04 PM
لطفا دوستان علاقه مند شرکت کنن من مشابه همین تاپیک هارو توسایتای دیگه دیدم خیلی جالب شده.

Sa.n
17th August 2013, 09:07 PM
می خواستم یکی از دوستام رو راهنمایی کنم
اما انگار کلا دلش نمی خواست حرف های من رو بشنوه
حدود3 سال پیش بود این قضیه
اما تا حالا توی دلم مونده و دوست داشتم بهش بگم تا بلکه استفاده کنه از چیزی که گفتم
میشه گفت که نتونستم بگم

AaZaAdeh
17th August 2013, 10:41 PM
منم اعتراف میکنم که چند روز پیش که میخواستیم از دوستامون جدا بشیم وبریم تعطیلات هیچکی حرفی واسه خدافظی پیدا نمیکرد همه فقط هی میگفتن خوش بگذره وبعدم خدافظ [nishkhand]بابا قراره یه مدتی همونبینیم بنظرتون مشکل چیه ینی ما کم آورده بودیم یا روال همونه ؟؟؟؟

سلام عزیزم..بنظره من روال همینه..آن چیز را نپاید..دلبستگی نشاید...
من همیشه با این جمله اول هرچیزی خودمو واسه اخرش آماده میکنم...
البته بعضی کس ها و چیزهارو میشه پایدار نگه داشت...
اون بحثش سواستاااااا

وحید 0319
14th September 2013, 06:22 PM
سلام به همه

بله بوده کلمه های زیادی واژه های بیشماری بوده

ولی اینم یه حکمت بوده که گفته نشده شاید اگه گفته میشد خیلی خوب نبود

ولی آدم عاشق خب این چیزا سرش نمیشه باید اگه نگفته دید چرا؟

چون الان همه به هم احساس محبت دارن!

ولی عشق و حرفای عاشقانه باید از طرف لیلی و مجنون باشه نه دوتا .........[golrooz]

1=1+1
14th September 2013, 08:51 PM
میخامش

ولی خفه شدم. چیزی نگفتم

shiny7
14th September 2013, 09:16 PM
اوووف خیلی زیادن خیلیییییییییی!!!!!!!!

من کلا اکثر اوقات اون حرفی رو که تو دلمه به دلایل مختلف نمی تونم بزنم!!!!!!!

به خاطر احترام...به خاطر ترس...به خاطر اینکه با خودم گفتم من این حقو ندارم!!!!!.....

خیلی صبر می کنم...خیلی حرفارو نمی زنم....خیلی سکوت می کنم.....کلا کم حرفم.....

اما اگه صبرم سر بیاد.......

دیگه هیچی جلومو نمیگیره!!!!!

نابود می کنم!!!!!

اما اکثر اوقات سکوت می کنم و کلمه هارو زورکی قورت می دم!!!.....

گیر می کنن تو گلوم!!!!......

آخرشم میشن ......

بغضی که آخر شب زیر پتو می ترکه!!!.........

maryam kia
14th September 2013, 11:10 PM
خیلی زیادن[khabalood]

سروه74
14th September 2013, 11:15 PM
همیشه میخواستم به دخترخالم بگم عاشقتم

آیو
14th September 2013, 11:28 PM
نمیتونم بگم....smilee_new1 (11)

1=1+1
14th September 2013, 11:38 PM
میخامش

ولی خفه شدم. چیزی نگفتم

دوستان اصن قضیه عشقی نیس

یه کالا میخاستم . برام نخریدن[nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد