PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک

h.abdollahi
25th May 2013, 10:53 PM
به نام حق
سلام دوستان من دانشجوی مهندسی عمران هستم میخواستم بدونم آیا ماهنامه ای تحت عنوان ماهنامه عمران وجود داره یا نه؟ آخه تا حالا ندیدم اگه شما اطلاعی دارین واسه دریافت اشتراک این ماهنامه به من خبر بدین.......

در پناه حق باشید...........

امـیـر بـیـگـی
3rd June 2013, 01:20 PM
به نام حق
سلام دوستان من دانشجوی مهندسی عمران هستم میخواستم بدونم آیا ماهنامه ای تحت عنوان ماهنامه عمران وجود داره یا نه؟ آخه تا حالا ندیدم اگه شما اطلاعی دارین واسه دریافت اشتراک این ماهنامه به من خبر بدین.......

بله پس میخواید نباشه؟؟؟؟؟؟؟
http://jm.um.ac.ir/index.php/Civil

emer62304
3rd June 2013, 02:20 PM
اگه اشتباه نکنم نشریه ای تحت عنوان آبادگران هم باید باشه...

امـیـر بـیـگـی
3rd June 2013, 02:24 PM
اگه اشتباه نکنم نشریه ای تحت عنوان آبادگران هم باید باشه...

مجله دانش نما هم هست

h.abdollahi
5th June 2013, 11:02 AM
مجله دانش نما هم هست

از راهنمایی شما عزیزان متشکرم........

در پناه حق باشید......

M@hdi42
22nd August 2013, 09:38 PM
به نام حق

سلام دوست عزیز

در ایران که ماهنمامه ومجلات فراوانی هست که میتونید با سرچ ساده ای به اونا دسترسی داشته باشید.

اما پیشنهاد من این است که به سراغ منابع انگلیسی زبان برین. خودم از مجلات انستیتو عمران افریقای جنوبی استفاده میکنم و واقعا هم مطالعشون لذت بخشه.

اینو سرچ بفرمایین دوست من:

The South African Institution Of Civil Engineering

موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد