PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رسم وحشتناک بیرون آوردن حدقه چشم!! + عکس

solinaz
25th May 2013, 07:44 PM
صوفی های هندی طی یك مراسم مذهبی، با چاقو و شمشیرهای تیز، حدقه چشم خود را بیرون می*آورند عکس هایی را از یکی از مراسم های آنها مشاهده می کنید

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/03/65951_296.jpg

http://www.seemorgh.com/uploads/1392/03/65950_369.jpg

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ

masoume.a.92
25th May 2013, 08:01 PM
ی سوال: اینا چجوری به این مرحله از کودنی رسیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [cheshmak]

"مهدی"
25th May 2013, 08:04 PM
[tahavoo] .........جان من از این تاپیک ها نزارین.

حداقل تاپیک علمی نمی زارین، از اینا نزارین.......خدایی این چه تاپیکیه؟؟؟؟؟؟؟

از زحمات تمام دوستان به خاطر وقتی که صرف پست دادن میکنن ممنونم ولی یه کم بیشتر در انتخاب مطالب برای ارسال دقت کنید لطفا !

solinaz
25th May 2013, 08:11 PM
[tahavoo] .........جان من از این تاپیک ها نزارین.

حداقل تاپیک علمی نمی زارین، از اینا نزارین.......خدایی این چه تاپیکیه؟؟؟؟؟؟؟

از زحمات تمام دوستان به خاطر وقتی که صرف پست دادن میکنن ممنونم ولی یه کم بیشتر در انتخاب مطالب برای ارسال دقت کنید لطفا !

خخخخخخخخخخخخخخخخخ چی کارشون دارین؟!
گناه دارن دیگه میخوان مثلا شجاعتشونو نشون بدن دیگه....مام مسئول انتشارشیم[nishkhand]

parnian 80
25th May 2013, 08:17 PM
خخخخخخخخخخخخخخخخخ چی کارشون دارین؟!
گناه دارن دیگه میخوان مثلا شجاعتشونو نشون بدن دیگه....مام مسئول انتشارشیم[nishkhand]
[taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob]عجب طرز فکری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

solinaz
25th May 2013, 08:18 PM
[taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob]عجب طرز فکری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میدونم خیلی محشره[nishkhand]

parnian 80
25th May 2013, 08:19 PM
میدونم خیلی محشره[nishkhand]
عجب اعتماد به نفسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob]

solinaz
25th May 2013, 08:21 PM
عجب اعتماد به نفسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob]

میدونم میدونم خیلی پایینه.....[nishkhand]

masoume.a.92
25th May 2013, 08:51 PM
خداییش منم تو ذهنم بود بگم عجب اعتماد بنفسی. گفتم بیخیال. دیدم یکی دیگه گفت!!!!!

parnian 80
25th May 2013, 08:55 PM
میدونم میدونم خیلی پایینه.....[nishkhand]
فکر کنم تو همه چیزو بر عکس میگیااااااااااااااااا[taajob][taajob][taajob]

solinaz
25th May 2013, 08:55 PM
بیا همه امروز گیر دادن به من بد بخت![gerye]

parnian 80
25th May 2013, 09:13 PM
بیا همه امروز گیر دادن به من بد بخت![gerye]
آخی و تو هم چه مظلوم نشسته بودی!!!!!!!!!!!!!!![khande]

solinaz
25th May 2013, 09:17 PM
آخی و تو هم چه مظلوم نشسته بودی!!!!!!!!!!!!!!![khande]

پ ن پ ریلکس بشینم که شما بیشتر منو ازار و اذیت کنین....ازتون نمیگذرم...شماها دل منو شکوندین...[nishkhand][negaran][negaran][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye]

parnian 80
25th May 2013, 09:19 PM
پ ن پ ریلکس بشینم که شما بیشتر منو ازار و اذیت کنین....ازتون نمیگذرم...شماها دل منو شکوندین...[nishkhand][negaran][negaran][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye]
خوب گیر داری آخه عزیز دلم.دلتم زود ترمیم کن.من طاقت ندارم ببینم دلت شکسته!!!!!!!!!!!!!!![gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye]

solinaz
25th May 2013, 09:26 PM
خوب گیر داری آخه عزیز دلم.دلتم زود ترمیم کن.من طاقت ندارم ببینم دلت شکسته!!!!!!!!!!!!!!![gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye]

من من!!من به این دختر گلی،خانومی و...(هر چی بگم کم گفتم[nishkhand])گیر بدم...من از ادمای سیریش متنفرم...
چمشل حالا چون من دختری هستم که نمیتونم بدی کسی رو تو دلم داشته باشم....[gerye][gerye][gerye][gerye]
.
.
.
میبخشم[gerye]

parnian 80
25th May 2013, 09:28 PM
من من!!من به این دختر گلی،خانومی و...(هر چی بگم کم گفتم[nishkhand])گیر بدم...من از ادمای سیریش متنفرم...
چمشل حالا چون من دختری هستم که نمیتونم بدی کسی رو تو دلم داشته باشم....[gerye][gerye][gerye][gerye]
.
.
.
میبخشم[gerye]
مرسییییییییییییییییییی(با ا بخشنده[cheshmak])

masoume.a.92
25th May 2013, 09:51 PM
هه هه نااااااااازی. بیا خودم قربون اون دلتم میرم.... [golrooz]

sevda_sj
26th May 2013, 12:02 AM
ینی اخرش[khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande][khande]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد