PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی شهید برونسی

aty.a
25th May 2013, 06:58 AM
مقام معظم رهبری یکی از افرادی هستند که به دلیل سابقه زندگی در شهر مشهد، آشنایی خوبی با شهید برونسی داشتند واز صفای ضمیر او باخبر بودند… ایشان بار‌ها در سخنرانی‌های مختلف خود از این شهید نام برده‌اند و جوانان را به مطالعه کتابی که درباره زندگی ایشان است، توصیه کرده‌اند.
ایشان چند سال پیش در دیدارخانواده شهید برونسی، ضمن اشاره مجدد به خصوصیات وی، شهید برونسی را از عجایب واستثناهای انقلاب اسلامی خواندند که باید به عنوان الگویی برای جوانان معرفی شود. رهبرمعظم انقلاب در آن دیدار تاکید کردند: «خدا ان‌شاءاللَّه شهید عزیزمان را – مرحوم شهید برونسى را، یا همان‌طور که عرض کردیم اوستا عبدالحسین برونسى را – رحمت کند. این خیلى براى جامعه‌ى ما وکشور ما و تاریخ ما اهمیت دارد که یک شخص خوانده شده‌ى به عنوان «اوستاعبدالحسین» – نه دکتر عبدالحسین است، نه به معناى علمى استادعبدالحسین است؛ بلکه اوستا عبدالحسین است، اهل بنائى و اهل کارِ دستى و اهل شاگردىِ فلان مغازه؛ یعنى اوستا عبدالحسین بنا – از لحاظ معرفت و آشنائى باحقایق به جائى می‌رسد که قبل از پیروزى انقلاب در ظریف‌ترین کارهاى انقلابىِ جوان‌هایى که در مسائل انقلابى کار می‌کردند شرکت می‌کند – البته من از نزدیک در جریان آن کار‌ها نبودم و در آن زمان یادم نمى‌آید که با این شهید ارتباطى داشته باشم؛ لاکن اطلاع دارم، می‌دانم، شنیدم و توى کتاب هم خواندم – بعد از انقلاب هم وارد میدان جنگ می‌شود… این شهید عزیز وارد می‌شود؛ نه معلومات دانشگاهى دارد، نه عنوان و تی‌تر رسمى و دانشگاهى دارد، اما آنچنان در کار مدیریت جنگ پیشرفت می‌کند که به مقامات عالى می‌رسد و شخصیت برجسته‌اى می‌شود؛ شخصیت جامع‌الاطرافى که مثلاً فرمانده‌ى تیپ می‌شود، بعد هم به شهادت می‌رسد. ایشان اگر چنانچه به شهادت نمی‌رسید، مقامات خیلى بالا‌تر – از لحاظ رتبه‌هاى ظاهرى – راهم طى می‌کرد.
روحش شاد
یادش گرامی

aty.a
25th May 2013, 07:05 AM
​http://uc-njavan.ir/images/vht9c8z4jthaonfpd0dl.jpg (http://uc-njavan.ir/)

*parysima*
25th May 2013, 09:06 AM
ممنون از دعوتتون[golrooz][golrooz]

masoume.a.92
25th May 2013, 09:54 AM
سلام
خیلی ممنون از دعوت. [golrooz]

zoh_reh
25th May 2013, 10:21 AM
شهدا را یاد کنید حتی با ذکر یک صلوات

سیدپویا
25th May 2013, 01:34 PM
سلام من عاشق شهدا هستم واز دعوتتم متشکرم به شما توصیه میکنم حتما کتاب خاک های نرم کوشک را بخوانید .......... یاعلِی

سیدپویا
25th May 2013, 01:35 PM
سلام من عاشق شهدا هستم واز دعوتتم متشکرم به شما توصیه میکنم حتما کتاب خاک های نرم کوشک را بخوانید .......... یاعلِی

سیدپویا
25th May 2013, 01:35 PM

aty.a
25th May 2013, 03:18 PM
سلام به همه
واقعا خوشحال می شوم این قدر ابراز علاقه شما
دوستان خوبم رو به مباحث شهدا می بینم.........خدا شما رو با شهدا محشور کنه
خاک های نرم کوشک رو مطالعه نکردم
ولی در اولین فرصت حتما....
خدارو شکر که کتاب در این زمینه زیاده
شهید سید مجتبی علمدار می فرماید:برای بهترین دوستان تان دعای شهادت کنید
پس انشاا... شهید شوید
مارو هم دعایی[golrooz]

محسن مهابادی زاده
25th May 2013, 07:54 PM
شنيدن کي بود مانند ديدن ...

محسن مهابادی زاده
25th May 2013, 07:57 PM
شنيدن کي بود مانند ديدن ...بايد ببینيد که چه انسان بزرگ وشريفی بوده

aty.a
25th May 2013, 09:02 PM
شنيدن کي بود مانند ديدن ...بايد ببینيد که چه انسان بزرگ وشريفی بوده

سلام
حتما ایشان بزرگ وشریف بوده اند که به مقام شهید رسیده اند
من که به این موضوع شکی ندارم
متشکرم[golrooz]

محسن مهابادی زاده
25th May 2013, 09:46 PM
...

aty.a
26th May 2013, 08:45 AM
منظور حقير اين بود كه افتخار آشنایی نزديک با فرزند اين بزرگوار رو دارم و ميبينم كه چه جواهري از خودشون به يادگارگذاشتن

سلام
متشکرم از توضیحات تون
خوشا به حال تون که با این یادگار شهید اشنا هستید
ولی نظر اولی تون کمی ابهام برانگیز بود [tafakor]
ما رو هم دعایی[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد