PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به سبک shiny7*(نظر بدید!)*

shiny7
19th May 2013, 08:06 PM
سلام
داشتم با خودم فکر می کردم حالا که بلد نیستم بشینم الگو در بیارم و لباس بدوزم...اقلا طرح بکشم!!
اینو کشیدم...

http://uc-njavan.ir/images/rtngs7l11j4f9ws95fdu.jpg (http://uc-njavan.ir/)

نمی دونم شایدم تکراری باشه ها ولی خب چیزیه که به ذهنم اومد و کشیدم!!
حالا شما بگید چطوریه؟!!
چه رنگی باشه بهتره؟؟
چه جنس پارچه ای داشته باشه قشنگ تره؟؟
با چه مدل مویی قشنگ می شه؟؟
یا هر چیز دیگه ای که به ذهنتون اومد...
خوشحال می شم نظراتتونو بگید!!

shiny7
19th May 2013, 08:46 PM
یعنی انقدر زشته که کسی نظری نمی ده؟؟؟[negaran]

Sa.n
19th May 2013, 10:33 PM
واقعا زيبا و قشنگه خانومي
به نظر من اگر رنگش خاكستري براق باشه خيلي قشنگ ميشه
با موهاي نزديك به شونه
كفش ها هم مشكي
كمر بندش هم مشكي باشه قشنگ ميشه
ولي واقعا هنرمند هستيد ها
هزارماشاالله

ارگان
19th May 2013, 10:43 PM
شاینی جون واقعا قشنگه
به نظره من اگه قسمته زیریه دامنو بیاری تا درزه کمر بهتر چون اینطوری اگه تیکه رویی جدا باشه خوب یکم راه بری بد میشه دیگه اما اگه وصل باشه خوبه
جنسشم فک کنم میگم

yas-90
19th May 2013, 11:19 PM
من برای این لباس جنس ساتن رو بیشتر میپسندم....ساتن کمی خشک که خوب شکل بگیره.....مشکی یا خاکستری یا حتی بنفش البته رنگایی مثل آبی نفتی و زرشکی هم برای ساتن قشنگ میشن.....البته شاید طلایی هم بد نباشه[tafakor]

کمربندش هم به نظرم اگه باریکتر و طلایی رنگ باشه و فلزی باشه قشنگ تره

دامنش هم که خوبه

خوب کار من تموم شد[nishkhand]

البته جواهرات و بقیه چیزا هم بسته به رنگ لباس فرق میکنه

اما فکر کنم با سرویس مروارید یا نیم ست های مرواریدی خوب شه[cheshmak]

خوب shiny جان حالا نظر شما چیه؟؟؟ این طرح رو اینجوری میپسندی؟؟؟[soal][cheshmak]

تيلور
19th May 2013, 11:23 PM
عالی من هم خوشم اومد ولی ای کاش موهاش بلند بود و

خیلی چار شونه کشیدی مثلا زنه یکم لطیف تر مانکن تر

Almas Parsi
19th May 2013, 11:36 PM
سلام شاینی عزیز طراحیت عالیه گلم[golrooz] [tashvigh][golrooz]
من هم با یاسی جون موافقم ساتن یا پارچه کرپ استات که کمی ضخیم تر هست برای اینکه تو تن بتونه خوب جلوه داشته باشه مناسبه
رنگهای پیشنهادی دوستان هم زیباست البته فکر میکنم اگه قد دامن یه کوچولو دیگه بلند تر بشه یه همخونی بیشتری با با لا تنه پیدا میکنه
البته شما خودت استادی عزیزم من صرفا نظر شخصیم رو گفتم نازنینم[golrooz]
در مجموع طرح زیبائیه [tashvigh][tashvigh][tashvigh]

shiny7
20th May 2013, 02:08 PM
سلامی دوباره
ممنون از همه دوستایی که نظرشونو گفتن!!
نظرات همتون عالی...به جا... و کاملا درست بود!!
ممنون از راهنمایی هاتون!!
باز هم منتظر طرحام باشید.
اگر باز هم نظری دارید خوشحال می شم بدونم!!

- - - به روز رسانی شده - - -

سلامی دوباره
ممنون از همه دوستایی که نظرشونو گفتن!!
نظرات همتون عالی...به جا... و کاملا درست بود!!
ممنون از راهنمایی هاتون!!
باز هم منتظر طرحام باشید.
اگر باز هم نظری دارید خوشحال می شم بدونم!!

Almas Parsi
20th May 2013, 04:09 PM
شاینی عزیز سلام [golrooz]
خانم گل میخواستم خواهش کنم اگه براتون مقدوره یه چند تا لباس شب مجلسی با طراحی خودتون ارائه بدید ممنون میشم[golrooz]

موفق باشید[golrooz]

مهندس نوجوان
20th May 2013, 07:34 PM
میگم ها فقط اگه میشه دفعه بعد مانکنشو عوض کنین شاید لباسه قشنگ تر به نظر بیاد[nishkhand]
شوخی کردم ها
ولی نه قشنگ بود
منتظر کار های بعدیت هستیم

طاهره جووون
20th May 2013, 10:32 PM
سلام عزیزم .به نظر من .مانکنت اشتباه هست .که مدل وفرم لباستم بد توی مانکن نشون میده .اخه قد انسان متوسط هشت ونیم برابر سر انسان هست .بعد فرم دست و پاهت باید ماهیچه ای باشه .اگه به دستت نگاه کنی منظورم میفهمی مخصوصا مچ پا و ارنج دست مانکت . بعد باید سن مانکنت مشخص باشه تا لباس بکشی .ورنگش انتخاب کنی .مثلا.یک دختر 25 ساله برای لباس شب نمیاد کت دامن بپوشه بیشتر لباس های فانتزی .

ولی در کل خوب بود واسه دفع اول .شرمنده عزیزم اگه زیاد عیب گرفتم .[golrooz]

shiny7
27th May 2013, 11:41 AM
سلام عزیزم .به نظر من .مانکنت اشتباه هست .که مدل وفرم لباستم بد توی مانکن نشون میده .اخه قد انسان متوسط هشت ونیم برابر سر انسان هست .بعد فرم دست و پاهت باید ماهیچه ای باشه .اگه به دستت نگاه کنی منظورم میفهمی مخصوصا مچ پا و ارنج دست مانکت . بعد باید سن مانکنت مشخص باشه تا لباس بکشی .ورنگش انتخاب کنی .مثلا.یک دختر 25 ساله برای لباس شب نمیاد کت دامن بپوشه بیشتر لباس های فانتزی .

ولی در کل خوب بود واسه دفع اول .شرمنده عزیزم اگه زیاد عیب گرفتم .[golrooz]

سلام
ممنون از نظرتون ولی بیشتر برای من نوع لباس مهم بود و ترکیب رنگش و پارچش که از دوستان پرسیدم نه اندام مانکنش!

shiny7
27th May 2013, 11:55 AM
این هم یک مدل طراحی ناخن ساده که بازم کار خودمه!:

http://uc-njavan.ir/images/4v4tbx0abv4fnpzp0qm.jpg (http://uc-njavan.ir/)

shiny7
28th May 2013, 03:54 PM
خب باز ظاهرا باید من التماس کنم تا یکی نظر بده نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

[nadidan][narahatishadid]
چقدر آخه شما در ایجاد انگیزه و تشویق مهارت دارید!!!!!!!
[gerye][bihes]

shiny7
28th May 2013, 06:31 PM
[gerye]
آخه..............
بابا......
بخدا اگه نظر ندید پست خودمو حذف می کنما!!!!
(الان می گن به جهنم!!!)

Almas Parsi
28th May 2013, 06:45 PM
سلام شاینی عزیزم
خانم گل هر چند من با امتیاز نظرم رو گفتم
ولی میدونم شیرینی که بیان کلمات تو تاپیکت داره از امتیاز بیشتر برات ارزش داره
گلم خلاقیتت خیلی خوبه عزیزم[tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh]
طرحی که ارائه دادی در عین سادگی یه حالت کلاسیک داره و با بالانس رنگ میشه ست زیبایی با رنگ لباسها ایجاد کرد
خانم گل برات آرزوی موفقیت روز افزون دارم[golrooz]

^*زهرا*^
28th May 2013, 07:06 PM
قشنگه[nishkhand]

shiny7
7th June 2013, 03:55 PM
سلام.
اینم یه مدل لباس مجلسی.
می دونم بازم مانکنش بد شده آخه اعت 12 شب کشیدمش!!! ولی خب من بیشتر مدل لباسش مد نظرم بود.
ببخشید که وقت نکردم رنگش کنم.
از نظر من اگه بی رنگ باشه هر کس تو ذهن خودش می تونه رنگی رو که دوست داره بهش اضافه کنه!
جنسشم اونیکه مد نظر خودم بود ساتن(پیرهن اصلی) و حریر(تیکه آستین و جلویی سینه) بود.
امیدوارم خوب باشه!

http://uc-njavan.ir/images/r1djqozb4013lzwwe9j.jpg (http://uc-njavan.ir/)

فقط لطفا نظر فراموش نشه!!!!![alaghemand]

shiny7
7th June 2013, 03:57 PM
اینم یه مدل طراحی ناخن.
ساده و دخترونه و خیلیم راحت!!
امیدوارم دوست داشته باشید!
نظر...نظر یادتون نره!!میدونید که چقدر برام مهمه!!![alaghemand]

http://uc-njavan.ir/images/lthb3indb2f2xpl2m3yq.jpg (http://uc-njavan.ir/)

shiny7
17th June 2013, 04:57 PM
این هم یک مدل مانتو وست کردن رنگ و تیپ باهاش.
امیدوارم خوشتون بیاد!
راستی بازم نظر بدید.
فکر می کنید اگه جنس مانتو شلوار شال کیف و کفش چطوری باشه بهتره؟
ترکیب رنگی دیگه ای به نظرتون میاد؟
چه آیتم هایی اضافه یا حذف بشه بهتره؟؟

http://uc-njavan.ir/images/vxwzufx8vqiyw5m66xq.jpg (http://uc-njavan.ir/)

طاهره جووون
17th June 2013, 05:15 PM
الهی چقدر نازه .مانکنت .عالیه عزیزم

شلوار لی تنگ سورمه ای با مانتو جنسه کتان رنگ سبز شال سورمه ی .کیف مشکی .کفشم سبز .نظر شخصی
عالیه سپاس

Almas Parsi
17th June 2013, 05:46 PM
سلام شاینی عزیزم
طراحی تون مثل همیشه زیبا ست
خانمی من خودم شخصا تلفیقی ازتیپهایی که رسمی و اسپرت باشه خیلی میپسندم در خصوص رنگ و هارمونی اون حرف نداره هم یه جورایی سنگینه هم سبکیه که فکر میکنم خیلی به روز هست
از برش روی کمر خیلی خوشم اومد میخواستم ازتون خواهش کنم همین طرح رو بدون سجاف رنگی جلو با یک کمربند پهن که به ضخامت کمر هماهنگی داشته باشه برامون بی زحمت بزارید چون احساس میکنم یه ترکیب زیبایی با سر آستین ها پیدا میکنه
انتخاب شلوار مانکن بسیار بجا و ست زیبایی شده در ضمن چون مدل مانتو هم اندامیه خیلی در بلند تر نشون دادن اندام موثره
کفشهای عروسکی مانکنت هم بی نظیره
در خصوص رنگ چون رو به فصل گرما میره رنگها ی روشن و لایت خیلی نمود داره ولی میشه با تلورانس رنگهای تیره هم هماهنگی ایجاد کرد که گرایش مدل بیشتر به سبک رسمی بره
ست زیور آلات مانکنتون هم به تیپ مانکن میاد
رنگ لاک خیلی جلوه رو بیشتر کرده
و میکاپ لایت و ست زیبایی با شال مانکن بوجود اومده من واقعا بهتون تبریک میگم که کلیه جوانب و ریزه کاریها رو رعایت و مورد توجه خاص قرار دادید
در مجموع مشخصه که زمان زیاد و شکیبایی فراوانی در طراحی این اثر بکار رفته
باز هم از زحمات شما متشکرم و منتظر دیگر آثار زیباتون هستم عزیزم

http://www.p30pic.com/wp-content/uploads/wallpaper/celebrator_flowers/celebrator_flowers_05.JPG (http://www.p30pic.com/celebrator_flowers?pid=9075)

1=1+1
17th June 2013, 05:51 PM
افرین . عالیه

Sa.n
17th June 2013, 05:53 PM
شاینی جانم
طرح مانتوتون مثل همیشه زیباست
و خیلی متناسب و ساده هست
واقعا بانوی هنر مندی مثل شما کم نظیره عزیزم
باز هم طرح هاتون رو بگذارید تا ما هم استفاده کنیم ازشون
با سپاس بی پایان

مهندس نوجوان
17th June 2013, 06:05 PM
سلام
کاشکی مانکن هاتو محجبه تر میکشیدی[golrooz]

shiny7
17th June 2013, 06:11 PM
اینم یه لباس شب خاص و شیک(زیادی از کار خودم تعریف کردم!![nishkhand]) از جنس ساتن و گیپور.
بازم نظر هاتون رو طالبم!![golrooz][golrooz][golrooz]

http://uc-njavan.ir/images/8k0u7as8r84l4jzcdxb.jpg (http://uc-njavan.ir/)

shiny7
17th June 2013, 08:29 PM
اینو کسی نظری نداشت در موردش؟؟؟

"VICTOR"
17th June 2013, 08:42 PM
اینو کسی نظری نداشت در موردش؟؟؟

راجع به این فکر نکنم .

اما لباس شب قبلی فکر کنم پارچه حریر شیری رنګ با ګل های تقریباً میشه ګفت ګلبهی ، قرمز ، صورتی ( مثل پارچه های ترک ) با آستر شیری به نظرم خوب باشه ، مخصوصاً اګر با مروارید شیری کار بشه .smilee_new1 (6)

زهرا قربانی
17th June 2013, 08:49 PM
این واقعا قشنگه
رنگ آبیش به رنگ گیپور نمیخوره فک کنم
هیچ کدوم خودنمایی نمیکنن

^*زهرا*^
17th June 2013, 08:56 PM
سلام شاینی جون!
بنظرم طرح های جدیدت قشنگ بودن ولی اگه ناراحت نمیشی من زیاذ از این طرح مانتو خوشم نیومد.
ساده باشه خوب ها ولی این مدل طرح ها رو زیاد دیدم این ور اونور!!
بنظرم میتونی بهتر از این باشه!!

shiny7
17th June 2013, 11:08 PM
این واقعا قشنگه
رنگ آبیش به رنگ گیپور نمیخوره فک کنم
هیچ کدوم خودنمایی نمیکنن

راستش این آبی نیست بادمجونیه!!تو عکس اینطوری افتاده!![negaran]

زهرا قربانی
17th June 2013, 11:43 PM
خب پس باید قشنگ باشه

Almas Parsi
18th June 2013, 12:07 AM
سلام شاینی جان
ممنون از طرح زیبا تون
من فکر میکنم اگر بجای جلوی لباس از پهلو باز باشه جلوه بیشتری پیدا میکنه البته باز هم شما صاحب نظر و استادید این صرفا نظر شخصی منه
دیزاین گیپورش هم خیلی زیباست
موفق باشید[golrooz]

Dorna dordone
18th June 2013, 12:13 PM
سلام شینی عزیز و هنرمندم

واقعا لذت بردم از کارت .. بنده هم علاقه ی شدیدی به طراحی و دیزاین دارم ..

هم لباس و هم غذا و سفره و منزل و هر چیزی که امروزه نیاز به طراحی داره...

منم یه طرح هایی از کت و اینجور چیزا دارم اما جا داره هم تشکر کنم ازت هم درخواست طرح های مجلسی بیشتر ..

خب گلم من شاید یه خورده دیر اومده باشم اما نظرمو جامع اینجا میذارم درباره ی طرح های شیک و زیبای شما البته شما و دیگر دوستان صاحب نظرید من واقعا لذت بردم از نظرات تک تک عزیزان

تو مورد اول که ظاهرا یه تاپ هست با دامن کوتاه .. مثل دیگر دوستان من هم نظرم رو ساتن براق هستش که واقعا جذاب میکنه طرح لباس رو .. و از اونجایی که تاپ طراحی شده هیچ مدل یا یقه یا برش خاصی نداره بهتره از پارچه ی ساده استفاده نشه و حداقل طرح ساده ای داشته باشه و اینکه از رنگهای روشن استفاده بشه
کمربند براق مشکی هم زیباست برای لباس فک کنم مناسب باشه البته اگر زمینه پارچه رو ساده انتخاب کردید میتونید کمربند رو از پارچه ی مشکی براق تهیه کنید و روی کمربند خودتون با مروارید کار کنید و با گلی که روی سرشونه هستش ست کنید.. البته یا باید از مروارید هم رنگ لباس استفاده کنید یا اینکه از نگین ها ی براق و یه رنگ

دامن مانکن هم خیلی ساده و شیک هستش البته طراحی باید طوری باشه که باعث نشه مانکن معذب باشه.. با بلندتر شدن دامن البته در حد 3-4 سانت هم موافقم.. واینکه پارچه ی دامن ساده و یه دست باشه

اگر از کمربند مشکی با طراحی که گفتم استفاده بشه خیلی خوبه که کفش یا صندل هم مشکی باشه و طرحش ست باشه با هم
در غیر اینصورت یه صندل مشکی ساده بیشتر میتونه به کار بیاد.

مدل موی مانکن هم به خاطر طرح لباس بلندتر باشه جلوه ی بیشتری میتونه داشته باشه

در مورد جواهرات هم یه ست کاملا ساده شبیه به چیزی که انتخاب کردین بهترین جلوه رو روی لباس داره...

مورد دوم که طراحی یه لباس مجلسی هست و من واقعا عاشقشمممم
اول یه آفرین دیگه داری چون من عاشق ترکیب ساتن و حریرم و بی نهایت این لباسها زیبا میشن و به آدم یه شخصیت خاص میدن
این کارتو خیلی دوست دارم.. طرح بالای لباس.. یعنی سرشونه ها و روی سینه بسیار عالیه
تنها موردی که میتونم متذکر بشم اینه که از روی زیر سینه که شما میخوای تکه های حریر بلند کار کنی باید یه مقداری طرح رو پایین تر و به طرف ناف بکشی تا لباس کمر مانکن رو کوتاه نشون نده
پارچه ی انتخابی خیلی خیلی خوبه و اینکه پارچه های طرح دار با رنگ های خیلی زیبایی تو بازار پیدا میشن واسه طرحی که مورد نظر شماست
از صندل و ست جواهرات زیبایی که گذاشتین هم واقعا خوشم اومد.. میتونم بگم آفرین به سلیقتون

طرح سوم طراحی مانتو هستش که من واقعا این طرح ها بیشتر نیاز دارم
خب این طرح اگر تابستونه باشه به قول دوست عزیزمون الماس باید از پارچه های روشن استفاده بشه .. و اون رنگی رو که خودت واسه طرح انتخاب کردی ست خیلی زیبایی و دلنشینی رو به وجود آورده
و اگر طرح زمستاه باشه که پاچه ی مشکی یا سورمه ای واقعا کار رو زیبا و شیک میکنه

د مورد جنس پارچه هم باید بگم کتان برای زمستان خیلی بهتر و شیک هستش و چیزی که تو تابستون میشه استفاده کرد یه پارچه ی خنک اما خوش حالت باید استفاده کرد چون این حالت مانتو باید خیلی صاف و شیک روی پارچه طراحی بشه و از پارچه هایی که شدیدا چروک میشن باید پرهیز بشه

شلوار طراحی شده رو هم واقعا میپسندم البته توی بازار شلوار های کتان شیک و زیبایی هستن که مناسب این فصل و مانتوی زیبای شما هستن

کفش و جواهرات هم خیلی زیبا و مناسب انتخاب شده.. طرح زیبا و مناسبی بود گلم

مورد چهارم که بازم مورد علاقه ی منه و شما هم حسابی ذوق و سلیقه به خرج دادی
خب انتخاب برش های گیپور واقعا تحسین برانگیزه و زیبایی لباس شب رو چندین برابر میکنه
انتخاب ساتن هم خوبه البته میتونی از پارچه ی ترک هم استفاده کنی که هم خوش حالت و هم براق هستش
رنگ گیپور مشکی روی ساتن بنفش تیره "بادمجونی" زیبا و سنگین هستش اما خودش رو اونجوری که باید نشون نمیده.. حتی الامکان باید از یه رنگ متضاد یا روشنتر استفاده کرد
البته نه اینکه بد باشه اما مناسب سن های بالا هستش این رنگ...

گیپور قرمز روی رنگ سرخ لاکی خیلی زیبا هست و چشم ها رو خیره میکنه..

مدل لباس واقعا زیباست تکه دوزیها تو جاهای مناسبی به کار رفته

یه نکته ی دیگه اینه که اگر یقه رو بخوای گیپور کار کنی به این شکلی که اینجا کار شده مانکن حتما باید گردن بلندی داشته باشه تا زیاد کوتاه قد به نظر نرسه
من میدونم چی تو نظرت بوده عزیزم اما اگر بخوای لباسی مناسب هر نوع اندام و قدی انتخاب کنب خوبه یقه رو حالت بدی جوری که گرد بر میشه و گیپور تا پشت گردن میره و یه دکمه یا غزن میخوره

در مورد پایین لباس جایی که برش میخوره و از هم باز میشه .. به نظرم اگر مقدار برهنگی لباس رو کمتر کنیم جالبتر میشه ینی این حالت هفت مانند پایین رو تبدیک به هشت کنیم و از پایینتر شروع به دور کردن لباس کنیم
اما اگر دوست داری مدل لباس همینجوری هفت باشه همونجوری که الماس عزیز و خوبم گفت میتونی حالت پارچه رو عریب کنی و از یه طرف شروع به این برش کنی.. البته نه اینکه کاملا به سمت بغل باشه مثلا از وسط ران سمت راست یا چپ این کار رو شروع کنی...

در مورد صندل هم باید بگم من عاشق طرح های صندلی هستم که میکشی واقعا زیبا و فوق العادن

شینی عزیزم طراحی های ناخنتم واقعا دخترونه و ساده و زیبا بودن .. لذت بردم

این نکاتی رو هم که گفتم همه نظر شخصی من بود عزیزم .. شما خودت یه طراح بی نظیری و میدونم با مشورت با طراح های باتجربه میتونی بهترین و زیباترین لباسها رو طراحی کنی

در آخر یه درخواست دارم.. یه طراحی برای پارچه ی نخی دو رو با طرح و زمینه ی شلوغ میخوام اگر زحمتی نیست البته.. مناسب تابستون و طرح دار و شیک

اگر زحمتی نیست[khejalat]

بازم بینهایت سپاس از طراحی زیبات[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

موفق باشی عزیزم[golrooz]

shiny7
18th June 2013, 01:41 PM
سلام شاینی جان
ممنون از طرح زیبا تون
من فکر میکنم اگر بجای جلوی لباس از پهلو باز باشه جلوه بیشتری پیدا میکنه البته باز هم شما صاحب نظر و استادید این صرفا نظر شخصی منه
دیزاین گیپورش هم خیلی زیباست
موفق باشید[golrooz]

ممنون بانو!!شما همیشه بهم دلگرمی میدین!!
سعی می کنم یه طرحم اونطوریکه شما می گید بکشم.اونطوریکه دارم تو ذهنم مجسمش می کنم چیز جالبی می شه!!
در مورد مانتو هم چشم یکی با کمربند می کشم.
بازم ممنونم!![golrooz]

shiny7
21st June 2013, 05:09 PM
سلامی دوباره به مشوق های عزیز خودم و هر کسی که این تاپیکو میبینه!
بازم یه طرح دیگه البته اینبار سبک کارم قدیمی و مناسب سن های بالاتره.
نظر...نظر یادتون نره!!مرسی!![golrooz]

http://uc-njavan.ir/images/d8zi2f3corz193ugwbz8.jpg (http://uc-njavan.ir/)

Almas Parsi
21st June 2013, 05:15 PM
با سلام شاینی جان
طرح جدیدت زیباست رنگ قشنگی هم انتخاب کردی سبک آستینش هم به زیباییش خیلی کمک کرده
همون طوریکه خودت هم گفتی مدل مناسب سنین بالاتره از مدل موهای مجعد مانکنت هم خوشم اومد آدمو یاد فیلمهای دهه 40-50 میندازه ممنون گلم....

گلم برات آرزوی موفقیت دارم[golrooz]

parnian 80
21st June 2013, 05:19 PM
سلام عزیزم.من از اول تا حالا که نگاه می کردم پیشرفت رو توی طراحیت دیدم.به مرور زمان کارت هی داره بهتر و بهتر میشه.خیلی از این طرحت خوشم اومد.مدل آستینش عالیه و باز بودنش از پهلو که فوق العادش کرده.نظر من رو به عنوان خواهر کوچیکت بپذیر.موفق باشی.

ارگان
21st June 2013, 07:06 PM
تمامه کارات فوق العادست شاینی جون
خیلی هنرمندی تو دختر
واقعا آفریییییییییین[tashvigh][golrooz][tashvigh][golrooz][tashvigh]

maede raha
21st June 2013, 08:33 PM
عزیزم کارت خیلی درسته فقط من پیشنهاد میکنم مدل یقش رو عوض کنی چون خیلی ساده به نظر میرسه
موفق باشی گلم

طاهره جووون
22nd June 2013, 12:06 PM
سلام خسته نباشی
بازم مثل همیشه کارهات بهترین .هست بابا تو باید میومدی رشته طراحی مد فکر کنم اونجا خیلی پیشرفت میکردی .خیلی زیباست .
راستی به اسم یقه لباست میکن یقه رومی الان مده .

Sa.n
22nd June 2013, 01:06 PM
سلام بر شاینی گل
خانوم من همونطور که گفتم شما عالی هستید
این یکی واقعا بی نظیره
مخصوصا این آستین بلندش
و رنگش هم واقعا به چهره این خانوم
و هر مدل سن بالایی می خوره
منتظر مدل های زیبا بعدیتون هستیییییییییییییییییییییم

Dorna dordone
29th June 2013, 09:35 AM
سلام دوباره به خانوم هنرمند خودم

عالی بود عزیزم

من رنگ سرخ رو واسه لباس واقعا میپسندم

واسه سنین بالا همچین فرم لباسی خیلی هم میتونه برازنده باشه

از طرحی که روی بالاتنه و آستین زدی خیلی خوشم اومد جلوه ی لباس رو چندین برابر کرده

آستین بلند ی که تو قسمت راست کار کردی با طرح یقه و برش دامن خیلی سته و یه فرم خاص به لباست داده

ست انتخابیتم جالبه و با رنگ لباس و طرحش ور در میاد

کارت خیلی عالیه عزیزم... مرسی[golrooz]

ارگان
30th June 2013, 06:40 PM
شاینی جون ما منتظره بعدیاش هستیم هیچ جا نمیریم همین جا هستیم[nishkhand]

shiny7
8th July 2013, 12:03 PM
یه توضیحی بدم این لاک طراحی مشکی من از وقتی خریدم خراب بود!!!وقتی خشک می شه عین لاک ترک تیکه تیکه می شه!!!![nishkhand]واسه همینم رو ناخنم این شکلی دیده می شه ببخشید دیگه به بزرگی خودتون!!!!
شما با چشم های قشنگتون این خط هارو متصل به هم ببینید!!![nishkhand]

http://uc-njavan.ir/images/m9a4vppazmqq2si9ra1.jpg

parnian 80
8th July 2013, 12:10 PM
خیلی خوشکله عزیزم.ترکیب رنگ و مدلش جالبه.میدونی خوشگل عربی گل منگولی نیست ولی شیکه به همین خاطر خیلی دوسش دارم.ممنون ازت.منتظر کارهای بعدیت هستیم.

m@some
8th July 2013, 12:24 PM
سلام عزیزم من همیشه میومدم نگاه میکردمومیدیدم دوستان چی میگن گفتم منم نظربدم البته ببخشیدناراحت نشی
به نظرمن کارات خوبه میشه بهتربشه بایدبیشترتلاش کنی سعی کن دنبال چیزی به روزترباشیوباخلاقیت بالای که داری اوناروتغییربدی ویه چیز جذابی درست کنی این مدل طرح ناخن اگه من درست دیدم صورتی وسفیدباخطوط سیاه یه طوریه وقتی ازرنگ ملایم صورتی وسفیداستفاده میکنی ازرنگ تیره استفاده نکن جذابیتوکم میکنه وخوشگلی رنگای ملایموازبین میبره سعی کن یطوری رنگاتوست کنی که یه حس قشنگ به آدم بده تغییرمدل خطوط باهم هم خونی نداره مخصوصا" اون ناخنی که یه خط سیاه نوکشه یطوری شده
به هرحال خوشحالم انقدخوش سلیقه هستی امیدوارم کارات روزبه روزبهتربشه منتظرکارای بعدیت هستیم

ab.bb
8th July 2013, 02:10 PM
نقاشیاتون قشنگ بود[labkhand] .حالا که اینقدر علاقه دارید؛ یه دوره کلاس نقاشی و خیاطی برید. خیلی باعث پیشرفتتون میشه. تونستین نرم افزار خیاطی هم پیدا کنید.
موفق باشین!

yas-90
8th July 2013, 03:12 PM
یه توضیحی بدم این لاک طراحی مشکی من از وقتی خریدم خراب بود!!!وقتی خشک می شه عین لاک ترک تیکه تیکه می شه!!!![nishkhand]واسه همینم رو ناخنم این شکلی دیده می شه ببخشید دیگه به بزرگی خودتون!!!!

دوست من سلام[golrooz]...اتفاقا تیکه تیکه شدن و ابر و باد شدن و ترک ترک شدن(حالا هر کدوم که بهش میگن) طرح زیباییه........طرح روی ناخنی که زدی زیباست...ترکیب زنگ قشنگی هم داره

یه ایده برای اینکه حالت ابر و باد بدی به لاک و یا همون ترک ترک بشه مثل این لاکا که وقتی میزنی خودشون این حالت رو میدن..........اول رنگ دلخواه رو میزنی رو ناخن وقتی خشک شد یکی دو قطره آب به لاک مشکی اضافه میکنی و بعد روی ناخن میزنی حالت ترک پیدا میکنه

shiny7
8th July 2013, 03:17 PM
دوست من سلام[golrooz]...اتفاقا تیکه تیکه شدن و ابر و باد شدن و ترک ترک شدن(حالا هر کدوم که بهش میگن) طرح زیباییه........طرح روی ناخنی که زدی زیباست...ترکیب زنگ قشنگی هم داره

یه ایده برای اینکه حالت ابر و باد بدی به لاک و یا همون ترک ترک بشه مثل این لاکا که وقتی میزنی خودشون این حالت رو میدن..........اول رنگ دلخواه رو میزنی رو ناخن وقتی خشک شد یکی دو قطره آب به لاک مشکی اضافه میکنی و بعد روی ناخن میزنی حالت ترک پیدا میکنه

سلام خاله جونم!ممنون جالب بود!!این لاک طراحی منم فکر کنم یکی بهش آب اضافه کرده!!![tafakor]

Almas Parsi
9th July 2013, 10:00 AM

http://uc-njavan.ir/images/m9a4vppazmqq2si9ra1.jpg

سلام به شاینی عزیزم
خانم گل کار طراحیت مثل همیشه ساده و در عین حال زیباست
من طرح های سبک کلاسیک و نا همگن رو دوست دارم
انتخاب رنگت هم زیباست
مرسی از یاسی عزیز بخاطر آموزش جالب تهیه لاک ترک
خانم گل یه پیشنهاد کوچولو میتونی شما که طرح هات زیباست در این سبک های مدرن گاهی هم از تک نگین های ریز استفاده کنی که جلوه زیبایی به طراحیت میده البته این نظر من بود میشه امتحانش کرد
در مجموع من کارهای طراحیت رو میپسندم و مهم طراحیه
بهت تبریک میگم فکر خلاق و هنر مندانه ای داری
عزیزم برات آرزوی موفقیت دارم[golrooz]

shiny7
9th July 2013, 12:05 PM
سلام به شاینی عزیزم
خانم گل کار طراحیت مثل همیشه ساده و در عین حال زیباست
من طرح های سبک کلاسیک و نا همگن رو دوست دارم
انتخاب رنگت هم زیباست
مرسی از یاسی عزیز بخاطر آموزش جالب تهیه لاک ترک
خانم گل یه پیشنهاد کوچولو میتونی شما که طرح هات زیباست در این سبک های مدرن گاهی هم از تک نگین های ریز استفاده کنی که جلوه زیبایی به طراحیت میده البته این نظر من بود میشه امتحانش کرد
در مجموع من کارهای طراحیت رو میپسندم و مهم طراحیه
بهت تبریک میگم فکر خلاق و هنر مندانه ای داری
عزیزم برات آرزوی موفقیت دارم[golrooz]

سلام و ظهر بخیر به بانوی عزیز و بزرگوار!ممنون از نظرات خوبتون!و خوشحالم که از کارهام خوشتون میاد![khejalat]
اتفاقا من چند ساله که روی ناخن هام نگین می چسبونم به شکل های مختلف و انقدر که استفادشون کردم حالا تموم شدن!![khanderiz]
باید برم از خرازی بخرم.
مرسی بازم خیلی زیاد![golrooz]

shiny7
20th July 2013, 06:07 PM
سلام.sh_omomi70
من اومدم با یه طرح دخترونه دیگه!!sh_omomi109
اینو شب ساعت 2 به ذهنم رسیده!!!!!![nishkhand][nishkhand]

یه توضیحی هم بدم بالا تنه هم مثل پایین تنه روش حریر داره.

نظر یاااادتون ره!!!!!!!!

http://uc-njavan.ir/images/pts68oz7jepyc75hsnzm.jpg

shiny7
20th July 2013, 06:32 PM
کسی نظری داره؟؟[tafakor]

سونای69
20th July 2013, 07:00 PM
سلام.sh_omomi70

نظر یاااادتون ره!!!!!!!!

سلام شاینی
تا الان همه طرح ها رو نگا کردم...همشون ناز بودن...[esteghbal]
فقط من تو این طرح متوجه بحث حریر نشدم...یعنی کلا به نظرم بدون حریر بهتر میشه مخصوصا بالا تنه اش....
ترکیب رنگش هم قشنگه البته میتونیم از ترکیب دامن سیاه، بلوز(یا همون بالا تنه)سفید و دکمه و کفش هم قرمز جیغ استفاده کنیم...البته این نظر منه....

Sa.n
20th July 2013, 07:41 PM
سلام.sh_omomi70

نظر یاااادتون ره!!!!!!!!

سلام شاینی جان خیلی عالی و زیبا هست
مثـــــــــــــــــــــــ ــــــــــل همیشه
به نظرم این مانکن از طرح های قبلی خیلی بیشتر پیشرفت کرده
و خیلی هم بهتر شده
به نظر من هم اگر دامن مشکی باشه و بالا تنه نقره ای براق دیگه حرف نداره خانومیییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی
رنگ کفشش هم باید تیره باشه یککم که بخونه با مانکن
باز هم ممنون ازتون
موفق باشید

z.000
20th July 2013, 10:11 PM
سلام شاینی
فقط من تو این طرح متوجه بحث حریر نشدم...یعنی کلا به نظرم بدون حریر بهتر میشه مخصوصا بالا تنه اش....
ترکیب رنگش هم قشنگه البته میتونیم از ترکیب دامن سیاه، بلوز(یا همون بالا تنه)سفید و دکمه و کفش هم قرمز جیغ استفاده کنیم...البته این نظر منه....
به نظر من که طرح جالبی نیس[sootzadan]

z.000
20th July 2013, 10:12 PM
سلام.sh_omomi70

نظر یاااادتون ره!!!!!!!!

shiny7
20th July 2013, 10:20 PM

سلام.ممنون که نظر دادید.
خب چرا به نظرتون جالب نیست؟
از چه لحاظ؟

shiny7
20th July 2013, 11:16 PM
سلام شاینی

سلام شاینی جان خیلی عالی و زیبا هست
مثـــــــــــــــــــــــ ــــــــــل همیشه
به نظرم این مانکن از طرح های قبلی خیلی بیشتر پیشرفت کرده
و خیلی هم بهتر شده
به نظر من هم اگر دامن مشکی باشه و بالا تنه نقره ای براق دیگه حرف نداره خانومیییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی
رنگ کفشش هم باید تیره باشه یککم که بخونه با مانکن
باز هم ممنون ازتون
موفق باشید

ممنون از نظراتتون!
خب الان مدتیه که رنگ های جیغ به خصوص گلبهی و آبی زرد و حتی فسفری جیغ خیلی در تهران مد شده.من اکثرا لباس مجلسی هایی که میبینم دخترونه هاش این رنگ ها رو دارن!
واسه همین منم این رنگو انتخاب کردم گفتم ببینم مدلی که تو ذهنمه با یه همچین رنگ جیغی چطور می شه؟[tafakor]
هرچند خودمم عاااااااااااااشق این رنگم خیلی شیک و هیجانیه!!!!!
واسه همینم این ترکیبو استفاده کردم!
البته ترکیب مشکی و سفید و قرمز جیگری هم خیلی شیک و جذاب میشه!!!
ولی خب این ترکیب سنگین و رنگینه!!!
خواستم یکم دخترونه تر و شادتر باشه!!
تابستونی و به قول خودم خوشمزه باشه!!![bamazegi]

z.000
21st July 2013, 10:36 AM
سلام.ممنون که نظر دادید.
خب چرا به نظرتون جالب نیست؟
از چه لحاظ؟
ازاین مدل یقه خوشم نمیاد
فرم کلی مدل هم تناسبی نداره[sootzadan]

shiny7
21st July 2013, 01:40 PM
ازاین مدل یقه خوشم نمیاد
فرم کلی مدل هم تناسبی نداره[sootzadan]

خب من متانسب با هر سلیقه و در واقع چیزی که در ذهنم جرقه می زنه طرح می کشم!
در مورد فرم مدل هم حق دارید چون من طراح و گرافیست نیستم و خب قطعا طرحم خیلی یکدست درنمیاد!!
باز هم ممنون.[golrooz]

mehdikhanmohamadi
21st July 2013, 01:55 PM
[QUOTE=shiny7;462941]

shiny7
21st July 2013, 02:08 PM
[QUOTE=mehdikhanmohamadi;494556]

ببخشید متنتون دیده نمی شه!

مدیر تالار معماری
21st July 2013, 02:16 PM
سلام عزیزم. بهتره بگم. عالی.... اما چون من شخصا اهل این لباس پوشیدن نیستم ومعمولا محجبه میپوشم. نمیتونم نظر خاصی بدم..

اما یکم دامنش بلند کنی و استین 3 ربع کنی احتمالا بتونم بوشمش[nishkhand][nishkhand]

1=1+1
21st July 2013, 02:18 PM
نظرت چیه تاپ ش چرم سفید باشه با حلقه های فلزی طلایی یا نقره ای توش استفاده بشه[tafakor]

shiny7
21st July 2013, 02:21 PM
نظرت چیه تاپ ش چرم سفید باشه با حلقه های فلزی طلایی یا نقره ای توش استفاده بشه[tafakor]

سلام.ممنون بابت نظرت عزیزم!
پیشنهاد خوبیه!می دونید این یه طرح اولیست و وقتی به مرحله دوخت برسه می شه هزار تا مدل و ایده دیگه بهش داد تا تکمیل بشه!
همش هم سلیقه ایه!
[golrooz]

1=1+1
21st July 2013, 02:46 PM
ولی واقعا ذهن خلاقی داری

کارت قشنگه .

فقط اگه من میخاستم بدوزمش

تاپ چرم میدوختم و چون تاپ و دامن به هم متصلن سعی میکردم یه جوری باهم ست شن

یا یکم حریر روی تاپ میدونم و طرح میدادم

یا یه طرح قرمز روش نقاشی میکردم

در هر صورت یه جوری هماهنگش میکردم

بعدم سعی میکردم تاپ از اون قسمت بالا که چین میخوره از پایین دیگه کشیده نشه و چین نخوره . چون اون قسمت بالاتنه خیلی تو چشم میزد و بد میشد

و یعقه لباس یه حالتیه که دیگه گردنبند نمیشه پوشید . پس یعقه حتما روش کار میکردم . سنگ دوزی یا روبان دوزی یا کریت قشنگش میکنه[golrooz]

Almas Parsi
21st July 2013, 04:03 PM
سلام.sh_omomi70

نظر یاااادتون ره!!!!!!!!

سلام شاینی عزیزم
ممنونم از دعوت شما
طرح زیبات مثل همیشه خلاقانه و متفاوته
و حالت فانتزی و دخترونه داره فقط به نظر میرسه اگر از صندل یا کفشهایی که حالت تمام بند تا کمی بالای ساق باشه بیشتر با لباس ست میشه چون به نظرم میرسه طرح کفش کمی از حالت فانتزی به سمت رسمی گرایش داره البته این نظر شخصی منه باز هم شما صاحب نظر و استاد ما هستید
تلفیق حریر باعث بیشتر فانتزی جلوه دادن طرحت شده و جذابیت بیشتری به طرح داده
فقط میخواستم بدونم آیا اگر دامنت حالت اندامی و جذب داشته باشه و با حریر روش دیزاین بشه هماهنگی بیشتری با بالاتنه پیدا میکنه؟؟؟؟؟
یعنی دامن چین دار طبقه ای نباشه مثلا طرح دامنهای کوتاه فانتزی که با دیزاینی از حریر داشته باشه
البته این یک سوال بود که به ذهنم رسید ...
باز هم ممنونم خلاقیتت خیلی خوبه
موفق باشی گلم[golrooz]

shiny7
21st July 2013, 04:48 PM
سلام شاینی عزیزم
ممنونم از دعوت شما
طرح زیبات مثل همیشه خلاقانه و متفاوته
و حالت فانتزی و دخترونه داره فقط به نظر میرسه اگر از صندل یا کفشهایی که حالت تمام بند تا کمی بالای ساق باشه بیشتر با لباس ست میشه چون به نظرم میرسه طرح کفش کمی از حالت فانتزی به سمت رسمی گرایش داره البته این نظر شخصی منه باز هم شما صاحب نظر و استاد ما هستید
تلفیق حریر باعث بیشتر فانتزی جلوه دادن طرحت شده و جذابیت بیشتری به طرح داده
فقط میخواستم بدونم آیا اگر دامنت حالت اندامی و جذب داشته باشه و با حریر روش دیزاین بشه هماهنگی بیشتری با بالاتنه پیدا میکنه؟؟؟؟؟
یعنی دامن چین دار طبقه ای نباشه مثلا طرح دامنهای کوتاه فانتزی که با دیزاینی از حریر داشته باشه
البته این یک سوال بود که به ذهنم رسید ...
باز هم ممنونم خلاقیتت خیلی خوبه
موفق باشی گلم[golrooz]

سلام بر بزرگوار بانوی سایت خانوم الماس پارسی!
ممنونم بابت نظرات خوب و کاربردیتون!
و نظر لطفی که به من و ایده هام دارید![khejalat]
راستشو بخواهید وقتی کشیدن طرحم تموم شد به ذهن خودمم رسید که اگه دامنش جذبم باشه شیک می شه!
ولی خب دیگه طرحو کشیده بودم و اینکه چند پله بودن دامن روی آستری گشاد به نظرم بامزه تر می شد!
به قول شما اگه می خواستم جذبش کنم نباید حریر پله پله بهش میدادم و با یه طرح دیگه دیزاینش می کردم.
به یکی از دوستامونم گفتم این یه طرح اولیست و از روش می شه هزار تا مدل دیگه با ریزه کاری های هنری اضافه کرد تا تکمیل و قشنگ تر بشه!
باز هم یک دنیا ممنون به خاطر نظراتتون خانوم![golrooz]

shiny7
2nd August 2013, 03:28 PM
ناخن هایی شاد و گل گلی!![cheshmak]

http://uc-njavan.ir/images/pwc1r3np9lb0ilb42zeb.jpg

معمار حانیه
2nd August 2013, 05:40 PM
ناخن هایی شاد و گل گلی!![cheshmak]

http://uc-njavan.ir/images/pwc1r3np9lb0ilb42zeb.jpg

سلام زیباست. افرین
فقط یک سوال اون نقطه ها رو با چی گذاشتی؟

shiny7
2nd August 2013, 08:45 PM
سلام زیباست. افرین
فقط یک سوال اون نقطه ها رو با چی گذاشتی؟

سلام.
ممنون از نظرت عزیزم!
با لاک طراحی مشکی اون نقطه هارو گذاشتم![cheshmak]

1=1+1
4th August 2013, 11:24 PM
سلام خلاقیتت خوبه

افرین

shiny7
4th August 2013, 11:35 PM
سلام خلاقیتت خوبه

افرین

ممنونم!سری بعد با ناخون های جالب تری میام!!![cheshmak]

Dorna dordone
5th August 2013, 10:07 AM
سلام به همه ی دوستان

و به شاینی عزیز و هنرمندم[alaghemand]

دستت درد نکنه عزیزم همیشه منو سر ذوق میاری[labkhand]

http://uc-njavan.ir/images/4jvdrcoktjgrsp4nxqn.jpg

طرح ناخن صورتی و سفید و مشکی که اون اول زدی خیلی زیبا بود.. هم اینکه از نامرتب بودن و تنوعی که به کار بردی لذت بردم "چون به نظرم طرح هایی که تکرار یه مدل خاص نیستند یه هیجان و شور دیگه دارن و توی ذهن بیننده یه حس خاص ایجاد میکنن" هم از ترکیب رنگهایی که استفاده کردی "رنگهای ملایم و زیبا روح آدم رو نوازش میدن و خطهای تیره باعث جلوه کردن رنگهای ملایم و زیبایی که به کار بردی شده"

از ایده ی یاس استفاده کنی تو طرحهای آینده فک کنم ترکیبات خیلی زیبایی به دست بیاری[labkhand] "البته یه پیشنهاده عزیزم"

و در مورد نگین که الماس نازنینم فرمودن واقعا مناسب این ترکیب ناخنی هست که طراحی کردی و واقعا زیباییش رو دو چندان میکنه "با عرض پوزش از الماس عزیزم که از ایده ی ایشون استفاده کردم چون واقعا ایده ی زیبایی بود و نشان از سلیقه ی بی نظیرتون داشت"

http://uc-njavan.ir/images/dng4ugk07uau8nx2zlx.jpg

و در مورد طرح لباس دخترونه ی زیبات باید بگم که میدونم چه ذهنیتی داشتی از این طرح زیبا و سبک خاصش و باید بگم از کارهایی که با ذهن خلاقت میکنی واقعا لذت میبرم عزیزم

تاپ مانکن واقع یه طرح زیبا و کلاسیک داره و با اندام مانکن جور در میاد

و از دامن زیبا و کاملا دخترونه ای که طراحی کردی خوشم اومد چون ترکیب رنگ زیبایی داره و اینکه میدونم میخواستی یه سبک کار ساده و دخترونه رو ارائه بدی

دامن جذبی که الماس عزیز و حتی خودت هم اشاره کردین یه سبک کار مجلسی و به قول معروف خانومانه تره اگر چه زیباست و خیلی مناسب اما از سبک کاری خودت یکم دور میشه..

این ترکیب حریر واقعا جلوه ی خیلی خوب و زیبا به کارت داده و با رنگ لباست خیلی سته

*در مورد چین پایین لباس دوست گلمون درست گفتن وقتی بالای لباس رو حالت چین دار کنی سبک پایین لباس باید ساده باشه چون فرم لباس بد میشه

*اونجا دوستمون فرمودن که یقه لباس باعث میشه که نتونیم از گردن آویز استفاده کنیم اما من باید به یه نکته اشاره کنم که اگر بخایم چنین سبک لباسی رو با همین دیزاین ساده طراحی کنیم راحت میشه از گردن آویزهای بلند و ست رنگ لباس روش استفاده کرد "از گردن آویزهایی بلندی که به سبک های مختلف میشه به گردن انداخت" ترکیب و جذابیت لباس رو هم بیشتر میکنه از اونجایی که سبک لباس جوری هستش که طراح خودش از دکمه های درشت استفاده کرده و کاملا به طرح لباس میخونه "البته بازم میشه تو چین هایی که تاپ لباس میخوره از سنگ هایی استفاده کرد برای سلایقی که سبک یکنواخت ساده رو نمیپسندن.

روی هم رفته من از این سبک دخترونه لباست خیلی خوشم اومد گلم ..

همونجوری که خودت گفتی طی مراحل دوخت خیاط میتوه از سلیقه ی شخصی خودش هم استفاده کنه و زیباترش کنه[cheshmak]

http://uc-njavan.ir/images/jq2p0puib25ttkvpp587.jpg

و در مورد ناخن های گل گلی زیبات آدمو سر ذوق میاره من که دلم آب نبات خواست[khanderiz]
قشنگه خانوم هنرمند من

واقعا دستای نازت درد نکنه و ممنون از این همه سلیقه[golrooz][tashvigh][golrooz][tashvigh][golrooz][tashvigh][golrooz][tashvigh][golrooz]

قلب يخي
6th August 2013, 04:27 PM
سلام شايني جون گلم ممنون خيلي خوب بود ولي به نظرمن دامنش بجاي مدل لنگي ساده بودشيك ترميشدsh_omomi70sh_omomi70sh_omomi70

m@some
8th August 2013, 09:35 AM
سلام شاینی جان عالیه عزیزم

shiny7
8th August 2013, 01:00 PM
***************و این هم ناخن هایی که گفته بودم!!!!!!!!!!!!!***************[B]

ناخن های خندان!!!!!!!!!!!!!![nishkhand][cheshmak]

http://uc-njavan.ir/images/137zb98jbfwp76gtsv.jpg

m@some
17th August 2013, 08:29 AM
سلام شاینی جان طرحت خیلی نازبود
یه طرح برامانتونداری که جنسش تقریبا کلفته نداری خیلی ؟یکی به من کمک کنه[negaran]

shiny7
5th September 2013, 11:26 AM
سلام.بازم با یه طرح ناخن دیگه اومدم!!!
این روزا اصلا حوصله طرح کشیدن واسه لباسو ندارم(یعنی وقتشم ندارم!!![negaran])

حالا بگید ببینم این چطوره؟!

http://uc-njavan.ir/images/205pl2jnc1wjg8cqxygp.jpg

نگید خودم می دونم انگشت اشارم تو این عکس نیست!!!!!
چی؟؟!!!
بریده؟!!!
نه بابا!!!![nadidan]
چــــــــــی؟؟؟!!!!
پیشی خورده؟؟!!!!
نه عه مگه با بچه داری حرف می زنی؟!!![bihes]
چی؟؟؟!!!!!!
تو دما......[nishkhand]
عــــــه!!!!!![B]
بی تربیت!!!!
به من میاد از این کارا بکنم؟؟؟!!!!!![nishkhand][nadidan]

نه بابا یکم طرحش زشت شده بود واسه همین گفتم تو عکس نباشه!!
حالا که اصرار می کنی بیا:

http://uc-njavan.ir/images/5enf6d9tgxgrn9tqci07.jpg

دیدی اونجایی که خیال میکردی نبود!!!!![khande]

حالا چطور شده؟؟!!!

shiny7
5th September 2013, 11:34 AM
سلام شاینی جان طرحت خیلی نازبود
یه طرح برامانتونداری که جنسش تقریبا کلفته نداری خیلی ؟یکی به من کمک کنه[negaran]

سلام گل خانوم!!
خوبی؟
ببخش یکم خیلی خیلی دیر جواب دادم!!!![sootzadan]
ووووووییییییی[nadidan]
آخه می دونی یه تاپیک داریم اسمش اینه:
سفارشات خود را اینجا بگذارید.
اونجا اگه می گفتی حتما زودتر رسیدگی می شد!!!

ولی خب طرحی که خودم کشیده باشم ندارم ولی یه مدل دارم که عینشو دادم برام با کتون دوختن مانتو پاییزه شده خیلی هم شیک!!!
حالا می خوای برات بذارم ببین چطوره.

ایناهاش:

http://uc-njavan.ir/images/ogwuixd0xi66buortni3.jpg

ولی عزیزم از این به بعد هرچی خواستی تو اون تاپیک بگو!باشه؟مرسی!موچ![cheshmak]

m@some
5th September 2013, 11:42 AM
سلام گل خانوم!!
خوبی؟
ببخش یکم خیلی خیلی دیر جواب دادم!!!![sootzadan]
ووووووییییییی[nadidan]
آخه می دونی یه تاپیک داریم اسمش اینه:
سفارشات خود را اینجا بگذارید.
اونجا اگه می گفتی حتما زودتر رسیدگی می شد!!!

ولی خب طرحی که خودم کشیده باشم ندارم ولی یه مدل دارم که عینشو دادم برام با کتون دوختن مانتو پاییزه شده خیلی هم شیک!!!
حالا می خوای برات بذارم ببین چطوره.

ایناهاش:

http://uc-njavan.ir/images/ogwuixd0xi66buortni3.jpg

ولی عزیزم از این به بعد هرچی خواستی تو اون تاپیک بگو!باشه؟مرسی!موچ![cheshmak]

سلام عزیزم مرسی میشه لینک اون تاپیکو برام بذاری ممنون میشم من ازاون تاپیک اطلاعی نداشتم[esteghbal][nishkhand]

Dorna dordone
5th September 2013, 11:46 AM
سلام.بازم با یه طرح ناخن دیگه اومدم!!!
این روزا اصلا حوصله طرح کشیدن واسه لباسو ندارم(یعنی وقتشم ندارم!!![negaran])

حالا بگید ببینم این چطوره؟!

http://uc-njavan.ir/images/205pl2jnc1wjg8cqxygp.jpg

نگید خودم می دونم انگشت اشارم تو این عکس نیست!!!!!
چی؟؟!!!
بریده؟!!!
نه بابا!!!![nadidan]
چــــــــــی؟؟؟!!!!
پیشی خورده؟؟!!!!
نه عه مگه با بچه داری حرف می زنی؟!!![bihes]
چی؟؟؟!!!!!!
تو دما......[nishkhand]
عــــــه!!!!!![B]
بی تربیت!!!!
به من میاد از این کارا بکنم؟؟؟!!!!!![nishkhand][nadidan]

نه بابا یکم طرحش زشت شده بود واسه همین گفتم تو عکس نباشه!!
حالا که اصرار می کنی بیا:

http://uc-njavan.ir/images/5enf6d9tgxgrn9tqci07.jpg

دیدی اونجایی که خیال میکردی نبود!!!!![khande]

حالا چطور شده؟؟!!!

عزیز دلمییییییییی[khande]

هیچکدومو من حدس نزدم فقط گفتم حتما با بقیه یکم فرق داره

چون سراسر خلاقیتی و من عاشق این طرحهای زیباتم

شینی جونم راستش خوشگله و شاد.. خیلیم به دستت میاد

فقط میدونی چرا یکم نمیخونه انگشت اشاره!

نه اینکه بده هاااا خیلیم خوبه اما رنگ جیغ این طرح فسفریه و اگر تو عزیز خودم تو انگشت اشاره حداقل قلبتو اون رنگ میزدی جلوه ی بیشتری داشت..

ینی حداقل داخل قلبتم این رنگی نبود و فسفری زمینه ش میشد بهتر بود! چون انعکاس نور انگشتای دیگه بیانگر چیز دیگه ایه و این باعث میشه انگشت اشاره هم خونی نداشته باشه[labkhand]

ایشالا موفق باشی عزیزم[golrooz][golrooz]

shiny7
5th September 2013, 11:54 AM
سلام عزیزم مرسی میشه لینک اون تاپیکو برام بذاری ممنون میشم من ازاون تاپیک اطلاعی نداشتم[esteghbal][nishkhand]

بله عزیز دل حتما!!!
بفرمایید:
سفارشات خود را اینجا بدهید!!! (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?166127-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D8%A8%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF%21%21%21)

shiny7
12th November 2013, 08:23 PM
وای خدای من قوه هنریم ته کشیده ها!!!!
آخرین پستم مال پنجم سپتامبر بوده!!!!!!!![taajob][taajob][taajob]

چی واقعا باعثش شده؟؟!!!؟[negaran]...چی؟!؟!....[tafakor]

حالا من آمده ام با سبکی جدید!!!!
دستبند های بافت از برند کمپانی shiny!!!!!!![nishkhand]

لایک یادتون نره+نظر+بگین کدومش قشنگ تره!!

مر...30!!!!!

عکس ها در ادامه است!...

1

http://uc-njavan.ir/images/f9qmm9foiovogkkhfh9.jpg

shiny7
12th November 2013, 08:26 PM
2

http://uc-njavan.ir/images/779kaz6dso250s8ijxq1.jpg

shiny7
12th November 2013, 08:28 PM
3

http://uc-njavan.ir/images/qpqy35qn1eyc45il1tko.jpg

shiny7
12th November 2013, 08:31 PM
4

http://uc-njavan.ir/images/g9wfexjmljfxbzj6nt6.jpg

shiny7
26th November 2013, 01:10 PM
سلام.
منتظر نظراتتون هستم!

shiny7
29th November 2013, 06:16 PM
خوبه یکی بزنه تو ذوق شما ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
یه نظر دادن خیلی سخته آخـــــــــــــــــــه؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :| [negaran]

s.s.n
29th November 2013, 06:25 PM
با سلام خدمت شما
اولا واقعا کارتون درسته ها!
طراحی ها خیلی قشنگن ولی مدل آخری گیپور باهاش جالب نیست ولی رنگش واقعا خوشگله[tafakor]
واقعا آفرین[tashvigh]

shiny7
29th November 2013, 07:59 PM
با سلام خدمت شما
اولا واقعا کارتون درسته ها!
طراحی ها خیلی قشنگن ولی مدل آخری گیپور باهاش جالب نیست ولی رنگش واقعا خوشگله[tafakor]
واقعا آفرین[tashvigh]

چه عجب یکی نظر داد!!
ممنونم دوست گرامی!
ولی منظور من نظر درباره دستبند ها بود!

banooye irani
29th November 2013, 11:07 PM
سلام ماه من
من میدونم که چه قدر زحمت کشیدی دستت در نکنه واقعا زیبا هستن مرسی نازنینم [golrooz][tashvigh][tashvigh]

s.s.n
1st December 2013, 08:24 PM
با سلام درباره دستبندها شماره 1 به نظرم خیلی سادس شماره 2 قشنگ تره شماره 3 سمت راستی که همون شماره 2 است و شماره 4 هم بد نیست درکل همشون قشنگ هستن و ممنون از همه چیز [shaad][golrooz][tashvigh]

Sa.n
1st December 2013, 08:35 PM
سلام خدمت کد بانو و بانو هنرمند سایت
خانومی واقعا نه فقط اینا بلکه تمام تمام تمام کارهای دستیتون زیبا و جالب هستن و قطعا قابل تحسین هستند .
من که همیشه از دیدن چنین هنر هایی به وجد میام چون هم توشون خلاقیت هست هم هنر
به نظر من که عالی شده بانو
ادامه بدین
منتظر کار های بعدیتون هستم

z.000
1st December 2013, 08:40 PM
4

http://uc-njavan.ir/images/g9wfexjmljfxbzj6nt6.jpg

جالبن.خيلي هنرمندي خانوم
فقط يكي از اينا هارو دستت بكني خيلي دست وپاگير نيس.شلوغ ميشه.

سونای
1st December 2013, 08:54 PM
سلام مهشادی!
خیلی قشنگن دستت درد نکنه! رنگایی هم که استفاده کردی خیلی جوره..[cheshmak]
نمیدونم چرا ،شما اینارو درست میکنی اما من اون آرامشِ حاصل از درست کردنش رو حس میکنم[taajob][nishkhand][sootzadan] نخند![nishkhand] والا نمیدونم چرا وقتی به اون روندِ درست کردنش فکر میکنم آرامش میگیرم![nadanestan][nishkhand][khanderiz]
مرسی گلی ایشالله در بازار شاهد کارهات با برند شاینی باشیم...آمین [dooa][cheshmak][golrooz]

shiny7
1st December 2013, 09:51 PM
جالبن.خيلي هنرمندي خانوم
فقط يكي از اينا هارو دستت بكني خيلي دست وپاگير نيس.شلوغ ميشه.

سلام و ممنون بابت نظرتون!![golrooz][golrooz]
نه اتفاقا اصلا هم دست و پا گیر نیست!!همه رو با هم نمی بندیم که فقط یکی![nishkhand]

سلام مهشادی!
خیلی قشنگن دستت درد نکنه! رنگایی هم که استفاده کردی خیلی جوره..[cheshmak]
نمیدونم چرا ،شما اینارو درست میکنی اما من اون آرامشِ حاصل از درست کردنش رو حس میکنم[taajob][nishkhand][sootzadan] نخند![nishkhand] والا نمیدونم چرا وقتی به اون روندِ درست کردنش فکر میکنم آرامش میگیرم![nadanestan][nishkhand][khanderiz]
مرسی گلی ایشالله در بازار شاهد کارهات با برند شاینی باشیم...آمین [dooa][cheshmak][golrooz]

سلام مونا جوووون!!!![esteghbal]
مرسی اومدی!!!
اتفاقا نخندیدم تا به این جملت رسیدم:نخند!!
اینو که خوندم خندم گرفت!!![khande]
خیلی هم حس قشنگیه می دونم چی میگی منم حس می کنم این جور چیزا رو!!![cheshmak]

shiny7
1st December 2013, 09:55 PM
سلام ماه من
من میدونم که چه قدر زحمت کشیدی دستت در نکنه واقعا زیبا هستن مرسی نازنینم [golrooz][tashvigh][tashvigh]

الهی من فداتون بشم بانو!![golrooz]:-*[esteghbal]

با سلام درباره دستبندها شماره 1 به نظرم خیلی سادس شماره 2 قشنگ تره شماره 3 سمت راستی که همون شماره 2 است و شماره 4 هم بد نیست درکل همشون قشنگ هستن و ممنون از همه چیز [shaad][golrooz][tashvigh]
ممنون از نظرتون!دلگرم شدم![golrooz]

سلام خدمت کد بانو و بانو هنرمند سایت
خانومی واقعا نه فقط اینا بلکه تمام تمام تمام کارهای دستیتون زیبا و جالب هستن و قطعا قابل تحسین هستند .
من که همیشه از دیدن چنین هنر هایی به وجد میام چون هم توشون خلاقیت هست هم هنر
به نظر من که عالی شده بانو
ادامه بدین
منتظر کار های بعدیتون هستم

عزیز دلمی گل گلی!!![golrooz]
مرسی واسه نظر شیکت!!![cheshmak]

Sara Masouri
1st December 2013, 10:04 PM
خئیلی قشنگن[khanderiz]

shiny7
14th January 2014, 07:59 PM
http://uc-njavan.ir/images/vc72r2w6tmvyr8t9e75.jpg

shiny7
14th January 2014, 08:02 PM
http://uc-njavan.ir/images/s484y7g7vj4h87g87l1.jpg

ab.bb
14th January 2014, 09:31 PM
اندازه عکسها رو قبل از آپلود با نرم افزار Microsoft Office Picture Manager که توی همه کامپیوتر ها هست ؛کوچک کن. اینجوری هم آپلودش برات راحتره، هم صفحه زودتر بالا میاد.

kahrupay
15th January 2014, 02:49 PM
http://uc-njavan.ir/images/s484y7g7vj4h87g87l1.jpg
من قبل از اینکه بخوام از این حرکتها بزنم به مرگ طبیعی مردم!!!![taajob]

shiny7
16th January 2014, 03:08 PM
من قبل از اینکه بخوام از این حرکتها بزنم به مرگ طبیعی مردم!!!![taajob]

وا چرا عزیزم؟![taajob]

Ronia
16th January 2014, 05:04 PM
طرح های ساده ای هستن،بیشتر روش کار کن
چندروز پیش یه دوستام طرح ال استار کشیده بود هر یه ناخنی یه رنگ کفش خعلی قشنگ شده بود
یه ایده دیگه هم طرح چارخونه است جالب میشه امتحان کن[cheshmak]

kahrupay
18th January 2014, 02:49 PM
وا چرا عزیزم؟![taajob]
کی می ره این همه راه رو.......[nishkhand]

shiny7
9th April 2014, 07:35 PM
وقت بخیر و سال نو هم مبارک!

مدل های جدید برای دوستان!!

بیشتر سعی کردم از رنگ های شاد و بهاری استفاده کنم و البته دو طرح نسبتا ایرانی یادآور نوروز باستانی!![cheshmak]

امیدوارم بپسندید!!!

http://uc-njavan.ir/images/y3708bk9q8yed1yytx01.jpg

http://uc-njavan.ir/images/13qmnnxkbgyxkx4118.jpg

http://uc-njavan.ir/images/dgiguh5ktco4347blvw.jpg

shiny7
9th April 2014, 07:36 PM
http://uc-njavan.ir/images/gjsn52722z8ac9tg7wym.jpg

http://uc-njavan.ir/images/98mnoalrujnfgyk0ewil.jpg

shiny7
4th July 2014, 07:29 PM
http://uc-njavan.ir/images/xwv6qtytnmmsrage7n.jpg

shiny7
4th July 2014, 07:33 PM
http://uc-njavan.ir/images/zbbauozt94l4cx0eriyh.jpg

shiny7
4th July 2014, 07:39 PM
http://uc-njavan.ir/images/12cafi8lu9rcl7qh58xl.jpg

shiny7
4th July 2014, 07:43 PM
http://uc-njavan.ir/images/d959hotnmyp12ndm479s.jpg

shiny7
4th July 2014, 07:45 PM
http://uc-njavan.ir/images/5paru96iso8modc1o3tq.jpg

shiny7
30th August 2014, 01:22 PM
خیلی ساده اما دوست داشتنی!

http://uc-njavan.ir/images/laaj6h7uzoxubvonm8n.jpg

shiny7
30th August 2014, 07:32 PM
one more!!

http://uc-njavan.ir/images/2uq8poiniw4m5d7zghc9.jpg

shiny7
31st August 2014, 11:52 AM
loved it!!!!

http://uc-njavan.ir/images/9yp265j2z205rwci4sxl.jpg

http://uc-njavan.ir/images/nuu1mq9fkbx3pewtaokt.jpg

shiny7
6th November 2014, 07:40 PM
http://uc-njavan.ir/images/pw5eje9mgtzxyesysi1.jpg

http://uc-njavan.ir/images/qfzlx9uh461t1gmecjmr.jpg

shiny7
29th November 2014, 08:49 PM
سلام.
بازم با تاخیر با یه سری جدید طرح ناخن اومدم.

از نظرات و انتقادات هم استقبال می کنیم![shaad]

http://uc-njavan.ir/images/tq2id65hlr8w9ygy3xmc.jpg
این سادش بود(خورد نمی دونم به کجا هنوز خشک نشده بود زخمی شد!! :( )
اینم کار شدش:

http://uc-njavan.ir/images/37wzttcwxwnzjhd6w4qw.jpg

shiny7
29th November 2014, 09:03 PM
اینم ی طرحه نسبتا معمولی.رنگ آبی زنگاریش خیلی تند و تیز بود خوشم نیومد ی عکس گرفتم و بعد لاکامو پاک کردم!

http://uc-njavan.ir/images/gpflu6vo3692mvlhdxbx.jpg

shiny7
29th November 2014, 09:05 PM
اینم همین 1 ساعت پیش زدم.
داغ داغ!
با ی طرح پاییزی!

http://uc-njavan.ir/images/8jh42yiqze9yoq14k3o7.jpg

http://uc-njavan.ir/images/i4pb53qmjq8qp6a9jq7n.jpg

معمار حانیه
19th February 2015, 02:29 AM
سلام عزیز دلم. نقاشی وطراحی هاتو دیدم. افرینننن

گلم اگر وقت کردی یک چند تا مدل لباس عروس برای خانم های تپل مثل من [nishkhand] البته پوشیده بکش. چاقی طوریه که یک دسته یعنی همه یک سایز وقد بلند[nishkhand]

والبته لباس نامزدی وعقدم باش که بهتر.

شاید این روزا خبر خوش تحویل دادیم واز این غم های گذشته یکمی دلمون شاد شد. حالا همه بگد انشا الله[nishkhand]

البته نکته لباس برای 20 سال باشه ها

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد