PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث رهنمایی و کمک

reza abbasi
15th May 2013, 12:08 PM
سلام دوستان
من پسری هستم19ساله که تا الان با هیچ دختری نبودم.ولی سال سوم دبیرستان ار یکی از دبیرام خیلی خوشم اومد (بدون دلیل خاصی)بعد از یه مدت از راه اس ام اس و کادو علاقمو بهش نشون دادم.اونم یه روز زنگ زد و گفت که بریم بیرون.رفتیم و کل دوران زنوگیشو تا زمان حال برام تعریف کرد.و در ضمن صحبتاش و بعد از معرفی کامل خانوادش گفت یه دختر داره که از من 3سال کوجیکتره. و درباره دوست پسر و دوست دختر کاملا با هم حرف میزنیم .منم از اون روز به بعد عاشق دختری شدم که نه دیدم و نه میشناسمش ونمیتونم به کسی دیگه فکر کنم و نمیدونم چه جوری به معلمم بگم.سوال من از شما دوستان گلم اینه که ایا دبیرمم منو دوست داره یا نداره؟ چه جوری عشق و علاقمو بهش ثابت کنم که مردم نگن واسه دخترست؟و حتی بعضی وقت ها تو خیالم با هاش حرف میزنم و فکر میکنم اونم داره جواب میده ترو خدا راهنماییم کنید دارم 40 میشم.در ضمن دبیرمونم اقاست.

نارون1
15th May 2013, 10:55 PM
سلام دوستان
من پسری هستم19ساله که تا الان با هیچ دختری نبودم.ولی سال سوم دبیرستان ار یکی از دبیرام خیلی خوشم اومد (بدون دلیل خاصی)بعد از یه مدت از راه اس ام اس و کادو علاقمو بهش نشون دادم.اونم یه روز زنگ زد و گفت که بریم بیرون.رفتیم و کل دوران زنوگیشو تا زمان حال برام تعریف کرد.و در ضمن صحبتاش و بعد از معرفی کامل خانوادش گفت یه دختر داره که از من 3سال کوجیکتره. و درباره دوست پسر و دوست دختر کاملا با هم حرف میزنیم .منم از اون روز به بعد عاشق دختری شدم که نه دیدم و نه میشناسمش ونمیتونم به کسی دیگه فکر کنم و نمیدونم چه جوری به معلمم بگم.سوال من از شما دوستان گلم اینه که ایا دبیرمم منو دوست داره یا نداره؟ چه جوری عشق و علاقمو بهش ثابت کنم که مردم نگن واسه دخترست؟و حتی بعضی وقت ها تو خیالم با هاش حرف میزنم و فکر میکنم اونم داره جواب میده ترو خدا راهنماییم کنید دارم 40 میشم.در ضمن دبیرمونم اقاست.

سلام دوست عزیز

چندتا سوال :

- دبیرتون راجع به دخترشون چه چیزایی گفتن ؟

- الان دیگه بااستادتون در ارتباط نیستین ؟

- چرا میخواین با استادتون در ارتباط باشین ؟ آیا دلیل حالتون با قبل فرق کرده؟

-* جالبه که سوال نکردین عشقم به دختری که ندیدیدم درسته یا نه !!

reza abbasi
16th May 2013, 01:30 AM
سلام دوست عزیز

چندتا سوال :

- دبیرتون راجع به دخترشون چه چیزایی گفتن ؟

- الان دیگه بااستادتون در ارتباط نیستین ؟

- چرا میخواین با استادتون در ارتباط باشین ؟ آیا دلیل حالتون با قبل فرق کرده؟

-* جالبه که سوال نکردین عشقم به دختری که ندیدیدم درسته یا نه !!

reza abbasi
16th May 2013, 01:39 AM
سلام دوست گرامی
گفتن که من با دخترم درباره دوست پسر و دختر حرف میزنیم.بعد از تیم مورد علاقه دخترشون گفتن.از سنشون .از خصوصیات /اهری.و محل تولدشون.
الان هم باهم درارتباط هستیم ولی خیلی کمتر از سابق
علاقه ی بسیار شدید و بدون هیج دلیل خاصی
نه بازم خیلی بهش علاقه دارم و علاقم کمتر که نشده بیشتر هم شده
در باره سوال اخرتونم باید بگم که نمیدونم ولی کل فکر و زندگیمو گرفته دختری که تا الان حتی یکبارم ندیدمش و نمیشناسمش ولی فکر میکنم که عشق پاک و مقدسیه

نارون1
16th May 2013, 10:16 AM
سلام دوست گرامی
گفتن که من با دخترم درباره دوست پسر و دختر حرف میزنیم.بعد از تیم مورد علاقه دخترشون گفتن.از سنشون .از خصوصیات /اهری.و محل تولدشون.
الان هم باهم درارتباط هستیم ولی خیلی کمتر از سابق
علاقه ی بسیار شدید و بدون هیج دلیل خاصی
نه بازم خیلی بهش علاقه دارم و علاقم کمتر که نشده بیشتر هم شده
در باره سوال اخرتونم باید بگم که نمیدونم ولی کل فکر و زندگیمو گرفته دختری که تا الان حتی یکبارم ندیدمش و نمیشناسمش ولی فکر میکنم که عشق پاک و مقدسیه

خب چه دلیلی داشت که در مورد دخترشون باشما صحبت کنه ؟ شما مطرح کردین ؟

بله ، من متوجه علاقه تون به استادتون شدم

میتونم بپرسم استاد چه درسیتون بودن ؟؟

عشق پاک و مقدس از نظرشما چه عشقی هست ؟

به این فکر کردین که این امکان هست که تحت تاثیر حرفای استادتون قرار گرفته باشین و علاقه ای که به استادتون دارین رو به دخترش تعمیم دادین

reza abbasi
16th May 2013, 02:32 PM
خب چه دلیلی داشت که در مورد دخترشون باشما صحبت کنه ؟ شما مطرح کردین ؟

بله ، من متوجه علاقه تون به استادتون شدم

میتونم بپرسم استاد چه درسیتون بودن ؟؟

عشق پاک و مقدس از نظرشما چه عشقی هست ؟

به این فکر کردین که این امکان هست که تحت تاثیر حرفای استادتون قرار گرفته باشین و علاقه ای که به استادتون دارین رو به دخترش تعمیم دادین

سلام
نمیدونم.نه منم مطرح نکردم یعنی کلا جا خورده بودم و نمیتونستم حرف بزنم
درس زبان انگلیسی سال 3 دبیرستان
عشقی که پایش دوست داشتن واقعی و باید ببخشید بدون مسائل شهوانی
خیلی کم دربارش فکر کردم

ممنون

نارون1
16th May 2013, 06:25 PM
سلام
خیلی کم دربارش فکر کردم
اینم شماره منه که اگه خواستید با اس ام اس در ارتباط باشیم

ممنون

سلام دوست گرامی

پیشنهاد میدم شمارتونو پاک کنین ، فقط در سایت میتونیم به سوالات شما جواب داده و با شما در ارتباط باشیم

اگه صحبتی هست که نمیتونین عمومی بیان کنین ، بهم پیام خصوصی بدین

.........................................

خب به نظرتون این عشق چطور به دست میاد ؟

همونطور که خودتونم میدونین ذهن شما کلا درگیر چیزی شده که میشه گفت ممکنه واهی و بیهوده باشه ، چون به طور خاص هم شما بهش فکر نمیکنین

یعنی همه جوانب رو نمی سنجید و نتیجه این میشه که 2 سال بعد میبینین ، ساعتهای مفیدی رو صرف چیزی کردید که خودتونم باورش نکردین هنوز

بیاید واقع بینانه نگاه کنیم ، شما عاشق کلام استادتون شدین نه دخترش ، کمی فکر کنین ، بعد جواب منو بدین ، حداقل به خودتون

شما تو سن خاصی این صحبتهارو دریافت کردین که من البته نمیدونم پشت این حرفهایی که استادتون زده چی بوده ؟ بحث از کجا شروع شده بوده که به اینجا ختم شده

ولی شما میرین دانشگاه ، تو جامعه حضور پیدا میکنین ، نمیتونین با خودتون یک حرف رو یدک بکشین ، برای یک بار هم که شده واقع بینانه تر به قضیه نگاه کنین

reza abbasi
17th May 2013, 02:30 AM
سلام
خیلی کم دربارش فکر کردم

ممنون

سلام دوست گرامی
چه کاری بکنم که الان بتونم فراموشش کنم؟چون کل زندگی و درس خواندن و خوابم را ازم گرفته و ثانیه نیست که بهش فکر نکنم و با این وضعیت و تو این امتحانات هم اصلان نمیتوانم درس بخوانم .ترم قبلی کرمانشاه بودم ولی نتوانستم تحمل کنم و با هزار مکافات و سختی انتقالی گرفتم او مدم همدان .یعنی ساذه بگم زندگیمو گرفته

reza abbasi
17th May 2013, 02:34 AM
سلام دوست گرامی
چه کاری بکنم که الان بتونم فراموشش کنم؟چون کل زندگی و درس خواندن و خوابم را ازم گرفته و ثانیه نیست که بهش فکر نکنم و با این وضعیت و تو این امتحانات هم اصلان نمیتوانم درس بخوانم .ترم قبلی کرمانشاه بودم ولی نتوانستم تحمل کنم و با هزار مکافات و سختی انتقالی گرفتم او مدم همدان .یعنی ساذه بگم زندگیمو گرفته با اجازتون پست های قبلی رو پاک بکنم؟

نارون1
17th May 2013, 07:02 PM
سلام دوست گرامی
چه کاری بکنم که الان بتونم فراموشش کنم؟چون کل زندگی و درس خواندن و خوابم را ازم گرفته و ثانیه نیست که بهش فکر نکنم و با این وضعیت و تو این امتحانات هم اصلان نمیتوانم درس بخوانم .ترم قبلی کرمانشاه بودم ولی نتوانستم تحمل کنم و با هزار مکافات و سختی انتقالی گرفتم او مدم همدان .یعنی ساذه بگم زندگیمو گرفته

سلام

الان شما به خاطر اینکه ازشون جدا نشین اومدین همدان یا به خاطر اینکه ازشون دور بشین ؟

چیزی که هست، درواقع اینه که یه موجود خیالی که نه صداشو شنیدین و نه خودشو دیدین ، تو ذهنتون ساختین و مطمئنا تمام ایده آل هایی که مدنظرتون هست رو بهش نسبت دادین

درسته ؟ الان شما اون دختر رو با چه صفات ظاهری و شخصیتی ای ، توصیف میکنین ؟

بهتره بدونین واقعیت با خیال ، خیلی فرق داره ، این رو یک فکر قلمداد کنین

و فکر میتونه تحت کنترل شما قرار بگیره ، وقتی فکر تغییر کنه ، در ادامه ، احساس هم عوض میشه

در قدم اول شما بهتره ، ارتباطتون با استادتون رو کمتر و کمتر کنین به مرور ..... وقتی این ارتباط کمتر و کمتر بشه ، صحبتهایی که راجع به این دختر گفته میشه کمترمیشه

reza abbasi
17th May 2013, 10:50 PM
سلام

الان شما به خاطر اینکه ازشون جدا نشین اومدین همدان یا به خاطر اینکه ازشون دور بشین ؟

چیزی که هست، درواقع اینه که یه موجود خیالی که نه صداشو شنیدین و نه خودشو دیدین ، تو ذهنتون ساختین و مطمئنا تمام ایده آل هایی که مدنظرتون هست رو بهش نسبت دادین

درسته ؟ الان شما اون دختر رو با چه صفات ظاهری و شخصیتی ای ، توصیف میکنین ؟

بهتره بدونین واقعیت با خیال ، خیلی فرق داره ، این رو یک فکر قلمداد کنین

و فکر میتونه تحت کنترل شما قرار بگیره ، وقتی فکر تغییر کنه ، در ادامه ، احساس هم عوض میشه

در قدم اول شما بهتره ، ارتباطتون با استادتون رو کمتر و کمتر کنین به مرور ..... وقتی این ارتباط کمتر و کمتر بشه ، صحبتهایی که راجع به این دختر گفته میشه کمترمیشه
سلام دوست گرامی
به خاطر اینکه بهشون نزدیک بشم با صفاتی که پدرشون توصیف کردن
میخوام ولی نه میتونم نه میشه مثلا چند روز به زور خودمو کنترل کردم ولی ایشون بهم زنگ زدن (استادم) و جویای حالم شدن و بعد از چند روز اومدن مغازه ی پدرم و از نزدیک منو دیدین و درباره مریضی خانمشون با من صحبت کردن.یا مثلان درباره خانوادشون با من صحبت میکنن.به خدا قسم دیگه یه جورایی دارم 40 میشم

نارون1
18th May 2013, 11:19 AM
سلام دوست گرامی
به خاطر اینکه بهشون نزدیک بشم با صفاتی که پدرشون توصیف کردن
میخوام ولی نه میتونم نه میشه مثلا چند روز به زور خودمو کنترل کردم ولی ایشون بهم زنگ زدن (استادم) و جویای حالم شدن و بعد از چند روز اومدن مغازه ی پدرم و از نزدیک منو دیدین و درباره مریضی خانمشون با من صحبت کردن.یا مثلان درباره خانوادشون با من صحبت میکنن.به خدا قسم دیگه یه جورایی دارم 40 میشم

سلام

اشتباه کردین نباید انتقالی میگرفتین که بهشون نزدیک بشی

ببینین شما فقط یه سوال از ایشون بپرس ، چه کمکی از دست من برمیاد ؟؟ مثلا خب برای شما الان جای تعجب داره که چطور استادتون میاد و درمورد خانواده و دخترش باشما صحبت میکنه

چرا اینو برای خودتون شفاف نکنین .... خیلی راحت اینو بااستادتون مطرح کن

تاحالا اینکارو کردین ؟ اگه آره چه جوابی گرفتین؟

reza abbasi
18th May 2013, 11:29 PM
سلام

اشتباه کردین نباید انتقالی میگرفتین که بهشون نزدیک بشی

ببینین شما فقط یه سوال از ایشون بپرس ، چه کمکی از دست من برمیاد ؟؟ مثلا خب برای شما الان جای تعجب داره که چطور استادتون میاد و درمورد خانواده و دخترش باشما صحبت میکنه

چرا اینو برای خودتون شفاف نکنین .... خیلی راحت اینو بااستادتون مطرح کن

تاحالا اینکارو کردین ؟ اگه آره چه جوابی گرفتین؟

سلام بله پرسیدم گفتن برای تجربه

reza abbasi
18th May 2013, 11:34 PM
سلام بله پرسیدم گفتن برای تجربه

امروز هم دیدمشون ولی به قدری لباس بدی پوشیده بودن که روم نشد حتی بهشون سلام کنم با این که 45 سالشونه ولی متاسفانه لباسایی میپوشن که تو شهر تک به سبکی و هر روز یه مدل لباس میپوشن خواستن بدونم دلیل این کارشون چیه؟

نارون1
18th May 2013, 11:43 PM
امروز هم دیدمشون ولی به قدری لباس بدی پوشیده بودن که روم نشد حتی بهشون سلام کنم با این که 45 سالشونه ولی متاسفانه لباسایی میپوشن که تو شهر تک به سبکی و هر روز یه مدل لباس میپوشن خواستن بدونم دلیل این کارشون چیه؟

شما خودت واقعا به این تجربه ای که به قول خودشون میگن که قصدشون از تعریف کردن اینه ، نیاز دارین ؟

خب اگه اینطوریه .... اگه بتونین از زندگیشون برام پیام خصوصی بدین ، یه شناختی پیدا میکنم

چون استادتون شرایط منحصر به فردی دارن احتمالا ، سر کلاس چطور بود ؟ اینکه قبلا هم اینطور بودن یا نه ؟ و سوالات دیگه باید برای رسیدن به جواب سوالتون ، پاسخ داده بشه

reza abbasi
19th May 2013, 09:20 PM
شما خودت واقعا به این تجربه ای که به قول خودشون میگن که قصدشون از تعریف کردن اینه ، نیاز دارین ؟

خب اگه اینطوریه .... اگه بتونین از زندگیشون برام پیام خصوصی بدین ، یه شناختی پیدا میکنم

چون استادتون شرایط منحصر به فردی دارن احتمالا ، سر کلاس چطور بود ؟ اینکه قبلا هم اینطور بودن یا نه ؟ و سوالات دیگه باید برای رسیدن به جواب سوالتون ، پاسخ داده بشه
سلام جناب نارون
براتون پیام خصوصی زدم به عنوان ع

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام جناب نارون

reza abbasi
24th May 2013, 11:18 AM

سلام جناب نارون[/quote]

نارون1
24th May 2013, 12:08 PM

سلام جناب نارون[/QUOTE]

سلام دوست گرامی

شما به پاسخی که به پیام خصوصیتون دادم ، جواب بدین

و البته در اینجا پست اسپم نذارین [cheshmak]

ممنون[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد