PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلت سونی -تبلت نیست-!

سپهر نوروزی
13th May 2013, 07:06 PM
سونی پروژه جدید خود را معرفی کرد، در این پروژه سونی به دنبال تولید یک لوح 13.3 اینچی است که داخل خود جوهر-الکترونیکی دارد و از لمس و قلم پشتیبانی می‌کند. به گزارشEngadge tاین تبلت قرار است صفحه نمایش 13.3 اینچی قابل انعطاف با تکنولوژی e-ink داشته باشد، کیفیت این صفحه نمایش 1200×1600 پیکسل خواهد بود، حافظه داخلی تبلت قرار است 4 گیگابایت باشد و از کارت حافظه microSD نیز پشتیبانی کند.
http://static.gsm.ir/Repository/images/news/ordibehesht92/sonyeink.jpg از امکانات اتصالی دستگاه می‌توان Wi-Fi b/g/n را نام برد. نمونه اولیه این تبلت از یادداشت برداری پشتیبانی خواهد کرد اما تنها چیزی که در حال حاضر پشتیبانی می‌کند فایل های PDF است. اندازه ان در حدود یک کاغذ A4 است و 233x310x6.8 میلیمتر و وزن آن نیز 358 گرم خواهد بود. سونی قول داده که باتری این تبلت با Wi-Fi خاموش تا سه هفته را پشتیبانی خواهد کرد. به نظر می‌آید که تا چند ماه دیگر شاهد حضور این تبلت در بازارها باشیم.\ منبع:Engadge t

حسین متقی
14th May 2013, 01:46 AM
من واقعا دوسدارم یکیشو داشته باشم
کل طرحایی که از اول تو ذهنم داشتم و تا حالا کشیدم رو توش دوباره میکشم و طراحی میکنم و بهسازی میکنم
و تاریخ میزارم هر 3ماه یکبار هرکدوم رو بهسازی میکنم اینطوری دیگه نیاز به 10-15 تا دفترچه و دفتر و کلی ورق a4 نیست و همه رو میندازم تو زباله دان تاریخ!!!
الان یکی از مشکلاتم در دسترس نبودن طرحام در مواقع ضروریه چون همه رو یادم نیست و تو دفترام هم نظم خاصی نمیتونه داشته باشه!!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد