PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث از نمایشگاه کتاب امسال چی خریدید؟

ثمین20
10th May 2013, 06:58 PM
امسال هم نمایشگاه کتاب برگزار شد. یه روز دیگه ازش باقیه! رفتید؟ یا قراره روز آخر برید؟چه کتابایی خریدید؟ چند تا ؟ میخونید؟ به نظرتون چه طور بود؟ کتابا؟ قیمتها؟ ناشرا؟ شلوغیش؟

دانش اموز محقق
10th May 2013, 09:00 PM
من تهران نيستم هر سال موقع نمايشكاه كتاب كه ميشه ي جوري ميشم
دوس دارم امسال پزشكي شهيد بهشتي قبول شم "بگو ايشالا" وقتي چن سال عموميو ميخونم هر سال برم نمايشگاه كتاب
ي عالمه كتاب بخرم[negaran]

farshadghasemi
11th May 2013, 06:08 PM
من امسال از نمایشگاه کتابای سال بعدمو خریدم و همچنین تعدادی کتاب المپیاد و من هم نمایشگاهو به خاطر همین دوست دارم که میتونی توش کتابای کمیابو با تخفیفات خوبی پیدا کنی

solinaz
11th May 2013, 10:23 PM
راستش هیچی...!!از طرف مدرسه رفتیم نمایشگاه ولی اونجا اینقد شلوغ بود که گم شدیم...فقط دور تا دور خودمون میگشتیم[nishkhand]تو اون گرما عین جنازه شده بودیم[nishkhand]
خیلی وقت نمایشگاه کمه اخه 10 روز کافی نیست..ما تا بیایم خانوادهامونو راهی کنیم تموم شد..!!من میخواستم چنتا کتاب بگیرم که لازموشون داشتم..ولی تموم شد[narahat]

ثمین20
12th May 2013, 09:19 AM
من تهران نيستم هر سال موقع نمايشكاه كتاب كه ميشه ي جوري ميشم
دوس دارم امسال پزشكي شهيد بهشتي قبول شم "بگو ايشالا" وقتي چن سال عموميو ميخونم هر سال برم نمايشگاه كتاب
ي عالمه كتاب بخرم[negaran]

پس ایشالا بزودی چندتا سفارش کتاب بدیم از اونجا برامون بگیری[golrooz]

ثمین20
12th May 2013, 09:21 AM
راستش هیچی...!!از طرف مدرسه رفتیم نمایشگاه ولی اونجا اینقد شلوغ بود که گم شدیم...فقط دور تا دور خودمون میگشتیم[nishkhand]تو اون گرما عین جنازه شده بودیم[nishkhand]
خیلی وقت نمایشگاه کمه اخه 10 روز کافی نیست..ما تا بیایم خانوادهامونو راهی کنیم تموم شد..!!من میخواستم چنتا کتاب بگیرم که لازموشون داشتم..ولی تموم شد[narahat]

ایشالا سال بعد، پس از الان کتابایی که میخوای رو، لیست کن[golrooz]

ثمین20
12th May 2013, 09:23 AM
من امسال از نمایشگاه کتابای سال بعدمو خریدم و همچنین تعدادی کتاب المپیاد و من هم نمایشگاهو به خاطر همین دوست دارم که میتونی توش کتابای کمیابو با تخفیفات خوبی پیدا کنی

چقد آینده نگری شما آفرین خیلی خوبه! کتابای رمان و شعر نخریدید؟

farshadghasemi
12th May 2013, 11:00 PM
چقد آینده نگری شما آفرین خیلی خوبه! کتابای رمان و شعر نخریدید؟
معمولا سالای پیش افرادی بهم کتاب شعر پیشنهاد میکردن اما امسال کسی بهم پیشنهاد نداد و منم چون از تازه های شعر و رمان مطلع نبودم شعر یا رمانی نخریدم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد